POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Korzeniewo 20 45 14 3 3 53 - 25
2. Olimpia II Sztum 20 43 13 4 3 53 - 20
3. Sokół Mareza 20 36 11 3 6 58 - 36
4. Błękitni Stare Pole 20 34 10 4 6 51 - 32
5. Bałtyk Sztutowo 20 28 7 7 6 31 - 36
6. Centrum Pelplin 20 28 9 1 10 32 - 39
7. GKS Gardeja 20 25 7 4 9 35 - 40
8. Grom Nowy Staw 20 25 7 4 9 34 - 44
9. Delta Miłoradz 20 24 6 6 8 39 - 36
10. Tęcza Siwiałka 20 12 3 3 14 15 - 54
11. Jurand Lasowice 20 9 2 3 15 14 - 53

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Sokół Mareza
2. Delta Miłoradz 1 - 2 Błękitni Stare Pole
3. Olimpia II Sztum 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
4. Centrum Pelplin 5 - 1 GKS Gardeja
5. Grom Nowy Staw 1 - 0 Jurand Lasowice
Pauza: Tęcza Siwiałka,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Tęcza Siwiałka 0 - 0 Jurand Lasowice
8. GKS Gardeja 3 - 1 Grom Nowy Staw
9. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Centrum Pelplin
10. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Olimpia II Sztum
11. Sokół Mareza 3 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wisła Korzeniewo 6 - 0 Tęcza Siwiałka
14. Olimpia II Sztum 1 - 3 Sokół Mareza
15. Centrum Pelplin 2 - 0 Błękitni Stare Pole
16. Grom Nowy Staw 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
17. Jurand Lasowice 0 - 0 GKS Gardeja
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Tęcza Siwiałka 1 - 2 GKS Gardeja
20. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Jurand Lasowice
21. Błękitni Stare Pole 4 - 0 Grom Nowy Staw
22. Sokół Mareza 0 - 1 Centrum Pelplin
23. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Delta Miłoradz
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Delta Miłoradz 3 - 1 Tęcza Siwiałka
26. Olimpia II Sztum 2 - 0 Wisła Korzeniewo
27. Grom Nowy Staw 2 - 4 Sokół Mareza
28. Jurand Lasowice 3 - 4 Błękitni Stare Pole
29. GKS Gardeja 0 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Tęcza Siwiałka 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
32. Błękitni Stare Pole 0 - 1 GKS Gardeja
33. Sokół Mareza 2 - 3 Jurand Lasowice
34. Wisła Korzeniewo 6 - 3 Centrum Pelplin
35. Delta Miłoradz 2 - 2 Olimpia II Sztum
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Olimpia II Sztum 7 - 2 Tęcza Siwiałka
38. Centrum Pelplin 3 - 1 Delta Miłoradz
39. Grom Nowy Staw 2 - 1 Wisła Korzeniewo
40. GKS Gardeja 4 - 2 Sokół Mareza
41. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Tęcza Siwiałka 0 - 3 Błękitni Stare Pole
vo (na boisku1-2)
44. Sokół Mareza 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
45. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Jurand Lasowice
46. Delta Miłoradz 2 - 2 Grom Nowy Staw
47. Olimpia II Sztum 1 - 2 Centrum Pelplin
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Centrum Pelplin 3 - 1 Tęcza Siwiałka
50. Grom Nowy Staw 1 - 4 Olimpia II Sztum
51. Jurand Lasowice 1 - 1 Delta Miłoradz
52. GKS Gardeja 1 - 2 Wisła Korzeniewo
53. Błękitni Stare Pole 2 - 7 Sokół Mareza
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Tęcza Siwiałka 0 - 6 Sokół Mareza
vo (na boisku 2-6)
56. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
57. Delta Miłoradz 3 - 1 GKS Gardeja
58. Olimpia II Sztum 6 - 0 Jurand Lasowice
59. Centrum Pelplin 2 - 3 Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Grom Nowy Staw 4 - 1 Tęcza Siwiałka
62. Jurand Lasowice 0 - 1 Centrum Pelplin
63. GKS Gardeja 2 - 3 Olimpia II Sztum
64. Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Delta Miłoradz
65. Błękitni Stare Pole 2 - 4 Wisła Korzeniewo
Pauza: Sokół Mareza,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Sokół Mareza 2 - 3 Wisła Korzeniewo
68. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Delta Miłoradz
69. Bałtyk Sztutowo 0 - 0 Olimpia II Sztum
70. GKS Gardeja 2 - 1 Centrum Pelplin
71. Jurand Lasowice 0 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Tęcza Siwiałka,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jurand Lasowice 0 - 2 Tęcza Siwiałka
74. Grom Nowy Staw 3 - 2 GKS Gardeja
75. Centrum Pelplin 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
76. Olimpia II Sztum 3 - 1 Błękitni Stare Pole
77. Delta Miłoradz 0 - 1 Sokół Mareza
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Tęcza Siwiałka 0 - 1 Wisła Korzeniewo
80. Sokół Mareza 0 - 0 Olimpia II Sztum
81. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Centrum Pelplin
82. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Grom Nowy Staw
83. GKS Gardeja 4 - 2 Jurand Lasowice
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GKS Gardeja 2 - 0 Tęcza Siwiałka
86. Jurand Lasowice 0 - 3 Bałtyk Sztutowo
vo (na boisku 4-2)
87. Grom Nowy Staw 1 - 1 Błękitni Stare Pole
88. Centrum Pelplin 1 - 5 Sokół Mareza
89. Delta Miłoradz 3 - 6 Wisła Korzeniewo
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Tęcza Siwiałka 0 - 2 Delta Miłoradz
92. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Olimpia II Sztum
przełożony
93. Sokół Mareza 6 - 3 Grom Nowy Staw
przełożony
94. Błękitni Stare Pole 8 - 1 Jurand Lasowice
95. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 GKS Gardeja
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Tęcza Siwiałka
98. GKS Gardeja 2 - 2 Błękitni Stare Pole
99. Jurand Lasowice 1 - 3 Sokół Mareza
100. Centrum Pelplin 1 - 3 Wisła Korzeniewo
101. Olimpia II Sztum 3 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Tęcza Siwiałka 0 - 2 Olimpia II Sztum
przełożony z powodu kradzie?y bramek w Siwia?ce
104. Delta Miłoradz 1 - 1 Centrum Pelplin
105. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Grom Nowy Staw
106. Sokół Mareza 4 - 2 GKS Gardeja
107. Błękitni Stare Pole 5 - 2 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Błękitni Stare Pole 8 - 0 Tęcza Siwiałka
110. Bałtyk Sztutowo 4 - 4 Sokół Mareza
111. Jurand Lasowice 0 - 3 Wisła Korzeniewo
112. Grom Nowy Staw 1 - 2 Delta Miłoradz
113. Centrum Pelplin 1 - 3 Olimpia II Sztum
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Tęcza Siwiałka 2 - 0 Centrum Pelplin
116. Olimpia II Sztum 5 - 1 Grom Nowy Staw
117. Delta Miłoradz 4 - 0 Jurand Lasowice
118. Wisła Korzeniewo 3 - 3 GKS Gardeja
119. Sokół Mareza 4 - 2 Błękitni Stare Pole
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Sokół Mareza 1 - 2 Tęcza Siwiałka
122. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Wisła Korzeniewo
123. GKS Gardeja 2 - 2 Delta Miłoradz
124. Jurand Lasowice 0 - 4 Olimpia II Sztum
125. Grom Nowy Staw 4 - 0 Centrum Pelplin
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Grom Nowy Staw
128. Centrum Pelplin 2 - 1 Jurand Lasowice
129. Olimpia II Sztum 2 - 0 GKS Gardeja
130. Delta Miłoradz 6 - 3 Bałtyk Sztutowo
131. Wisła Korzeniewo 0 - 2 Błękitni Stare Pole
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.09