Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
KS Sulmin |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Gedania III Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 3-0 vo |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
1 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
19 sierpnia 2006
19.08 |
Jantar Sopot |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany, było 3-2 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Orzeł Straszyn |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
|
vo |
Lechia IV Gdańsk |
0 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Zenit Łęczyce |
- |
UKS Klukowo |
|
anulowany, było 1-8 |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
6 - 0 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
KS Sulmin |
0 - 2 |
Orzeł Straszyn |
|
Gedania III Gdańsk |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
2 września 2006
2.09 |
UKS Klukowo |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Champion Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 16-1 |
Jantar Sopot |
2 - 3 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 10 |
Lechia III Gdańsk |
2 września 2006
2.09 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
- |
Morena Gdańsk |
2 września 2006
2.09 |
anulowany, było 2-4 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Orzeł Straszyn |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany, było 12-0 |
Lechia IV Gdańsk |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Jantar Sopot |
|
anulowany, było 4-3 |
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
|
KS Sulmin |
0 - 5 |
Gedania III Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Gedania III Gdańsk |
7 - 3 |
Orzeł Straszyn |
|
UKS Klukowo |
8 - 0 |
KS Sulmin |
|
Champion Gdańsk |
3 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Jantar Sopot |
0 - 5 |
GKS Kolbudy |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Meduza Gdańsk |
- |
Lechia IV Gdańsk |
|
anulowany, było 0-3 vo |
Morena Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia III Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Orzeł Straszyn |
0 - 6 |
Lechia III Gdańsk |
|
Lechia IV Gdańsk |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Meduza Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
8 - 0 |
Jantar Sopot |
|
KS Sulmin |
0 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Gedania III Gdańsk |
4 - 2 |
UKS Klukowo |
|
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (56) |
UKS Klukowo |
6 - 2 |
Orzeł Straszyn |
|
Champion Gdańsk |
1 - 3 |
Gedania III Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
2 - 3 |
KS Sulmin |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Meduza Gdańsk |
- |
GKS Kolbudy |
|
anulowany, było 0-1 |
Morena Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 6-1 |
Lechia III Gdańsk |
7 - 0 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Orzeł Straszyn |
3 - 3 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Lechia III Gdańsk |
|
anulowany, było 2-16 |
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany, było 5-2 |
KS Sulmin |
1 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania III Gdańsk |
6 - 1 |
Jantar Sopot |
|
UKS Klukowo |
6 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
vo |
Jantar Sopot |
0 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
- |
KS Sulmin |
|
anulowany, było 3-1 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Lechia III Gdańsk |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Lechia IV Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Orzeł Straszyn |
- |
Zenit Łęczyce |
|
anulowany, było 6-3 |
GKS Kolbudy |
5 - 0 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
0 - 6 |
Lechia III Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Gedania III Gdańsk |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany, było 14-0 |
UKS Klukowo |
1 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Jantar Sopot |
2 - 3 |
Orzeł Straszyn |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
- |
UKS Klukowo |
|
anulowany, było 2-1 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania III Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
7 - 0 |
KS Sulmin |
|
Lechia IV Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Zenit Łęczyce |
- |
GKS Kolbudy |
|
anulowany, było 2-7 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Orzeł Straszyn |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Olimpia Osowa |
- |
Zenit Łęczyce |
19 listopada 2006
19.11 - 10:00 |
anulowany, było 3-3 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Gedania III Gdańsk |
0 - 2 |
Lechia III Gdańsk |
|
przełożony |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
- |
Meduza Gdańsk |
|
anulowany |
Jantar Sopot |
2 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
przełożony |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Orzeł Straszyn |
|
Meduza Gdańsk |
- |
Jantar Sopot |
|
anulowany |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo, goście nie przyjechali |
Lechia III Gdańsk |
12 - 2 |
UKS Klukowo |
|
Lechia IV Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania III Gdańsk |
|
Zenit Łęczyce |
- |
KS Sulmin |
|
anulowany, było 8-2 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Orzeł Straszyn |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
GKS Kolbudy |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Lechia IV Gdańsk |
1 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
Morena Gdańsk |
7 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Gedania III Gdańsk, |
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
1 - 15 |
Lechia III Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Gedania III Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
KS Sulmin |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: UKS Klukowo, Orzeł Straszyn, |
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Orzeł Straszyn |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Olimpia Osowa |
2 - 8 |
Gedania III Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
UKS Klukowo |
|
vo (na boisku 3-2) |
Lechia IV Gdańsk |
2 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Lechia III Gdańsk |
6 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Morena Gdańsk, Champion Gdańsk, |
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
vo |
UKS Klukowo |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Gedania III Gdańsk |
6 - 0 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Jantar Sopot, Lechia III Gdańsk, |
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Orzeł Straszyn |
0 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
|
KS Sulmin |
1 - 9 |
UKS Klukowo |
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
GKS Kolbudy |
11 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: Lechia IV Gdańsk, Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Lechia III Gdańsk |
7 - 1 |
Orzeł Straszyn |
|
Morena Gdańsk |
4 - 1 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Jantar Sopot |
9 - 5 |
Olimpia Osowa |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
KS Sulmin |
|
vo |
UKS Klukowo |
1 - 8 |
Gedania III Gdańsk |
|
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Orzeł Straszyn |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
|
Gedania III Gdańsk |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
KS Sulmin |
6 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Olimpia Osowa |
1 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia IV Gdańsk |
- |
Lechia III Gdańsk |
|
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Kolbudy, |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Lechia IV Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Straszyn |
|
Morena Gdańsk |
4 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
KS Sulmin |
|
Jantar Sopot |
0 - 1 |
Gedania III Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
UKS Klukowo |
|
vo |
Pauza: Olimpia Osowa, Lechia III Gdańsk, |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Orzeł Straszyn |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
UKS Klukowo |
9 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Gedania III Gdańsk |
0 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 8 |
Lechia III Gdańsk |
|
Pauza: Lechia IV Gdańsk, KS Sulmin, |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Lechia IV Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Lechia III Gdańsk |
- |
Olimpia Osowa |
|
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
KS Sulmin |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Jantar Sopot |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Pauza: Gedania III Gdańsk, Orzeł Straszyn, |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Orzeł Straszyn |
7 - 2 |
Jantar Sopot |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo |
Gedania III Gdańsk |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 7 |
Lechia III Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kolbudy, UKS Klukowo, |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Orzeł Straszyn |
|
Lechia IV Gdańsk |
7 - 0 |
KS Sulmin |
|
Lechia III Gdańsk |
4 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
|
goście nie przyjechali |
Pauza: Champion Gdańsk, Olimpia Osowa, |
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Orzeł Straszyn |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
vo |
UKS Klukowo |
2 - 10 |
Lechia III Gdańsk |
|
Gedania III Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia IV Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: KS Sulmin, Jantar Sopot, . |
|