MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Brzeźno Lęborskie 0 0 0 0 0 0 - 0
2. OKS Janowo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Koń Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Sprzęgło Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Sokół Bożepole Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Zenit Łęczyce 0 0 0 0 0 0 - 0
9. IskraPołczyno 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Jastrząb Domatowo 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Start II Mrzezino 0 0 0 0 0 0 - 0
12. KS Strzebielino 0 0 0 0 0 0 - 0



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Start Brzeźno Lęborskie - Sokół Bożepole Wielkie
2. OKS Janowo - Start II Mrzezino
3. Koń Luzino - Jastrząb Domatowo
4. Sprzęgło Wejherowo - IskraPołczyno
5. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
6. GKS Luzino - KS Strzebielino
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Sokół Bożepole Wielkie - KS Strzebielino
8. Zenit Łęczyce - GKS Luzino
9. IskraPołczyno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
10. Jastrząb Domatowo - Sprzęgło Wejherowo
11. Start II Mrzezino - Koń Luzino
12. Start Brzeźno Lęborskie - OKS Janowo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie
14. Koń Luzino - Start Brzeźno Lęborskie
15. Sprzęgło Wejherowo - Start II Mrzezino
16. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Jastrząb Domatowo
17. GKS Luzino - IskraPołczyno
18. KS Strzebielino - Zenit Łęczyce
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sokół Bożepole Wielkie - Zenit Łęczyce
20. IskraPołczyno - KS Strzebielino
21. Jastrząb Domatowo - GKS Luzino
22. Start II Mrzezino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
23. Start Brzeźno Lęborskie - Sprzęgło Wejherowo
24. OKS Janowo - Koń Luzino
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Koń Luzino - Sokół Bożepole Wielkie
26. Sprzęgło Wejherowo - OKS Janowo
27. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Start Brzeźno Lęborskie
28. GKS Luzino - Start II Mrzezino
29. KS Strzebielino - Jastrząb Domatowo
30. Zenit Łęczyce - IskraPołczyno
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sokół Bożepole Wielkie - IskraPołczyno
32. Jastrząb Domatowo - Zenit Łęczyce
33. Start II Mrzezino - KS Strzebielino
34. Start Brzeźno Lęborskie - GKS Luzino
35. OKS Janowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
36. Koń Luzino - Sprzęgło Wejherowo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Sprzęgło Wejherowo - Sokół Bożepole Wielkie
38. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Koń Luzino
39. GKS Luzino - OKS Janowo
40. KS Strzebielino - Start Brzeźno Lęborskie
41. Zenit Łęczyce - Start II Mrzezino
42. IskraPołczyno - Jastrząb Domatowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sokół Bożepole Wielkie - Jastrząb Domatowo
44. Start II Mrzezino - IskraPołczyno
45. Start Brzeźno Lęborskie - Zenit Łęczyce
46. OKS Janowo - KS Strzebielino
47. Koń Luzino - GKS Luzino
48. Sprzęgło Wejherowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sokół Bożepole Wielkie
50. GKS Luzino - Sprzęgło Wejherowo
51. KS Strzebielino - Koń Luzino
52. Zenit Łęczyce - OKS Janowo
53. IskraPołczyno - Start Brzeźno Lęborskie
54. Jastrząb Domatowo - Start II Mrzezino
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sokół Bożepole Wielkie - Start II Mrzezino
56. Start Brzeźno Lęborskie - Jastrząb Domatowo
57. OKS Janowo - IskraPołczyno
58. Koń Luzino - Zenit Łęczyce
59. Sprzęgło Wejherowo - KS Strzebielino
60. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GKS Luzino
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GKS Luzino - Sokół Bożepole Wielkie
62. KS Strzebielino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
63. Zenit Łęczyce - Sprzęgło Wejherowo
64. IskraPołczyno - Koń Luzino
65. Jastrząb Domatowo - OKS Janowo
66. Start II Mrzezino - Start Brzeźno Lęborskie
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Sokół Bożepole Wielkie - Start Brzeźno Lęborskie
68. Start II Mrzezino - OKS Janowo
69. Jastrząb Domatowo - Koń Luzino
70. IskraPołczyno - Sprzęgło Wejherowo
71. Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
72. KS Strzebielino - GKS Luzino
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KS Strzebielino - Sokół Bożepole Wielkie
74. GKS Luzino - Zenit Łęczyce
75. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - IskraPołczyno
76. Sprzęgło Wejherowo - Jastrząb Domatowo
77. Koń Luzino - Start II Mrzezino
78. OKS Janowo - Start Brzeźno Lęborskie
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sokół Bożepole Wielkie - OKS Janowo
80. Start Brzeźno Lęborskie - Koń Luzino
81. Start II Mrzezino - Sprzęgło Wejherowo
82. Jastrząb Domatowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
83. IskraPołczyno - GKS Luzino
84. Zenit Łęczyce - KS Strzebielino
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Zenit Łęczyce - Sokół Bożepole Wielkie
86. KS Strzebielino - IskraPołczyno
87. GKS Luzino - Jastrząb Domatowo
88. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Start II Mrzezino
89. Sprzęgło Wejherowo - Start Brzeźno Lęborskie
90. Koń Luzino - OKS Janowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Sokół Bożepole Wielkie - Koń Luzino
92. OKS Janowo - Sprzęgło Wejherowo
93. Start Brzeźno Lęborskie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
94. Start II Mrzezino - GKS Luzino
95. Jastrząb Domatowo - KS Strzebielino
96. IskraPołczyno - Zenit Łęczyce
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. IskraPołczyno - Sokół Bożepole Wielkie
98. Zenit Łęczyce - Jastrząb Domatowo
99. KS Strzebielino - Start II Mrzezino
100. GKS Luzino - Start Brzeźno Lęborskie
101. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - OKS Janowo
102. Sprzęgło Wejherowo - Koń Luzino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Sokół Bożepole Wielkie - Sprzęgło Wejherowo
104. Koń Luzino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
105. OKS Janowo - GKS Luzino
106. Start Brzeźno Lęborskie - KS Strzebielino
107. Start II Mrzezino - Zenit Łęczyce
108. Jastrząb Domatowo - IskraPołczyno
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jastrząb Domatowo - Sokół Bożepole Wielkie
110. IskraPołczyno - Start II Mrzezino
111. Zenit Łęczyce - Start Brzeźno Lęborskie
112. KS Strzebielino - OKS Janowo
113. GKS Luzino - Koń Luzino
114. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sprzęgło Wejherowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Sokół Bożepole Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
116. Sprzęgło Wejherowo - GKS Luzino
117. Koń Luzino - KS Strzebielino
118. OKS Janowo - Zenit Łęczyce
119. Start Brzeźno Lęborskie - IskraPołczyno
120. Start II Mrzezino - Jastrząb Domatowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Start II Mrzezino - Sokół Bożepole Wielkie
122. Jastrząb Domatowo - Start Brzeźno Lęborskie
123. IskraPołczyno - OKS Janowo
124. Zenit Łęczyce - Koń Luzino
125. KS Strzebielino - Sprzęgło Wejherowo
126. GKS Luzino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sokół Bożepole Wielkie - GKS Luzino
128. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KS Strzebielino
129. Sprzęgło Wejherowo - Zenit Łęczyce
130. Koń Luzino - IskraPołczyno
131. OKS Janowo - Jastrząb Domatowo
132. Start Brzeźno Lęborskie - Start II Mrzezino




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE