Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Atlas Goręczyno |
3 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 0 |
Wisła Steblewo |
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
1 - 3 |
GTS Goszyn |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Champion Gdańsk |
6 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Wisła Steblewo |
1 - 4 |
Czarni Przemysław |
|
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Handy Gdańsk |
1 - 4 |
GTS Rusocin |
|
Jantar Sopot |
1 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
vo.-Czarninieprzyjechalinamecz |
Królewski Gdańsk |
5 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
GTS Rusocin |
1 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 3 |
Handy Gdańsk |
|
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
|
Fosfory Wiślinka |
5 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
GTS Goszyn |
3 - 5 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
8 - 2 |
GTS Goszyn |
|
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Handy Gdańsk |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Jantar Sopot |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 4 |
GTS Rusocin |
|
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Królewski Gdańsk |
4 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
|
vo(naboisku1-0) |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Fosfory Wiślinka |
0 - 4 |
Handy Gdańsk |
|
vo(naboisku1-4) |
GTS Goszyn |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Champion Gdańsk |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Wisła Steblewo |
|
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Handy Gdańsk |
3 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Jantar Sopot |
2 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Królewski Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Rusocin |
0 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Fosfory Wiślinka |
2 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
GTS Goszyn |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Champion Gdańsk |
5 - 2 |
Handy Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Handy Gdańsk |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Jantar Sopot |
0 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Atlas Goręczyno |
6 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Olimpia Osowa |
3 - 5 |
Fosfory Wiślinka |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
GTS Rusocin |
5 - 3 |
Wisła Długie Pole |
|
(3:1) |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
2 - 5 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Fosfory Wiślinka |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
GTS Goszyn |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Champion Gdańsk |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Wisła Steblewo |
2 - 4 |
Jantar Sopot |
|
Dragon Bojano |
2 - 3 |
Handy Gdańsk |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Handy Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
|
Atlas Goręczyno |
7 - 0 |
Wisła Steblewo |
|
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
vo(naboisku1-1) |
Królewski Gdańsk |
5 - 1 |
GTS Goszyn |
|
GTS Rusocin |
3 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
5 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Fosfory Wiślinka |
2 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
GTS Goszyn |
2 - 6 |
GTS Rusocin |
|
Champion Gdańsk |
2 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Handy Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Królewski Gdańsk |
3 - 2 |
Wisła Steblewo |
|
GTS Rusocin |
3 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Wisła Długie Pole |
5 - 0 |
GTS Goszyn |
|
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Fosfory Wiślinka |
4 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
GTS Goszyn |
1 - 6 |
Czarni Przemysław |
|
Champion Gdańsk |
3 - 2 |
Wisła Długie Pole |
|
Wisła Steblewo |
0 - 4 |
GTS Rusocin |
|
Dragon Bojano |
3 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
Handy Gdańsk |
4 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
Jantar Sopot |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Jantar Sopot |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
vo(naboisku1:2) |
Handy Gdańsk |
2 - 6 |
Królewski Gdańsk |
|
Dragon Bojano |
0 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Champion Gdańsk |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
GTS Goszyn |
0 - 4 |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Goszyn |
1 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Fosfory Wiślinka |
4 - 2 |
Champion Gdańsk |
|
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
Wisła Długie Pole |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
|
GTS Rusocin |
1 - 2 |
Handy Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
4 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Handy Gdańsk |
2 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Wisła Steblewo |
4 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
5 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
(3:2) |
GTS Goszyn |
0 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
Fosfory Wiślinka |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
|
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 1 |
Jantar Sopot |
|
GTS Rusocin |
0 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Atlas Goręczyno |
7 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Jantar Sopot |
4 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Handy Gdańsk |
1 - 4 |
Fosfory Wiślinka |
|
Dragon Bojano |
4 - 0 |
GTS Goszyn |
|
Wisła Steblewo |
4 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Steblewo |
1 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Champion Gdańsk |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
|
GTS Goszyn |
1 - 3 |
Handy Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
4 - 4 |
Jantar Sopot |
|
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
|
vo(naboisku1-3) |
Wisła Długie Pole |
2 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
GTS Rusocin |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
vo(naboisku0-1) |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Królewski Gdańsk |
4 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Jantar Sopot |
4 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Handy Gdańsk |
4 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Dragon Bojano |
6 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
3 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Wisła Steblewo |
4 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
2 - 3 |
Jantar Sopot |
|
GTS Goszyn |
0 - 4 |
Atlas Goręczyno |
|
Fosfory Wiślinka |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
|
GTS Rusocin |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
vo (na boisku 0-4) |
Królewski Gdańsk |
0 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Olimpia Osowa |
5 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Atlas Goręczyno |
4 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
0 - 2 |
Wisła Steblewo |
|
Handy Gdańsk |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Handy Gdańsk |
3 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Dragon Bojano |
0 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Wisła Steblewo |
0 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Champion Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Wisła Długie Pole |
6 - 3 |
Fosfory Wiślinka |
|
GTS Rusocin |
6 - 0 |
GTS Goszyn |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
vo (na boisku 1-1) |
Olimpia Osowa |
2 - 5 |
Wisła Steblewo |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Jantar Sopot |
1 - 2 |
Handy Gdańsk |
|
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Sopot |
2 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Handy Gdańsk |
3 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Dragon Bojano |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Wisła Steblewo |
4 - 5 |
Królewski Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
1 - 3 |
GTS Rusocin |
|
GTS Goszyn |
0 - 3 |
Wisła Długie Pole |
|
Fosfory Wiślinka |
3 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Fosfory Wiślinka |
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
Champion Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
1 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Olimpia Osowa |
5 - 0 |
Handy Gdańsk |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
|
|