POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2001/2002



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Tczew 32 70 21 7 4 69 - 25
2. Cartusia Kartuzy 32 69 21 6 5 64 - 26
3. Pomezania Malbork 32 55 14 13 5 42 - 24
4. Bałtyk Gdynia 32 50 15 5 12 68 - 52
5. Pogoń Lębork 32 50 14 8 10 47 - 39
6. Wisła Tczew 32 48 14 6 12 57 - 43
7. Kaszuby Połchowo 32 48 14 6 12 55 - 47
8. Olimpia Sztum 32 46 13 7 12 54 - 45
9. Stolem Gniewino 32 46 12 10 10 35 - 37
10. Orlęta Reda 32 43 13 4 15 53 - 49
11. Gryf 95 Słupsk 32 43 12 7 13 55 - 62
12. Wierzyca Starogard Gdański 32 42 12 6 14 54 - 62
13. Jantar Ustka 32 39 11 6 15 44 - 58
14. Radunia Stężyca 32 38 11 5 16 48 - 58
15. Powiśle Dzierzgoń 32 36 9 9 14 44 - 52
16. Gedania Gdańsk 32 31 8 7 17 31 - 54
17. Polonia Gdańsk 32 4 0 4 28 16 - 103
18. Lechia/Polonia Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał wojtek17 16.05.2009, 18:10:24



Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Polonia Gdańsk
2. Wisła Tczew 3 - 2 Bałtyk Gdynia
3. Pogoń Lębork 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
4. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
5. Pomezania Malbork 1 - 1 Jantar Ustka
6. Radunia Stężyca 2 - 0 Olimpia Sztum
7. Unia Tczew 3 - 0 Stolem Gniewino
8. Kaszuby Połchowo - Lechia/Polonia Gdańsk
9. Orlęta Reda 4 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
11. Lechia/Polonia Gdańsk - Orlęta Reda
12. Stolem Gniewino 0 - 1 Kaszuby Połchowo
13. Olimpia Sztum 1 - 3 Unia Tczew
14. Jantar Ustka 1 - 1 Radunia Stężyca
15. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Pomezania Malbork
16. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
17. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Pogoń Lębork
18. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wisła Tczew 0 - 0 Polonia Gdańsk
20. Pogoń Lębork 0 - 1 Cartusia Kartuzy
21. Gryf 95 Słupsk 4 - 3 Bałtyk Gdynia
22. Pomezania Malbork 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
23. Radunia Stężyca 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
24. Unia Tczew 2 - 1 Jantar Ustka
25. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Olimpia Sztum
26. Orlęta Reda 1 - 1 Stolem Gniewino
27. Gedania Gdańsk - Lechia/Polonia Gdańsk
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Polonia Gdańsk - Lechia/Polonia Gdańsk
29. Stolem Gniewino 0 - 0 Gedania Gdańsk
30. Olimpia Sztum 4 - 2 Orlęta Reda
31. Jantar Ustka 1 - 5 Kaszuby Połchowo
32. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Unia Tczew
33. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Radunia Stężyca
34. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork
35. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
36. Wisła Tczew 0 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 5 - 25. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń Lębork 3 - 0 Polonia Gdańsk
38. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Wisła Tczew
39. Pomezania Malbork 0 - 0 Cartusia Kartuzy
40. Radunia Stężyca 3 - 2 Bałtyk Gdynia
41. Unia Tczew 4 - 4 Powiśle Dzierzgoń
42. Kaszuby Połchowo 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
43. Orlęta Reda 2 - 3 Jantar Ustka
44. Gedania Gdańsk 1 - 1 Olimpia Sztum
45. Lechia/Polonia Gdańsk - Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 1/2. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Polonia Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino
47. Olimpia Sztum - Lechia/Polonia Gdańsk
48. Jantar Ustka 1 - 1 Gedania Gdańsk
49. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Orlęta Reda
50. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Kaszuby Połchowo
51. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Unia Tczew
52. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Radunia Stężyca
53. Wisła Tczew 2 - 0 Pomezania Malbork
54. Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 7 - 8/9. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
56. Pomezania Malbork 3 - 0 Pogoń Lębork
57. Radunia Stężyca 2 - 0 Wisła Tczew
58. Unia Tczew 3 - 2 Cartusia Kartuzy
59. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Bałtyk Gdynia
60. Orlęta Reda 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
61. Gedania Gdańsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
62. Lechia/Polonia Gdańsk - Jantar Ustka
63. Stolem Gniewino 1 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 8 - 15/16. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Polonia Gdańsk 1 - 6 Olimpia Sztum
65. Jantar Ustka 0 - 1 Stolem Gniewino
66. Wierzyca Starogard Gdański - Lechia/Polonia Gdańsk
67. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gedania Gdańsk
68. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Orlęta Reda
69. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Kaszuby Połchowo
70. Wisła Tczew 1 - 0 Unia Tczew
71. Pogoń Lębork 2 - 0 Radunia Stężyca
72. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 9 - 22/23. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pomezania Malbork 4 - 1 Polonia Gdańsk
74. Radunia Stężyca 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
75. Unia Tczew 1 - 0 Pogoń Lębork
76. Kaszuby Połchowo 1 - 5 Wisła Tczew
77. Orlęta Reda 1 - 3 Cartusia Kartuzy
78. Gedania Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
79. Lechia/Polonia Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
80. Stolem Gniewino 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
81. Olimpia Sztum 4 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 10 - 29/30. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Polonia Gdańsk 0 - 1 Jantar Ustka
83. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Olimpia Sztum
84. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Stolem Gniewino
85. Bałtyk Gdynia - Lechia/Polonia Gdańsk
86. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Gedania Gdańsk
87. Wisła Tczew 4 - 1 Orlęta Reda
88. Pogoń Lębork 1 - 1 Kaszuby Połchowo
89. Gryf 95 Słupsk 3 - 4 Unia Tczew
90. Pomezania Malbork 1 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 11 - 6/7. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Radunia Stężyca 3 - 0 Polonia Gdańsk
92. Unia Tczew 5 - 1 Pomezania Malbork
93. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
94. Orlęta Reda 4 - 0 Pogoń Lębork
95. Gedania Gdańsk 0 - 1 Wisła Tczew
96. Lechia/Polonia Gdańsk - Cartusia Kartuzy
97. Stolem Gniewino 1 - 3 Bałtyk Gdynia
98. Olimpia Sztum 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
99. Jantar Ustka 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 12 - 13/14. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Polonia Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
101. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Jantar Ustka
102. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Olimpia Sztum
103. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Stolem Gniewino
104. Wisła Tczew - Lechia/Polonia Gdańsk
105. Pogoń Lębork 1 - 0 Gedania Gdańsk
106. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Orlęta Reda
107. Pomezania Malbork 4 - 0 Kaszuby Połchowo
108. Radunia Stężyca 0 - 2 Unia Tczew
Kolejka 13 - 21/22. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Unia Tczew 2 - 0 Polonia Gdańsk
110. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Radunia Stężyca
111. Orlęta Reda 0 - 0 Pomezania Malbork
112. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
113. Lechia/Polonia Gdańsk - Pogoń Lębork
114. Stolem Gniewino 1 - 4 Wisła Tczew
115. Olimpia Sztum 2 - 1 Cartusia Kartuzy
116. Jantar Ustka 1 - 1 Bałtyk Gdynia
117. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 14 - 27/28. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Polonia Gdańsk 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
119. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
120. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Jantar Ustka
121. Wisła Tczew 0 - 1 Olimpia Sztum
122. Pogoń Lębork 0 - 0 Stolem Gniewino
123. Gryf 95 Słupsk - Lechia/Polonia Gdańsk
124. Pomezania Malbork 3 - 0 Gedania Gdańsk
125. Radunia Stężyca 1 - 3 Orlęta Reda
126. Unia Tczew 1 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 15 - 3/4. listopada 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Polonia Gdańsk
128. Orlęta Reda 1 - 0 Unia Tczew
129. Gedania Gdańsk 2 - 1 Radunia Stężyca
130. Lechia/Polonia Gdańsk - Pomezania Malbork
131. Stolem Gniewino 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
132. Olimpia Sztum 1 - 1 Pogoń Lębork
133. Jantar Ustka 2 - 0 Wisła Tczew
134. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Cartusia Kartuzy
135. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 10 października /11. listopada 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia
137. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
138. Wisła Tczew 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
139. Pogoń Lębork 0 - 2 Jantar Ustka
140. Gryf 95 Słupsk 1 - 5 Olimpia Sztum
141. Pomezania Malbork 0 - 0 Stolem Gniewino
142. Radunia Stężyca - Lechia/Polonia Gdańsk
143. Unia Tczew 4 - 0 Gedania Gdańsk
144. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 17 - 17/18. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Orlęta Reda 4 - 1 Polonia Gdańsk
146. Gedania Gdańsk 1 - 0 Kaszuby Połchowo
147. Lechia/Polonia Gdańsk - Unia Tczew
148. Stolem Gniewino 1 - 1 Radunia Stężyca
149. Olimpia Sztum 0 - 2 Pomezania Malbork
150. Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
151. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 6 Pogoń Lębork
152. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Wisła Tczew
153. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Kolejka 18 - 24/25. listopada 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Polonia Gdańsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy
155. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Wisła Tczew
156. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Lębork
157. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
158. Jantar Ustka 2 - 2 Pomezania Malbork
159. Olimpia Sztum 1 - 2 Radunia Stężyca
160. Stolem Gniewino 1 - 0 Unia Tczew
161. Lechia/Polonia Gdańsk - Kaszuby Połchowo
162. Gedania Gdańsk 1 - 2 Orlęta Reda
Kolejka 19 - 16/17. marca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gedania Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
164. Orlęta Reda - Lechia/Polonia Gdańsk
165. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Stolem Gniewino
166. Unia Tczew 5 - 0 Olimpia Sztum
167. Radunia Stężyca 1 - 1 Jantar Ustka
168. Pomezania Malbork 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
169. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
170. Pogoń Lębork 3 - 1 Bałtyk Gdynia
171. Wisła Tczew 2 - 2 Cartusia Kartuzy
Kolejka 20 - 23/24. marca 2002 [szczegóły] Komentarze (1) 
172. Polonia Gdańsk 0 - 5 Wisła Tczew
173. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Pogoń Lębork 3 kwietnia 2002
174. Bałtyk Gdynia 6 - 4 Gryf 95 Słupsk
175. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Pomezania Malbork
176. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Radunia Stężyca
177. Jantar Ustka 2 - 3 Unia Tczew
178. Olimpia Sztum 1 - 0 Kaszuby Połchowo
179. Stolem Gniewino 1 - 0 Orlęta Reda
180. Lechia/Polonia Gdańsk - Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 30/31. marca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Lechia/Polonia Gdańsk - Polonia Gdańsk
182. Gedania Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino
183. Orlęta Reda 0 - 1 Olimpia Sztum
184. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Jantar Ustka
185. Unia Tczew 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
186. Radunia Stężyca 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
187. Pomezania Malbork 0 - 0 Bałtyk Gdynia
188. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy
189. Pogoń Lębork 1 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Polonia Gdańsk 1 - 4 Pogoń Lębork
191. Wisła Tczew 5 - 1 Gryf 95 Słupsk
192. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pomezania Malbork
193. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Radunia Stężyca
194. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Unia Tczew
195. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Kaszuby Połchowo
196. Jantar Ustka 3 - 2 Orlęta Reda
197. Olimpia Sztum 1 - 1 Gedania Gdańsk
198. Stolem Gniewino - Lechia/Polonia Gdańsk
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Stolem Gniewino 3 - 0 Polonia Gdańsk
200. Lechia/Polonia Gdańsk - Olimpia Sztum
201. Gedania Gdańsk 1 - 2 Jantar Ustka
202. Orlęta Reda 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
203. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
204. Unia Tczew 3 - 0 Bałtyk Gdynia
205. Radunia Stężyca 4 - 1 Cartusia Kartuzy
206. Pomezania Malbork 1 - 1 Wisła Tczew
207. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Polonia Gdańsk 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
209. Pogoń Lębork 0 - 0 Pomezania Malbork
210. Wisła Tczew 2 - 2 Radunia Stężyca
211. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Unia Tczew
212. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Kaszuby Połchowo
213. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Orlęta Reda
214. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 6 Gedania Gdańsk
215. Jantar Ustka - Lechia/Polonia Gdańsk
216. Olimpia Sztum 0 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 25 - 27/28. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Olimpia Sztum 7 - 1 Polonia Gdańsk
218. Stolem Gniewino 3 - 1 Jantar Ustka
219. Lechia/Polonia Gdańsk - Wierzyca Starogard Gdański
220. Gedania Gdańsk 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
221. Orlęta Reda 2 - 0 Bałtyk Gdynia
222. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Cartusia Kartuzy
223. Unia Tczew 1 - 0 Wisła Tczew
224. Radunia Stężyca 1 - 2 Pogoń Lębork
225. Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 26 - 1. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork
227. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Radunia Stężyca
228. Pogoń Lębork 0 - 0 Unia Tczew
229. Wisła Tczew 1 - 0 Kaszuby Połchowo
230. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Orlęta Reda
231. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk
232. Powiśle Dzierzgoń - Lechia/Polonia Gdańsk
233. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Stolem Gniewino
234. Jantar Ustka 1 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 27 - 4/5. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Jantar Ustka 2 - 0 Polonia Gdańsk
236. Olimpia Sztum 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
237. Stolem Gniewino 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń
238. Lechia/Polonia Gdańsk - Bałtyk Gdynia
239. Gedania Gdańsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy
240. Orlęta Reda 1 - 2 Wisła Tczew
241. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Pogoń Lębork
242. Unia Tczew 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
243. Radunia Stężyca 0 - 2 Pomezania Malbork
Kolejka 28 - 11/12. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Polonia Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca
245. Pomezania Malbork 1 - 1 Unia Tczew
246. Gryf 95 Słupsk 0 - 4 Kaszuby Połchowo
247. Pogoń Lębork 2 - 1 Orlęta Reda
248. Wisła Tczew 4 - 0 Gedania Gdańsk
249. Cartusia Kartuzy - Lechia/Polonia Gdańsk
250. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Stolem Gniewino
251. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Olimpia Sztum
252. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 29 - 18/19. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 1 Polonia Gdańsk 29 maja 2002
254. Jantar Ustka 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
255. Olimpia Sztum 2 - 1 Bałtyk Gdynia
256. Stolem Gniewino 2 - 0 Cartusia Kartuzy
257. Lechia/Polonia Gdańsk - Wisła Tczew
258. Gedania Gdańsk 0 - 3 Pogoń Lębork
259. Orlęta Reda 0 - 3 Gryf 95 Słupsk
260. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Pomezania Malbork
261. Unia Tczew 4 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 30 - 25/26. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Polonia Gdańsk 1 - 6 Unia Tczew
263. Radunia Stężyca 2 - 0 Kaszuby Połchowo
264. Pomezania Malbork 2 - 0 Orlęta Reda
265. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
266. Pogoń Lębork - Lechia/Polonia Gdańsk
267. Wisła Tczew 2 - 2 Stolem Gniewino
268. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Olimpia Sztum
269. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Jantar Ustka
270. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 31 - 1/2. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Polonia Gdańsk
272. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia
273. Jantar Ustka 1 - 2 Cartusia Kartuzy
274. Olimpia Sztum 4 - 1 Wisła Tczew
275. Stolem Gniewino 2 - 2 Pogoń Lębork
276. Lechia/Polonia Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
277. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pomezania Malbork
278. Orlęta Reda 5 - 1 Radunia Stężyca
279. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Unia Tczew
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Polonia Gdańsk 1 - 5 Kaszuby Połchowo
281. Unia Tczew 1 - 0 Orlęta Reda
282. Radunia Stężyca 4 - 1 Gedania Gdańsk
283. Pomezania Malbork - Lechia/Polonia Gdańsk
284. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Stolem Gniewino
285. Pogoń Lębork 1 - 1 Olimpia Sztum 12 czerwca 2002
286. Wisła Tczew 2 - 3 Jantar Ustka
287. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
288. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 33 - 15. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Polonia Gdańsk
290. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Cartusia Kartuzy
291. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 1 Wisła Tczew
292. Jantar Ustka 1 - 0 Pogoń Lębork
293. Olimpia Sztum 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
294. Stolem Gniewino 3 - 2 Pomezania Malbork
295. Lechia/Polonia Gdańsk - Radunia Stężyca
296. Gedania Gdańsk 0 - 1 Unia Tczew
297. Orlęta Reda 3 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 34 - 22. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Polonia Gdańsk 1 - 3 Orlęta Reda
299. Kaszuby Połchowo 5 - 1 Gedania Gdańsk
300. Unia Tczew - Lechia/Polonia Gdańsk
301. Radunia Stężyca 1 - 2 Stolem Gniewino
302. Pomezania Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum
303. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Jantar Ustka
304. Pogoń Lębork 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
305. Wisła Tczew 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
306. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE