ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Rumia 28 70 22 4 2 69 - 17
2. Radunia Stężyca 28 62 20 2 6 72 - 22
3. Czarni Pruszcz Gdański 28 60 18 6 4 64 - 24
4. GKS Sierakowice 28 45 13 6 9 47 - 43
5. Nauta Gdynia 28 41 11 8 9 50 - 49
6. Gedania Gdańsk 28 40 10 10 8 30 - 30
7. GKS Kolbudy 28 37 10 7 11 44 - 58
8. Sporting Leźno 28 36 10 6 12 39 - 45
9. Orzeł Trąbki Wielkie 28 35 11 2 15 43 - 56
10. Motława Suchy Dąb 28 34 10 4 14 43 - 56
11. Murkam Przodkowo 28 33 8 9 11 29 - 36
12. Polonia Gdańsk 28 26 7 5 16 41 - 52
13. Start Mrzezino 28 25 7 4 17 34 - 58
14. KS Żukowo 28 24 6 6 16 31 - 62
15. Olimpia Osowa 28 21 6 3 19 33 - 61
Ostatni komentarz dodał Ronaldo!!! 13.10.2010, 13:03:53
* Korona Rywa?d wycofała się po 10. kolejce rozgrywek. Wyniki jej meczów zostały anulowane.

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Start Mrzezino 0 - 2 Olimpia Osowa
2. Murkam Przodkowo 0 - 2 Motława Suchy Dąb
3. GKS Sierakowice 4 - 2 Sporting Leźno
4. KS Żukowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
5. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Gedania Gdańsk
6. Polonia Gdańsk 5 - 3 Nauta Gdynia
7. Orkan Rumia 2 - 1 Radunia Stężyca
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (3) 
10. Radunia Stężyca 7 - 0 GKS Kolbudy
11. Nauta Gdynia 0 - 2 Orkan Rumia
12. Gedania Gdańsk 4 - 2 Polonia Gdańsk
13. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
14. Sporting Leźno 2 - 0 KS Żukowo
15. Motława Suchy Dąb 1 - 0 GKS Sierakowice
16. Start Mrzezino 4 - 2 Murkam Przodkowo
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Murkam Przodkowo 2 - 3 Olimpia Osowa
18. GKS Sierakowice 5 - 0 Start Mrzezino
19. KS Żukowo 1 - 2 Motława Suchy Dąb
20. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Sporting Leźno
21. Polonia Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
22. Orkan Rumia 0 - 0 Gedania Gdańsk
23. GKS Kolbudy 1 - 1 Nauta Gdynia
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olimpia Osowa 1 - 3 Radunia Stężyca
27. Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy
28. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Orkan Rumia
29. Sporting Leźno 1 - 1 Polonia Gdańsk
30. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
31. Start Mrzezino 2 - 2 KS Żukowo
32. Murkam Przodkowo 2 - 3 GKS Sierakowice
Pauza: Nauta Gdynia,
Kolejka 5 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. GKS Sierakowice 3 - 2 Olimpia Osowa
34. KS Żukowo 3 - 1 Murkam Przodkowo
35. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Start Mrzezino
36. Polonia Gdańsk 0 - 2 Motława Suchy Dąb
37. Orkan Rumia 2 - 1 Sporting Leźno
38. GKS Kolbudy 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
40. Radunia Stężyca 4 - 1 Nauta Gdynia
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 6 - 15/16. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Olimpia Osowa 1 - 1 Nauta Gdynia
42. Gedania Gdańsk 1 - 0 Radunia Stężyca
44. Sporting Leźno 1 - 2 GKS Kolbudy
45. Motława Suchy Dąb 0 - 2 Orkan Rumia
46. Start Mrzezino 2 - 1 Polonia Gdańsk
47. Murkam Przodkowo 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
48. GKS Sierakowice 2 - 2 KS Żukowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 22/23. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS Żukowo 5 - 3 Olimpia Osowa
50. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 GKS Sierakowice
51. Polonia Gdańsk 0 - 1 Murkam Przodkowo
52. Orkan Rumia 4 - 0 Start Mrzezino
53. GKS Kolbudy 2 - 2 Motława Suchy Dąb
55. Radunia Stężyca 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
56. Nauta Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 8 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Olimpia Osowa 0 - 0 Gedania Gdańsk
58. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Nauta Gdynia
59. Sporting Leźno 0 - 2 Radunia Stężyca
61. Start Mrzezino 1 - 3 GKS Kolbudy
62. Murkam Przodkowo 2 - 1 Orkan Rumia
63. GKS Sierakowice 1 - 0 Polonia Gdańsk
64. KS Żukowo 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 9 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Olimpia Osowa
66. Polonia Gdańsk 2 - 0 KS Żukowo
67. Orkan Rumia 3 - 0 GKS Sierakowice
68. GKS Kolbudy 1 - 2 Murkam Przodkowo
70. Radunia Stężyca 6 - 1 Motława Suchy Dąb 26 marca 2003
71. Nauta Gdynia 1 - 1 Sporting Leźno
72. Gedania Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 10 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Olimpia Osowa 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
74. Sporting Leźno 0 - 2 Gedania Gdańsk
75. Motława Suchy Dąb 6 - 1 Nauta Gdynia
76. Start Mrzezino 0 - 2 Radunia Stężyca
78. GKS Sierakowice 3 - 1 GKS Kolbudy
79. KS Żukowo 1 - 6 Orkan Rumia
80. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 11 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa
82. Orkan Rumia 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
83. GKS Kolbudy 3 - 3 KS Żukowo
85. Radunia Stężyca 0 - 0 Murkam Przodkowo
86. Nauta Gdynia 2 - 1 Start Mrzezino
87. Gedania Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb
88. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Sporting Leźno
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Olimpia Osowa 2 - 0 Sporting Leźno
90. Motława Suchy Dąb 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
91. Start Mrzezino 0 - 2 Gedania Gdańsk
92. Murkam Przodkowo 2 - 2 Nauta Gdynia
93. GKS Sierakowice 3 - 2 Radunia Stężyca
95. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 GKS Kolbudy
96. Polonia Gdańsk 1 - 3 Orkan Rumia
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orkan Rumia 4 - 0 Olimpia Osowa
98. GKS Kolbudy 3 - 2 Polonia Gdańsk
100. Radunia Stężyca 6 - 1 KS Żukowo
101. Nauta Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
102. Gedania Gdańsk 1 - 0 Murkam Przodkowo
103. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Start Mrzezino
104. Sporting Leźno 2 - 0 Motława Suchy Dąb
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Olimpia Osowa 0 - 2 Motława Suchy Dąb
106. Start Mrzezino 1 - 4 Sporting Leźno
107. Murkam Przodkowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
108. GKS Sierakowice 1 - 1 Gedania Gdańsk
109. KS Żukowo 2 - 2 Nauta Gdynia
110. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Radunia Stężyca
112. Orkan Rumia 4 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GKS Kolbudy 2 - 1 Olimpia Osowa
115. Radunia Stężyca 2 - 0 Polonia Gdańsk
116. Nauta Gdynia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
117. Gedania Gdańsk 0 - 0 KS Żukowo
118. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Sierakowice
119. Sporting Leźno 3 - 1 Murkam Przodkowo
120. Motława Suchy Dąb 2 - 2 Start Mrzezino
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Olimpia Osowa 1 - 2 Start Mrzezino
122. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Murkam Przodkowo
123. Sporting Leźno 2 - 1 GKS Sierakowice
124. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 KS Żukowo
125. Gedania Gdańsk 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
vo; na boisku 0-0
126. Nauta Gdynia 4 - 1 Polonia Gdańsk
127. Radunia Stężyca 2 - 1 Orkan Rumia
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
130. GKS Kolbudy 2 - 1 Radunia Stężyca
131. Orkan Rumia 3 - 1 Nauta Gdynia
132. Polonia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2003
133. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
134. KS Żukowo 0 - 3 Sporting Leźno
135. GKS Sierakowice 1 - 1 Motława Suchy Dąb
136. Murkam Przodkowo 2 - 1 Start Mrzezino
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Olimpia Osowa 0 - 3 Murkam Przodkowo
138. Start Mrzezino 0 - 1 GKS Sierakowice
139. Motława Suchy Dąb 5 - 1 KS Żukowo
140. Sporting Leźno 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
141. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Polonia Gdańsk
142. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orkan Rumia
143. Nauta Gdynia 3 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radunia Stężyca 1 - 0 Olimpia Osowa
147. GKS Kolbudy 3 - 2 Gedania Gdańsk
148. Orkan Rumia 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
149. Polonia Gdańsk 2 - 2 Sporting Leźno
150. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Motława Suchy Dąb
151. KS Żukowo 0 - 1 Start Mrzezino
152. GKS Sierakowice 0 - 1 Murkam Przodkowo
Pauza: Nauta Gdynia,
Kolejka 20 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Sierakowice
154. Murkam Przodkowo 0 - 1 KS Żukowo 14 maja 2003
155. Start Mrzezino 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
156. Motława Suchy Dąb 1 - 4 Polonia Gdańsk
157. Sporting Leźno 0 - 1 Orkan Rumia
158. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GKS Kolbudy
160. Nauta Gdynia 1 - 4 Radunia Stężyca
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Nauta Gdynia 4 - 0 Olimpia Osowa
162. Radunia Stężyca 1 - 0 Gedania Gdańsk
164. GKS Kolbudy 3 - 3 Sporting Leźno
165. Orkan Rumia 4 - 0 Motława Suchy Dąb
166. Polonia Gdańsk 4 - 1 Start Mrzezino
167. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Murkam Przodkowo
168. KS Żukowo 0 - 1 GKS Sierakowice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 1. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Olimpia Osowa 1 - 2 KS Żukowo
170. GKS Sierakowice 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
171. Murkam Przodkowo 1 - 0 Polonia Gdańsk
172. Start Mrzezino 0 - 2 Orkan Rumia
173. Motława Suchy Dąb 2 - 3 GKS Kolbudy
175. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Radunia Stężyca
176. Gedania Gdańsk 1 - 2 Nauta Gdynia
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 23 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Gedania Gdańsk 2 - 3 Olimpia Osowa
178. Nauta Gdynia 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
179. Radunia Stężyca 4 - 0 Sporting Leźno
181. GKS Kolbudy 1 - 3 Start Mrzezino
182. Orkan Rumia 1 - 1 Murkam Przodkowo
183. Polonia Gdańsk 1 - 1 GKS Sierakowice
184. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 KS Żukowo
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 24 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Olimpia Osowa 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
186. KS Żukowo 2 - 1 Polonia Gdańsk
187. GKS Sierakowice 1 - 1 Orkan Rumia
188. Murkam Przodkowo 0 - 0 GKS Kolbudy
190. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Radunia Stężyca
191. Sporting Leźno 1 - 1 Nauta Gdynia
192. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Gedania Gdańsk
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 25 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Olimpia Osowa
194. Gedania Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno
195. Nauta Gdynia 4 - 0 Motława Suchy Dąb
196. Radunia Stężyca 4 - 1 Start Mrzezino
198. GKS Kolbudy 0 - 2 GKS Sierakowice
199. Orkan Rumia 3 - 0 KS Żukowo
200. Polonia Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 26 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Olimpia Osowa 2 - 2 Polonia Gdańsk
202. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 Orkan Rumia
203. KS Żukowo 0 - 1 GKS Kolbudy
205. Murkam Przodkowo 0 - 0 Radunia Stężyca
206. Start Mrzezino 1 - 2 Nauta Gdynia
207. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Gedania Gdańsk
208. Sporting Leźno 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Sporting Leźno 2 - 1 Olimpia Osowa
210. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Motława Suchy Dąb
211. Gedania Gdańsk 1 - 1 Start Mrzezino
212. Nauta Gdynia 1 - 0 Murkam Przodkowo
213. Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Sierakowice
215. GKS Kolbudy 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
216. Orkan Rumia 2 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Olimpia Osowa 1 - 2 Orkan Rumia
218. Polonia Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
220. KS Żukowo 0 - 1 Radunia Stężyca
221. GKS Sierakowice 5 - 4 Nauta Gdynia
222. Murkam Przodkowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
223. Start Mrzezino 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
224. Motława Suchy Dąb 1 - 3 Sporting Leźno
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 29 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Motława Suchy Dąb 2 - 4 Olimpia Osowa
226. Sporting Leźno 1 - 0 Start Mrzezino
227. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Murkam Przodkowo
228. Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice
229. Nauta Gdynia 3 - 1 KS Żukowo
230. Radunia Stężyca 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
232. GKS Kolbudy 2 - 3 Orkan Rumia
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 30 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Kolbudy
235. Polonia Gdańsk 1 - 3 Radunia Stężyca
236. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Nauta Gdynia
237. KS Żukowo 1 - 0 Gedania Gdańsk
238. GKS Sierakowice 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
239. Murkam Przodkowo 0 - 0 Sporting Leźno
240. Start Mrzezino 0 - 0 Motława Suchy Dąb
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04