POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10LUTEGO 2019
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Trzciano 20 45 15 0 5 73 - 35
2. Powiśle II Dzierzgoń 20 44 14 2 4 62 - 30
3. Zawisza Czarne Dolne 20 44 14 2 4 52 - 26
4. Olimpia II Sztum 20 34 11 1 8 50 - 49
5. Zacisze Pawlice 20 32 10 2 8 60 - 53
6. Ruch Gościszewo 20 26 7 5 8 54 - 47
7. Balaton Klasztorek 20 25 7 4 9 26 - 31
8. LZS Mikołajki Pomorskie 20 24 7 3 10 39 - 58
9. GKS Straszewo 20 20 6 2 12 34 - 49
10. Tęcza Szropy 20 15 4 3 13 30 - 55
11. Olimpic Kwidzyn 20 8 2 2 16 26 - 73
Ostatni komentarz dodał Rode?ko99 27.06.2007, 23:26:58



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Olimpia II Sztum 5 - 1 Ruch Gościszewo
2. Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 Olimpic Kwidzyn
3. GKS Straszewo 2 - 6 Rodło Trzciano
4. Tęcza Szropy 2 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
5. Balaton Klasztorek 2 - 4 Zacisze Pawlice
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
8. Zacisze Pawlice 2 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
9. LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 0 Balaton Klasztorek
10. Rodło Trzciano 6 - 0 Tęcza Szropy
11. Olimpic Kwidzyn 3 - 6 GKS Straszewo
12. Olimpia II Sztum 2 - 6 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
13. Zawisza Czarne Dolne 2 - 4 Ruch Gościszewo
14. GKS Straszewo 1 - 3 Olimpia II Sztum
15. Tęcza Szropy 3 - 1 Olimpic Kwidzyn
16. Balaton Klasztorek 1 - 2 Rodło Trzciano
17. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Pauza: Zacisze Pawlice,
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
19. Ruch Gościszewo 2 - 3 Zacisze Pawlice
21. Rodło Trzciano 4 - 3 Powiśle II Dzierzgoń
22. Olimpic Kwidzyn 0 - 2 Balaton Klasztorek
23. Olimpia II Sztum 7 - 1 Tęcza Szropy
24. Zawisza Czarne Dolne 5 - 1 GKS Straszewo
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (108) 
25. GKS Straszewo 2 - 1 Ruch Gościszewo
26. Tęcza Szropy 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
27. Balaton Klasztorek 3 - 0 Olimpia II Sztum
28. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
30. Zacisze Pawlice 6 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (83) 
31. Ruch Gościszewo 4 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
32. Rodło Trzciano 5 - 1 Zacisze Pawlice
34. Olimpia II Sztum 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
35. Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Balaton Klasztorek
36. GKS Straszewo 3 - 0 Tęcza Szropy
Pauza: Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (152) 
37. Tęcza Szropy 1 - 2 Ruch Gościszewo
38. Balaton Klasztorek 1 - 3 GKS Straszewo
39. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
41. Zacisze Pawlice 9 - 3 Olimpic Kwidzyn
42. LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 1 Rodło Trzciano
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (137) 
43. Ruch Gościszewo 0 - 5 Rodło Trzciano
44. Olimpic Kwidzyn 0 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
45. Olimpia II Sztum 1 - 3 Zacisze Pawlice
47. GKS Straszewo 2 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
48. Tęcza Szropy 0 - 2 Balaton Klasztorek
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
49. Balaton Klasztorek 1 - 1 Ruch Gościszewo
50. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 3 Tęcza Szropy
52. Zacisze Pawlice 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
53. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Olimpia II Sztum
54. Rodło Trzciano 2 - 0 Olimpic Kwidzyn
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
55. Ruch Gościszewo 10 - 0 Olimpic Kwidzyn
56. Olimpia II Sztum 3 - 4 Rodło Trzciano
57. Zawisza Czarne Dolne 4 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
58. GKS Straszewo 0 - 5 Zacisze Pawlice
60. Balaton Klasztorek 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (55) 
61. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 4 Ruch Gościszewo
63. Zacisze Pawlice 3 - 0 Tęcza Szropy
64. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 5 GKS Straszewo
65. Rodło Trzciano 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
66. Olimpic Kwidzyn 2 - 3 Olimpia II Sztum
Pauza: Balaton Klasztorek,
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
67. Ruch Gościszewo 1 - 2 Olimpia II Sztum
68. Olimpic Kwidzyn 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne
69. Rodło Trzciano 4 - 2 GKS Straszewo
70. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 3 Tęcza Szropy
71. Zacisze Pawlice 1 - 1 Balaton Klasztorek
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 13 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
74. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Zacisze Pawlice
75. Balaton Klasztorek 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
76. Tęcza Szropy 0 - 1 Rodło Trzciano
77. GKS Straszewo 1 - 2 Olimpic Kwidzyn
78. Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Olimpia II Sztum
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (66) 
79. Ruch Gościszewo 3 - 3 Zawisza Czarne Dolne
80. Olimpia II Sztum 2 - 2 GKS Straszewo
81. Olimpic Kwidzyn 2 - 2 Tęcza Szropy
82. Rodło Trzciano 1 - 3 Balaton Klasztorek
83. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
Pauza: Zacisze Pawlice,
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (85) 
85. Zacisze Pawlice 4 - 2 Ruch Gościszewo
87. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Rodło Trzciano
88. Balaton Klasztorek 2 - 1 Olimpic Kwidzyn
89. Tęcza Szropy 1 - 2 Olimpia II Sztum
90. GKS Straszewo 0 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
91. Ruch Gościszewo 1 - 1 GKS Straszewo
92. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Tęcza Szropy
93. Olimpia II Sztum 2 - 0 Balaton Klasztorek
94. Olimpic Kwidzyn 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
96. LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 4 Zacisze Pawlice
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (79) 
97. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 2 Ruch Gościszewo
98. Zacisze Pawlice 2 - 6 Rodło Trzciano
100. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 0 Olimpia II Sztum
101. Balaton Klasztorek 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
102. Tęcza Szropy 0 - 1 GKS Straszewo
Pauza: Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
103. Ruch Gościszewo 2 - 2 Tęcza Szropy
104. GKS Straszewo 0 - 1 Balaton Klasztorek
105. Zawisza Czarne Dolne 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
107. Olimpic Kwidzyn 4 - 2 Zacisze Pawlice
108. Rodło Trzciano 2 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (52) 
109. Rodło Trzciano 4 - 1 Ruch Gościszewo
110. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 2 Olimpic Kwidzyn
111. Zacisze Pawlice 2 - 4 Olimpia II Sztum
113. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 GKS Straszewo
114. Balaton Klasztorek 4 - 1 Tęcza Szropy
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
115. Ruch Gościszewo 6 - 0 Balaton Klasztorek
116. Tęcza Szropy 3 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
118. Zawisza Czarne Dolne 5 - 1 Zacisze Pawlice
119. Olimpia II Sztum 3 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
120. Olimpic Kwidzyn 2 - 6 Rodło Trzciano
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (103) 
121. Olimpic Kwidzyn 1 - 5 Ruch Gościszewo
122. Rodło Trzciano 8 - 1 Olimpia II Sztum
123. LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 5 Zawisza Czarne Dolne
124. Zacisze Pawlice 4 - 1 GKS Straszewo
126. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Balaton Klasztorek
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 22 - 09 czerwca /10. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (107) 
127. Ruch Gościszewo 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
129. Tęcza Szropy 7 - 3 Zacisze Pawlice
130. GKS Straszewo 1 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
131. Zawisza Czarne Dolne 0 - 4 Rodło Trzciano
132. Olimpia II Sztum 3 - 0 Olimpic Kwidzyn




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE