Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Granit Koczała |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
26 sierpnia 2007
26.08 - 13:00 |
Juve Uniechów |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 2 |
Juve Uniechów |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
2 września 2007
2.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
2 września 2007
2.09 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 6 |
Urania Udorpie |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
5 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 0 |
Granit Koczała |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
6 - 2 |
Orkan Gostkowo |
9 września 2007
9.09 - 15:00 |
Juve Uniechów |
0 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
9 września 2007
9.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 września 2007
16.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 4 |
Juve Uniechów |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
16 września 2007
16.09 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 4 |
Bytovia II Bytów |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
8 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
23 września 2007
23.09 - 15:00 |
Juve Uniechów |
0 - 3 |
Granit Koczała |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
23 września 2007
23.09 - 13:00 |
vo,naruszenie nietykalno?ci s?dziego,na boisku 2:1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 2 |
Juve Uniechów |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
30 września 2007
30.09 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 2 |
Sokół Wyczechy |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Sokół Wyczechy |
0 - 6 |
Urania Udorpie |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 4 |
Bytovia II Bytów |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
Juve Uniechów |
2 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Granit Koczała |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Orkan Gostkowo |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 października 2007
14.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
8 - 3 |
Juve Uniechów |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
Juve Uniechów |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Granit Koczała |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
5 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 1 |
Juve Uniechów |
28 października 2007
28.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Juve Uniechów |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Granit Koczała |
7 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 3 |
Bytovia II Bytów |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
Juve Uniechów |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (56) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Juve Uniechów |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Orkan Gostkowo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
4 - 0 |
Granit Koczała |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
6 kwietnia 2008
6.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 4 |
Bytovia II Bytów |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
vo,w druzynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
GKS Kołczygłowy |
5 - 1 |
Juve Uniechów |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Juve Uniechów |
0 - 2 |
Orkan Gostkowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 1 |
Granit Koczała |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 6 |
Sokół Wyczechy |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
9 - 0 |
Juve Uniechów |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (55) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 1 |
Orkan Gostkowo |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
Granit Koczała |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
Juve Uniechów |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
4 maja 2008
4.05 - 12:00 |
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
11 maja 2008
11.05 - 16:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
5 - 0 |
Juve Uniechów |
11 maja 2008
11.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Granit Koczała |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Orkan Gostkowo |
0 - 5 |
Urania Udorpie |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Granit Koczała |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
18 maja 2008
18.05 - 13:00 |
Juve Uniechów |
0 - 3 |
Bytovia II Bytów |
18 maja 2008
18.05 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Urania Udorpie |
6 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 0 |
Juve Uniechów |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
25 maja 2008
25.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Granit Koczała |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
9 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 5 |
Bytovia II Bytów |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Juve Uniechów |
4 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Urania Udorpie |
2 - 0 |
Juve Uniechów |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
vo, goście nie stawili się na zawody |
Bytovia II Bytów |
5 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Granit Koczała |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
|