Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Barton Barcino |
|
Sokół Kuleszewo |
0 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Dąb Kusowo |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Ikar Redzikowo |
- |
Echo Biesowice |
|
anulowany, było 4-2 |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Gryf 95 II Słupsk |
- |
Ikar Redzikowo |
|
anulowany, było 1-3 |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Szansa Siemianice |
8 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Barton Barcino |
|
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Szansa Siemianice |
|
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
|
Ikar Redzikowo |
- |
Stal Jezierzyce |
|
anulowany, było 2-1 |
Echo Biesowice |
4 - 2 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Granit Kończewo |
- |
Ikar Redzikowo |
|
anulowany, było 0-0 |
Szansa Siemianice |
5 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dąb Kusowo |
1 - 8 |
Barton Barcino |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
|
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Ikar Redzikowo |
- |
Szansa Siemianice |
|
anulowany, było 3-0 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
|
Gryf 95 II Słupsk |
4 - 4 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Granit Kończewo |
2 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Szansa Siemianice |
5 - 3 |
Echo Biesowice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
- |
Ikar Redzikowo |
|
anulowanym było 2-2 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Dąb Kusowo |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 1 |
Barton Barcino |
|
Diament Trzebielino |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Ikar Redzikowo |
- |
Sokół Kuleszewo |
|
anulowany, było 1-2 |
Echo Biesowice |
4 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Stal Jezierzyce |
4 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
2 - 5 |
Granit Kończewo |
|
Szansa Siemianice |
1 - 4 |
Stal Jezierzyce |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 7 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Sokół Kuleszewo |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Dąb Kusowo |
- |
Ikar Redzikowo |
|
anulowany, było 7-1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Barton Barcino |
|
Ikar Redzikowo |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
anulowany, było 1-2 |
Echo Biesowice |
0 - 4 |
Dąb Kusowo |
|
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Granit Kończewo |
7 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
3 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Diament Trzebielino |
- |
Ikar Redzikowo |
|
anulowany, było 1-1 |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ikar Redzikowo |
- |
Barton Barcino |
|
anulowany, było 0-0 |
Echo Biesowice |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
|
vo, mecz przerwany z powodu bijatyki |
Gryf 95 II Słupsk |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Stal Jezierzyce |
9 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
|
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 12 - 22. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
4 - 5 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Szansa Siemianice |
3 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
|
Granit Kończewo |
4 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Gryf 95 II Słupsk |
5 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Echo Biesowice, |
Kolejka 13 - 29. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Barton Barcino |
|
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Sokół Kuleszewo |
6 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Pauza: Gryf 95 II Słupsk, |
Kolejka 14 - 5. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Gryf 95 II Słupsk |
9 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 15 - 12. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 II Słupsk |
5 - 0 |
Barton Barcino |
|
Echo Biesowice |
0 - 6 |
Stal Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Dąb Kusowo |
4 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 4 |
Diament Trzebielino |
|
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Pauza: Szansa Siemianice, |
Kolejka 17 - 3. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
8 - 0 |
Barton Barcino |
|
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Diament Trzebielino |
0 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, |
Kolejka 18 - 10. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
6 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Dąb Kusowo |
5 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Szansa Siemianice |
1 - 5 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 19 - 17. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Kończewo |
5 - 3 |
Barton Barcino |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Gryf 95 II Słupsk |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
vo, na boisku 4-0 (mecz w Bruskowie W.) |
Echo Biesowice |
4 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
|
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 20 - 24. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Sokół Kuleszewo |
1 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 7 |
Stal Jezierzyce |
|
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
|
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 21 - 31. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Barton Barcino |
|
Granit Kończewo |
8 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
|
Gryf 95 II Słupsk |
5 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Echo Biesowice |
9 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 22 - 7. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Diament Trzebielino |
4 - 4 |
Echo Biesowice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 3 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
vo, mecz się nie odbył |
Dąb Kusowo |
6 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Sokół Kuleszewo |
2 - 4 |
Granit Kończewo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 6 |
Szansa Siemianice |
|
Pauza: Barton Barcino, . |
|