MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa II - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia III Gdańsk 20 60 20 0 0 128 - 13
2. Gedania III Gdańsk 22 50 16 2 4 62 - 23
3. Morena Gdańsk 22 50 16 2 4 59 - 21
4. Jantar Pruszcz Gdański 22 47 15 2 5 58 - 33
5. UKS Klukowo 22 35 11 2 9 70 - 59
6. GKS Kolbudy 22 29 9 2 11 43 - 38
7. Lechia IV Gdańsk 21 27 8 3 10 33 - 47
8. Olimpia Osowa 21 23 6 5 10 45 - 51
9. Orzeł Straszyn 22 23 7 2 13 33 - 59
10. Champion Gdańsk 22 18 6 0 16 19 - 53
11. KS Sulmin 22 11 3 2 17 19 - 90
12. Jantar Sopot 22 6 2 0 20 28 - 110
13. Meduza Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Zenit Łęczyce 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał taksamo 24.06.2007, 21:42:22
* Champion Gdańsk wycofany



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Olimpia Osowa 2 - 0 Orzeł Straszyn
2. KS Sulmin 2 - 2 GKS Kolbudy
3. Gedania III Gdańsk - Zenit Łęczyce
anulowany, było 3-0 vo
4. UKS Klukowo 3 - 2 Lechia IV Gdańsk
5. Champion Gdańsk 1 - 3 Lechia III Gdańsk 19 sierpnia 2006
6. Jantar Sopot 1 - 5 Morena Gdańsk
7. Jantar Pruszcz Gdański - Meduza Gdańsk
anulowany, było 3-2
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
8. Orzeł Straszyn - Meduza Gdańsk
anulowany, było 3-0 vo
9. Morena Gdańsk 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
10. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Jantar Sopot
vo
11. Lechia IV Gdańsk 0 - 1 Champion Gdańsk
12. Zenit Łęczyce - UKS Klukowo
anulowany, było 1-8
13. GKS Kolbudy 2 - 0 Gedania III Gdańsk
14. Olimpia Osowa 6 - 0 KS Sulmin
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
15. KS Sulmin 0 - 2 Orzeł Straszyn
16. Gedania III Gdańsk 1 - 0 Olimpia Osowa 2 września 2006
17. UKS Klukowo 4 - 1 GKS Kolbudy 2 września 2006 - 17:00
18. Champion Gdańsk - Zenit Łęczyce
anulowany, było 16-1
19. Jantar Sopot 2 - 3 Lechia IV Gdańsk
20. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 10 Lechia III Gdańsk 2 września 2006 - 11:00
21. Meduza Gdańsk - Morena Gdańsk 2 września 2006
anulowany, było 2-4
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
22. Orzeł Straszyn 2 - 1 Morena Gdańsk
23. Lechia III Gdańsk - Meduza Gdańsk
anulowany, było 12-0
24. Lechia IV Gdańsk 0 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
25. Zenit Łęczyce - Jantar Sopot
anulowany, było 4-3
26. GKS Kolbudy 0 - 1 Champion Gdańsk
27. Olimpia Osowa 2 - 1 UKS Klukowo
28. KS Sulmin 0 - 5 Gedania III Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
29. Gedania III Gdańsk 7 - 3 Orzeł Straszyn
30. UKS Klukowo 8 - 0 KS Sulmin
31. Champion Gdańsk 3 - 2 Olimpia Osowa
32. Jantar Sopot 0 - 5 GKS Kolbudy
33. Jantar Pruszcz Gdański - Zenit Łęczyce
anulowany, było 3-0 vo
34. Meduza Gdańsk - Lechia IV Gdańsk
anulowany, było 0-3 vo
35. Morena Gdańsk 2 - 4 Lechia III Gdańsk
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (57) 
36. Orzeł Straszyn 0 - 6 Lechia III Gdańsk
37. Lechia IV Gdańsk 1 - 2 Morena Gdańsk
38. Zenit Łęczyce - Meduza Gdańsk
39. GKS Kolbudy 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
40. Olimpia Osowa 8 - 0 Jantar Sopot
41. KS Sulmin 0 - 4 Champion Gdańsk
42. Gedania III Gdańsk 4 - 2 UKS Klukowo
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
43. UKS Klukowo 6 - 2 Orzeł Straszyn
44. Champion Gdańsk 1 - 3 Gedania III Gdańsk
45. Jantar Sopot 2 - 3 KS Sulmin
46. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 2 Olimpia Osowa
47. Meduza Gdańsk - GKS Kolbudy
anulowany, było 0-1
48. Morena Gdańsk - Zenit Łęczyce
anulowany, było 6-1
49. Lechia III Gdańsk 7 - 0 Lechia IV Gdańsk
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (54) 
50. Orzeł Straszyn 3 - 3 Lechia IV Gdańsk
51. Zenit Łęczyce - Lechia III Gdańsk
anulowany, było 2-16
52. GKS Kolbudy 0 - 1 Morena Gdańsk
53. Olimpia Osowa - Meduza Gdańsk
anulowany, było 5-2
54. KS Sulmin 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
55. Gedania III Gdańsk 6 - 1 Jantar Sopot
56. UKS Klukowo 6 - 1 Champion Gdańsk
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
57. Champion Gdańsk 3 - 0 Orzeł Straszyn
vo
58. Jantar Sopot 0 - 1 UKS Klukowo
59. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Gedania III Gdańsk
60. Meduza Gdańsk - KS Sulmin
anulowany, było 3-1
61. Morena Gdańsk 2 - 1 Olimpia Osowa
62. Lechia III Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy
63. Lechia IV Gdańsk - Zenit Łęczyce
anulowany, było 3-0 vo
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (57) 
64. Orzeł Straszyn - Zenit Łęczyce
anulowany, było 6-3
65. GKS Kolbudy 5 - 0 Lechia IV Gdańsk
66. Olimpia Osowa 0 - 6 Lechia III Gdańsk
67. KS Sulmin 0 - 4 Morena Gdańsk
68. Gedania III Gdańsk - Meduza Gdańsk
anulowany, było 14-0
69. UKS Klukowo 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
70. Champion Gdańsk 3 - 1 Jantar Sopot
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (85) 
71. Jantar Sopot 2 - 3 Orzeł Straszyn
72. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Champion Gdańsk
73. Meduza Gdańsk - UKS Klukowo
anulowany, było 2-1
74. Morena Gdańsk 1 - 1 Gedania III Gdańsk
75. Lechia III Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin
76. Lechia IV Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa
77. Zenit Łęczyce - GKS Kolbudy
anulowany, było 2-7
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (73) 
78. Orzeł Straszyn 0 - 2 GKS Kolbudy
79. Olimpia Osowa - Zenit Łęczyce 19 listopada 2006 - 10:00
anulowany, było 3-3
80. KS Sulmin 0 - 3 Lechia IV Gdańsk
81. Gedania III Gdańsk 0 - 2 Lechia III Gdańsk
przełożony
82. UKS Klukowo 1 - 1 Morena Gdańsk
83. Champion Gdańsk - Meduza Gdańsk
anulowany
84. Jantar Sopot 2 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
przełożony
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
85. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 1 Orzeł Straszyn
86. Meduza Gdańsk - Jantar Sopot
anulowany
87. Morena Gdańsk 3 - 0 Champion Gdańsk
vo, goście nie przyjechali
88. Lechia III Gdańsk 12 - 2 UKS Klukowo
89. Lechia IV Gdańsk 2 - 1 Gedania III Gdańsk
90. Zenit Łęczyce - KS Sulmin
anulowany, było 8-2
91. GKS Kolbudy 1 - 1 Olimpia Osowa
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
92. Orzeł Straszyn 1 - 1 Olimpia Osowa
93. GKS Kolbudy 3 - 0 KS Sulmin
95. Lechia IV Gdańsk 1 - 1 UKS Klukowo
96. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
97. Morena Gdańsk 7 - 0 Jantar Sopot
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
100. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 1 Morena Gdańsk
101. Jantar Sopot 1 - 15 Lechia III Gdańsk
102. Champion Gdańsk 0 - 3 Lechia IV Gdańsk
104. Gedania III Gdańsk 1 - 0 GKS Kolbudy
105. KS Sulmin 2 - 2 Olimpia Osowa
Pauza: UKS Klukowo, Orzeł Straszyn,
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
106. Orzeł Straszyn 3 - 0 KS Sulmin
107. Olimpia Osowa 2 - 8 Gedania III Gdańsk
108. GKS Kolbudy 0 - 3 UKS Klukowo
vo (na boisku 3-2)
110. Lechia IV Gdańsk 2 - 1 Jantar Sopot
111. Lechia III Gdańsk 6 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Morena Gdańsk, Champion Gdańsk,
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
113. Morena Gdańsk 3 - 0 Orzeł Straszyn
115. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 Lechia IV Gdańsk
117. Champion Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy
vo
118. UKS Klukowo 5 - 1 Olimpia Osowa
119. Gedania III Gdańsk 6 - 0 KS Sulmin
Pauza: Jantar Sopot, Lechia III Gdańsk,
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
120. Orzeł Straszyn 0 - 2 Gedania III Gdańsk
121. KS Sulmin 1 - 9 UKS Klukowo
122. Olimpia Osowa 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
123. GKS Kolbudy 11 - 1 Jantar Sopot
126. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Morena Gdańsk
Pauza: Lechia IV Gdańsk, Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
127. Lechia III Gdańsk 7 - 1 Orzeł Straszyn
128. Morena Gdańsk 4 - 1 Lechia IV Gdańsk
130. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
131. Jantar Sopot 9 - 5 Olimpia Osowa
132. Champion Gdańsk 0 - 3 KS Sulmin
vo
133. UKS Klukowo 1 - 8 Gedania III Gdańsk
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
134. Orzeł Straszyn 1 - 0 UKS Klukowo
135. Gedania III Gdańsk 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
136. KS Sulmin 6 - 0 Jantar Sopot
137. Olimpia Osowa 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
140. Lechia IV Gdańsk - Lechia III Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
141. Lechia IV Gdańsk 2 - 1 Orzeł Straszyn
143. Morena Gdańsk 4 - 3 GKS Kolbudy
145. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 KS Sulmin
146. Jantar Sopot 0 - 1 Gedania III Gdańsk
147. Champion Gdańsk 0 - 3 UKS Klukowo
vo
Pauza: Olimpia Osowa, Lechia III Gdańsk,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
148. Orzeł Straszyn 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
149. UKS Klukowo 9 - 0 Jantar Sopot
150. Gedania III Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
152. Olimpia Osowa 0 - 4 Morena Gdańsk
153. GKS Kolbudy 1 - 8 Lechia III Gdańsk
Pauza: Lechia IV Gdańsk, KS Sulmin,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
156. Lechia IV Gdańsk 0 - 2 GKS Kolbudy
157. Lechia III Gdańsk - Olimpia Osowa
158. Morena Gdańsk 2 - 0 KS Sulmin
160. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 UKS Klukowo
161. Jantar Sopot 3 - 0 Champion Gdańsk
Pauza: Gedania III Gdańsk, Orzeł Straszyn,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
162. Orzeł Straszyn 7 - 2 Jantar Sopot
163. Champion Gdańsk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
vo
165. Gedania III Gdańsk 2 - 1 Morena Gdańsk
166. KS Sulmin 0 - 7 Lechia III Gdańsk
167. Olimpia Osowa 1 - 2 Lechia IV Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy, UKS Klukowo,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. GKS Kolbudy 2 - 0 Orzeł Straszyn
171. Lechia IV Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin
172. Lechia III Gdańsk 4 - 0 Gedania III Gdańsk
173. Morena Gdańsk 5 - 1 UKS Klukowo
175. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Jantar Sopot
goście nie przyjechali
Pauza: Champion Gdańsk, Olimpia Osowa,
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
176. Orzeł Straszyn 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
178. Champion Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
vo
179. UKS Klukowo 2 - 10 Lechia III Gdańsk
180. Gedania III Gdańsk 1 - 0 Lechia IV Gdańsk
182. Olimpia Osowa 4 - 0 GKS Kolbudy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE