MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Stargard 30 66 20 6 4 58 - 22
2. Flota Świnoujście 30 61 20 1 9 58 - 32
3. Tur Turek 30 55 17 4 9 52 - 27
4. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 30 55 17 4 9 53 - 38
5. Obra Kościan 30 44 12 8 10 46 - 38
6. Amica II Wronki 30 43 13 4 13 33 - 34
7. Gwardia Koszalin 30 43 12 7 11 41 - 44
8. Kotwica Kołobrzeg 30 41 12 5 13 34 - 35
9. Gryf Wejherowo 30 41 13 2 15 42 - 52
10. Polonia Bydgoszcz 30 40 10 10 10 44 - 37
11. Unia Tczew 30 40 12 4 14 39 - 48
12. Warta Poznań 30 40 12 4 14 37 - 50
13. Unia Janikowo 30 39 12 3 15 38 - 38
14. Sparta Brodnica 30 37 10 7 13 36 - 48
15. TKP Toruń 30 25 8 1 21 36 - 59
16. Chemik Police 30 14 4 2 24 20 - 65



Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Warta Poznań 2 - 1 Obra Kościan
2. Unia Janikowo 4 - 0 Gwardia Koszalin
3. Błękitni Stargard 1 - 1 Polonia Bydgoszcz
4. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo; na boisku 2-1
5. TKP Toruń 4 - 0 Flota Świnoujście
6. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Sparta Brodnica
7. Unia Tczew 3 - 1 Amica II Wronki
8. Tur Turek 2 - 1 Chemik Police
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Obra Kościan 2 - 1 Chemik Police 21 kwietnia 2003
10. Amica II Wronki 1 - 1 Tur Turek
11. Sparta Brodnica 1 - 4 Unia Tczew
12. Flota Świnoujście 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg
13. Gryf Wejherowo 0 - 3 TKP Toruń
vo; na boisku 1-1
14. Polonia Bydgoszcz 1 - 0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
15. Gwardia Koszalin 1 - 1 Błękitni Stargard
16. Warta Poznań 2 - 0 Unia Janikowo
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Unia Janikowo 2 - 1 Obra Kościan
18. Błękitni Stargard 1 - 0 Warta Poznań
19. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Gwardia Koszalin
20. TKP Toruń 1 - 2 Polonia Bydgoszcz
21. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Gryf Wejherowo
22. Unia Tczew 3 - 1 Flota Świnoujście
23. Tur Turek 3 - 0 Sparta Brodnica
24. Chemik Police 2 - 0 Amica II Wronki
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Obra Kościan 1 - 0 Amica II Wronki
26. Sparta Brodnica 5 - 1 Chemik Police
27. Flota Świnoujście 0 - 2 Tur Turek
28. Gryf Wejherowo 1 - 2 Unia Tczew
29. Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
30. Gwardia Koszalin 3 - 1 TKP Toruń
31. Warta Poznań 5 - 1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
32. Unia Janikowo 0 - 2 Błękitni Stargard
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Błękitni Stargard 1 - 0 Obra Kościan
34. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Unia Janikowo
35. TKP Toruń 4 - 2 Warta Poznań
36. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gwardia Koszalin
37. Unia Tczew 2 - 1 Polonia Bydgoszcz
38. Tur Turek 3 - 0 Gryf Wejherowo
39. Chemik Police 0 - 1 Flota Świnoujście
40. Amica II Wronki 1 - 0 Sparta Brodnica
Kolejka 6 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Obra Kościan 2 - 0 Sparta Brodnica
42. Flota Świnoujście 2 - 0 Amica II Wronki
43. Gryf Wejherowo 0 - 3 Chemik Police
vo; na boisku 1-0
44. Polonia Bydgoszcz 1 - 1 Tur Turek
45. Gwardia Koszalin 3 - 1 Unia Tczew
46. Warta Poznań 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
47. Unia Janikowo 2 - 0 TKP Toruń
48. Błękitni Stargard 4 - 1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7 - 14/15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Obra Kościan
50. TKP Toruń 0 - 4 Błękitni Stargard
51. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Unia Janikowo
52. Unia Tczew 3 - 0 Warta Poznań
53. Tur Turek 4 - 2 Gwardia Koszalin
54. Chemik Police 0 - 4 Polonia Bydgoszcz
55. Amica II Wronki 1 - 0 Gryf Wejherowo
56. Sparta Brodnica 2 - 1 Flota Świnoujście
Kolejka 8 - 21/22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Obra Kościan 2 - 3 Flota Świnoujście
58. Gryf Wejherowo 0 - 1 Sparta Brodnica
59. Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Amica II Wronki
60. Gwardia Koszalin 2 - 1 Chemik Police
61. Warta Poznań 2 - 1 Tur Turek
62. Unia Janikowo 3 - 0 Unia Tczew
63. Błękitni Stargard 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
64. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 TKP Toruń
Kolejka 9 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. TKP Toruń 1 - 1 Obra Kościan
66. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
67. Unia Tczew 0 - 1 Błękitni Stargard
68. Tur Turek 2 - 1 Unia Janikowo
69. Chemik Police 0 - 3 Warta Poznań
70. Amica II Wronki 0 - 0 Gwardia Koszalin
71. Sparta Brodnica 0 - 0 Polonia Bydgoszcz
72. Flota Świnoujście 6 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 10 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Obra Kościan 4 - 3 Gryf Wejherowo
74. Polonia Bydgoszcz 3 - 1 Flota Świnoujście
75. Gwardia Koszalin 3 - 1 Sparta Brodnica
76. Warta Poznań 4 - 1 Amica II Wronki
77. Unia Janikowo 3 - 0 Chemik Police
78. Błękitni Stargard 1 - 0 Tur Turek
79. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Unia Tczew
80. TKP Toruń 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 11 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Obra Kościan
82. Unia Tczew 2 - 0 TKP Toruń
83. Tur Turek 1 - 2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
84. Chemik Police 0 - 2 Błękitni Stargard
85. Amica II Wronki 2 - 3 Unia Janikowo
86. Sparta Brodnica 1 - 1 Warta Poznań
87. Flota Świnoujście 2 - 1 Gwardia Koszalin
88. Gryf Wejherowo 1 - 0 Polonia Bydgoszcz
Kolejka 12 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Obra Kościan 3 - 0 Polonia Bydgoszcz
90. Gwardia Koszalin 1 - 0 Gryf Wejherowo
91. Warta Poznań 1 - 0 Flota Świnoujście
92. Unia Janikowo 4 - 0 Sparta Brodnica
93. Błękitni Stargard 0 - 0 Amica II Wronki
94. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Chemik Police
95. TKP Toruń 3 - 1 Tur Turek
96. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Unia Tczew
Kolejka 13 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Unia Tczew 2 - 2 Obra Kościan
98. Tur Turek 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
99. Chemik Police 3 - 0 TKP Toruń
100. Amica II Wronki 1 - 2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
101. Sparta Brodnica 1 - 1 Błękitni Stargard
102. Flota Świnoujście 2 - 1 Unia Janikowo
103. Gryf Wejherowo 1 - 1 Warta Poznań
104. Polonia Bydgoszcz 5 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Obra Kościan 2 - 0 Gwardia Koszalin
106. Warta Poznań 2 - 2 Polonia Bydgoszcz
107. Unia Janikowo 3 - 0 Gryf Wejherowo
108. Błękitni Stargard 2 - 1 Flota Świnoujście
109. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Sparta Brodnica
110. TKP Toruń 0 - 2 Amica II Wronki
111. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Chemik Police
112. Unia Tczew 2 - 1 Tur Turek
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Tur Turek 1 - 0 Obra Kościan
114. Chemik Police 2 - 3 Unia Tczew
115. Amica II Wronki 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
116. Sparta Brodnica 2 - 0 TKP Toruń
117. Flota Świnoujście 3 - 0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
118. Gryf Wejherowo 1 - 3 Błękitni Stargard
119. Polonia Bydgoszcz 1 - 1 Unia Janikowo
120. Gwardia Koszalin 2 - 1 Warta Poznań
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Obra Kościan 2 - 0 Warta Poznań
122. Gwardia Koszalin 1 - 1 Unia Janikowo
123. Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Błękitni Stargard
124. Gryf Wejherowo 3 - 2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
125. Flota Świnoujście 2 - 0 TKP Toruń
126. Sparta Brodnica 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
127. Amica II Wronki 3 - 0 Unia Tczew
128. Chemik Police 0 - 3 Tur Turek
vo; na boisku 0-1
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Chemik Police 1 - 1 Obra Kościan
130. Tur Turek 1 - 0 Amica II Wronki
131. Unia Tczew 1 - 1 Sparta Brodnica
132. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Flota Świnoujście
133. TKP Toruń 3 - 4 Gryf Wejherowo
134. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Polonia Bydgoszcz
135. Błękitni Stargard 1 - 1 Gwardia Koszalin
136. Unia Janikowo 4 - 0 Warta Poznań
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Obra Kościan 2 - 0 Unia Janikowo
138. Warta Poznań 0 - 6 Błękitni Stargard
139. Gwardia Koszalin 0 - 0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
140. Polonia Bydgoszcz 3 - 2 TKP Toruń
141. Gryf Wejherowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
142. Flota Świnoujście 1 - 0 Unia Tczew
143. Sparta Brodnica 0 - 2 Tur Turek
144. Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Police
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Amica II Wronki 0 - 2 Obra Kościan
146. Chemik Police 2 - 0 Sparta Brodnica
147. Tur Turek 0 - 0 Flota Świnoujście
148. Unia Tczew 1 - 2 Gryf Wejherowo
149. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Polonia Bydgoszcz
150. TKP Toruń 0 - 3 Gwardia Koszalin
vo; na boisku 1-3
151. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Warta Poznań
152. Błękitni Stargard 2 - 0 Unia Janikowo
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Obra Kościan 1 - 2 Błękitni Stargard
154. Unia Janikowo 0 - 2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
155. Warta Poznań 3 - 1 TKP Toruń
156. Gwardia Koszalin 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
157. Polonia Bydgoszcz 3 - 1 Unia Tczew
158. Gryf Wejherowo 1 - 2 Tur Turek
159. Flota Świnoujście 4 - 2 Chemik Police
160. Sparta Brodnica 4 - 1 Amica II Wronki
Kolejka 21 - 19. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Sparta Brodnica 4 - 1 Obra Kościan
162. Amica II Wronki 1 - 0 Flota Świnoujście
163. Chemik Police 0 - 2 Gryf Wejherowo
164. Tur Turek 2 - 2 Polonia Bydgoszcz
165. Unia Tczew 3 - 0 Gwardia Koszalin
166. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Warta Poznań
167. TKP Toruń 2 - 1 Unia Janikowo
168. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Błękitni Stargard
Kolejka 22 - 26. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Obra Kościan 3 - 0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
170. Błękitni Stargard 1 - 0 TKP Toruń
171. Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
172. Warta Poznań 2 - 0 Unia Tczew
173. Gwardia Koszalin 1 - 0 Tur Turek
174. Polonia Bydgoszcz 4 - 0 Chemik Police
175. Gryf Wejherowo 2 - 0 Amica II Wronki
176. Flota Świnoujście 3 - 1 Sparta Brodnica
Kolejka 23 - 1. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Flota Świnoujście 4 - 1 Obra Kościan
178. Sparta Brodnica 2 - 2 Gryf Wejherowo
179. Amica II Wronki 4 - 0 Polonia Bydgoszcz
180. Chemik Police 0 - 4 Gwardia Koszalin
181. Tur Turek 2 - 0 Warta Poznań
182. Unia Tczew 1 - 0 Unia Janikowo
183. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Błękitni Stargard
184. TKP Toruń 1 - 2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 24 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Obra Kościan 2 - 0 TKP Toruń
186. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
187. Błękitni Stargard 2 - 1 Unia Tczew
188. Unia Janikowo 0 - 4 Tur Turek
189. Warta Poznań 2 - 0 Chemik Police
190. Gwardia Koszalin 0 - 1 Amica II Wronki
191. Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Sparta Brodnica
192. Gryf Wejherowo 2 - 0 Flota Świnoujście
Kolejka 25 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Gryf Wejherowo 3 - 0 Obra Kościan
194. Flota Świnoujście 1 - 0 Polonia Bydgoszcz
195. Sparta Brodnica 2 - 1 Gwardia Koszalin
196. Amica II Wronki 2 - 0 Warta Poznań
197. Chemik Police 0 - 1 Unia Janikowo
198. Tur Turek 1 - 2 Błękitni Stargard
199. Unia Tczew 1 - 0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
200. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 TKP Toruń
Kolejka 26 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Obra Kościan 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
202. TKP Toruń 2 - 1 Unia Tczew
203. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3 - 2 Tur Turek
204. Błękitni Stargard 4 - 0 Chemik Police
205. Unia Janikowo 0 - 1 Amica II Wronki
206. Warta Poznań 0 - 0 Sparta Brodnica
207. Gwardia Koszalin 0 - 4 Flota Świnoujście
208. Polonia Bydgoszcz 0 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 27 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Obra Kościan
210. Gryf Wejherowo 4 - 1 Gwardia Koszalin
211. Flota Świnoujście 5 - 0 Warta Poznań
212. Sparta Brodnica 2 - 0 Unia Janikowo
213. Amica II Wronki 0 - 2 Błękitni Stargard
214. Chemik Police 0 - 3 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
215. Tur Turek 1 - 0 TKP Toruń
216. Unia Tczew 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28 - 31. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Obra Kościan 3 - 0 Unia Tczew
218. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Tur Turek
219. TKP Toruń 3 - 0 Chemik Police
vo, KP Police nie stawi? się na mecz
220. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Amica II Wronki
221. Błękitni Stargard 5 - 1 Sparta Brodnica
222. Unia Janikowo 1 - 3 Flota Świnoujście
223. Warta Poznań 2 - 0 Gryf Wejherowo
224. Gwardia Koszalin 1 - 0 Polonia Bydgoszcz
Kolejka 29 - 7. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Gwardia Koszalin 2 - 2 Obra Kościan
226. Polonia Bydgoszcz 4 - 0 Warta Poznań
227. Gryf Wejherowo 1 - 0 Unia Janikowo
228. Flota Świnoujście 1 - 0 Błękitni Stargard
229. Sparta Brodnica 0 - 4 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
230. Amica II Wronki 3 - 1 TKP Toruń
231. Chemik Police 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
232. Tur Turek 7 - 0 Unia Tczew
Kolejka 30 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Obra Kościan 0 - 1 Tur Turek
234. Unia Tczew 0 - 0 Chemik Police
235. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Amica II Wronki
236. TKP Toruń 2 - 1 Sparta Brodnica
237. Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Flota Świnoujście
238. Błękitni Stargard 1 - 3 Gryf Wejherowo
239. Unia Janikowo 0 - 0 Polonia Bydgoszcz
240. Warta Poznań 0 - 3 Gwardia Koszalin




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE