MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Grabowo 22 48 15 3 4 73 - 36
2. Chojniczanka II Chojnice 22 43 14 1 7 57 - 34
3. Santana Wielki Klincz 22 39 10 9 3 58 - 38
4. Ceramik Łubiana 22 38 11 5 6 45 - 37
5. Victoria Kaliska 22 35 10 5 7 61 - 40
6. Wda Czarna Woda 22 35 11 2 9 54 - 46
7. Kasztelania Garczyn 22 33 10 3 9 40 - 35
8. Huragan Nowe Polaszki 22 31 10 1 11 46 - 44
9. Słupia Sulęczyno 22 26 7 5 10 29 - 43
10. Nowi Nowa Cerkiew 22 25 7 4 11 40 - 46
11. FC Gowidlino 22 20 6 2 14 30 - 64
12. KS Dziemiany 22 3 1 0 21 23 - 93
13. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Huragan Nowe Polaszki - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było2-1)
2. KS Dziemiany 0 - 1 Santana Wielki Klincz
3. Słupia Sulęczyno 3 - 0 Victoria Kaliska
vo(naboisku1-3)
4. Kasztelania Garczyn 1 - 0 FC Gowidlino
5. Nowi Nowa Cerkiew 0 - 3 KS Grabowo
6. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Ceramik Łubiana
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Pomorzanka Skórcz - Wda Czarna Woda
anulowany(było1-0)
9. KS Grabowo 4 - 8 Chojniczanka II Chojnice
10. FC Gowidlino 1 - 2 Nowi Nowa Cerkiew
11. Victoria Kaliska 0 - 3 Kasztelania Garczyn
vo(naboisku3-0)
12. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Słupia Sulęczyno
13. Huragan Nowe Polaszki 7 - 0 KS Dziemiany
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KS Dziemiany - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było0-4)
16. Słupia Sulęczyno 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki
17. Kasztelania Garczyn 2 - 2 Santana Wielki Klincz
18. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Victoria Kaliska
19. Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 FC Gowidlino
20. Wda Czarna Woda 1 - 3 Ceramik Łubiana
Pauza: KS Grabowo,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Pomorzanka Skórcz - Ceramik Łubiana
anulowany(było1-0)
23. KS Grabowo 5 - 0 Wda Czarna Woda
24. Victoria Kaliska 6 - 3 Chojniczanka II Chojnice
25. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Nowi Nowa Cerkiew
26. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Kasztelania Garczyn
vo(naboisku2-1)
27. KS Dziemiany 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Słupia Sulęczyno - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było2-1)
30. Kasztelania Garczyn 3 - 0 KS Dziemiany
vo
31. Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 Huragan Nowe Polaszki
32. Chojniczanka II Chojnice 4 - 3 Santana Wielki Klincz
33. Wda Czarna Woda 4 - 1 FC Gowidlino
34. Ceramik Łubiana 1 - 4 KS Grabowo
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Pomorzanka Skórcz - KS Grabowo
anulowany(było2-6)
37. FC Gowidlino 1 - 4 Ceramik Łubiana
38. Victoria Kaliska 5 - 0 Wda Czarna Woda
39. Huragan Nowe Polaszki 0 - 2 Chojniczanka II Chojnice
40. KS Dziemiany 0 - 2 Nowi Nowa Cerkiew
41. Słupia Sulęczyno 1 - 3 Kasztelania Garczyn
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kasztelania Garczyn - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było3-2)
44. Nowi Nowa Cerkiew 6 - 1 Słupia Sulęczyno
45. Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 KS Dziemiany
46. Wda Czarna Woda 4 - 4 Santana Wielki Klincz
47. Ceramik Łubiana 2 - 2 Victoria Kaliska
48. KS Grabowo 8 - 2 FC Gowidlino
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Pomorzanka Skórcz - FC Gowidlino
anulowany(było2-1)
51. Victoria Kaliska 1 - 3 KS Grabowo
52. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Ceramik Łubiana
53. Huragan Nowe Polaszki 7 - 1 Wda Czarna Woda
54. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice
55. Kasztelania Garczyn 4 - 3 Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: KS Dziemiany,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Nowi Nowa Cerkiew - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było1-0)
58. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Kasztelania Garczyn
59. Wda Czarna Woda 6 - 1 KS Dziemiany
60. Ceramik Łubiana 2 - 3 Huragan Nowe Polaszki
61. KS Grabowo 4 - 1 Santana Wielki Klincz
62. FC Gowidlino 3 - 0 Victoria Kaliska
vo(naboisku0-2)
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Pomorzanka Skórcz - Victoria Kaliska
anulowanybyło3-0vo(naboisku0-2)
65. Santana Wielki Klincz 6 - 4 FC Gowidlino
66. Huragan Nowe Polaszki 4 - 3 KS Grabowo
67. KS Dziemiany 4 - 3 Ceramik Łubiana
68. Słupia Sulęczyno 3 - 0 Wda Czarna Woda
69. Nowi Nowa Cerkiew 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Kasztelania Garczyn,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Chojniczanka II Chojnice - Pomorzanka Skórcz
anulowany(było3-0vo)
72. Wda Czarna Woda 0 - 0 Kasztelania Garczyn
73. Ceramik Łubiana 1 - 1 Słupia Sulęczyno
74. KS Grabowo 4 - 3 KS Dziemiany
75. FC Gowidlino 1 - 5 Huragan Nowe Polaszki
76. Victoria Kaliska 2 - 2 Santana Wielki Klincz
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Pomorzanka Skórcz - Santana Wielki Klincz
anulowany(było2-5)
79. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Victoria Kaliska
80. KS Dziemiany 0 - 2 FC Gowidlino
81. Słupia Sulęczyno 1 - 1 KS Grabowo
82. Kasztelania Garczyn 0 - 1 Ceramik Łubiana
83. Nowi Nowa Cerkiew 2 - 3 Wda Czarna Woda
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Wda Czarna Woda 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice
86. Ceramik Łubiana 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew
87. KS Grabowo 5 - 2 Kasztelania Garczyn
przełożony
88. FC Gowidlino 2 - 2 Słupia Sulęczyno
89. Victoria Kaliska 7 - 1 KS Dziemiany
90. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki
Pauza: Pomorzanka Skórcz,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Santana Wielki Klincz 5 - 2 KS Dziemiany
93. Victoria Kaliska 3 - 0 Słupia Sulęczyno
94. FC Gowidlino 1 - 0 Kasztelania Garczyn
95. KS Grabowo 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew
96. Ceramik Łubiana 4 - 2 Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Wda Czarna Woda, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 KS Grabowo
100. Nowi Nowa Cerkiew 0 - 1 FC Gowidlino
101. Kasztelania Garczyn 0 - 1 Victoria Kaliska
102. Słupia Sulęczyno 2 - 5 Santana Wielki Klincz
103. KS Dziemiany 1 - 5 Huragan Nowe Polaszki
Pauza: Ceramik Łubiana, Wda Czarna Woda,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 Słupia Sulęczyno
vo (na boisku 2-1)
107. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Kasztelania Garczyn
108. Victoria Kaliska 9 - 1 Nowi Nowa Cerkiew
109. FC Gowidlino 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice
vo (na boisku 2-2)
110. Ceramik Łubiana 1 - 0 Wda Czarna Woda
Pauza: KS Dziemiany, KS Grabowo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Wda Czarna Woda 0 - 1 KS Grabowo
114. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Victoria Kaliska
115. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Santana Wielki Klincz
116. Kasztelania Garczyn 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki
117. Słupia Sulęczyno 2 - 1 KS Dziemiany
Pauza: Ceramik Łubiana, FC Gowidlino,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KS Dziemiany 0 - 3 Kasztelania Garczyn
v.o.;naboisku5:3
121. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Nowi Nowa Cerkiew
122. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice
123. FC Gowidlino 1 - 5 Wda Czarna Woda
124. KS Grabowo 4 - 2 Ceramik Łubiana
Pauza: Słupia Sulęczyno, Victoria Kaliska,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Ceramik Łubiana 1 - 1 FC Gowidlino
128. Wda Czarna Woda 4 - 0 Victoria Kaliska
129. Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki
130. Nowi Nowa Cerkiew 10 - 1 KS Dziemiany
131. Kasztelania Garczyn 1 - 3 Słupia Sulęczyno
Pauza: KS Grabowo, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Nowi Nowa Cerkiew
135. KS Dziemiany 2 - 4 Chojniczanka II Chojnice
136. Santana Wielki Klincz 4 - 1 Wda Czarna Woda
137. Victoria Kaliska 1 - 4 Ceramik Łubiana
138. FC Gowidlino 1 - 3 KS Grabowo
Pauza: Kasztelania Garczyn, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. KS Grabowo 3 - 3 Victoria Kaliska
142. Ceramik Łubiana 1 - 1 Santana Wielki Klincz
143. Wda Czarna Woda 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki
144. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Słupia Sulęczyno
145. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Kasztelania Garczyn
Pauza: FC Gowidlino, KS Dziemiany,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Kasztelania Garczyn 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
149. KS Dziemiany 1 - 3 Wda Czarna Woda
150. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Ceramik Łubiana
151. Santana Wielki Klincz 2 - 1 KS Grabowo
152. Victoria Kaliska 4 - 0 FC Gowidlino
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Słupia Sulęczyno,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. FC Gowidlino 2 - 7 Santana Wielki Klincz
156. KS Grabowo 6 - 1 Huragan Nowe Polaszki
157. Ceramik Łubiana 4 - 1 KS Dziemiany
158. Wda Czarna Woda 5 - 0 Słupia Sulęczyno
159. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: Victoria Kaliska, Kasztelania Garczyn,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Kasztelania Garczyn 4 - 3 Wda Czarna Woda
163. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Ceramik Łubiana
164. KS Dziemiany 0 - 3 KS Grabowo
vo (na boisku 1-2)
165. Huragan Nowe Polaszki 1 - 0 FC Gowidlino
166. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Victoria Kaliska
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Victoria Kaliska 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki
170. FC Gowidlino 3 - 2 KS Dziemiany
171. KS Grabowo 1 - 3 Słupia Sulęczyno
172. Ceramik Łubiana 3 - 2 Kasztelania Garczyn
173. Wda Czarna Woda 6 - 2 Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: Santana Wielki Klincz, Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Wda Czarna Woda
177. Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Ceramik Łubiana
178. Kasztelania Garczyn 1 - 1 KS Grabowo
179. Słupia Sulęczyno 2 - 0 FC Gowidlino
180. KS Dziemiany 3 - 8 Victoria Kaliska
181. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Santana Wielki Klincz




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE