Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (119) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
18 sierpnia 2007
18.08 - 16:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
18 sierpnia 2007
18.08 - 14:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
18 sierpnia 2007
18.08 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Wisła Tczew |
19 sierpnia 2007
19.08 - 16:30 |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
19 sierpnia 2007
19.08 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Bałtyk Gdynia |
5 - 3 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2007
26.08 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
26 sierpnia 2007
26.08 - 13:00 |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
25 sierpnia 2007
25.08 |
Gedania Gdańsk |
3 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
25 sierpnia 2007
25.08 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Start Miastko |
25 sierpnia 2007
25.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Start Miastko |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
29 sierpnia 2007
29.08 - 16:00 |
Arka Gdynia |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2007
29.08 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 sierpnia 2007
29.08 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
29 sierpnia 2007
29.08 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
30 sierpnia 2007
30.08 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
29 sierpnia 2007
29.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
2 września 2007
2.09 - 13:00 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 4 |
Bytovia Bytów |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 września 2007
1.09 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
1 września 2007
1.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
8 września 2007
8.09 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Start Miastko |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
19 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 września 2007
8.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
8 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
8 września 2007
8.09 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
9 września 2007
9.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Wisła Tczew |
16 września 2007
16.09 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
15 września 2007
15.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 13 |
Polonia Gdańsk |
15 września 2007
15.09 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
15 września 2007
15.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
15 września 2007
15.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Start Miastko |
22 września 2007
22.09 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 września 2007
23.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 13:00 |
Wisła Tczew |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2007
3.10 - 17:00 |
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
29 września 2007
29.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Start Miastko |
7 października 2007
7.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
Wisła Tczew |
3 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 2 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2007
6.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (108) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 5 |
Wisła Tczew |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 3 |
Bytovia Bytów |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
21 października 2007
21.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 13:00 |
Wisła Tczew |
1 - 10 |
Start Miastko |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 października 2007
20.10 - 11:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Bałtyk Gdynia |
8 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 7 |
Gedania Gdańsk |
24 października 2007
24.10 - 16:00 |
Start Miastko |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
27 października 2007
27.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Wisła Tczew |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 0 |
Pomezania Malbork |
27 października 2007
27.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
6 - 2 |
Bytovia Bytów |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
4 listopada 2007
4.11 - 10:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 11 |
Polonia Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Wisła Tczew |
1 - 8 |
Wierzyca Starogard Gdański |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
3 listopada 2007
3.11 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Start Miastko |
4 listopada 2007
4.11 - 13:15 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Bałtyk Gdynia |
9 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 marca 2008
30.03 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Start Miastko |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
29 marca 2008
29.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
29 marca 2008
29.03 - 13:00 |
Wisła Tczew |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 2 |
Wisła Tczew |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
5 kwietnia 2008
5.04 - 14:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 kwietnia 2008
5.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Start Miastko |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
12 kwietnia 2008
12.04 - 11:00 |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
15 kwietnia 2008
15.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Rodło Kwidzyn |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Wisła Tczew |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:30 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
19 kwietnia 2008
19.04 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
19 kwietnia 2008
19.04 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Start Miastko |
19 kwietnia 2008
19.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
26 kwietnia 2008
26.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
26 kwietnia 2008
26.04 - 11:00 |
Wisła Tczew |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
30 kwietnia 2008
30.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
7 maja 2008
7.05 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
30 kwietnia 2008
30.04 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
13 - 0 |
Start Miastko |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
Arka Gdynia |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 10:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
11 maja 2008
11.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
v.o. wykluczenie z rozgrywek |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Start Miastko |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
10 maja 2008
10.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
17 maja 2008
17.05 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
17 maja 2008
17.05 - 11:00 |
goście nie stawili się na mecz |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
v.o. wykluczenie z rozgrywek |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 3 |
Wisła Tczew |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
17 maja 2008
17.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 26. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
25 marca 2008
25.03 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
26 marca 2008
26.03 - 14:00 |
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 marca 2008
27.03 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Start Miastko |
26 marca 2008
26.03 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 12 |
Arka Gdynia |
26 marca 2008
26.03 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 3 |
Lechia Gdańsk |
27 maja 2008
27.05 - 17:30 |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
9 - 0 |
Pomezania Malbork |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
24 maja 2008
24.05 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
Wisła Tczew |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
v.o. wykluczenie z rozgrywek |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
24 maja 2008
24.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
v.o. wykluczenie z rozgrywek |
Lechia II Gdańsk |
5 - 0 |
Start Miastko |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 13:00 |
Kolejka 26 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
8 - 0 |
Pomezania Malbork |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 4 |
Wisła Tczew |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
v.o. wykluczenie z rozgrywek |
|