POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 34 69 21 6 7 55 - 34
2. Arka Gdynia 34 67 19 10 5 61 - 30
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 64 19 7 8 53 - 27 2 3 1 0 1 3 - 2
4. Śląsk Wrocław 34 64 18 10 6 55 - 30 2 3 1 0 1 2 - 3
5. Piast Gliwice 34 62 17 11 6 45 - 23 2 3 1 0 1 2 - 2
6. Znicz Pruszków 34 62 18 8 8 54 - 28 2 3 1 0 1 2 - 2
7. Polonia Warszawa 34 50 14 8 12 45 - 36 2 4 1 1 0 5 - 1
8. Wisła Płock 34 50 14 8 12 52 - 51 2 1 0 1 1 1 - 5
9. GKS Jastrzębie 34 45 12 9 13 43 - 51
10. GKS Katowice 34 43 11 10 13 38 - 39
11. Stal Stalowa Wola 34 40 11 7 16 30 - 48
12. Motor Lublin 34 35 10 5 19 33 - 55 2 4 1 1 0 3 - 1
13. Odra Opole 34 35 8 11 15 28 - 39 2 1 0 1 1 1 - 3
14. Warta Poznań 34 32 7 11 16 29 - 45
15. Kmita Zabierzów 34 31 6 13 15 28 - 40 2 3 1 0 1 3 - 2
16. Tur Turek 34 31 7 10 17 23 - 46 2 3 1 0 1 2 - 3
17. ŁKS Łomża 34 30 8 6 20 32 - 59
18. Pelikan Łowicz 34 28 6 10 18 37 - 60
Ostatni komentarz dodał Polonia91 25.06.2008, 09:37:22
* Arka Gdynia została ukarana pi?cioma punktami ujemnymi za udział w korupcji.
* Podbeskidzie Bielsko-Bia?a zostało ukarane sze?cioma ujemnymi punktami za udział w korupcji.
* Pogo? Szczecin nie otrzyma?a licencji na gr? w II lidze, w zwi?zku z czym utrzyma? się najwy?ej sklasyfikowany spadkowicz - Kmita Zabierzów.

Kolejka 1 - 28/29. lipca 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
1. GKS Jastrzębie 3 - 1 ŁKS Łomża
2. Polonia Warszawa 4 - 0 Wisła Płock
3. Odra Opole 1 - 0 Piast Gliwice
4. Motor Lublin 0 - 0 Tur Turek
5. Lechia Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia 10 października 2007 - 15:00
6. Warta Poznań 1 - 1 Stal Stalowa Wola
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Śląsk Wrocław
8. Pelikan Łowicz 0 - 2 Znicz Pruszków
9. Kmita Zabierzów 1 - 2 GKS Katowice 15 sierpnia 2007
Kolejka 2 - 4/5. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
10. ŁKS Łomża 1 - 2 GKS Katowice
11. Znicz Pruszków 4 - 0 Kmita Zabierzów
12. Śląsk Wrocław 1 - 0 Pelikan Łowicz
13. Stal Stalowa Wola 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. Arka Gdynia 4 - 0 Warta Poznań 4 sierpnia 2007 - 19:29
15. Tur Turek 2 - 0 Lechia Gdańsk 5 sierpnia 2007 - 17:00
16. Piast Gliwice 3 - 2 Motor Lublin
17. Wisła Płock 2 - 0 Odra Opole
18. GKS Jastrzębie 2 - 2 Polonia Warszawa
Kolejka 3 - 8. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Polonia Warszawa 2 - 1 ŁKS Łomża
20. Odra Opole 1 - 1 GKS Jastrzębie
21. Motor Lublin 1 - 2 Wisła Płock
22. Lechia Gdańsk 3 - 0 Piast Gliwice 8 sierpnia 2007 - 17:00
23. Warta Poznań 0 - 3 Tur Turek
24. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Arka Gdynia 8 sierpnia 2007 - 17:00
25. Pelikan Łowicz 5 - 0 Stal Stalowa Wola
26. Kmita Zabierzów 0 - 1 Śląsk Wrocław
27. GKS Katowice 1 - 2 Znicz Pruszków
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. ŁKS Łomża 2 - 4 Znicz Pruszków
29. Śląsk Wrocław 0 - 0 GKS Katowice
30. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Kmita Zabierzów
31. Arka Gdynia 4 - 0 Pelikan Łowicz 11 sierpnia 2007 - 19:30
32. Tur Turek 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
33. Piast Gliwice 2 - 2 Warta Poznań
34. Wisła Płock 2 - 2 Lechia Gdańsk 11 sierpnia 2007 - 19:00
35. GKS Jastrzębie 1 - 0 Motor Lublin
36. Polonia Warszawa 2 - 0 Odra Opole
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
37. Odra Opole 0 - 2 ŁKS Łomża
38. Motor Lublin 2 - 0 Polonia Warszawa
39. Lechia Gdańsk 2 - 2 GKS Jastrzębie 18 sierpnia 2007 - 17:00
40. Warta Poznań 1 - 1 Wisła Płock
41. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Piast Gliwice
42. Pelikan Łowicz 1 - 1 Tur Turek
43. Kmita Zabierzów 1 - 1 Arka Gdynia 19 sierpnia 2007 - 14:40
44. GKS Katowice 2 - 0 Stal Stalowa Wola
45. Znicz Pruszków 0 - 1 Śląsk Wrocław
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
46. ŁKS Łomża 0 - 0 Śląsk Wrocław
47. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Znicz Pruszków
48. Arka Gdynia 3 - 2 GKS Katowice 22 sierpnia 2007 - 19:30
49. Tur Turek 2 - 1 Kmita Zabierzów
50. Piast Gliwice 4 - 1 Pelikan Łowicz
51. Wisła Płock 3 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
52. GKS Jastrzębie 2 - 1 Warta Poznań
53. Polonia Warszawa 3 - 1 Lechia Gdańsk 22 sierpnia 2007 - 18:00
54. Odra Opole 0 - 2 Motor Lublin
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Motor Lublin 1 - 2 ŁKS Łomża
56. Lechia Gdańsk 1 - 2 Odra Opole 26 sierpnia 2007 - 17:00
57. Warta Poznań 0 - 0 Polonia Warszawa
58. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 GKS Jastrzębie
59. Pelikan Łowicz 0 - 3 Wisła Płock
vo,gospodarze nie dostali zgody na przeprowadzenie imprezy masowej
60. Kmita Zabierzów 0 - 0 Piast Gliwice
61. GKS Katowice 0 - 0 Tur Turek
62. Znicz Pruszków 2 - 2 Arka Gdynia 26 sierpnia 2007 - 12:00
63. Śląsk Wrocław 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 8 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
64. ŁKS Łomża 5 - 1 Stal Stalowa Wola
65. Arka Gdynia 1 - 1 Śląsk Wrocław 2 września 2007 - 18:30
66. Tur Turek 0 - 0 Znicz Pruszków
67. Piast Gliwice 2 - 0 GKS Katowice
68. Wisła Płock 1 - 0 Kmita Zabierzów
69. GKS Jastrzębie 4 - 3 Pelikan Łowicz
70. Polonia Warszawa 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
71. Odra Opole 1 - 0 Warta Poznań
72. Motor Lublin 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 września 2007 - 17:00
Kolejka 9 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. Lechia Gdańsk 1 - 0 ŁKS Łomża 9 września 2007 - 16:00
74. Warta Poznań 3 - 3 Motor Lublin
75. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Odra Opole
76. Pelikan Łowicz 0 - 5 Polonia Warszawa
77. Kmita Zabierzów 1 - 2 GKS Jastrzębie
78. GKS Katowice 1 - 3 Wisła Płock
79. Znicz Pruszków 1 - 2 Piast Gliwice
80. Śląsk Wrocław 4 - 0 Tur Turek
81. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Arka Gdynia 8 września 2007 - 16:00
Kolejka 10 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
82. ŁKS Łomża 1 - 2 Arka Gdynia 15 września 2007 - 16:00
83. Tur Turek 1 - 0 Stal Stalowa Wola
84. Piast Gliwice 1 - 1 Śląsk Wrocław
85. Wisła Płock 0 - 2 Znicz Pruszków
86. GKS Jastrzębie 1 - 1 GKS Katowice
87. Polonia Warszawa 0 - 0 Kmita Zabierzów
88. Odra Opole 2 - 0 Pelikan Łowicz
89. Motor Lublin 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
90. Lechia Gdańsk 3 - 1 Warta Poznań 16 września 2007 - 14:40
Kolejka 11 - 19. września 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
91. Warta Poznań 0 - 2 ŁKS Łomża
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Lechia Gdańsk 19 września 2007 - 16:00
93. Pelikan Łowicz 1 - 2 Motor Lublin
94. Kmita Zabierzów 1 - 1 Odra Opole
95. GKS Katowice 1 - 1 Polonia Warszawa
96. Znicz Pruszków 4 - 2 GKS Jastrzębie
97. Śląsk Wrocław 2 - 1 Wisła Płock
98. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Piast Gliwice
99. Arka Gdynia 1 - 1 Tur Turek 19 września 2007 - 19:30
Kolejka 12 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
100. ŁKS Łomża 1 - 0 Tur Turek
101. Piast Gliwice 3 - 1 Arka Gdynia 23 września 2007 - 14:40
102. Wisła Płock 4 - 1 Stal Stalowa Wola
103. GKS Jastrzębie 1 - 2 Śląsk Wrocław
104. Polonia Warszawa 1 - 0 Znicz Pruszków
105. Odra Opole 3 - 1 GKS Katowice
106. Motor Lublin 1 - 1 Kmita Zabierzów
107. Lechia Gdańsk 4 - 0 Pelikan Łowicz 23 września 2007 - 16:00
108. Warta Poznań 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
109. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 ŁKS Łomża
110. Pelikan Łowicz 0 - 1 Warta Poznań
111. Kmita Zabierzów 2 - 3 Lechia Gdańsk 29 września 2007 - 16:00
112. GKS Katowice 4 - 0 Motor Lublin
113. Znicz Pruszków 2 - 0 Odra Opole
114. Śląsk Wrocław 2 - 0 Polonia Warszawa
115. Stal Stalowa Wola 3 - 0 GKS Jastrzębie
116. Arka Gdynia 4 - 1 Wisła Płock 30 września 2007 - 14:40
117. Tur Turek 0 - 1 Piast Gliwice
Kolejka 14 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. ŁKS Łomża 0 - 0 Piast Gliwice
119. Wisła Płock 1 - 1 Tur Turek
120. GKS Jastrzębie 2 - 0 Arka Gdynia 6 października 2007 - 17:00
121. Polonia Warszawa 2 - 1 Stal Stalowa Wola
122. Odra Opole 0 - 0 Śląsk Wrocław
123. Motor Lublin 1 - 0 Znicz Pruszków
124. Lechia Gdańsk 2 - 0 GKS Katowice 7 października 2007 - 15:00
125. Warta Poznań 1 - 0 Kmita Zabierzów
126. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pelikan Łowicz
Kolejka 15 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Pelikan Łowicz 4 - 2 ŁKS Łomża
128. Kmita Zabierzów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
129. GKS Katowice 1 - 0 Warta Poznań
130. Znicz Pruszków 1 - 2 Lechia Gdańsk 14 października 2007 - 12:00
131. Śląsk Wrocław 10 - 1 Motor Lublin
132. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Odra Opole
133. Arka Gdynia 2 - 0 Polonia Warszawa 15 października 2007 - 19:30
134. Tur Turek 2 - 0 GKS Jastrzębie
135. Piast Gliwice 1 - 1 Wisła Płock
Kolejka 16 - 3. października 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
136. ŁKS Łomża 2 - 5 Wisła Płock
137. GKS Jastrzębie 0 - 0 Piast Gliwice
138. Polonia Warszawa 3 - 1 Tur Turek
139. Odra Opole 0 - 2 Arka Gdynia 3 października 2007 - 18:00
140. Motor Lublin 0 - 1 Stal Stalowa Wola
141. Lechia Gdańsk 3 - 1 Śląsk Wrocław 19 października 2007 - 15:00
142. Warta Poznań 2 - 1 Znicz Pruszków
143. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 GKS Katowice
144. Pelikan Łowicz 1 - 1 Kmita Zabierzów
Kolejka 17 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
145. Kmita Zabierzów 0 - 0 ŁKS Łomża
146. GKS Katowice 2 - 1 Pelikan Łowicz
147. Znicz Pruszków 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
148. Śląsk Wrocław 1 - 1 Warta Poznań
149. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Lechia Gdańsk 27 października 2007 - 15:00
150. Arka Gdynia 2 - 0 Motor Lublin 26 października 2007 - 19:29
151. Tur Turek 0 - 3 Odra Opole
152. Piast Gliwice 1 - 0 Polonia Warszawa
153. Wisła Płock 2 - 3 GKS Jastrzębie
Kolejka 18 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
154. ŁKS Łomża 0 - 3 GKS Jastrzębie
155. Wisła Płock 1 - 1 Polonia Warszawa
156. Piast Gliwice 2 - 0 Odra Opole
157. Tur Turek 2 - 3 Motor Lublin
158. Arka Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk 4 listopada 2007 - 14:40
159. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Warta Poznań
160. Śląsk Wrocław 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
161. Znicz Pruszków 2 - 2 Pelikan Łowicz
162. GKS Katowice 0 - 0 Kmita Zabierzów
Kolejka 19 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
163. GKS Katowice 5 - 1 ŁKS Łomża
164. Kmita Zabierzów 0 - 1 Znicz Pruszków
165. Pelikan Łowicz 2 - 3 Śląsk Wrocław
166. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Stal Stalowa Wola
167. Warta Poznań 0 - 0 Arka Gdynia 11 listopada 2007 - 12:00
168. Lechia Gdańsk 2 - 0 Tur Turek 11 listopada 2007 - 12:00
169. Motor Lublin 1 - 1 Piast Gliwice
170. Odra Opole 3 - 1 Wisła Płock
171. Polonia Warszawa 2 - 0 GKS Jastrzębie
Kolejka 20 - 8/9. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
172. ŁKS Łomża 1 - 3 Polonia Warszawa
173. GKS Jastrzębie 1 - 1 Odra Opole
174. Wisła Płock 3 - 1 Motor Lublin
175. Piast Gliwice 3 - 0 Lechia Gdańsk 9 marca 2008 - 14:40
176. Tur Turek 0 - 0 Warta Poznań
177. Arka Gdynia 3 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 marca 2008 - 17:00
178. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Pelikan Łowicz
179. Śląsk Wrocław 1 - 3 Kmita Zabierzów
180. Znicz Pruszków 0 - 0 GKS Katowice
Kolejka 21 - 15/16. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
181. Znicz Pruszków 3 - 1 ŁKS Łomża
182. GKS Katowice 2 - 0 Śląsk Wrocław
183. Kmita Zabierzów 2 - 0 Stal Stalowa Wola
184. Pelikan Łowicz 0 - 0 Arka Gdynia 16 marca 2008 - 11:15
185. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Tur Turek
186. Warta Poznań 0 - 1 Piast Gliwice
187. Lechia Gdańsk 1 - 0 Wisła Płock 15 marca 2008 - 18:00
188. Motor Lublin 4 - 0 GKS Jastrzębie
189. Odra Opole 1 - 1 Polonia Warszawa
Kolejka 22 - 22. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
190. ŁKS Łomża 0 - 0 Odra Opole
191. Polonia Warszawa 2 - 0 Motor Lublin
192. GKS Jastrzębie 0 - 1 Lechia Gdańsk 22 marca 2008 - 12:00
193. Wisła Płock 3 - 1 Warta Poznań
194. Piast Gliwice 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
195. Tur Turek 0 - 2 Pelikan Łowicz
196. Arka Gdynia 1 - 2 Kmita Zabierzów 20 marca 2008 - 18:00
197. Stal Stalowa Wola 1 - 0 GKS Katowice
198. Śląsk Wrocław 0 - 3 Znicz Pruszków
Kolejka 23 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
199. Śląsk Wrocław 3 - 0 ŁKS Łomża
200. Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Stalowa Wola
201. GKS Katowice 3 - 2 Arka Gdynia 29 marca 2008 - 15:00
202. Kmita Zabierzów 2 - 0 Tur Turek
203. Pelikan Łowicz 0 - 0 Piast Gliwice
204. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Wisła Płock
205. Warta Poznań 3 - 0 GKS Jastrzębie
206. Lechia Gdańsk 2 - 1 Polonia Warszawa 30 marca 2008 - 14:40
207. Motor Lublin 1 - 1 Odra Opole
Kolejka 24 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
208. ŁKS Łomża 0 - 1 Motor Lublin
209. Odra Opole 2 - 3 Lechia Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 19:00
210. Polonia Warszawa 0 - 0 Warta Poznań
211. GKS Jastrzębie 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
212. Wisła Płock 0 - 0 Pelikan Łowicz
213. Piast Gliwice 3 - 0 Kmita Zabierzów
214. Tur Turek 1 - 1 GKS Katowice
215. Arka Gdynia 2 - 2 Znicz Pruszków 6 kwietnia 2008 - 14:40
216. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Śląsk Wrocław
Kolejka 25 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
217. Stal Stalowa Wola 0 - 1 ŁKS Łomża
218. Śląsk Wrocław 2 - 0 Arka Gdynia 13 kwietnia 2008 - 14:40
219. Znicz Pruszków 1 - 0 Tur Turek
220. GKS Katowice 1 - 1 Piast Gliwice
221. Kmita Zabierzów 1 - 0 Wisła Płock
222. Pelikan Łowicz 0 - 1 GKS Jastrzębie
223. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Polonia Warszawa
224. Warta Poznań 2 - 0 Odra Opole
225. Lechia Gdańsk 2 - 0 Motor Lublin 12 kwietnia 2008 - 18:00
Kolejka 26 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
226. ŁKS Łomża 1 - 0 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2008 - 15:00
227. Motor Lublin 1 - 0 Warta Poznań
228. Odra Opole 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
229. Polonia Warszawa 2 - 2 Pelikan Łowicz
230. GKS Jastrzębie 2 - 2 Kmita Zabierzów
231. Wisła Płock 2 - 1 GKS Katowice
232. Piast Gliwice 0 - 1 Znicz Pruszków
233. Tur Turek 1 - 1 Śląsk Wrocław
234. Arka Gdynia 4 - 0 Stal Stalowa Wola 19 kwietnia 2008 - 19:30
Kolejka 27 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
235. Arka Gdynia 4 - 0 ŁKS Łomża 26 kwietnia 2008 - 19:30
236. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Tur Turek
237. Śląsk Wrocław 1 - 0 Piast Gliwice
238. Znicz Pruszków 3 - 1 Wisła Płock
239. GKS Katowice 0 - 0 GKS Jastrzębie
240. Kmita Zabierzów 0 - 1 Polonia Warszawa
241. Pelikan Łowicz 3 - 1 Odra Opole
242. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Motor Lublin
243. Warta Poznań 1 - 2 Lechia Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 12:00
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
244. ŁKS Łomża 0 - 1 Warta Poznań
245. Lechia Gdańsk 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 kwietnia 2008 - 18:00
246. Motor Lublin 3 - 0 Pelikan Łowicz
247. Odra Opole 1 - 0 Kmita Zabierzów
248. Polonia Warszawa 3 - 1 GKS Katowice
249. GKS Jastrzębie 0 - 2 Znicz Pruszków
250. Wisła Płock 0 - 4 Śląsk Wrocław
251. Piast Gliwice 2 - 0 Stal Stalowa Wola
252. Tur Turek 1 - 4 Arka Gdynia 30 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 29 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
253. Tur Turek 0 - 2 ŁKS Łomża
254. Arka Gdynia 2 - 0 Piast Gliwice 4 maja 2008 - 14:40
255. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Wisła Płock
256. Śląsk Wrocław 2 - 1 GKS Jastrzębie
257. Znicz Pruszków 3 - 2 Polonia Warszawa
258. GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
259. Kmita Zabierzów 1 - 0 Motor Lublin
260. Pelikan Łowicz 2 - 2 Lechia Gdańsk 4 maja 2008 - 11:15
261. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Warta Poznań
Kolejka 30 - 7. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
262. ŁKS Łomża 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
263. Warta Poznań 2 - 1 Pelikan Łowicz
264. Lechia Gdańsk 1 - 0 Kmita Zabierzów 7 maja 2008
265. Motor Lublin 0 - 2 GKS Katowice 14 maja 2008
266. Odra Opole 0 - 1 Znicz Pruszków
267. Polonia Warszawa 1 - 0 Śląsk Wrocław
268. GKS Jastrzębie 3 - 2 Stal Stalowa Wola
269. Wisła Płock 1 - 1 Arka Gdynia 7 maja 2008
270. Piast Gliwice 5 - 1 Tur Turek
Kolejka 31 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Piast Gliwice 2 - 1 ŁKS Łomża
272. Tur Turek 0 - 3 Wisła Płock
273. Arka Gdynia 1 - 0 GKS Jastrzębie 10 maja 2008 - 19:30
274. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Polonia Warszawa
275. Śląsk Wrocław 1 - 1 Odra Opole
276. Znicz Pruszków 3 - 0 Motor Lublin
277. GKS Katowice 0 - 1 Lechia Gdańsk 10 maja 2008 - 17:00
278. Kmita Zabierzów 1 - 1 Warta Poznań
279. Pelikan Łowicz 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 32 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
280. ŁKS Łomża 0 - 2 Pelikan Łowicz
281. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 2 Kmita Zabierzów
282. Warta Poznań 0 - 1 GKS Katowice
283. Lechia Gdańsk 1 - 0 Znicz Pruszków 18 maja 2008 - 14:40
284. Motor Lublin 0 - 1 Śląsk Wrocław
285. Odra Opole 0 - 0 Stal Stalowa Wola
286. Polonia Warszawa 1 - 2 Arka Gdynia 17 maja 2008 - 20:00
287. GKS Jastrzębie 1 - 0 Tur Turek
288. Wisła Płock 0 - 0 Piast Gliwice
Kolejka 33 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
289. Wisła Płock 4 - 1 ŁKS Łomża
290. Piast Gliwice 1 - 2 GKS Jastrzębie
291. Tur Turek 2 - 0 Polonia Warszawa
292. Arka Gdynia 1 - 1 Odra Opole 21 maja 2008 - 17:00
293. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Motor Lublin
294. Śląsk Wrocław 2 - 0 Lechia Gdańsk 21 maja 2008 - 17:00
295. Znicz Pruszków 1 - 1 Warta Poznań
296. GKS Katowice 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
297. Kmita Zabierzów 1 - 1 Pelikan Łowicz
Kolejka 34 - 24. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
298. ŁKS Łomża 0 - 0 Kmita Zabierzów
299. Pelikan Łowicz 2 - 0 GKS Katowice
300. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Znicz Pruszków
301. Warta Poznań 2 - 3 Śląsk Wrocław
302. Lechia Gdańsk 2 - 0 Stal Stalowa Wola 24 maja 2008 - 17:00
303. Motor Lublin 1 - 2 Arka Gdynia 24 maja 2008 - 17:00
304. Odra Opole 0 - 1 Tur Turek
305. Polonia Warszawa 0 - 1 Piast Gliwice
306. GKS Jastrzębie 0 - 1 Wisła Płock
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04