POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rowokół Smołdzino 22 53 17 2 3 51 - 17
2. Jantaria Pobłocie 22 45 14 3 5 52 - 22
3. KS Damnica 22 45 14 3 5 43 - 26
4. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 44 14 2 6 56 - 32
5. Start Łeba 22 34 8 10 4 38 - 25
6. Skotawa Budowo 22 30 8 6 8 50 - 44
7. LKS Łebunia 22 27 8 3 11 46 - 47
8. Wybrzeże Objazda 22 26 7 5 10 40 - 34
9. Błękitni Główczyce 22 26 7 5 10 39 - 51
10. Sokół Szczypkowice 22 21 6 3 13 42 - 72
11. Błękitni Motarzyno 22 15 4 3 15 33 - 51
12. Iskra Gogolewo 22 6 1 3 18 33 - 102
Ostatni komentarz dodał Kempes 11.07.2008, 10:27:23

Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
1. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Błękitni Motarzyno 26 sierpnia 2007 - 14:30
2. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Rowokół Smołdzino 26 sierpnia 2007 - 13:00
3. LKS Łebunia 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 sierpnia 2007 - 13:00
4. Skotawa Budowo 0 - 1 Błękitni Główczyce 26 sierpnia 2007 - 14:00
5. Iskra Gogolewo 1 - 2 KS Damnica 11 listopada 2007 - 13:00
6. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Start Łeba 26 sierpnia 2007 - 13:30
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
7. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Start Łeba 2 września 2007 - 15:00
8. KS Damnica 4 - 2 Sokół Szczypkowice 2 września 2007 - 14:00
9. Błękitni Główczyce 6 - 1 Iskra Gogolewo 2 września 2007 - 12:30
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Skotawa Budowo 2 września 2007 - 13:00
11. Rowokół Smołdzino 4 - 1 LKS Łebunia 2 września 2007 - 13:00
12. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Jantaria Pobłocie 2 września 2007 - 14:30
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
13. Jantaria Pobłocie 4 - 0 Błękitni Motarzyno 9 września 2007 - 13:00
14. LKS Łebunia 3 - 0 Wybrzeże Objazda 9 września 2007 - 13:00
15. Skotawa Budowo 4 - 3 Rowokół Smołdzino 9 września 2007 - 16:00
16. Iskra Gogolewo 3 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 września 2007 - 13:00
17. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Błękitni Główczyce 9 września 2007 - 11:00
18. Start Łeba 2 - 2 KS Damnica 9 września 2007 - 13:00
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
19. Błękitni Motarzyno 0 - 2 KS Damnica 16 września 2007 - 15:00
20. Błękitni Główczyce 1 - 4 Start Łeba 16 września 2007 - 12:30
21. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 1 Sokół Szczypkowice 16 września 2007 - 13:00
22. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Iskra Gogolewo 16 września 2007 - 13:00
23. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Skotawa Budowo 16 września 2007 - 14:30
24. Jantaria Pobłocie 6 - 2 LKS Łebunia 16 września 2007 - 13:00
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
25. LKS Łebunia 2 - 2 Błękitni Motarzyno 23 września 2007 - 13:00
26. Skotawa Budowo 0 - 3 Jantaria Pobłocie 23 września 2007 - 16:00
27. Iskra Gogolewo 3 - 6 Wybrzeże Objazda 23 września 2007 - 15:00
28. Sokół Szczypkowice 0 - 2 Rowokół Smołdzino 23 września 2007 - 13:00
29. Start Łeba 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 23 września 2007 - 13:00
30. KS Damnica 4 - 1 Błękitni Główczyce 23 września 2007 - 14:00
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
31. Błękitni Motarzyno 5 - 0 Błękitni Główczyce 30 września 2007 - 13:00
32. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 KS Damnica 30 września 2007 - 13:00
33. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Start Łeba 30 września 2007 - 13:00
34. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Sokół Szczypkowice 30 września 2007 - 14:30
35. Jantaria Pobłocie 4 - 0 Iskra Gogolewo 30 września 2007 - 13:00
36. LKS Łebunia 1 - 2 Skotawa Budowo 30 września 2007 - 13:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
37. Skotawa Budowo 2 - 0 Błękitni Motarzyno 7 października 2007 - 16:00
38. Iskra Gogolewo 2 - 3 LKS Łebunia 7 października 2007 - 15:00
39. Sokół Szczypkowice 1 - 0 Jantaria Pobłocie 11 listopada 2007 - 13:00
40. Start Łeba 0 - 1 Wybrzeże Objazda 7 października 2007 - 13:00
41. KS Damnica 2 - 0 Rowokół Smołdzino 7 października 2007 - 14:00
42. Błękitni Główczyce 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 października 2007 - 12:30
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
43. Błękitni Motarzyno 2 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 października 2007 - 15:00
44. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Błękitni Główczyce 14 października 2007 - 13:00
45. Wybrzeże Objazda 0 - 1 KS Damnica 14 października 2007 - 14:30
46. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Start Łeba 14 października 2007 - 13:00
47. LKS Łebunia 4 - 5 Sokół Szczypkowice 14 października 2007 - 13:00
48. Skotawa Budowo 6 - 2 Iskra Gogolewo 14 października 2007 - 15:00
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
49. Iskra Gogolewo 4 - 4 Błękitni Motarzyno 21 października 2007 - 15:00
50. Sokół Szczypkowice 4 - 4 Skotawa Budowo 12 września 2007 - 18:00
51. Start Łeba 0 - 0 LKS Łebunia 21 października 2007 - 13:00
52. KS Damnica 2 - 1 Jantaria Pobłocie 21 października 2007 - 14:00
53. Błękitni Główczyce 5 - 1 Wybrzeże Objazda 21 października 2007 - 12:30
54. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Rowokół Smołdzino 21 października 2007 - 13:00
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
55. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Rowokół Smołdzino 28 października 2007 - 14:00
56. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 października 2007 - 14:00
57. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Błękitni Główczyce 28 października 2007 - 13:00
58. LKS Łebunia 2 - 3 KS Damnica 28 października 2007 - 13:00
59. Skotawa Budowo 1 - 1 Start Łeba 28 października 2007 - 14:00
60. Iskra Gogolewo 3 - 2 Sokół Szczypkowice 28 października 2007 - 15:00
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (111) 
61. Sokół Szczypkowice 0 - 2 Błękitni Motarzyno 4 listopada 2007 - 13:00
62. Start Łeba 1 - 1 Iskra Gogolewo 4 listopada 2007 - 13:00
63. KS Damnica 3 - 1 Skotawa Budowo 4 listopada 2007 - 14:00
64. Błękitni Główczyce 2 - 1 LKS Łebunia 4 listopada 2007 - 12:30
65. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Jantaria Pobłocie 4 listopada 2007 - 13:00
66. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Wybrzeże Objazda 4 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (130) 
67. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Wybrzeże Objazda 15 czerwca 2008 - 16:00
68. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Jantaria Pobłocie 15 czerwca 2008 - 16:00
na boisku 0-4
69. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 LKS Łebunia 15 czerwca 2008 - 16:00
70. Błękitni Główczyce 1 - 1 Skotawa Budowo 15 czerwca 2008 - 16:00
71. KS Damnica 3 - 0 Iskra Gogolewo 15 czerwca 2008 - 16:00
72. Start Łeba 5 - 1 Sokół Szczypkowice 15 czerwca 2008 - 16:00
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
73. Start Łeba 3 - 0 Błękitni Motarzyno 6 kwietnia 2008 - 13:00
74. Sokół Szczypkowice 0 - 3 KS Damnica 6 kwietnia 2008 - 13:00
75. Iskra Gogolewo 1 - 3 Błękitni Główczyce 6 kwietnia 2008 - 14:00
76. Skotawa Budowo 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 kwietnia 2008 - 16:00
77. LKS Łebunia 1 - 3 Rowokół Smołdzino 6 kwietnia 2008 - 13:00
78. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Wybrzeże Objazda 6 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
79. Błękitni Motarzyno 1 - 3 Jantaria Pobłocie 13 kwietnia 2008 - 15:00
80. Wybrzeże Objazda 2 - 2 LKS Łebunia 13 kwietnia 2008 - 14:00
81. Rowokół Smołdzino 5 - 0 Skotawa Budowo 13 kwietnia 2008 - 13:00
82. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Iskra Gogolewo 13 kwietnia 2008 - 13:00
83. Błękitni Główczyce 3 - 5 Sokół Szczypkowice 13 kwietnia 2008 - 13:00
84. KS Damnica 1 - 1 Start Łeba 13 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
85. KS Damnica 2 - 1 Błękitni Motarzyno 20 kwietnia 2008 - 15:00
86. Start Łeba 1 - 1 Błękitni Główczyce 20 kwietnia 2008 - 13:00
87. Sokół Szczypkowice 0 - 6 Skotawia Dębnica Kaszubska 20 kwietnia 2008 - 13:00
88. Iskra Gogolewo 1 - 5 Rowokół Smołdzino 20 kwietnia 2008 - 15:00
89. Skotawa Budowo 0 - 0 Wybrzeże Objazda 20 kwietnia 2008 - 16:00
90. LKS Łebunia 3 - 2 Jantaria Pobłocie 20 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
91. Błękitni Motarzyno 0 - 1 LKS Łebunia 27 kwietnia 2008 - 15:00
92. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Skotawa Budowo 27 kwietnia 2008 - 13:00
93. Wybrzeże Objazda 3 - 3 Iskra Gogolewo 27 kwietnia 2008 - 14:00
94. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Sokół Szczypkowice 27 kwietnia 2008 - 13:00
95. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Start Łeba 27 kwietnia 2008 - 13:00
96. Błękitni Główczyce 3 - 0 KS Damnica 27 kwietnia 2008 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
97. Błękitni Główczyce 3 - 2 Błękitni Motarzyno 4 maja 2008 - 13:00
98. KS Damnica 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 maja 2008 - 15:00
99. Start Łeba 0 - 3 Rowokół Smołdzino 4 maja 2008 - 13:00
100. Sokół Szczypkowice 0 - 7 Wybrzeże Objazda 4 maja 2008 - 13:00
101. Iskra Gogolewo 1 - 2 Jantaria Pobłocie 4 maja 2008 - 15:00
102. Skotawa Budowo 2 - 1 LKS Łebunia 4 maja 2008 - 16:00
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (133) 
103. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Skotawa Budowo 11 maja 2008 - 15:00
104. LKS Łebunia 9 - 2 Iskra Gogolewo 11 maja 2008 - 13:00
105. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Sokół Szczypkowice 11 maja 2008 - 13:00
106. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Start Łeba 11 maja 2008 - 14:00
107. Rowokół Smołdzino 2 - 1 KS Damnica 11 maja 2008 - 13:00
108. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Błękitni Główczyce 11 maja 2008 - 13:00
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
109. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Błękitni Motarzyno 18 maja 2008 - 13:00
110. Błękitni Główczyce 0 - 5 Rowokół Smołdzino 18 maja 2008 - 13:00
111. KS Damnica 1 - 0 Wybrzeże Objazda 18 maja 2008 - 15:00
112. Start Łeba 0 - 2 Jantaria Pobłocie 18 maja 2008 - 13:00
113. Sokół Szczypkowice 2 - 4 LKS Łebunia 18 maja 2008 - 13:00
114. Iskra Gogolewo 2 - 10 Skotawa Budowo 18 maja 2008 - 15:00
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (152) 
115. Błękitni Motarzyno 7 - 0 Iskra Gogolewo 25 maja 2008 - 15:00
116. Skotawa Budowo 8 - 0 Sokół Szczypkowice 25 maja 2008 - 16:00
117. LKS Łebunia 0 - 2 Start Łeba 25 maja 2008 - 13:00
118. Jantaria Pobłocie 0 - 0 KS Damnica 25 maja 2008 - 13:00
119. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Błękitni Główczyce 25 maja 2008 - 14:00
120. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 maja 2008 - 13:00
Kolejka 21 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
121. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Błękitni Motarzyno 1 czerwca 2008 - 14:00
122. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 Wybrzeże Objazda 1 czerwca 2008 - 14:00
123. Błękitni Główczyce 1 - 1 Jantaria Pobłocie 1 czerwca 2008 - 14:00
124. KS Damnica 3 - 0 LKS Łebunia 1 czerwca 2008 - 14:00
125. Start Łeba 2 - 1 Skotawa Budowo 1 czerwca 2008 - 14:00
126. Sokół Szczypkowice 8 - 2 Iskra Gogolewo 1 czerwca 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
127. Błękitni Motarzyno 2 - 4 Sokół Szczypkowice 7 czerwca 2008 - 17:00
128. Iskra Gogolewo 1 - 6 Start Łeba 8 czerwca 2008 - 13:00
129. Skotawa Budowo 5 - 2 KS Damnica 8 czerwca 2008 - 13:00
130. LKS Łebunia 3 - 0 Błękitni Główczyce 8 czerwca 2008 - 13:00
131. Jantaria Pobłocie 8 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 czerwca 2008 - 13:00
132. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Rowokół Smołdzino 8 czerwca 2008 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.38