POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Sztutowo 18 42 13 3 2 72 - 23
2. Zieloni Marzęcino 18 39 12 3 3 63 - 23
3. Lisovia Lisewo 18 32 10 2 6 70 - 54
4. Unia Wielki Garc-Gręblin 18 30 10 0 8 56 - 50
5. Tęcza Siwiałka 18 28 8 4 6 39 - 26
6. Świt Dąbrówka Tczewska 18 25 7 4 7 30 - 41
7. Styna Godziszewo 18 21 6 3 9 39 - 40
8. GLKS Różyny 18 20 5 5 8 37 - 37
9. Delta Małżewko 18 15 4 3 11 26 - 48
10. Jaguar Malenin 18 4 1 1 16 23 - 113
Ostatni komentarz dodał wyga60 07.06.2007, 14:05:03

Kolejka 1 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 6 Bałtyk Sztutowo 2 września 2006 - 16:00
2. Styna Godziszewo 2 - 1 Tęcza Siwiałka
3. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 2 Jaguar Malenin
4. Zieloni Marzęcino 5 - 2 Lisovia Lisewo 3 września 2006 - 16:00
5. GLKS Różyny 1 - 1 Delta Małżewko
Kolejka 2 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
6. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Delta Małżewko 9 września 2006 - 16:00
7. Lisovia Lisewo 2 - 0 GLKS Różyny
8. Jaguar Malenin 0 - 18 Zieloni Marzęcino
9. Tęcza Siwiałka 1 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
10. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 3 Styna Godziszewo 10 września 2006 - 13:00
Kolejka 3 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
11. Styna Godziszewo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 17 września 2006 - 14:00
12. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 4 Unia Wielki Garc-Gręblin
13. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Tęcza Siwiałka 17 września 2006 - 14:00
14. GLKS Różyny 3 - 7 Jaguar Malenin
15. Delta Małżewko 1 - 3 Lisovia Lisewo
Kolejka 4 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
16. Bałtyk Sztutowo 7 - 1 Lisovia Lisewo 23 września 2006 - 16:00
17. Jaguar Malenin 1 - 2 Delta Małżewko
18. Tęcza Siwiałka 2 - 0 GLKS Różyny
19. Unia Wielki Garc-Gręblin 7 - 5 Zieloni Marzęcino 23 września 2006 - 16:00
20. Styna Godziszewo 3 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
21. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 9 Bałtyk Sztutowo
22. Zieloni Marzęcino 2 - 0 Styna Godziszewo
23. GLKS Różyny 5 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 1 października 2006 - 15:00
24. Delta Małżewko 1 - 1 Tęcza Siwiałka
25. Lisovia Lisewo 21 - 0 Jaguar Malenin
Kolejka 6 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
26. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Jaguar Malenin
vo, goscie nie przyjechali
27. Tęcza Siwiałka 0 - 3 Lisovia Lisewo 8 października 2006 - 16:00
vo, na boisku 2-1
28. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 1 Delta Małżewko
29. Styna Godziszewo 0 - 3 GLKS Różyny
vo (na boisku 1-1)
30. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Zieloni Marzęcino
Kolejka 7 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
31. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 15 października 2006 - 14:00
32. GLKS Różyny 2 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
33. Delta Małżewko 0 - 1 Styna Godziszewo
34. Lisovia Lisewo 4 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 15 października 2006 - 14:00
35. Jaguar Malenin 0 - 3 Tęcza Siwiałka
vo
Kolejka 8 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
36. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Tęcza Siwiałka
37. Unia Wielki Garc-Gręblin 4 - 2 Jaguar Malenin
38. Styna Godziszewo 2 - 2 Lisovia Lisewo
39. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 1 Delta Małżewko
40. Zieloni Marzęcino 1 - 0 GLKS Różyny
Kolejka 9 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
41. GLKS Różyny 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
42. Delta Małżewko 0 - 4 Zieloni Marzęcino
43. Lisovia Lisewo 6 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska
44. Jaguar Malenin 0 - 11 Styna Godziszewo
45. Tęcza Siwiałka 3 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 10 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (52) 
46. Bałtyk Sztutowo 7 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 7 kwietnia 2007 - 14:00
47. Tęcza Siwiałka 3 - 0 Styna Godziszewo 7 kwietnia 2007
48. Jaguar Malenin 1 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 7 kwietnia 2007
49. Lisovia Lisewo 2 - 3 Zieloni Marzęcino 7 kwietnia 2007
50. Delta Małżewko 2 - 2 GLKS Różyny 7 kwietnia 2007
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
51. Delta Małżewko 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 15 kwietnia 2007 - 14:00
52. GLKS Różyny 6 - 2 Lisovia Lisewo 15 kwietnia 2007 - 14:00
53. Zieloni Marzęcino 5 - 2 Jaguar Malenin 15 kwietnia 2007 - 15:00
54. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 0 Tęcza Siwiałka 15 kwietnia 2007 - 15:00
55. Styna Godziszewo 3 - 4 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
56. Bałtyk Sztutowo 7 - 1 Styna Godziszewo 21 kwietnia 2007 - 16:00
57. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
58. Tęcza Siwiałka 0 - 0 Zieloni Marzęcino 22 kwietnia 2007 - 14:00
59. Jaguar Malenin 3 - 3 GLKS Różyny
60. Lisovia Lisewo 7 - 3 Delta Małżewko
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. Lisovia Lisewo 5 - 2 Bałtyk Sztutowo 29 kwietnia 2007 - 14:00
62. Delta Małżewko 4 - 0 Jaguar Malenin 29 kwietnia 2007 - 14:00
63. GLKS Różyny 2 - 2 Tęcza Siwiałka 29 kwietnia 2007 - 15:00
64. Zieloni Marzęcino 2 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 29 kwietnia 2007 - 15:00
65. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 0 Styna Godziszewo 29 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 14 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (52) 
66. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 5 maja 2007 - 17:00
vo, goscie nie mieli kart zdrowia
67. Styna Godziszewo 0 - 4 Zieloni Marzęcino 6 maja 2007 - 14:00
68. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 1 GLKS Różyny 6 maja 2007 - 14:00
69. Tęcza Siwiałka 3 - 1 Delta Małżewko 6 maja 2007 - 14:00
70. Jaguar Malenin 1 - 2 Lisovia Lisewo
Kolejka 15 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
71. Jaguar Malenin 0 - 6 Bałtyk Sztutowo 13 maja 2007 - 14:00
72. Lisovia Lisewo 1 - 2 Tęcza Siwiałka 13 maja 2007 - 14:00
73. Delta Małżewko 0 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 13 maja 2007 - 14:00
74. GLKS Różyny 4 - 1 Styna Godziszewo 13 maja 2007 - 15:00
75. Zieloni Marzęcino 1 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 13 maja 2007 - 16:00
Kolejka 16 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
76. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Zieloni Marzęcino 19 maja 2007 - 17:00
77. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 GLKS Różyny 20 maja 2007 - 16:00
78. Styna Godziszewo 2 - 3 Delta Małżewko 20 maja 2007 - 14:00
79. Unia Wielki Garc-Gręblin 11 - 0 Lisovia Lisewo 20 maja 2007 - 14:00
80. Tęcza Siwiałka 11 - 2 Jaguar Malenin 20 maja 2007
Kolejka 17 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
81. Tęcza Siwiałka 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 27 maja 2007 - 14:00
82. Jaguar Malenin 2 - 5 Unia Wielki Garc-Gręblin 27 maja 2007 - 14:00
83. Lisovia Lisewo 5 - 3 Styna Godziszewo
84. Delta Małżewko 3 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 27 maja 2007 - 14:00
85. GLKS Różyny 1 - 2 Zieloni Marzęcino 27 maja 2007 - 15:00
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
86. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 GLKS Różyny 2 czerwca 2007 - 17:00
87. Zieloni Marzęcino 6 - 1 Delta Małżewko 3 czerwca 2007 - 17:00
88. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 2 Lisovia Lisewo
89. Styna Godziszewo 6 - 0 Jaguar Malenin
90. Unia Wielki Garc-Gręblin 4 - 2 Tęcza Siwiałka
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03