MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Królewski Gdańsk 22 58 19 1 2 93 - 27
2. Pidrina Gdynia 22 52 17 1 4 65 - 31
3. Jantar Sopot 22 42 14 0 8 71 - 40
4. Przylesie Sopot 22 38 11 5 6 71 - 52
5. Torpedo Sopot 22 37 12 1 9 67 - 50
6. Chrysler Gdańsk 22 37 11 4 7 62 - 51
7. Kamionka Sopot 22 31 10 1 11 49 - 42
8. Olivia Gdańsk 22 26 8 2 12 61 - 52
9. Morena Gdańsk 22 21 5 6 11 43 - 84
10. KKS Koleczkowo 22 19 6 1 15 32 - 68
11. Champion II Gdańsk 22 12 3 3 16 38 - 85
12. Kozak Gdańsk 22 9 2 3 17 31 - 101



Kolejka 1 - 25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Przylesie Sopot 6 - 3 Champion II Gdańsk
2. Jantar Sopot 6 - 0 Kozak Gdańsk
3. Kamionka Sopot 5 - 1 KKS Koleczkowo
4. Torpedo Sopot 0 - 3 Chrysler Gdańsk
vo
5. Pidrina Gdynia 3 - 0 Olivia Gdańsk
vo
6. Królewski Gdańsk 2 - 2 Morena Gdańsk
Kolejka 2 - 1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Champion II Gdańsk 2 - 3 Morena Gdańsk
8. Olivia Gdańsk 1 - 3 Królewski Gdańsk 9 października 2002
9. Chrysler Gdańsk 0 - 4 Pidrina Gdynia
10. KKS Koleczkowo 0 - 3 Torpedo Sopot
vo, na boisku 4-4
11. Kozak Gdańsk 1 - 6 Kamionka Sopot
12. Przylesie Sopot 2 - 5 Jantar Sopot
Kolejka 3 - 8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Jantar Sopot 3 - 1 Champion II Gdańsk
14. Kamionka Sopot 0 - 3 Przylesie Sopot
15. Torpedo Sopot 5 - 0 Kozak Gdańsk
16. Pidrina Gdynia 3 - 0 KKS Koleczkowo
17. Królewski Gdańsk 3 - 2 Chrysler Gdańsk
18. Morena Gdańsk 2 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 4 - 15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Champion II Gdańsk 4 - 0 Olivia Gdańsk
20. Chrysler Gdańsk 3 - 3 Morena Gdańsk
21. KKS Koleczkowo 0 - 3 Królewski Gdańsk
vo, na boisku 1-3
22. Kozak Gdańsk 2 - 4 Pidrina Gdynia
23. Przylesie Sopot 2 - 6 Torpedo Sopot 9 października 2002
24. Jantar Sopot 1 - 2 Kamionka Sopot
Kolejka 5 - 22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Kamionka Sopot 3 - 1 Champion II Gdańsk
26. Torpedo Sopot 0 - 4 Jantar Sopot
27. Pidrina Gdynia 2 - 0 Przylesie Sopot
28. Królewski Gdańsk 4 - 0 Kozak Gdańsk
29. Morena Gdańsk 3 - 1 KKS Koleczkowo
30. Olivia Gdańsk 3 - 4 Chrysler Gdańsk
Kolejka 6 - 29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Champion II Gdańsk 2 - 3 Chrysler Gdańsk
32. KKS Koleczkowo 4 - 0 Olivia Gdańsk
33. Kozak Gdańsk 3 - 2 Morena Gdańsk
34. Przylesie Sopot 2 - 5 Królewski Gdańsk
35. Jantar Sopot 1 - 3 Pidrina Gdynia
36. Kamionka Sopot 1 - 2 Torpedo Sopot
Kolejka 7 - 6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Torpedo Sopot 5 - 1 Champion II Gdańsk
38. Pidrina Gdynia 2 - 0 Kamionka Sopot
39. Królewski Gdańsk 2 - 0 Jantar Sopot
40. Morena Gdańsk 4 - 4 Przylesie Sopot
41. Olivia Gdańsk 1 - 3 Kozak Gdańsk
42. Chrysler Gdańsk 5 - 2 KKS Koleczkowo
Kolejka 8 - 13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Champion II Gdańsk 1 - 1 KKS Koleczkowo
44. Kozak Gdańsk 1 - 6 Chrysler Gdańsk
45. Przylesie Sopot 5 - 2 Olivia Gdańsk
46. Jantar Sopot 5 - 1 Morena Gdańsk
47. Kamionka Sopot 1 - 2 Królewski Gdańsk
48. Torpedo Sopot 0 - 3 Pidrina Gdynia
Kolejka 9 - 20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pidrina Gdynia 6 - 0 Champion II Gdańsk
50. Królewski Gdańsk 6 - 0 Torpedo Sopot
51. Morena Gdańsk 5 - 1 Kamionka Sopot
52. Olivia Gdańsk 0 - 2 Jantar Sopot
53. Chrysler Gdańsk 5 - 5 Przylesie Sopot
54. KKS Koleczkowo 7 - 3 Kozak Gdańsk
Kolejka 10 - 27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Champion II Gdańsk 4 - 4 Kozak Gdańsk
56. Przylesie Sopot 0 - 1 KKS Koleczkowo
57. Jantar Sopot 2 - 4 Chrysler Gdańsk
58. Kamionka Sopot 1 - 2 Olivia Gdańsk
59. Torpedo Sopot 2 - 2 Morena Gdańsk
60. Pidrina Gdynia 1 - 5 Królewski Gdańsk
Kolejka 11 - 3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Królewski Gdańsk 3 - 1 Champion II Gdańsk
62. Morena Gdańsk 0 - 3 Pidrina Gdynia
63. Olivia Gdańsk 3 - 5 Torpedo Sopot
64. Chrysler Gdańsk 3 - 0 Kamionka Sopot
vo, goście nie przyjechali
65. KKS Koleczkowo 3 - 8 Jantar Sopot
66. Kozak Gdańsk 3 - 3 Przylesie Sopot
Kolejka 12 - 23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Champion II Gdańsk 1 - 3 Przylesie Sopot
68. Kozak Gdańsk 0 - 3 Jantar Sopot
69. KKS Koleczkowo 0 - 1 Kamionka Sopot
70. Chrysler Gdańsk 6 - 5 Torpedo Sopot
71. Olivia Gdańsk 4 - 0 Pidrina Gdynia
72. Morena Gdańsk 1 - 10 Królewski Gdańsk
Kolejka 13 - 30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Morena Gdańsk 3 - 2 Champion II Gdańsk
74. Królewski Gdańsk 4 - 1 Olivia Gdańsk
75. Pidrina Gdynia 3 - 2 Chrysler Gdańsk
76. Torpedo Sopot 5 - 1 KKS Koleczkowo
77. Kamionka Sopot 5 - 2 Kozak Gdańsk
78. Jantar Sopot 1 - 4 Przylesie Sopot
Kolejka 14 - 6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Champion II Gdańsk 1 - 3 Jantar Sopot
80. Przylesie Sopot 3 - 0 Kamionka Sopot
81. Kozak Gdańsk 2 - 3 Torpedo Sopot
82. KKS Koleczkowo 0 - 3 Pidrina Gdynia
83. Chrysler Gdańsk 3 - 4 Królewski Gdańsk
84. Olivia Gdańsk 8 - 1 Morena Gdańsk
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Olivia Gdańsk 13 - 1 Champion II Gdańsk
86. Morena Gdańsk 0 - 1 Chrysler Gdańsk
87. Królewski Gdańsk 7 - 0 KKS Koleczkowo
88. Pidrina Gdynia 3 - 1 Kozak Gdańsk
89. Torpedo Sopot 1 - 2 Przylesie Sopot
90. Kamionka Sopot 2 - 5 Jantar Sopot
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Champion II Gdańsk 1 - 3 Kamionka Sopot
92. Jantar Sopot 1 - 3 Torpedo Sopot
93. Przylesie Sopot 4 - 4 Pidrina Gdynia
94. Kozak Gdańsk 1 - 12 Królewski Gdańsk
95. KKS Koleczkowo 1 - 0 Morena Gdańsk
96. Chrysler Gdańsk 1 - 3 Olivia Gdańsk
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Chrysler Gdańsk 2 - 2 Champion II Gdańsk
98. Olivia Gdańsk 1 - 0 KKS Koleczkowo
99. Morena Gdańsk 1 - 1 Kozak Gdańsk
100. Królewski Gdańsk 0 - 3 Przylesie Sopot
101. Pidrina Gdynia 3 - 1 Jantar Sopot
102. Torpedo Sopot 2 - 3 Kamionka Sopot
Kolejka 18 - 11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Champion II Gdańsk 1 - 6 Torpedo Sopot
104. Kamionka Sopot 1 - 2 Pidrina Gdynia
105. Jantar Sopot 2 - 6 Królewski Gdańsk
106. Przylesie Sopot 6 - 2 Morena Gdańsk
107. Kozak Gdańsk 1 - 8 Olivia Gdańsk
108. KKS Koleczkowo 2 - 3 Chrysler Gdańsk
Kolejka 19 - 18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. KKS Koleczkowo 5 - 1 Champion II Gdańsk
110. Chrysler Gdańsk 4 - 1 Kozak Gdańsk
111. Olivia Gdańsk 4 - 0 Przylesie Sopot
112. Morena Gdańsk 2 - 6 Jantar Sopot
113. Królewski Gdańsk 1 - 0 Kamionka Sopot
114. Pidrina Gdynia 2 - 0 Torpedo Sopot
Kolejka 20 - 25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Champion II Gdańsk 1 - 7 Pidrina Gdynia
116. Torpedo Sopot 2 - 4 Królewski Gdańsk
117. Kamionka Sopot 8 - 0 Morena Gdańsk
118. Jantar Sopot 3 - 1 Olivia Gdańsk
119. Przylesie Sopot 1 - 1 Chrysler Gdańsk
120. Kozak Gdańsk 0 - 3 KKS Koleczkowo
vo
Kolejka 21 - 1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Kozak Gdańsk 0 - 3 Champion II Gdańsk
vo
122. KKS Koleczkowo 0 - 5 Przylesie Sopot
123. Chrysler Gdańsk 0 - 1 Jantar Sopot
124. Olivia Gdańsk 2 - 2 Kamionka Sopot
125. Morena Gdańsk 1 - 9 Torpedo Sopot
126. Królewski Gdańsk 4 - 0 Pidrina Gdynia
Kolejka 22 - 8. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Champion II Gdańsk 4 - 3 Królewski Gdańsk
128. Pidrina Gdynia 4 - 5 Morena Gdańsk
129. Torpedo Sopot 3 - 2 Olivia Gdańsk
130. Kamionka Sopot 4 - 1 Chrysler Gdańsk
131. Jantar Sopot 8 - 0 KKS Koleczkowo
132. Przylesie Sopot 8 - 2 Kozak Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE