Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Bistal Machowino |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 2 |
Słupia Kwakowo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Stal Jezierzyce |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Start Miastko |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Diament Trzebielino |
2 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 1 |
Szansa Siemianice |
2 września 2007
2.09 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
2 września 2007
2.09 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 3 |
Barton Barcino |
2 września 2007
2.09 - 15:00 |
Unia Korzybie |
4 - 2 |
Inter Świerzenko |
2 września 2007
2.09 - 13:00 |
Bistal Machowino |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
9 września 2007
9.09 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
3 - 1 |
Bistal Machowino |
9 września 2007
9.09 - 15:00 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 1 |
Słupia Kwakowo |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Start Miastko |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Start Miastko |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 2 |
Szansa Siemianice |
16 września 2007
16.09 - 15:00 |
Unia Korzybie |
2 - 4 |
Garbarnia Kępice |
16 września 2007
16.09 - 13:00 |
Bistal Machowino |
6 - 1 |
Barton Barcino |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Inter Świerzenko |
16 września 2007
16.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Inter Świerzenko |
0 - 1 |
Diament Trzebielino |
23 września 2007
23.09 - 15:00 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 1 |
Bistal Machowino |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 - 0 |
Słupia Kwakowo |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
vo,zdekompletowanie drużyny gości w 65min., na boisku 10:0 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2-0 |
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Diament Trzebielino |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 2 |
Start Miastko |
30 września 2007
30.09 - 15:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
30 września 2007
30.09 - 13:00 |
Bistal Machowino |
3 - 2 |
Szansa Siemianice |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 0 |
Garbarnia Kępice |
30 września 2007
30.09 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 1 |
Barton Barcino |
30 września 2007
30.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Inter Świerzenko |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
7 października 2007
7.10 - 14:15 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 2 |
Bistal Machowino |
6 października 2007
6.10 - 16:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Unia Korzybie |
7 października 2007
7.10 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Słupia Kwakowo |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Słupia Kwakowo |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Unia Korzybie |
4 - 4 |
Stal Jezierzyce |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Bistal Machowino |
1 - 5 |
Start Miastko |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 4 |
Szansa Siemianice |
14 października 2007
14.10 - 15:00 |
Barton Barcino |
4 - 8 |
Garbarnia Kępice |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
Barton Barcino |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
15 - 0 |
Inter Świerzenko |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
Słupia Kobylnica |
21 października 2007
21.10 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Bistal Machowino |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 4 |
Stal Jezierzyce |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 5 |
Start Miastko |
28 października 2007
28.10 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 0 |
Garbarnia Kępice |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Barton Barcino |
4 listopada 2007
4.11 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Bistal Machowino |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Bistal Machowino |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Unia Korzybie |
2 - 4 |
Słupia Kobylnica |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Barton Barcino |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Start Miastko |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
14 czerwca 2008
14.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 - 1 |
Szansa Siemianice |
15 czerwca 2008
15.06 - 16:00 |
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 1 |
Start Miastko |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 4 |
Unia Korzybie |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Bistal Machowino |
2 - 0 |
Inter Świerzenko |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:30 |
Unia Korzybie |
1 - 0 |
Barton Barcino |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 7 |
Szansa Siemianice |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Start Miastko |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
7 - 0 |
Stal Jezierzyce |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 3 |
Słupia Kwakowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 4 |
Unia Korzybie |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Barton Barcino |
0 - 1 |
Bistal Machowino |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Diament Trzebielino |
6 - 2 |
Inter Świerzenko |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
Barton Barcino |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Bistal Machowino |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:30 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Szansa Siemianice |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Start Miastko |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Stal Jezierzyce |
2 - 4 |
Diament Trzebielino |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Słupia Kwakowo |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Bistal Machowino |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Inter Świerzenko |
1 maja 2008
1.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Barton Barcino |
11 maja 2008
11.05 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
3 - 6 |
Garbarnia Kępice |
11 maja 2008
11.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 2 |
Szansa Siemianice |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Bistal Machowino |
2 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Start Miastko |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
11 maja 2008
11.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Słupia Kwakowo |
0 - 2 |
Diament Trzebielino |
18 maja 2008
18.05 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 3 |
Unia Korzybie |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Bistal Machowino |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
6 - 1 |
Słupia Kobylnica |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
9 - 0 |
Inter Świerzenko |
18 maja 2008
18.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Barton Barcino |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
25 maja 2008
25.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
25 maja 2008
25.05 |
Inter Świerzenko |
0 - 7 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Start Miastko |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Bistal Machowino |
4 - 4 |
Stal Jezierzyce |
25 maja 2008
25.05 - 14:30 |
Unia Korzybie |
3 - 1 |
Słupia Kwakowo |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Unia Korzybie |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
7 - 1 |
Bistal Machowino |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Inter Świerzenko |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Barton Barcino |
31 maja 2008
31.05 - 17:30 |
Szansa Siemianice |
3 - 4 |
Garbarnia Kępice |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Diament Trzebielino |
7 - 0 |
Szansa Siemianice |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Barton Barcino |
1 - 0 |
Start Miastko |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 7 |
Stal Jezierzyce |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Słupia Kwakowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Bistal Machowino |
4 - 1 |
Unia Korzybie |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
|