POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - rocznik 1993 - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 57 18 3 1 93 - 15
2. Arka Gdynia 22 56 18 2 2 57 - 14
3. Jantar Pruszcz Gdański 22 48 15 3 4 52 - 21
4. Olivia Gdańsk 22 47 15 2 5 60 - 38
5. Arka II Gdynia 22 32 10 2 10 54 - 32
6. Wierzyca Starogard Gdański 22 29 9 2 11 33 - 44
7. Cisowa Gdynia 22 28 8 4 10 54 - 35
8. Bałtyk Gdynia 22 28 9 1 12 66 - 55
9. Gedania Gdańsk 22 21 6 3 13 43 - 62
10. Kolejarz Chojnice 22 17 5 2 15 38 - 84
11. Pomezania Malbork 22 13 3 4 15 27 - 84
12. Celtic Reda 22 6 2 0 20 24 - 117
Ostatni komentarz dodał Lechia93 22.07.2007, 21:21:19

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (29) 
1. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2006 - 11:00
2. Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk
3. Pomezania Malbork 0 - 3 Cisowa Gdynia
4. Celtic Reda 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
5. Olivia Gdańsk 1 - 6 Lechia Gdańsk 18 października 2006 - 16:00
6. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Arka Gdynia 20 września 2006
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia
8. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
9. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Olivia Gdańsk
10. Cisowa Gdynia 5 - 1 Celtic Reda
11. Gedania Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork
12. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Arka II Gdynia 3 września 2006 - 12:30
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
13. Arka II Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia
14. Pomezania Malbork 5 - 4 Kolejarz Chojnice 10 września 2006 - 13:00
15. Celtic Reda 4 - 3 Gedania Gdańsk
16. Olivia Gdańsk 1 - 1 Cisowa Gdynia
17. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
18. Arka Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Bałtyk Gdynia 3 - 6 Lechia Gdańsk
20. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Arka Gdynia
21. Cisowa Gdynia 2 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
22. Gedania Gdańsk 2 - 3 Olivia Gdańsk
23. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Celtic Reda 17 września 2006 - 11:00
24. Arka II Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. Pomezania Malbork 2 - 1 Bałtyk Gdynia
26. Celtic Reda 1 - 4 Arka II Gdynia
27. Olivia Gdańsk 4 - 2 Kolejarz Chojnice 24 września 2006 - 13:00
mecz na boisku KOLEJARZA
28. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 2 Gedania Gdańsk
29. Arka Gdynia 3 - 1 Cisowa Gdynia
30. Lechia Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
31. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
32. Cisowa Gdynia 0 - 4 Lechia Gdańsk 8 listopada 2006
33. Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia
34. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański 30 września 2006 - 11:00
35. Arka II Gdynia 3 - 4 Olivia Gdańsk
36. Pomezania Malbork 4 - 3 Celtic Reda
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
37. Celtic Reda 2 - 6 Bałtyk Gdynia
38. Olivia Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork
39. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Arka II Gdynia
40. Arka Gdynia 8 - 0 Kolejarz Chojnice 7 października 2006 - 15:00
41. Lechia Gdańsk 5 - 1 Gedania Gdańsk
42. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
43. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Cisowa Gdynia
44. Gedania Gdańsk 2 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
45. Kolejarz Chojnice 0 - 8 Lechia Gdańsk 15 października 2006 - 11:00
46. Arka II Gdynia 2 - 3 Arka Gdynia
47. Pomezania Malbork 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
48. Celtic Reda 1 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Olivia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
50. Jantar Pruszcz Gdański 9 - 1 Celtic Reda
51. Arka Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork
vo
52. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia
53. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Kolejarz Chojnice 22 października 2006 - 11:00
54. Cisowa Gdynia 7 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (42) 
55. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
56. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Cisowa Gdynia 29 października 2006 - 11:00
57. Arka II Gdynia 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
58. Pomezania Malbork 1 - 6 Lechia Gdańsk
59. Celtic Reda 0 - 4 Arka Gdynia
60. Olivia Gdańsk 3 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
61. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Bałtyk Gdynia
62. Arka Gdynia 2 - 2 Olivia Gdańsk
63. Lechia Gdańsk 8 - 0 Celtic Reda
64. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 2 Pomezania Malbork
65. Cisowa Gdynia 2 - 2 Arka II Gdynia
66. Gedania Gdańsk 3 - 3 Kolejarz Chojnice 5 listopada 2006 - 14:30
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
67. Bałtyk Gdynia 10 - 5 Kolejarz Chojnice 1 kwietnia 2007 - 15:00
68. Gedania Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia
69. Cisowa Gdynia 1 - 1 Pomezania Malbork
70. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Celtic Reda
71. Lechia Gdańsk 4 - 2 Olivia Gdańsk
72. Arka Gdynia 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
73. Arka Gdynia 1 - 0 Bałtyk Gdynia
74. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Lechia Gdańsk
75. Olivia Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
76. Celtic Reda 0 - 10 Cisowa Gdynia
77. Pomezania Malbork 2 - 2 Gedania Gdańsk 1 maja 2007 - 15:00
78. Arka II Gdynia 6 - 1 Kolejarz Chojnice 14 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
79. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka II Gdynia
80. Kolejarz Chojnice 4 - 2 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2007 - 10:00
81. Gedania Gdańsk 8 - 1 Celtic Reda
82. Cisowa Gdynia 1 - 2 Olivia Gdańsk
83. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
84. Lechia Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (136) 
85. Lechia Gdańsk 10 - 2 Bałtyk Gdynia
86. Arka Gdynia 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
87. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Cisowa Gdynia
88. Olivia Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 15:00
89. Celtic Reda 2 - 3 Kolejarz Chojnice 28 kwietnia 2007 - 11:00
90. Pomezania Malbork 0 - 1 Arka II Gdynia 28 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 16 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (98) 
91. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Pomezania Malbork 5 maja 2007 - 17:00
92. Arka II Gdynia 11 - 0 Celtic Reda
93. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Olivia Gdańsk 6 maja 2007 - 11:00
mecz na boisku OLIVII
94. Gedania Gdańsk 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
95. Cisowa Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia
96. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
97. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Bałtyk Gdynia
98. Lechia Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia
99. Arka Gdynia 2 - 0 Gedania Gdańsk
100. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Kolejarz Chojnice 13 maja 2007 - 16:00
101. Olivia Gdańsk 2 - 0 Arka II Gdynia
102. Celtic Reda 6 - 2 Pomezania Malbork
Kolejka 18 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (57) 
103. Bałtyk Gdynia 15 - 2 Celtic Reda
104. Pomezania Malbork 0 - 9 Olivia Gdańsk
105. Arka II Gdynia 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
106. Kolejarz Chojnice 1 - 3 Arka Gdynia 19 maja 2007 - 10:00
107. Gedania Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
108. Cisowa Gdynia 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 19 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
109. Cisowa Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
110. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 4 Gedania Gdańsk
111. Lechia Gdańsk 6 - 0 Kolejarz Chojnice 27 maja 2007 - 13:00
112. Arka Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia
113. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 0 Pomezania Malbork
114. Olivia Gdańsk 8 - 0 Celtic Reda
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (127) 
115. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Olivia Gdańsk
116. Celtic Reda 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
vo
117. Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia
118. Arka II Gdynia 2 - 3 Lechia Gdańsk
119. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 2 czerwca 2007 - 10:00
120. Gedania Gdańsk 2 - 1 Cisowa Gdynia 2 czerwca 2007 - 16:30
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (88) 
121. Gedania Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
122. Cisowa Gdynia 7 - 2 Kolejarz Chojnice 10 czerwca 2007 - 11:00
123. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Arka II Gdynia
124. Lechia Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork
125. Arka Gdynia 3 - 0 Celtic Reda
vo
126. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Olivia Gdańsk
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (177) 
127. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
128. Olivia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia
129. Celtic Reda 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo
130. Pomezania Malbork 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
131. Arka II Gdynia 2 - 4 Cisowa Gdynia
132. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Gedania Gdańsk 17 czerwca 2007 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.52