MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk III - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia II Bytów 22 55 17 4 1 70 - 15
2. Urania Udorpie 22 48 14 6 2 60 - 15
3. Granit Koczała 22 41 13 2 7 51 - 28
4. GKS Kołczygłowy 22 39 13 0 9 47 - 31
5. Sokół Wyczechy 22 38 11 5 6 50 - 30
6. Zawisza Borzytuchom 22 36 11 3 8 41 - 37
7. GTS Czarna Dąbrówka 22 35 10 5 7 43 - 36
8. Orkan Gostkowo 22 29 9 2 11 32 - 48
9. Victoria Dąbrówka 22 27 8 3 11 34 - 46
10. Drzewiarz Rzeczenica 22 12 3 3 16 22 - 55
11. Juve Uniechów 22 8 1 5 16 26 - 74
12. Arkonia Pomysk Wielki 22 8 2 2 18 23 - 84
Ostatni komentarz dodał zawiszaborzytuchom 09.07.2008, 23:15:28



Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
1. Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Urania Udorpie 26 sierpnia 2007 - 14:00
2. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Granit Koczała 26 sierpnia 2007 - 16:00
3. Bytovia II Bytów 3 - 0 Orkan Gostkowo 26 sierpnia 2007 - 11:00
4. Sokół Wyczechy 1 - 0 GKS Kołczygłowy 26 sierpnia 2007 - 16:00
5. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 26 sierpnia 2007 - 13:00
6. Juve Uniechów 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 26 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Urania Udorpie 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2007 - 14:00
8. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Juve Uniechów 2 września 2007 - 14:00
9. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Victoria Dąbrówka 2 września 2007 - 15:00
10. Orkan Gostkowo 0 - 0 Sokół Wyczechy 2 września 2007 - 14:00
11. Granit Koczała 0 - 1 Bytovia II Bytów 2 września 2007 - 13:00
12. Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 2 września 2007 - 14:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (15) 
13. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 6 Urania Udorpie 9 września 2007 - 16:00
14. Bytovia II Bytów 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 9 września 2007 - 11:00
15. Sokół Wyczechy 5 - 0 Granit Koczała 9 września 2007 - 14:00
16. Victoria Dąbrówka 6 - 2 Orkan Gostkowo 9 września 2007 - 15:00
17. Juve Uniechów 0 - 2 GKS Kołczygłowy 9 września 2007 - 14:00
18. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 9 września 2007 - 13:00
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
19. Urania Udorpie 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 16 września 2007 - 14:00
20. GKS Kołczygłowy 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 września 2007 - 15:00
21. Orkan Gostkowo 4 - 4 Juve Uniechów 16 września 2007 - 14:00
22. Granit Koczała 3 - 0 Victoria Dąbrówka 16 września 2007 - 13:00
23. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Sokół Wyczechy 16 września 2007 - 14:00
24. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 4 Bytovia II Bytów 16 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
25. Bytovia II Bytów 1 - 1 Urania Udorpie 23 września 2007 - 11:00
26. Sokół Wyczechy 8 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 11 listopada 2007 - 13:00
27. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 23 września 2007 - 15:00
28. Juve Uniechów 0 - 3 Granit Koczała 23 września 2007 - 14:00
29. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Orkan Gostkowo 23 września 2007 - 13:00
vo,naruszenie nietykalno?ci s?dziego,na boisku 2:1
30. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 GKS Kołczygłowy 23 września 2007 - 14:00
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
31. Urania Udorpie 1 - 0 GKS Kołczygłowy 30 września 2007 - 14:00
32. Orkan Gostkowo 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 11 listopada 2007 - 12:00
33. Granit Koczała 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 11 listopada 2007 - 13:00
34. Zawisza Borzytuchom 5 - 2 Juve Uniechów 30 września 2007 - 14:00
35. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Victoria Dąbrówka 30 września 2007 - 16:00
36. Bytovia II Bytów 2 - 2 Sokół Wyczechy 30 września 2007 - 11:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
37. Sokół Wyczechy 0 - 6 Urania Udorpie 7 października 2007 - 14:00
38. Victoria Dąbrówka 0 - 4 Bytovia II Bytów 7 października 2007 - 13:00
39. Juve Uniechów 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 7 października 2007 - 14:00
40. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 7 października 2007 - 13:00
41. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Granit Koczała 7 października 2007 - 14:00
42. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Orkan Gostkowo 7 października 2007 - 15:00
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
43. Urania Udorpie 3 - 0 Orkan Gostkowo 14 października 2007 - 14:00
44. Granit Koczała 2 - 0 GKS Kołczygłowy 14 października 2007 - 13:00
45. Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 14 października 2007 - 14:00
46. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 14 października 2007 - 15:00
47. Bytovia II Bytów 8 - 3 Juve Uniechów 14 października 2007 - 11:00
48. Sokół Wyczechy 1 - 3 Victoria Dąbrówka 14 października 2007 - 14:00
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
49. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Urania Udorpie 21 października 2007 - 13:00
50. Juve Uniechów 0 - 3 Sokół Wyczechy 21 października 2007 - 14:00
51. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Bytovia II Bytów 21 października 2007 - 13:00
52. Drzewiarz Rzeczenica 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 21 października 2007 - 14:00
53. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 21 października 2007 - 14:00
54. Orkan Gostkowo 0 - 1 Granit Koczała 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
55. Urania Udorpie 1 - 1 Granit Koczała 28 października 2007 - 14:00
56. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Orkan Gostkowo 28 października 2007 - 14:00
57. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 5 GKS Kołczygłowy 28 października 2007 - 14:00
58. Bytovia II Bytów 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 28 października 2007 - 11:00
59. Sokół Wyczechy 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 28 października 2007 - 14:00
60. Victoria Dąbrówka 4 - 1 Juve Uniechów 28 października 2007 - 15:00
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (63) 
61. Juve Uniechów 2 - 2 Urania Udorpie 4 listopada 2007 - 14:00
62. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Victoria Dąbrówka 4 listopada 2007 - 13:00
63. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 3 Sokół Wyczechy 4 listopada 2007 - 14:00
64. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Bytovia II Bytów 4 listopada 2007 - 14:00
65. Orkan Gostkowo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 4 listopada 2007 - 14:00
66. Granit Koczała 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 4 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (86) 
67. Urania Udorpie 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 czerwca 2008 - 16:00
68. Granit Koczała 7 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 15 czerwca 2008 - 16:00
69. Orkan Gostkowo 4 - 3 Bytovia II Bytów 15 czerwca 2008 - 16:00
70. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2008 - 16:00
71. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Victoria Dąbrówka 15 czerwca 2008 - 16:00
72. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Juve Uniechów 15 czerwca 2008 - 16:00
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
73. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Urania Udorpie 6 kwietnia 2008 - 13:00
74. Juve Uniechów 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 6 kwietnia 2008 - 14:00
75. Victoria Dąbrówka 1 - 5 GKS Kołczygłowy 6 kwietnia 2008 - 14:00
76. Sokół Wyczechy 4 - 0 Orkan Gostkowo 6 kwietnia 2008 - 14:00
77. Bytovia II Bytów 4 - 0 Granit Koczała 6 kwietnia 2008 - 11:00
78. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
79. Urania Udorpie 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 13 kwietnia 2008 - 14:00
80. Zawisza Borzytuchom 0 - 4 Bytovia II Bytów 13 kwietnia 2008 - 14:00
81. Granit Koczała 1 - 3 Sokół Wyczechy 13 kwietnia 2008 - 13:00
82. Orkan Gostkowo 0 - 3 Victoria Dąbrówka 13 kwietnia 2008 - 14:00
vo,w druzynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
83. GKS Kołczygłowy 5 - 1 Juve Uniechów 13 kwietnia 2008 - 14:00
84. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
85. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 3 Urania Udorpie 20 kwietnia 2008 - 14:00
86. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 GKS Kołczygłowy 20 kwietnia 2008 - 13:00
87. Juve Uniechów 0 - 2 Orkan Gostkowo 20 kwietnia 2008 - 15:00
88. Victoria Dąbrówka 3 - 1 Granit Koczała 20 kwietnia 2008 - 14:00
89. Sokół Wyczechy 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 20 kwietnia 2008 - 14:00
90. Bytovia II Bytów 3 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 20 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
91. Urania Udorpie 0 - 0 Bytovia II Bytów 27 kwietnia 2008 - 14:00
92. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 6 Sokół Wyczechy 27 kwietnia 2008 - 15:00
93. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Victoria Dąbrówka 27 kwietnia 2008 - 14:00
94. Granit Koczała 9 - 0 Juve Uniechów 27 kwietnia 2008 - 13:00
95. Orkan Gostkowo 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 27 kwietnia 2008 - 14:00
96. GKS Kołczygłowy 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 27 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
97. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Urania Udorpie 4 maja 2008 - 14:00
98. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Orkan Gostkowo 4 maja 2008 - 14:00
99. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Granit Koczała 4 maja 2008 - 16:00
100. Juve Uniechów 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 4 maja 2008 - 15:00
101. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 4 maja 2008 - 14:00
102. Sokół Wyczechy 2 - 2 Bytovia II Bytów 4 maja 2008 - 12:00
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
103. Urania Udorpie 3 - 1 Sokół Wyczechy 11 maja 2008 - 14:00
104. Bytovia II Bytów 1 - 0 Victoria Dąbrówka 11 maja 2008 - 16:00
105. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 0 Juve Uniechów 11 maja 2008 - 15:00
106. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 maja 2008 - 14:00
107. Granit Koczała 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 11 maja 2008 - 13:00
108. Orkan Gostkowo 1 - 2 GKS Kołczygłowy 11 maja 2008 - 14:00
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
109. Orkan Gostkowo 0 - 5 Urania Udorpie 18 maja 2008 - 14:00
110. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Granit Koczała 18 maja 2008 - 14:00
111. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 18 maja 2008 - 14:00
112. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 18 maja 2008 - 13:00
113. Juve Uniechów 0 - 3 Bytovia II Bytów 18 maja 2008 - 15:00
114. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Sokół Wyczechy 18 maja 2008 - 14:00
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
115. Urania Udorpie 6 - 0 Victoria Dąbrówka 25 maja 2008 - 14:00
116. Sokół Wyczechy 0 - 0 Juve Uniechów 25 maja 2008 - 14:00
117. Bytovia II Bytów 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 25 maja 2008 - 11:00
118. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 25 maja 2008 - 15:00
119. Zawisza Borzytuchom 2 - 3 GKS Kołczygłowy 25 maja 2008 - 14:00
120. Granit Koczała 3 - 1 Orkan Gostkowo 25 maja 2008 - 13:00
Kolejka 21 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
121. Granit Koczała 1 - 0 Urania Udorpie 1 czerwca 2008 - 14:00
122. Orkan Gostkowo 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 1 czerwca 2008 - 14:00
123. GKS Kołczygłowy 9 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 1 czerwca 2008 - 14:00
124. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 5 Bytovia II Bytów 1 czerwca 2008 - 14:00
125. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Sokół Wyczechy 1 czerwca 2008 - 14:00
126. Juve Uniechów 4 - 2 Victoria Dąbrówka 1 czerwca 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
127. Urania Udorpie 2 - 0 Juve Uniechów 8 czerwca 2008 - 13:00
128. Victoria Dąbrówka 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 8 czerwca 2008 - 13:00
129. Sokół Wyczechy 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 8 czerwca 2008 - 13:00
vo, goście nie stawili się na zawody
130. Bytovia II Bytów 5 - 0 GKS Kołczygłowy 8 czerwca 2008 - 13:00
131. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Orkan Gostkowo 8 czerwca 2008 - 13:00
132. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Granit Koczała 8 czerwca 2008 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE