MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Ełganowo 12 28 9 1 2 43 - 13
2. Błękitni Sobowidz 12 27 8 3 1 45 - 17
3. Orzeł Jasień 12 21 7 0 5 36 - 24
4. EX Siedlce Gdańsk 12 21 7 0 5 29 - 27
5. Orzeł Straszyn 12 18 5 3 4 22 - 22
6. Unia Kłodawa 12 4 1 1 10 8 - 51
7. KS III Żukowo 12 3 1 0 11 13 - 42
8. GTS Goszyn 0 0 0 0 0 0 - 0
9. GKS II Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Huragan II Przodkowo 0 0 0 0 0 0 - 0



Kolejka 1 - 25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orzeł Jasień 5 - 0 Unia Kłodawa
2. GKS II Kolbudy - Huragan II Przodkowo
3. Sokół Ełganowo 2 - 2 Błękitni Sobowidz
4. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn
5. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 KS III Żukowo
vo
Kolejka 2 - 1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Unia Kłodawa 4 - 0 KS III Żukowo
7. Orzeł Straszyn 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
vo
8. Błękitni Sobowidz - GTS Goszyn
9. Huragan II Przodkowo - Sokół Ełganowo
10. Orzeł Jasień - GKS II Kolbudy
Kolejka 3 - 8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. GKS II Kolbudy - Unia Kłodawa
12. Sokół Ełganowo 2 - 1 Orzeł Jasień
13. GTS Goszyn - Huragan II Przodkowo
14. EX Siedlce Gdańsk 2 - 5 Błękitni Sobowidz
15. KS III Żukowo 1 - 3 Orzeł Straszyn
Kolejka 4 - 15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Unia Kłodawa 0 - 0 Orzeł Straszyn
17. Błękitni Sobowidz 7 - 4 KS III Żukowo
18. Huragan II Przodkowo - EX Siedlce Gdańsk
19. Orzeł Jasień - GTS Goszyn
20. GKS II Kolbudy - Sokół Ełganowo
Kolejka 5 - 22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Sokół Ełganowo 7 - 0 Unia Kłodawa
22. GTS Goszyn - GKS II Kolbudy
23. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Orzeł Jasień
24. KS III Żukowo - Huragan II Przodkowo
25. Orzeł Straszyn 0 - 0 Błękitni Sobowidz
Kolejka 6 - 29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Unia Kłodawa 0 - 4 Błękitni Sobowidz
27. Huragan II Przodkowo - Orzeł Straszyn
28. Orzeł Jasień 11 - 2 KS III Żukowo
29. GKS II Kolbudy - EX Siedlce Gdańsk
30. Sokół Ełganowo - GTS Goszyn
Kolejka 7 - 6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GTS Goszyn - Unia Kłodawa
32. EX Siedlce Gdańsk 2 - 3 Sokół Ełganowo 27 października 2002
33. KS III Żukowo - GKS II Kolbudy
34. Orzeł Straszyn 2 - 1 Orzeł Jasień
35. Błękitni Sobowidz - Huragan II Przodkowo
Kolejka 8 - 13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Unia Kłodawa - Huragan II Przodkowo
37. Orzeł Jasień 0 - 4 Błękitni Sobowidz
38. GKS II Kolbudy - Orzeł Straszyn
39. Sokół Ełganowo 3 - 0 KS III Żukowo
vo
40. GTS Goszyn - EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 9 - 20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 Unia Kłodawa
42. KS III Żukowo - GTS Goszyn
43. Orzeł Straszyn 3 - 1 Sokół Ełganowo
44. Błękitni Sobowidz - GKS II Kolbudy
45. Huragan II Przodkowo - Orzeł Jasień
Kolejka 10 - 30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Unia Kłodawa 1 - 3 Orzeł Jasień
47. Huragan II Przodkowo - GKS II Kolbudy
48. Błękitni Sobowidz 0 - 5 Sokół Ełganowo
49. Orzeł Straszyn - GTS Goszyn
50. KS III Żukowo 0 - 2 EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 11 - 6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KS III Żukowo 3 - 0 Unia Kłodawa
vo
52. EX Siedlce Gdańsk 4 - 0 Orzeł Straszyn
53. GTS Goszyn - Błękitni Sobowidz
54. Sokół Ełganowo - Huragan II Przodkowo
55. GKS II Kolbudy - Orzeł Jasień
Kolejka 12 - 13. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Unia Kłodawa - GKS II Kolbudy
57. Orzeł Jasień 2 - 1 Sokół Ełganowo
58. Huragan II Przodkowo - GTS Goszyn
59. Błękitni Sobowidz 9 - 0 EX Siedlce Gdańsk
60. Orzeł Straszyn 3 - 0 KS III Żukowo
Kolejka 13 - 27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orzeł Straszyn 8 - 3 Unia Kłodawa
62. KS III Żukowo 0 - 1 Błękitni Sobowidz
63. EX Siedlce Gdańsk - Huragan II Przodkowo
64. GTS Goszyn - Orzeł Jasień
65. Sokół Ełganowo - GKS II Kolbudy
Kolejka 14 - 14. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Unia Kłodawa 0 - 8 Sokół Ełganowo
67. GKS II Kolbudy - GTS Goszyn
68. Orzeł Jasień 5 - 2 EX Siedlce Gdańsk
69. Huragan II Przodkowo - KS III Żukowo
70. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Orzeł Straszyn
Kolejka 15 - 11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Błękitni Sobowidz 5 - 0 Unia Kłodawa
72. Orzeł Straszyn - Huragan II Przodkowo
73. KS III Żukowo 2 - 3 Orzeł Jasień
74. EX Siedlce Gdańsk - GKS II Kolbudy
75. GTS Goszyn - Sokół Ełganowo
Kolejka 16 - 18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Unia Kłodawa - GTS Goszyn
77. Sokół Ełganowo 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk
78. GKS II Kolbudy - KS III Żukowo
79. Orzeł Jasień 2 - 0 Orzeł Straszyn
80. Huragan II Przodkowo - Błękitni Sobowidz
Kolejka 17 - 25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Huragan II Przodkowo - Unia Kłodawa
82. Błękitni Sobowidz 6 - 2 Orzeł Jasień
83. Orzeł Straszyn - GKS II Kolbudy
84. KS III Żukowo 1 - 2 Sokół Ełganowo
85. EX Siedlce Gdańsk - GTS Goszyn
Kolejka 18 - 6. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Unia Kłodawa 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
87. GTS Goszyn - KS III Żukowo
88. Sokół Ełganowo 5 - 1 Orzeł Straszyn
89. GKS II Kolbudy - Błękitni Sobowidz
90. Orzeł Jasień - Huragan II Przodkowo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE