MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D2 - rocznik 1995 - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 22 54 17 3 2 70 - 14
2. Lechia Gdańsk 22 54 17 3 2 66 - 15
3. Arka Gdynia 22 47 15 2 5 48 - 15
4. Jantar Pruszcz Gdański 22 38 12 2 8 34 - 22
5. Olivia Gdańsk 22 37 11 4 7 36 - 21
6. U-2 Bytów 22 34 10 4 8 25 - 28
7. Gryf Wejherowo 22 31 10 1 11 30 - 24
8. Cisowa Gdynia 22 30 9 3 10 34 - 37
9. Olimpic Gdańsk 22 25 7 4 11 26 - 32
10. Bałtyk Gdynia 22 14 3 5 14 17 - 49
11. Sztorm Gdynia 22 9 2 3 17 8 - 71
12. Champion Gdańsk 22 5 1 2 19 12 - 78
Ostatni komentarz dodał Ten_Kto? 17.07.2007, 23:37:29



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Champion Gdańsk 13 września 2006
przełożony
2. Olimpic Gdańsk 1 - 3 Jedynka Reda
3. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia
4. Gryf Wejherowo 3 - 0 Sztorm Gdynia
5. Cisowa Gdynia 1 - 2 Olivia Gdańsk
6. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 U-2 Bytów
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Champion Gdańsk 0 - 1 U-2 Bytów
8. Olivia Gdańsk 3 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
9. Sztorm Gdynia 0 - 3 Cisowa Gdynia
10. Arka Gdynia 5 - 1 Gryf Wejherowo
11. Jedynka Reda 3 - 3 Lechia Gdańsk
12. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Olimpic Gdańsk
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
13. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Champion Gdańsk
14. Lechia Gdańsk 8 - 0 Bałtyk Gdynia
15. Gryf Wejherowo 1 - 0 Jedynka Reda 13 września 2006 - 11:00
16. Cisowa Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia
17. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Sztorm Gdynia
vo
18. U-2 Bytów 1 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
19. Champion Gdańsk 1 - 2 Olivia Gdańsk
20. Sztorm Gdynia 0 - 3 U-2 Bytów
21. Arka Gdynia 5 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
22. Jedynka Reda 9 - 1 Cisowa Gdynia
23. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gryf Wejherowo
24. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
25. Lechia Gdańsk 2 - 0 Champion Gdańsk
26. Gryf Wejherowo 3 - 0 Olimpic Gdańsk
27. Cisowa Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia
28. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Jedynka Reda
29. U-2 Bytów 1 - 0 Arka Gdynia
30. Olivia Gdańsk 5 - 0 Sztorm Gdynia
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
31. Champion Gdańsk 1 - 3 Sztorm Gdynia
32. Arka Gdynia 3 - 1 Olivia Gdańsk
33. Jedynka Reda 3 - 0 U-2 Bytów
34. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
35. Olimpic Gdańsk 0 - 3 Cisowa Gdynia
36. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
37. Gryf Wejherowo 3 - 0 Champion Gdańsk
38. Cisowa Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk
39. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpic Gdańsk
40. U-2 Bytów 1 - 0 Bałtyk Gdynia
41. Olivia Gdańsk 1 - 3 Jedynka Reda
42. Sztorm Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia
vo
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
43. Champion Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia
44. Jedynka Reda 3 - 0 Sztorm Gdynia
45. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Olivia Gdańsk
46. Olimpic Gdańsk 0 - 0 U-2 Bytów
47. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
48. Gryf Wejherowo 0 - 1 Cisowa Gdynia
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Cisowa Gdynia 5 - 1 Champion Gdańsk
50. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
51. U-2 Bytów 0 - 0 Lechia Gdańsk
52. Olivia Gdańsk 2 - 0 Olimpic Gdańsk
53. Sztorm Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia
54. Arka Gdynia 1 - 0 Jedynka Reda
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
55. Champion Gdańsk 0 - 5 Jedynka Reda
56. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia
57. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Sztorm Gdynia
58. Lechia Gdańsk 1 - 1 Olivia Gdańsk
59. Gryf Wejherowo 0 - 2 U-2 Bytów
60. Cisowa Gdynia 2 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
61. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Champion Gdańsk
62. U-2 Bytów 3 - 0 Cisowa Gdynia
63. Olivia Gdańsk 0 - 1 Gryf Wejherowo
64. Sztorm Gdynia 0 - 7 Lechia Gdańsk 12 listopada 2006 - 12:00
65. Arka Gdynia 2 - 0 Olimpic Gdańsk
66. Jedynka Reda 4 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
67. Champion Gdańsk 1 - 4 Bałtyk Gdynia
68. Jedynka Reda 2 - 0 Olimpic Gdańsk
69. Arka Gdynia 2 - 3 Lechia Gdańsk
70. Sztorm Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo
71. Olivia Gdańsk 0 - 0 Cisowa Gdynia
72. U-2 Bytów 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. U-2 Bytów 5 - 0 Champion Gdańsk
74. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Olivia Gdańsk
75. Cisowa Gdynia 5 - 1 Sztorm Gdynia
76. Gryf Wejherowo 0 - 1 Arka Gdynia
77. Lechia Gdańsk 0 - 2 Jedynka Reda
78. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
79. Champion Gdańsk 0 - 2 Olimpic Gdańsk
80. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
81. Jedynka Reda 2 - 0 Gryf Wejherowo
82. Arka Gdynia 2 - 0 Cisowa Gdynia
83. Sztorm Gdynia 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
84. Olivia Gdańsk 2 - 0 U-2 Bytów
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
85. Olivia Gdańsk 4 - 0 Champion Gdańsk
86. U-2 Bytów 3 - 1 Sztorm Gdynia
87. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Arka Gdynia
88. Cisowa Gdynia 0 - 3 Jedynka Reda
89. Gryf Wejherowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia
90. Lechia Gdańsk 3 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 16 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
91. Champion Gdańsk 1 - 3 Lechia Gdańsk
92. Olimpic Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
93. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Cisowa Gdynia
94. Jedynka Reda 3 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
95. Arka Gdynia 2 - 0 U-2 Bytów
96. Sztorm Gdynia 0 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 17 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
97. Sztorm Gdynia 1 - 1 Champion Gdańsk
98. Olivia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia
99. U-2 Bytów 0 - 6 Jedynka Reda
100. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia
101. Cisowa Gdynia 1 - 0 Olimpic Gdańsk
102. Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 18 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
103. Champion Gdańsk 0 - 6 Gryf Wejherowo
104. Lechia Gdańsk 4 - 1 Cisowa Gdynia
105. Olimpic Gdańsk 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
106. Bałtyk Gdynia 2 - 2 U-2 Bytów
107. Jedynka Reda 1 - 1 Olivia Gdańsk
108. Arka Gdynia 5 - 1 Sztorm Gdynia
Kolejka 19 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (15) 
109. Arka Gdynia 3 - 0 Champion Gdańsk
110. Sztorm Gdynia 0 - 7 Jedynka Reda
111. Olivia Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
112. U-2 Bytów 2 - 1 Olimpic Gdańsk
113. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk
114. Cisowa Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
115. Champion Gdańsk 0 - 7 Cisowa Gdynia
116. Gryf Wejherowo 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
117. Lechia Gdańsk 4 - 0 U-2 Bytów
118. Olimpic Gdańsk 1 - 5 Olivia Gdańsk
119. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Sztorm Gdynia
120. Jedynka Reda 2 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
121. Jedynka Reda 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
122. Arka Gdynia 2 - 0 Bałtyk Gdynia
123. Sztorm Gdynia 0 - 5 Olimpic Gdańsk
124. Olivia Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk
125. U-2 Bytów 0 - 4 Gryf Wejherowo
126. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
127. Champion Gdańsk 0 - 9 Jantar Pruszcz Gdański
128. Cisowa Gdynia 2 - 1 U-2 Bytów
129. Gryf Wejherowo 1 - 0 Olivia Gdańsk
130. Lechia Gdańsk 9 - 0 Sztorm Gdynia
131. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
132. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Jedynka Reda




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE