MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 22 53 16 5 1 62 - 18
2. Zapro Gdańsk 22 44 13 5 4 56 - 34
3. Czarni II Pruszcz Gdański 22 36 10 6 6 59 - 47
4. Alma Sobieszewo 22 34 10 4 8 54 - 50
5. Handy Gdańsk 22 33 9 6 7 41 - 38
6. Dragon Bojano 22 29 9 2 11 52 - 48
7. GTS Goszyn 22 29 9 2 11 34 - 49
8. Fosfory Wiślinka 22 28 8 4 10 39 - 54
9. Wisła Steblewo 22 24 6 6 10 46 - 55
10. Champion Gdańsk 22 23 7 2 13 45 - 50
11. GTS Rokitnica 22 22 6 4 12 46 - 62
12. KS II Żukowo 22 17 5 2 15 36 - 65



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Dragon Bojano 2 - 3 Fosfory Wiślinka
2. GTS Rokitnica 1 - 2 Handy Gdańsk
3. Czarni II Pruszcz Gdański 6 - 2 Alma Sobieszewo
4. Zapro Gdańsk 1 - 0 GTS Goszyn
5. KS II Żukowo 8 - 2 Wisła Steblewo
6. GKS Kowale 2 - 1 Champion Gdańsk
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Fosfory Wiślinka 1 - 1 Champion Gdańsk
8. Wisła Steblewo 3 - 1 GKS Kowale
9. GTS Goszyn 4 - 2 KS II Żukowo
10. Alma Sobieszewo 5 - 0 Zapro Gdańsk
11. Handy Gdańsk 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
12. Dragon Bojano 4 - 2 GTS Rokitnica
Kolejka 3 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GTS Rokitnica 1 - 3 Fosfory Wiślinka
14. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Dragon Bojano
15. Zapro Gdańsk 1 - 1 Handy Gdańsk
16. KS II Żukowo 3 - 5 Alma Sobieszewo
17. GKS Kowale 2 - 1 GTS Goszyn
18. Champion Gdańsk 4 - 2 Wisła Steblewo
Kolejka 4 - 14/15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Fosfory Wiślinka 3 - 2 Wisła Steblewo
20. GTS Goszyn 2 - 1 Champion Gdańsk
21. Alma Sobieszewo 1 - 1 GKS Kowale
22. Handy Gdańsk 3 - 1 KS II Żukowo
23. Dragon Bojano 1 - 2 Zapro Gdańsk
24. GTS Rokitnica 2 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański
Kolejka 5 - 21/22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Fosfory Wiślinka
26. Zapro Gdańsk 5 - 2 GTS Rokitnica
27. KS II Żukowo 5 - 1 Dragon Bojano
28. GKS Kowale 3 - 0 Handy Gdańsk
29. Champion Gdańsk 4 - 5 Alma Sobieszewo
30. Wisła Steblewo 3 - 3 GTS Goszyn
Kolejka 6 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Fosfory Wiślinka 2 - 4 GTS Goszyn
32. Alma Sobieszewo 1 - 3 Wisła Steblewo
33. Handy Gdańsk 4 - 1 Champion Gdańsk
34. Dragon Bojano 1 - 4 GKS Kowale
35. GTS Rokitnica 5 - 4 KS II Żukowo
36. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 Zapro Gdańsk
Kolejka 7 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zapro Gdańsk 6 - 0 Fosfory Wiślinka
38. KS II Żukowo 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
39. GKS Kowale 4 - 1 GTS Rokitnica
40. Champion Gdańsk 1 - 2 Dragon Bojano
41. Wisła Steblewo 1 - 2 Handy Gdańsk
42. GTS Goszyn 0 - 3 Alma Sobieszewo
Kolejka 8 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Fosfory Wiślinka 1 - 1 Alma Sobieszewo
44. Handy Gdańsk 3 - 0 GTS Goszyn
45. Dragon Bojano 1 - 1 Wisła Steblewo
46. GTS Rokitnica 1 - 0 Champion Gdańsk
47. Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 4 GKS Kowale
48. Zapro Gdańsk 5 - 1 KS II Żukowo
Kolejka 9 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS II Żukowo 2 - 0 Fosfory Wiślinka
50. GKS Kowale 2 - 2 Zapro Gdańsk
51. Champion Gdańsk 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański
52. Wisła Steblewo 2 - 0 GTS Rokitnica
53. GTS Goszyn 1 - 0 Dragon Bojano
54. Alma Sobieszewo 0 - 0 Handy Gdańsk
Kolejka 10 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Fosfory Wiślinka 4 - 3 Handy Gdańsk
56. Dragon Bojano 5 - 2 Alma Sobieszewo
57. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Goszyn
58. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 3 Wisła Steblewo
59. Zapro Gdańsk 5 - 4 Champion Gdańsk
60. KS II Żukowo 1 - 6 GKS Kowale
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GKS Kowale 1 - 0 Fosfory Wiślinka
62. Champion Gdańsk 2 - 4 KS II Żukowo
63. Wisła Steblewo 2 - 3 Zapro Gdańsk
64. GTS Goszyn 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
65. Alma Sobieszewo 4 - 1 GTS Rokitnica
66. Handy Gdańsk 2 - 5 Dragon Bojano
Kolejka 12 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Fosfory Wiślinka 1 - 0 Dragon Bojano
68. Handy Gdańsk 2 - 2 GTS Rokitnica
69. Alma Sobieszewo 1 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
70. GTS Goszyn 1 - 4 Zapro Gdańsk
71. Wisła Steblewo 0 - 2 KS II Żukowo
72. Champion Gdańsk 0 - 2 GKS Kowale
Kolejka 13 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Champion Gdańsk 4 - 1 Fosfory Wiślinka
74. GKS Kowale 3 - 0 Wisła Steblewo
75. KS II Żukowo 0 - 1 GTS Goszyn
76. Zapro Gdańsk 0 - 1 Alma Sobieszewo
77. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 Handy Gdańsk
78. GTS Rokitnica 4 - 2 Dragon Bojano
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Fosfory Wiślinka 3 - 0 GTS Rokitnica
vo - na boisku 1-1
80. Dragon Bojano 2 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
81. Handy Gdańsk 1 - 1 Zapro Gdańsk
82. Alma Sobieszewo 2 - 0 KS II Żukowo
83. GTS Goszyn 0 - 4 GKS Kowale
84. Wisła Steblewo 0 - 3 Champion Gdańsk
vo - na boisku 0-1
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Wisła Steblewo 1 - 0 Fosfory Wiślinka
86. Champion Gdańsk 4 - 1 GTS Goszyn
87. GKS Kowale 5 - 0 Alma Sobieszewo
88. KS II Żukowo 0 - 1 Handy Gdańsk
89. Zapro Gdańsk 3 - 2 Dragon Bojano
90. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 5 GTS Rokitnica
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Fosfory Wiślinka 2 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański
92. GTS Rokitnica 1 - 2 Zapro Gdańsk
93. Dragon Bojano 7 - 0 KS II Żukowo
94. Handy Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale
95. Alma Sobieszewo 5 - 1 Champion Gdańsk
96. GTS Goszyn 0 - 6 Wisła Steblewo
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GTS Goszyn 2 - 0 Fosfory Wiślinka
98. Wisła Steblewo 1 - 1 Alma Sobieszewo
99. Champion Gdańsk 2 - 3 Handy Gdańsk
100. GKS Kowale 2 - 0 Dragon Bojano
101. KS II Żukowo 0 - 3 GTS Rokitnica
102. Zapro Gdańsk 3 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
Kolejka 18 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Fosfory Wiślinka 1 - 5 Zapro Gdańsk
104. Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 0 KS II Żukowo
105. GTS Rokitnica 2 - 2 GKS Kowale
106. Dragon Bojano 3 - 2 Champion Gdańsk
107. Handy Gdańsk 2 - 2 Wisła Steblewo
108. Alma Sobieszewo 4 - 2 GTS Goszyn
Kolejka 19 - 17/18. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Alma Sobieszewo 6 - 1 Fosfory Wiślinka
110. GTS Goszyn 1 - 0 Handy Gdańsk
111. Wisła Steblewo 2 - 5 Dragon Bojano
112. Champion Gdańsk 4 - 2 GTS Rokitnica
113. GKS Kowale 5 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
114. KS II Żukowo 1 - 1 Zapro Gdańsk
Kolejka 20 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Fosfory Wiślinka 6 - 1 KS II Żukowo
116. Zapro Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale
117. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Champion Gdańsk
118. GTS Rokitnica 2 - 2 Wisła Steblewo
119. Dragon Bojano 4 - 1 GTS Goszyn
120. Handy Gdańsk 3 - 2 Alma Sobieszewo
Kolejka 21 - 31. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Handy Gdańsk 3 - 4 Fosfory Wiślinka
122. Alma Sobieszewo 2 - 4 Dragon Bojano
123. GTS Goszyn 5 - 1 GTS Rokitnica
124. Wisła Steblewo 6 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
125. Champion Gdańsk 2 - 1 Zapro Gdańsk
126. GKS Kowale 3 - 0 KS II Żukowo 19 maja 2003
Kolejka 22 - 7. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Fosfory Wiślinka 2 - 2 GKS Kowale
128. KS II Żukowo 0 - 2 Champion Gdańsk
129. Zapro Gdańsk 4 - 2 Wisła Steblewo
130. Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 1 GTS Goszyn
131. GTS Rokitnica 7 - 1 Alma Sobieszewo
132. Dragon Bojano 0 - 2 Handy Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE