POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10LUTEGO 2019
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2003/2004



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Osiczanka Osice 20 52 17 1 2 77 - 21
2. Orzeł Straszyn 20 48 15 3 2 82 - 30
3. GTS Pszczółki 20 48 16 0 4 80 - 37
4. GTS Rokitnica 20 39 13 0 7 95 - 50
5. GTS Juszkowo 20 32 10 2 8 52 - 43
6. GTS Rotmanka 20 24 7 3 10 44 - 56
7. Techpol Żuławia 20 20 6 2 12 48 - 66
8. Walmar Grabiny Zameczek 20 20 6 2 12 41 - 62
9. Wisła II Steblewo 20 18 5 3 12 37 - 75
10. Fosfory II Wi¶linka 19 13 3 4 12 24 - 79
11. Cedraki Cedry Wielkie 19 3 1 0 18 14 - 75



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 8 GTS Pszczółki
2. Osiczanka Osice 5 - 1 GTS Rotmanka
3. GTS Rokitnica 6 - 2 GTS Juszkowo
4. Fosfory II Wi¶linka 2 - 7 Orzeł Straszyn
5. Wisła II Steblewo 0 - 5 Cedraki Cedry Wielkie
vo (na boisku 2-5)
Pauza: Techpol Żuławia,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Cedraki Cedry Wielkie 1 - 2 Techpol Żuławia
8. Orzeł Straszyn 8 - 0 Wisła II Steblewo
vo
9. GTS Juszkowo 2 - 2 Fosfory II Wi¶linka
10. GTS Rotmanka 4 - 9 GTS Rokitnica
11. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 Osiczanka Osice
Pauza: GTS Pszczółki,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Osiczanka Osice 6 - 1 GTS Pszczółki
14. GTS Rokitnica 8 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
15. Fosfory II Wi¶linka 3 - 2 GTS Rotmanka
16. Wisła II Steblewo 1 - 9 GTS Juszkowo
17. Techpol Żuławia 0 - 3 Orzeł Straszyn
vo
Pauza: Cedraki Cedry Wielkie,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GTS Pszczółki 6 - 1 Cedraki Cedry Wielkie
20. GTS Juszkowo 6 - 2 Techpol Żuławia
21. GTS Rotmanka 4 - 0 Wisła II Steblewo
22. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 2 Fosfory II Wi¶linka
23. Osiczanka Osice 4 - 1 GTS Rokitnica
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. GTS Rokitnica 6 - 2 GTS Pszczółki
26. Fosfory II Wi¶linka 1 - 3 Osiczanka Osice
27. Wisła II Steblewo 3 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
28. Techpol Żuławia 6 - 4 GTS Rotmanka
29. Cedraki Cedry Wielkie 1 - 5 Orzeł Straszyn
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GTS Pszczółki 3 - 2 Orzeł Straszyn
32. GTS Juszkowo 3 - 0 Cedraki Cedry Wielkie
vo (na boisku 3-2)
33. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 3 Techpol Żuławia
34. Osiczanka Osice 3 - 0 Wisła II Steblewo
35. GTS Rokitnica 0 - 3 Fosfory II Wi¶linka
vo (na boisku 6-2)
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Fosfory II Wi¶linka 1 - 6 GTS Pszczółki
38. Wisła II Steblewo 3 - 0 GTS Rokitnica
vo (na boisku 3-4)
39. Techpol Żuławia 1 - 3 Osiczanka Osice
40. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 4 GTS Rotmanka
41. Orzeł Straszyn 2 - 2 GTS Juszkowo
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GTS Pszczółki 8 - 1 GTS Juszkowo
44. GTS Rotmanka 0 - 3 Orzeł Straszyn
vo (na boisku 3-2)
45. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 0 Cedraki Cedry Wielkie
46. GTS Rokitnica 6 - 2 Techpol Żuławia
47. Fosfory II Wi¶linka 2 - 2 Wisła II Steblewo
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wisła II Steblewo 2 - 3 GTS Pszczółki
50. Techpol Żuławia 10 - 0 Fosfory II Wi¶linka
vo (na boisku 10-1)
51. Cedraki Cedry Wielkie 3 - 6 Osiczanka Osice
52. Orzeł Straszyn 2 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
53. GTS Juszkowo 3 - 0 GTS Rotmanka
vo (na boisku 2-1)
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GTS Pszczółki 4 - 0 GTS Rotmanka
56. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 GTS Juszkowo
57. Osiczanka Osice 1 - 4 Orzeł Straszyn
58. GTS Rokitnica 7 - 1 Cedraki Cedry Wielkie
59. Wisła II Steblewo 0 - 0 Techpol Żuławia
Pauza: Fosfory II Wi¶linka,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Techpol Żuławia 1 - 7 GTS Pszczółki
62. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 3 Fosfory II Wi¶linka
vo
63. Orzeł Straszyn 2 - 1 GTS Rokitnica
64. GTS Juszkowo 1 - 2 Osiczanka Osice
65. GTS Rotmanka 0 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
vo
Pauza: Wisła II Steblewo,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. GTS Pszczółki 5 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
68. GTS Rotmanka 2 - 2 Osiczanka Osice
69. GTS Juszkowo 3 - 5 GTS Rokitnica
70. Orzeł Straszyn 1 - 1 Fosfory II Wi¶linka
71. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 6 Wisła II Steblewo
Pauza: Techpol Żuławia,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Techpol Żuławia 3 - 0 Cedraki Cedry Wielkie
vo (na boisku 1-2)
74. Wisła II Steblewo 1 - 3 Orzeł Straszyn
75. Fosfory II Wi¶linka 0 - 4 GTS Juszkowo
76. GTS Rokitnica 3 - 5 GTS Rotmanka
77. Osiczanka Osice 5 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
Pauza: GTS Pszczółki,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GTS Pszczółki 1 - 0 Osiczanka Osice
80. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 4 GTS Rokitnica
81. GTS Rotmanka 4 - 2 Fosfory II Wi¶linka
82. GTS Juszkowo 4 - 0 Wisła II Steblewo
83. Orzeł Straszyn 4 - 2 Techpol Żuławia
Pauza: Cedraki Cedry Wielkie,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Cedraki Cedry Wielkie 1 - 3 GTS Pszczółki
86. Techpol Żuławia 0 - 3 GTS Juszkowo
87. Wisła II Steblewo 2 - 3 GTS Rotmanka
88. Fosfory II Wi¶linka 0 - 8 Walmar Grabiny Zameczek
89. GTS Rokitnica 1 - 5 Osiczanka Osice
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GTS Pszczółki 2 - 3 GTS Rokitnica
92. Osiczanka Osice 8 - 2 Fosfory II Wi¶linka
93. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 7 Wisła II Steblewo
94. GTS Rotmanka 2 - 2 Techpol Żuławia
95. Orzeł Straszyn 10 - 1 Cedraki Cedry Wielkie
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orzeł Straszyn 8 - 3 GTS Pszczółki
98. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 3 GTS Juszkowo
vo (Cedraki wycofane)
99. Techpol Żuławia 3 - 5 Walmar Grabiny Zameczek
100. Wisła II Steblewo 0 - 8 Osiczanka Osice
101. Fosfory II Wi¶linka 0 - 11 GTS Rokitnica
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. GTS Pszczółki 3 - 0 Fosfory II Wi¶linka
vo (Fosfory wycofane)
104. GTS Rokitnica 12 - 1 Wisła II Steblewo
105. Osiczanka Osice 5 - 1 Techpol Żuławia
106. GTS Rotmanka 3 - 0 Cedraki Cedry Wielkie
vo (Cedraki wycofane)
107. GTS Juszkowo 0 - 4 Orzeł Straszyn
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GTS Juszkowo 1 - 4 GTS Pszczółki
110. Orzeł Straszyn 3 - 3 GTS Rotmanka
111. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
vo (Cedraki wycofane)
112. Techpol Żuławia 3 - 6 GTS Rokitnica
113. Wisła II Steblewo 3 - 0 Fosfory II Wi¶linka
vo (Fosfory wycofane)
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GTS Pszczółki 3 - 1 Wisła II Steblewo
116. Fosfory II Wi¶linka 0 - 3 Techpol Żuławia
vo (Fosfory wycofane)
117. Osiczanka Osice 3 - 0 Cedraki Cedry Wielkie
vo (Cedraki wycofane)
118. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 5 Orzeł Straszyn
119. GTS Rotmanka 0 - 3 GTS Juszkowo
vo (na boisku 3-2)
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GTS Rotmanka 0 - 3 GTS Pszczółki
vo (na boisku 0-1)
122. GTS Juszkowo 0 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
vo (na boisku 2-2)
123. Orzeł Straszyn 0 - 3 Osiczanka Osice
124. Cedraki Cedry Wielkie 0 - 3 GTS Rokitnica
vo (Cedraki wycofane)
125. Techpol Żuławia 3 - 5 Wisła II Steblewo
Pauza: Fosfory II Wi¶linka,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GTS Pszczółki 5 - 1 Techpol Żuławia
128. Fosfory II Wi¶linka - Cedraki Cedry Wielkie
obustronny vo
129. GTS Rokitnica 3 - 6 Orzeł Straszyn
130. Osiczanka Osice 3 - 0 GTS Juszkowo
vo (na boisku 2-0)
131. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 3 GTS Rotmanka
vo (na boisku 1-2)




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE