MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tęcza Brusy 22 51 16 3 3 62 - 25
2. Agra Ostrowite 22 41 13 2 7 50 - 29
3. Victoria Kaliska 22 40 12 4 6 42 - 23
4. Santana Wielki Klincz 22 38 12 2 8 44 - 41
5. Pomorzanka Skórcz 22 36 12 0 10 38 - 41
6. Sokół Zblewo 22 35 11 2 9 46 - 33
7. Chojniczanka II Chojnice 22 34 10 4 8 45 - 39
8. Wda Czarna Woda 22 30 8 6 8 31 - 39
9. Kasztelania Garczyn 22 26 7 5 10 49 - 59
10. Słupia Sulęczyno 22 22 6 4 12 25 - 46
11. Atlas Goręczyno 22 14 3 5 14 29 - 57
12. Gwiazda Karsin 22 9 2 3 17 30 - 59



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Santana Wielki Klincz 3 - 3 Victoria Kaliska
2. Wda Czarna Woda 3 - 1 Sokół Zblewo
3. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Słupia Sulęczyno
4. Tęcza Brusy 3 - 0 Agra Ostrowite
vo
5. Kasztelania Garczyn 3 - 2 Atlas Goręczyno
6. Pomorzanka Skórcz 3 - 0 Gwiazda Karsin
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Victoria Kaliska 1 - 0 Gwiazda Karsin
8. Atlas Goręczyno 0 - 4 Pomorzanka Skórcz
9. Agra Ostrowite 1 - 1 Kasztelania Garczyn
10. Słupia Sulęczyno 0 - 6 Tęcza Brusy
11. Sokół Zblewo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice
12. Santana Wielki Klincz 5 - 0 Wda Czarna Woda
Kolejka 3 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wda Czarna Woda 1 - 1 Victoria Kaliska
14. Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 Santana Wielki Klincz
15. Tęcza Brusy 1 - 1 Sokół Zblewo
16. Kasztelania Garczyn 3 - 0 Słupia Sulęczyno
17. Pomorzanka Skórcz 0 - 2 Agra Ostrowite
18. Gwiazda Karsin 3 - 3 Atlas Goręczyno
Kolejka 4 - 14/15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Victoria Kaliska 3 - 1 Atlas Goręczyno
20. Agra Ostrowite 2 - 0 Gwiazda Karsin
21. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Pomorzanka Skórcz
22. Sokół Zblewo 5 - 1 Kasztelania Garczyn
23. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Tęcza Brusy
24. Wda Czarna Woda 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 5 - 21/22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Victoria Kaliska
26. Tęcza Brusy 2 - 2 Wda Czarna Woda
27. Kasztelania Garczyn 3 - 3 Santana Wielki Klincz
28. Pomorzanka Skórcz 1 - 3 Sokół Zblewo
29. Gwiazda Karsin 1 - 1 Słupia Sulęczyno
30. Atlas Goręczyno 3 - 1 Agra Ostrowite
Kolejka 6 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Victoria Kaliska 2 - 0 Agra Ostrowite
32. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Atlas Goręczyno
33. Sokół Zblewo 4 - 1 Gwiazda Karsin
34. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Pomorzanka Skórcz
35. Wda Czarna Woda 1 - 0 Kasztelania Garczyn
36. Chojniczanka II Chojnice 3 - 2 Tęcza Brusy
Kolejka 7 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Tęcza Brusy 3 - 1 Victoria Kaliska
38. Kasztelania Garczyn 4 - 4 Chojniczanka II Chojnice
39. Pomorzanka Skórcz 2 - 1 Wda Czarna Woda
40. Gwiazda Karsin 0 - 1 Santana Wielki Klincz
41. Atlas Goręczyno 2 - 1 Sokół Zblewo
42. Agra Ostrowite 1 - 2 Słupia Sulęczyno
Kolejka 8 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Victoria Kaliska 4 - 0 Słupia Sulęczyno
44. Sokół Zblewo 2 - 3 Agra Ostrowite
45. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Atlas Goręczyno
46. Wda Czarna Woda 4 - 2 Gwiazda Karsin
47. Chojniczanka II Chojnice 5 - 2 Pomorzanka Skórcz
48. Tęcza Brusy 1 - 0 Kasztelania Garczyn
Kolejka 9 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Kasztelania Garczyn 2 - 2 Victoria Kaliska
50. Pomorzanka Skórcz 1 - 0 Tęcza Brusy
51. Gwiazda Karsin 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice
52. Atlas Goręczyno 0 - 2 Wda Czarna Woda
53. Agra Ostrowite 5 - 2 Santana Wielki Klincz
54. Słupia Sulęczyno 2 - 3 Sokół Zblewo
Kolejka 10 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Victoria Kaliska 1 - 2 Sokół Zblewo
56. Santana Wielki Klincz 2 - 0 Słupia Sulęczyno
57. Wda Czarna Woda 2 - 2 Agra Ostrowite
58. Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Atlas Goręczyno
59. Tęcza Brusy 3 - 1 Gwiazda Karsin
60. Kasztelania Garczyn 8 - 3 Pomorzanka Skórcz
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pomorzanka Skórcz 0 - 1 Victoria Kaliska
62. Gwiazda Karsin 7 - 4 Kasztelania Garczyn
63. Atlas Goręczyno 1 - 6 Tęcza Brusy
64. Agra Ostrowite 2 - 4 Chojniczanka II Chojnice
65. Słupia Sulęczyno 4 - 0 Wda Czarna Woda
66. Sokół Zblewo 1 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 12 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Victoria Kaliska 0 - 1 Santana Wielki Klincz
68. Sokół Zblewo 3 - 0 Wda Czarna Woda
69. Słupia Sulęczyno 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice
70. Agra Ostrowite 1 - 2 Tęcza Brusy
71. Atlas Goręczyno 3 - 3 Kasztelania Garczyn
72. Gwiazda Karsin 1 - 2 Pomorzanka Skórcz
Kolejka 13 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gwiazda Karsin 1 - 3 Victoria Kaliska
74. Pomorzanka Skórcz 2 - 0 Atlas Goręczyno
75. Kasztelania Garczyn 1 - 4 Agra Ostrowite
76. Tęcza Brusy 3 - 0 Słupia Sulęczyno
77. Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Sokół Zblewo
78. Wda Czarna Woda 2 - 4 Santana Wielki Klincz
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Victoria Kaliska 3 - 1 Wda Czarna Woda
80. Santana Wielki Klincz 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice
81. Sokół Zblewo 0 - 1 Tęcza Brusy
82. Słupia Sulęczyno 2 - 3 Kasztelania Garczyn
83. Agra Ostrowite 4 - 0 Pomorzanka Skórcz
84. Atlas Goręczyno 1 - 4 Gwiazda Karsin
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Atlas Goręczyno 0 - 0 Victoria Kaliska
86. Gwiazda Karsin 1 - 3 Agra Ostrowite
87. Pomorzanka Skórcz 3 - 1 Słupia Sulęczyno 1 maja 2003
88. Kasztelania Garczyn 2 - 1 Sokół Zblewo
89. Tęcza Brusy 2 - 1 Santana Wielki Klincz
90. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Wda Czarna Woda
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Victoria Kaliska 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice
92. Wda Czarna Woda 2 - 2 Tęcza Brusy
93. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Kasztelania Garczyn
94. Sokół Zblewo 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
95. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Gwiazda Karsin
96. Agra Ostrowite 3 - 2 Atlas Goręczyno
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Agra Ostrowite 1 - 0 Victoria Kaliska
98. Atlas Goręczyno 2 - 2 Słupia Sulęczyno
99. Gwiazda Karsin 1 - 1 Sokół Zblewo
100. Pomorzanka Skórcz 0 - 1 Santana Wielki Klincz
101. Kasztelania Garczyn 1 - 3 Wda Czarna Woda
102. Tęcza Brusy 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 18 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Victoria Kaliska 2 - 4 Tęcza Brusy
104. Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 Kasztelania Garczyn
105. Wda Czarna Woda 0 - 2 Pomorzanka Skórcz
106. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Gwiazda Karsin
107. Sokół Zblewo 6 - 2 Atlas Goręczyno
108. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Agra Ostrowite
Kolejka 19 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Słupia Sulęczyno 0 - 1 Victoria Kaliska
110. Agra Ostrowite 4 - 0 Sokół Zblewo
111. Atlas Goręczyno 2 - 4 Santana Wielki Klincz
112. Gwiazda Karsin 0 - 3 Wda Czarna Woda
113. Pomorzanka Skórcz 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice
114. Kasztelania Garczyn 2 - 1 Tęcza Brusy
Kolejka 20 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Victoria Kaliska 6 - 1 Kasztelania Garczyn
116. Tęcza Brusy 3 - 1 Pomorzanka Skórcz
117. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Gwiazda Karsin
118. Wda Czarna Woda 1 - 0 Atlas Goręczyno
119. Santana Wielki Klincz 0 - 4 Agra Ostrowite
120. Sokół Zblewo 4 - 0 Słupia Sulęczyno
Kolejka 21 - 1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Sokół Zblewo 0 - 1 Victoria Kaliska
122. Słupia Sulęczyno 2 - 0 Santana Wielki Klincz
123. Agra Ostrowite 3 - 0 Wda Czarna Woda
124. Atlas Goręczyno 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice
125. Gwiazda Karsin 3 - 9 Tęcza Brusy
126. Pomorzanka Skórcz 3 - 1 Kasztelania Garczyn
Kolejka 22 - 8. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Victoria Kaliska 5 - 1 Pomorzanka Skórcz
128. Kasztelania Garczyn 3 - 0 Gwiazda Karsin
129. Tęcza Brusy 3 - 1 Atlas Goręczyno
130. Chojniczanka II Chojnice 1 - 4 Agra Ostrowite
131. Wda Czarna Woda 1 - 1 Słupia Sulęczyno
132. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Sokół Zblewo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE