POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk II - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chrobry Charbrowo 18 41 13 2 3 62 - 13
2. Skotawia Dębnica Kaszubska 18 38 12 2 4 80 - 31
3. KS Damnica 18 37 12 1 5 64 - 15
4. LKS Łebunia 18 36 11 3 4 47 - 25
5. Pomorze Potęgowo 18 28 9 1 8 45 - 39
6. Rowokół Smołdzino 18 22 7 1 10 42 - 63
7. Sokół Szczypkowice 18 19 5 4 9 45 - 60
8. Błękitni Motarzyno 18 17 5 2 11 33 - 56
9. Wybrzeże Objazda 18 15 5 0 13 26 - 48
10. Iskra Gogolewo 18 8 2 2 14 18 - 112
Ostatni komentarz dodał Rafal16 22.06.2007, 16:13:05

Kolejka 1 - 20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sokół Szczypkowice 3 - 2 Błękitni Motarzyno
2. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Rowokół Smołdzino
4. Iskra Gogolewo 0 - 15 Pomorze Potęgowo
5. Chrobry Charbrowo 1 - 2 LKS Łebunia
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Damnica,
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. LKS Łebunia 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
9. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Chrobry Charbrowo
10. KS Damnica 6 - 0 Iskra Gogolewo
12. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Wybrzeże Objazda
Pauza: Rowokół Smołdzino, Błękitni Motarzyno,
Kolejka 3 - 3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wybrzeże Objazda 6 - 2 Błękitni Motarzyno
15. Iskra Gogolewo 5 - 1 Rowokół Smołdzino
16. Chrobry Charbrowo 0 - 0 KS Damnica
17. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 1 Pomorze Potęgowo
Pauza: LKS Łebunia, Sokół Szczypkowice,
Kolejka 4 - 10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Błękitni Motarzyno 1 - 4 LKS Łebunia
21. KS Damnica 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
22. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Chrobry Charbrowo
23. Sokół Szczypkowice 4 - 4 Iskra Gogolewo
Pauza: Wybrzeże Objazda, Pomorze Potęgowo,
Kolejka 5 - 17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Iskra Gogolewo 3 - 0 Wybrzeże Objazda
27. Chrobry Charbrowo 5 - 0 Sokół Szczypkowice
28. Skotawia Dębnica Kaszubska 13 - 0 Rowokół Smołdzino
30. LKS Łebunia 3 - 0 Pomorze Potęgowo
Pauza: KS Damnica, Błękitni Motarzyno,
Kolejka 6 - 24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Błękitni Motarzyno 0 - 2 Pomorze Potęgowo
32. KS Damnica 2 - 0 LKS Łebunia
34. Sokół Szczypkowice 5 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska
35. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Chrobry Charbrowo
Pauza: Iskra Gogolewo, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 7 - 1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Iskra Gogolewo 1 - 6 Błękitni Motarzyno
39. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Wybrzeże Objazda
41. LKS Łebunia 9 - 1 Rowokół Smołdzino
42. Pomorze Potęgowo 0 - 2 KS Damnica
Pauza: Sokół Szczypkowice, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Błękitni Motarzyno 0 - 3 KS Damnica
44. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Pomorze Potęgowo
45. Sokół Szczypkowice 2 - 3 LKS Łebunia
48. Iskra Gogolewo 0 - 3 Chrobry Charbrowo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Błękitni Motarzyno
50. Skotawia Dębnica Kaszubska 11 - 1 Iskra Gogolewo
52. LKS Łebunia 3 - 0 Wybrzeże Objazda
53. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Sokół Szczypkowice
54. KS Damnica 6 - 0 Rowokół Smołdzino
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Błękitni Motarzyno 3 - 3 Rowokół Smołdzino
56. Sokół Szczypkowice 0 - 2 KS Damnica
57. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Pomorze Potęgowo
60. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Iskra Gogolewo, LKS Łebunia,
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Błękitni Motarzyno
63. LKS Łebunia 4 - 0 Iskra Gogolewo
65. KS Damnica 3 - 0 Wybrzeże Objazda
66. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Sokół Szczypkowice
Pauza: Pomorze Potęgowo, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 12 - 5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Sokół Szczypkowice
68. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Wybrzeże Objazda
70. Pomorze Potęgowo 3 - 1 Iskra Gogolewo
71. LKS Łebunia 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Damnica,
Kolejka 13 - 1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 1 LKS Łebunia
75. Chrobry Charbrowo 7 - 0 Pomorze Potęgowo
76. Iskra Gogolewo 1 - 15 KS Damnica
78. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Sokół Szczypkowice
Pauza: Rowokół Smołdzino, Błękitni Motarzyno,
Kolejka 14 - 15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Wybrzeże Objazda
81. Rowokół Smołdzino 10 - 0 Iskra Gogolewo
82. KS Damnica 1 - 3 Chrobry Charbrowo
83. Pomorze Potęgowo 3 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: LKS Łebunia, Sokół Szczypkowice,
Kolejka 15 - 22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
85. LKS Łebunia 3 - 0 Błękitni Motarzyno
87. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 KS Damnica
88. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Rowokół Smołdzino
89. Iskra Gogolewo 1 - 10 Sokół Szczypkowice
Pauza: Wybrzeże Objazda, Pomorze Potęgowo,
Kolejka 16 - 29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
92. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Iskra Gogolewo
93. Sokół Szczypkowice 1 - 4 Chrobry Charbrowo
94. Rowokół Smołdzino 2 - 7 Skotawia Dębnica Kaszubska
96. Pomorze Potęgowo 0 - 3 LKS Łebunia
vo
Pauza: KS Damnica, Błękitni Motarzyno,
Kolejka 17 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
97. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Błękitni Motarzyno
98. LKS Łebunia 4 - 3 KS Damnica
100. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 0 Sokół Szczypkowice
101. Chrobry Charbrowo 5 - 0 Wybrzeże Objazda
Pauza: Iskra Gogolewo, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 18 - 13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
103. Błękitni Motarzyno 6 - 0 Iskra Gogolewo
105. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
107. Rowokół Smołdzino 2 - 0 LKS Łebunia
108. KS Damnica 0 - 2 Pomorze Potęgowo
Pauza: Sokół Szczypkowice, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 19 - 20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
109. KS Damnica 7 - 1 Błękitni Motarzyno
110. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Rowokół Smołdzino
111. LKS Łebunia 4 - 3 Sokół Szczypkowice
114. Chrobry Charbrowo 9 - 0 Iskra Gogolewo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 20 - 27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
115. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Chrobry Charbrowo
116. Iskra Gogolewo 1 - 7 Skotawia Dębnica Kaszubska
118. Wybrzeże Objazda 3 - 1 LKS Łebunia
119. Sokół Szczypkowice 5 - 5 Pomorze Potęgowo
120. Rowokół Smołdzino 1 - 0 KS Damnica
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
121. Rowokół Smołdzino 9 - 0 Błękitni Motarzyno
122. KS Damnica 4 - 0 Sokół Szczypkowice
123. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Wybrzeże Objazda
126. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Chrobry Charbrowo
Pauza: Iskra Gogolewo, LKS Łebunia,
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
127. Błękitni Motarzyno 4 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
129. Iskra Gogolewo 0 - 0 LKS Łebunia
131. Wybrzeże Objazda 2 - 7 KS Damnica
132. Sokół Szczypkowice 5 - 2 Rowokół Smołdzino
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05