MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa II - rocznik 1995 - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 16 44 14 2 0 82 - 8
2. Lechia II Gdańsk 16 35 11 2 3 60 - 9
3. Wierzyca Starogard Gdański 16 32 10 2 4 50 - 26
4. Kolejarz Chojnice 16 26 7 5 4 37 - 25
5. Orzeł Trąbki Wielkie 16 22 6 4 6 31 - 34
6. Borowiak Czersk 16 17 5 2 9 25 - 37
7. Olimpia Sztum 9 13 4 1 4 10 - 25
8. Gedania Gdańsk 9 7 2 1 6 9 - 22
9. Błękitni Stare Pole 16 7 2 1 13 11 - 73
10. Lisovia Lisewo 16 5 1 2 13 14 - 70
Ostatni komentarz dodał Lechia93 18.06.2007, 18:03:37



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
2. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Kolejarz Chojnice 26 sierpnia 2006 - 11:00
4. Błękitni Stare Pole 0 - 11 Lechia II Gdańsk 6 września 2006 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo, Pomezania Malbork, Orzeł Trąbki Wielkie, Borowiak Czersk,
Kolejka 2 - 02 września /3. lutego 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
9. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork
11. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2006 - 14:30
12. Borowiak Czersk 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole, Lisovia Lisewo,
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Borowiak Czersk
15. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Kolejarz Chojnice 9 września 2006 - 11:00
vo
Pauza: Lisovia Lisewo, Lechia II Gdańsk, Pomezania Malbork, Wierzyca Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Lisovia Lisewo
22. Kolejarz Chojnice 1 - 8 Pomezania Malbork 17 września 2006 - 13:00
23. Borowiak Czersk 3 - 1 Błękitni Stare Pole
24. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
26. Błękitni Stare Pole 0 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
27. Pomezania Malbork 8 - 0 Borowiak Czersk
Pauza: Lechia II Gdańsk, Lisovia Lisewo, Kolejarz Chojnice, Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
33. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Lisovia Lisewo 1 października 2006 - 12:30
35. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 6 Pomezania Malbork
36. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Borowiak Czersk, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
38. Pomezania Malbork 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
40. Lisovia Lisewo 2 - 3 Borowiak Czersk
Pauza: Lechia II Gdańsk, Kolejarz Chojnice, Wierzyca Starogard Gdański, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
44. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Lechia II Gdańsk 15 października 2006 - 13:00
46. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Lisovia Lisewo
48. Błękitni Stare Pole 0 - 7 Pomezania Malbork
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Borowiak Czersk,
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
51. Lisovia Lisewo 3 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie
53. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Borowiak Czersk 22 października 2006 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice, Wierzyca Starogard Gdański, Błękitni Stare Pole, Pomezania Malbork,
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
57. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk 28 października 2006 - 11:00
59. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Lisovia Lisewo
Pauza: Pomezania Malbork, Orzeł Trąbki Wielkie, Borowiak Czersk, Kolejarz Chojnice,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Lisovia Lisewo 0 - 3 Pomezania Malbork
64. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 5 listopada 2006 - 11:00
66. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Borowiak Czersk 5 listopada 2006 - 12:30
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański, Błękitni Stare Pole, Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
67. Borowiak Czersk 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo
68. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 15 kwietnia 2007 - 14:00
69. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Lechia II Gdańsk
70. Lisovia Lisewo 2 - 1 Błękitni Stare Pole
71. Pomezania Malbork 8 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 13 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
73. Gedania Gdańsk 0 - 1 Olimpia Sztum
74. Pomezania Malbork 4 - 1 Lisovia Lisewo
75. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Błękitni Stare Pole
76. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Kolejarz Chojnice
77. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 14 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
79. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Gedania Gdańsk
80. Borowiak Czersk 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
81. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Błękitni Stare Pole
82. Pomezania Malbork 1 - 1 Lechia II Gdańsk
83. Lisovia Lisewo 0 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 15 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
85. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lisovia Lisewo
86. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Olimpia Sztum
87. Pomezania Malbork 0 - 0 Kolejarz Chojnice
88. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Borowiak Czersk
89. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 16 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
91. Gedania Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
92. Wierzyca Starogard Gdański 8 - 0 Błękitni Stare Pole
93. Borowiak Czersk 0 - 3 Pomezania Malbork
94. Kolejarz Chojnice 7 - 0 Olimpia Sztum
95. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 17 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
97. Gedania Gdańsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk
98. Lisovia Lisewo 1 - 7 Kolejarz Chojnice
99. Borowiak Czersk 1 - 2 Olimpia Sztum
100. Pomezania Malbork 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
101. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 18 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
103. Błękitni Stare Pole 0 - 5 Gedania Gdańsk
104. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 6 Pomezania Malbork
105. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Olimpia Sztum
106. Borowiak Czersk 8 - 0 Lisovia Lisewo
107. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Kolejarz Chojnice
Kolejka 19 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (11) 
109. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Gedania Gdańsk
110. Borowiak Czersk 1 - 5 Lechia II Gdańsk
111. Lisovia Lisewo 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
112. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Olimpia Sztum
113. Pomezania Malbork 9 - 1 Błękitni Stare Pole
Kolejka 20 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
115. Pomezania Malbork 8 - 1 Gedania Gdańsk
116. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Olimpia Sztum
117. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Lisovia Lisewo
118. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Lechia II Gdańsk
119. Borowiak Czersk 0 - 1 Kolejarz Chojnice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (1) 




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE