ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 72 24 0 2 145 - 15
2. Lechia Gdańsk 26 61 19 4 3 104 - 20
3. Gryf 95 Słupsk 26 52 16 4 6 65 - 27
4. Polonia Gdańsk 26 49 15 4 7 60 - 36
5. Bałtyk Gdynia 26 48 15 3 8 68 - 42
6. Lechia II Gdańsk 26 43 13 4 9 54 - 36
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 38 11 5 10 57 - 59
8. Cartusia Kartuzy 26 32 10 2 14 58 - 65
9. Chojniczanka Chojnice 26 30 9 3 14 38 - 54
10. Rodło Kwidzyn 26 28 8 4 14 53 - 81
11. Pomezania Malbork 26 25 7 4 15 42 - 84
12. Piast Człuchów 26 25 7 4 15 35 - 80
13. Stal Jezierzyce 26 11 3 2 21 24 - 100
14. KP Sopot 26 10 3 1 22 19 - 123
Ostatni komentarz dodał burdzio 07.07.2008, 00:25:47
* Miejsce zespołu SWSiEMP Arka Gdynia zajęła Pomezania Malbork



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (120) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia 18 sierpnia 2007 - 18:00
2. Stal Jezierzyce 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 18 sierpnia 2007 - 12:30
3. Arka Gdynia 10 - 0 KP Sopot 18 sierpnia 2007 - 11:00
4. Pomezania Malbork 4 - 5 Lechia II Gdańsk 5 września 2007 - 17:00
5. Lechia Gdańsk 9 - 1 Piast Człuchów 18 sierpnia 2007 - 11:00
6. Polonia Gdańsk 6 - 1 Rodło Kwidzyn 19 sierpnia 2007 - 11:00
7. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Cartusia Kartuzy 19 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
8. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Cartusia Kartuzy 26 sierpnia 2007 - 13:00
9. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2007 - 11:00
10. Piast Człuchów 2 - 4 Polonia Gdańsk 25 sierpnia 2007 - 16:00
11. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Lechia Gdańsk 25 sierpnia 2007 - 13:00
12. KP Sopot 2 - 3 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2007 - 11:00
13. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Arka Gdynia 26 sierpnia 2007 - 14:00
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Stal Jezierzyce 25 sierpnia 2007 - 15:00
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
15. Stal Jezierzyce 0 - 2 Bałtyk Gdynia 29 sierpnia 2007 - 17:00
16. Arka Gdynia 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 sierpnia 2007 - 15:00
17. Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 29 sierpnia 2007 - 14:00
18. Lechia Gdańsk 11 - 0 KP Sopot 29 sierpnia 2007 - 17:00
19. Polonia Gdańsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk 31 października 2007 - 13:30
20. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Piast Człuchów 29 sierpnia 2007 - 17:00
21. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia 2007
Kolejka 4 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
22. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Rodło Kwidzyn 2 września 2007 - 11:00
23. Piast Człuchów 0 - 3 Cartusia Kartuzy 1 września 2007 - 12:00
24. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 1 września 2007 - 11:00
25. KP Sopot 0 - 8 Polonia Gdańsk 2 września 2007 - 11:00
26. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Lechia Gdańsk 2 września 2007 - 14:00
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Pomezania Malbork 1 września 2007 - 17:00
28. Stal Jezierzyce 0 - 3 Arka Gdynia 2 września 2007 - 12:30
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
29. Arka Gdynia 5 - 0 Bałtyk Gdynia 8 września 2007 - 13:00
30. Pomezania Malbork 4 - 4 Stal Jezierzyce 9 września 2007 - 14:00
31. Lechia Gdańsk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2007 - 11:00
32. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 8 września 2007 - 11:00
33. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 KP Sopot 8 września 2007 - 11:00
34. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Lechia II Gdańsk 8 września 2007 - 17:00
35. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Piast Człuchów 9 września 2007 - 11:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
36. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Piast Człuchów 16 września 2007
37. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn 15 września 2007 - 13:00
38. KP Sopot 0 - 5 Cartusia Kartuzy 16 września 2007 - 11:00
39. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 września 2007 - 14:00
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Polonia Gdańsk 15 września 2007 - 16:00
41. Stal Jezierzyce 1 - 5 Lechia Gdańsk 16 września 2007 - 12:30
42. Arka Gdynia 5 - 0 Pomezania Malbork 11 listopada 2007 - 11:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
43. Pomezania Malbork 0 - 1 Bałtyk Gdynia 23 września 2007 - 14:00
44. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 22 września 2007 - 11:00
45. Polonia Gdańsk 5 - 1 Stal Jezierzyce 22 września 2007 - 11:00
46. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 września 2007 - 13:00
47. Cartusia Kartuzy 1 - 6 Gryf 95 Słupsk 23 września 2007 - 11:00
48. Rodło Kwidzyn 8 - 0 KP Sopot 23 września 2007 - 11:00
49. Piast Człuchów 2 - 1 Lechia II Gdańsk 23 września 2007 - 14:00
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
50. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 30 września 2007 - 11:00
51. KP Sopot 1 - 1 Piast Człuchów 30 września 2007 - 11:00
52. Gryf 95 Słupsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn 30 września 2007 - 12:00
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 5 Cartusia Kartuzy 29 września 2007 - 15:00
54. Stal Jezierzyce 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 30 września 2007 - 12:30
55. Arka Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk 29 września 2007 - 13:00
56. Pomezania Malbork 1 - 8 Lechia Gdańsk 30 września 2007 - 14:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
57. Lechia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 6 października 2007 - 11:00
58. Polonia Gdańsk 7 - 0 Pomezania Malbork 6 października 2007 - 11:00
59. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia 7 października 2007 - 13:00
60. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Stal Jezierzyce 7 października 2007 - 11:00
61. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 października 2007 - 11:00
62. Piast Człuchów 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 7 października 2007 - 14:00
63. Lechia II Gdańsk 6 - 0 KP Sopot 6 października 2007 - 13:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
64. Bałtyk Gdynia 4 - 0 KP Sopot 14 października 2007 - 11:00
65. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Lechia II Gdańsk 14 października 2007 - 14:00
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Piast Człuchów 13 października 2007 - 13:00
67. Stal Jezierzyce 1 - 1 Rodło Kwidzyn 14 października 2007 - 12:30
68. Arka Gdynia 4 - 1 Cartusia Kartuzy 13 października 2007 - 13:00
69. Pomezania Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 października 2007 - 14:00
70. Lechia Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk 13 października 2007 - 11:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
71. Polonia Gdańsk 4 - 3 Bałtyk Gdynia 20 października 2007 - 14:00
72. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Lechia Gdańsk 21 października 2007 - 11:00
73. Cartusia Kartuzy 6 - 2 Pomezania Malbork 19 października 2007 - 15:00
74. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Arka Gdynia 20 października 2007 - 11:00
75. Piast Człuchów 1 - 0 Stal Jezierzyce 21 października 2007 - 11:00
76. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2007 - 11:00
77. KP Sopot 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 21 października 2007 - 11:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
78. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 października 2007 - 11:00
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 KP Sopot 27 października 2007 - 13:00
80. Stal Jezierzyce 0 - 4 Lechia II Gdańsk 28 października 2007 - 12:30
81. Arka Gdynia 14 - 1 Piast Człuchów 27 października 2007 - 13:00
82. Pomezania Malbork 0 - 2 Rodło Kwidzyn 28 października 2007 - 14:00
83. Lechia Gdańsk 4 - 1 Cartusia Kartuzy 27 października 2007 - 11:00
84. Polonia Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 października 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
85. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2007 - 13:00
86. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Polonia Gdańsk 3 listopada 2007 - 11:00
87. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Lechia Gdańsk 4 listopada 2007 - 11:00
88. Piast Człuchów 5 - 0 Pomezania Malbork 4 listopada 2007 - 11:00
89. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia 3 listopada 2007 - 11:00
90. KP Sopot 3 - 2 Stal Jezierzyce 4 listopada 2007 - 11:00
91. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 listopada 2007 - 12:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
92. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 marca 2008 - 11:00
93. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Stal Jezierzyce 30 marca 2008 - 12:00
94. KP Sopot 1 - 10 Arka Gdynia 30 marca 2008 - 11:00
95. Lechia II Gdańsk 4 - 2 Pomezania Malbork 29 marca 2008 - 15:00
96. Piast Człuchów 0 - 0 Lechia Gdańsk 23 kwietnia 2008 - 15:00
97. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Polonia Gdańsk 30 marca 2008 - 11:00
98. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia 2008 - 16:30
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
99. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2008 - 14:00
100. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Rodło Kwidzyn 6 kwietnia 2008 - 13:00
101. Polonia Gdańsk 1 - 1 Piast Człuchów 6 kwietnia 2008 - 11:00
102. Lechia Gdańsk 1 - 0 Lechia II Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 11:00
103. Pomezania Malbork 3 - 1 KP Sopot 6 kwietnia 2008 - 12:00
104. Arka Gdynia 5 - 0 Gryf 95 Słupsk
105. Stal Jezierzyce 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
106. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Stal Jezierzyce 13 kwietnia 2008 - 11:00
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 7 Arka Gdynia 13 kwietnia 2008 - 11:00
108. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2008 - 12:00
109. KP Sopot 0 - 8 Lechia Gdańsk 13 kwietnia 2008 - 11:00
110. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 12 kwietnia 2008 - 10:30
111. Piast Człuchów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 kwietnia 2008 - 16:00
112. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Cartusia Kartuzy 13 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
113. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2008 - 13:00
114. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Piast Człuchów 20 kwietnia 2008 - 13:00
115. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2008 - 11:00
116. Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 19 kwietnia 2008 - 11:00
117. Lechia Gdańsk 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 19 kwietnia 2008 - 11:00
118. Pomezania Malbork 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 kwietnia 2008 - 12:00
119. Arka Gdynia 14 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
120. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia 27 kwietnia 2008 - 11:00
121. Stal Jezierzyce 0 - 3 Pomezania Malbork 26 kwietnia 2008 - 15:00
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Lechia Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 11:00
123. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Polonia Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 12:00
124. KP Sopot 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 kwietnia 2008 - 11:00
125. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Cartusia Kartuzy 27 kwietnia 2008 - 11:00
126. Piast Człuchów 3 - 1 Rodło Kwidzyn 26 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
127. Piast Człuchów 1 - 2 Bałtyk Gdynia 1 maja 2008 - 13:00
128. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Lechia II Gdańsk 7 maja 2008 - 16:00
129. Cartusia Kartuzy 3 - 0 KP Sopot 30 kwietnia 2008 - 16:00
130. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
131. Polonia Gdańsk 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 maja 2008 - 17:00
132. Lechia Gdańsk 9 - 0 Stal Jezierzyce 1 maja 2008 - 11:00
133. Pomezania Malbork 1 - 8 Arka Gdynia 15 maja 2008
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
134. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomezania Malbork 4 maja 2008 - 13:00
135. Arka Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk 4 maja 2008 - 10:00
136. Stal Jezierzyce 0 - 2 Polonia Gdańsk 4 maja 2008 - 17:00
137. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 4 maja 2008 - 11:00
138. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 4 maja 2008 - 12:00
139. KP Sopot 5 - 2 Rodło Kwidzyn 4 maja 2008 - 11:00
140. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Piast Człuchów 4 maja 2008 - 13:00
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
141. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 10 maja 2008 - 11:00
142. Piast Człuchów 3 - 2 KP Sopot 10 maja 2008 - 13:00
143. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 11 maja 2008 - 11:00
144. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 maja 2008 - 14:00
145. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Stal Jezierzyce 10 maja 2008 - 16:30
nieuprawniony zawodnik, na boisku wynik 6-1
146. Polonia Gdańsk 2 - 3 Arka Gdynia 10 maja 2008 - 13:30
147. Lechia Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 10 maja 2008 - 11:00
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
148. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Lechia Gdańsk 18 maja 2008 - 11:00
149. Pomezania Malbork 2 - 0 Polonia Gdańsk 18 maja 2008 - 12:00
150. Arka Gdynia 10 - 0 Chojniczanka Chojnice 17 maja 2008 - 11:00
151. Stal Jezierzyce 0 - 3 Cartusia Kartuzy 17 maja 2008 - 15:00
Stal wycofała się z rozgrywek
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Rodło Kwidzyn 18 maja 2008 - 11:00
153. Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Piast Człuchów 18 maja 2008 - 12:00
154. KP Sopot 0 - 2 Lechia II Gdańsk 18 maja 2008 - 11:00
Kolejka 23 - 26. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
155. KP Sopot 0 - 8 Bałtyk Gdynia 23 kwietnia 2008
156. Lechia II Gdańsk 0 - 4 Gryf 95 Słupsk 26 marca 2008
157. Piast Człuchów 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 maja 2008 - 15:00
158. Rodło Kwidzyn 8 - 2 Stal Jezierzyce 26 marca 2008
159. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Arka Gdynia 28 maja 2008 - 16:30
160. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Pomezania Malbork 26 marca 2008
161. Polonia Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk 27 maja 2008 - 15:30
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
162. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Polonia Gdańsk 25 maja 2008 - 11:00
163. Lechia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 24 maja 2008 - 11:00
164. Pomezania Malbork 1 - 5 Cartusia Kartuzy 25 maja 2008 - 12:00
165. Arka Gdynia 11 - 0 Rodło Kwidzyn 24 maja 2008 - 11:00
166. Stal Jezierzyce 0 - 3 Piast Człuchów
Stal wycofała się z rozgrywek
167. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Lechia II Gdańsk 25 maja 2008 - 11:00
168. Gryf 95 Słupsk 6 - 1 KP Sopot 24 maja 2008 - 12:00
Kolejka 25 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
169. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 1 czerwca 2008 - 11:00
170. KP Sopot 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 czerwca 2008 - 11:00
171. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Stal Jezierzyce
Stal wycofała się z rozgrywek
172. Piast Człuchów 1 - 6 Arka Gdynia 1 czerwca 2008 - 11:00
173. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Pomezania Malbork 1 czerwca 2008 - 11:00
174. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Lechia Gdańsk 1 czerwca 2008 - 11:00
175. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Polonia Gdańsk
Kolejka 26 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
176. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2008 - 11:00
niestawienie się na zawody
177. Polonia Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 8 czerwca 2008 - 11:00
178. Lechia Gdańsk 12 - 0 Rodło Kwidzyn 8 czerwca 2008 - 11:00
nieuprawniony zawodnik
179. Pomezania Malbork 0 - 0 Piast Człuchów 8 czerwca 2008 - 11:00
180. Arka Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 8 czerwca 2008 - 11:00
181. Stal Jezierzyce 0 - 3 KP Sopot
Stal wycofała się z rozgrywek
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 8 czerwca 2008 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE