ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2004/2005




MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 34 92 30 2 2 108 - 28
2. Bałtyk Gdynia 34 61 18 7 9 54 - 41
3. Kaszuby Połchowo 34 59 18 5 11 57 - 42
4. Wierzyca Starogard Gdański 34 56 15 11 8 62 - 49
5. Powi¶le Dzierzgoń 34 56 16 8 10 59 - 52
6. Olimpia Sztum 34 52 15 7 12 53 - 41
7. Rodło Kwidzyn 34 51 15 6 13 65 - 59
8. Arka II Gdynia 34 50 13 11 10 52 - 42
9. Orkan Rumia 34 50 13 11 10 52 - 42
10. Orlęta Reda 34 49 13 10 11 52 - 35
11. Wisła Tczew 34 45 13 6 15 54 - 58
12. Gryf 95 Słupsk 34 45 13 6 15 54 - 64
13. Jantar Ustka 34 41 10 11 13 42 - 54
14. Pomezania Malbork 34 38 9 11 14 49 - 60
15. Gryf Wejherowo 34 32 9 5 20 27 - 60
16. KP Sopot 34 31 9 4 21 36 - 69
17. Chojniczanka Chojnice 34 25 8 1 25 33 - 66
18. Gedania Gdańsk 34 19 5 4 25 27 - 80
* Tabela zgodna z oficjaln± weryfikacj± Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Orkan Rumia 7 sierpnia 2004 - 16:00
2. Gedania Gdańsk 0 - 2 Gryf Wejherowo 7 sierpnia 2004 - 11:00
3. Arka II Gdynia 0 - 0 Pomezania Malbork 18 sierpnia 2004 - 17:00
4. Olimpia Sztum 0 - 1 Bałtyk Gdynia 7 sierpnia 2004 - 17:00
5. Orlęta Reda 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia 2004 - 16:00
6. Jantar Ustka 1 - 0 Wisła Tczew 7 sierpnia 2004 - 16:00
7. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 25 sierpnia 2004 - 17:00
8. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 KP Sopot 7 sierpnia 2004 - 17:00
9. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń 8 sierpnia 2004 - 11:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Orkan Rumia 2 - 2 Powi¶le Dzierzgoń 15 sierpnia 2004 - 11:00
11. KP Sopot 2 - 2 Kaszuby Połchowo 14 sierpnia 2004 - 17:00
12. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 14 sierpnia 2004 - 17:00
13. Wisła Tczew 0 - 2 Cartusia Kartuzy 14 sierpnia 2004 - 16:00
14. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Jantar Ustka 14 sierpnia 2004 - 17:00
15. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda 14 sierpnia 2004 - 18:00
16. Pomezania Malbork 0 - 0 Olimpia Sztum 14 sierpnia 2004 - 17:00
17. Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka II Gdynia 14 sierpnia 2004 - 16:00
18. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2004 - 16:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gedania Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia
20. Arka II Gdynia 6 - 1 Rodło Kwidzyn
21. Olimpia Sztum 3 - 0 Gryf Wejherowo
22. Orlęta Reda 3 - 1 Pomezania Malbork
23. Jantar Ustka 2 - 1 Bałtyk Gdynia
24. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
25. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Wisła Tczew
26. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
27. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 2 KP Sopot
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Orkan Rumia 3 - 4 KP Sopot
29. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
30. Wisła Tczew 3 - 2 Kaszuby Połchowo
w Po?chowie
31. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
32. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Cartusia Kartuzy
33. Pomezania Malbork 2 - 2 Jantar Ustka
34. Gryf Wejherowo 0 - 1 Orlęta Reda
35. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Olimpia Sztum
36. Gedania Gdańsk 1 - 3 Arka II Gdynia
Kolejka 5 - 4/5. wrze¶nia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Arka II Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia
38. Olimpia Sztum 5 - 1 Gedania Gdańsk
39. Orlęta Reda 4 - 1 Rodło Kwidzyn
40. Jantar Ustka 2 - 0 Gryf Wejherowo
41. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Pomezania Malbork
42. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Bałtyk Gdynia
43. Kaszuby Połchowo 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
44. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 0 Wisła Tczew
45. KP Sopot 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 6 - 11/12. wrze¶nia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Orkan Rumia 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
47. Wisła Tczew 4 - 2 KP Sopot
48. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
49. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Kaszuby Połchowo
50. Pomezania Malbork 2 - 5 Wierzyca Starogard Gdański
51. Gryf Wejherowo 0 - 3 Cartusia Kartuzy
52. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Jantar Ustka
53. Gedania Gdańsk 1 - 4 Orlęta Reda
54. Arka II Gdynia 1 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 7 - 15. wrze¶nia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpia Sztum 1 - 0 Orkan Rumia
56. Orlęta Reda 1 - 2 Arka II Gdynia
57. Jantar Ustka 3 - 0 Gedania Gdańsk
58. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Rodło Kwidzyn
v.o.
59. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo
60. Kaszuby Połchowo 4 - 3 Pomezania Malbork
61. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 2 Bałtyk Gdynia
62. KP Sopot 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
63. Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Wisła Tczew
Kolejka 8 - 18/19. wrze¶nia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orkan Rumia 0 - 1 Wisła Tczew
65. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
66. Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Sopot
67. Pomezania Malbork 1 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
68. Gryf Wejherowo 0 - 1 Kaszuby Połchowo
69. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
70. Gedania Gdańsk 1 - 5 Cartusia Kartuzy
71. Arka II Gdynia 1 - 1 Jantar Ustka
72. Olimpia Sztum 0 - 2 Orlęta Reda
Kolejka 9 - 25/26. wrze¶nia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Orlęta Reda 0 - 1 Orkan Rumia
74. Jantar Ustka 0 - 2 Olimpia Sztum
75. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Arka II Gdynia
76. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Gedania Gdańsk
77. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Rodło Kwidzyn
78. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 0 Gryf Wejherowo
79. KP Sopot 0 - 3 Pomezania Malbork
80. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
81. Wisła Tczew 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Orkan Rumia 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
83. Bałtyk Gdynia 3 - 3 Wisła Tczew
84. Pomezania Malbork 0 - 3 Gryf 95 Słupsk
85. Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Sopot
86. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
87. Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszuby Połchowo
88. Arka II Gdynia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
89. Olimpia Sztum 1 - 2 Cartusia Kartuzy
90. Orlęta Reda 1 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jantar Ustka 1 - 1 Orkan Rumia
92. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Orlęta Reda
93. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Olimpia Sztum
94. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Arka II Gdynia
95. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 0 Gedania Gdańsk
v.o. (na boisku 3:1)
96. KP Sopot 4 - 1 Rodło Kwidzyn
97. Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Gryf Wejherowo
98. Wisła Tczew 4 - 3 Pomezania Malbork
99. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Orkan Rumia 1 - 1 Bałtyk Gdynia
101. Pomezania Malbork 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
102. Gryf Wejherowo 0 - 1 Wisła Tczew
103. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
104. Gedania Gdańsk 1 - 2 KP Sopot
105. Arka II Gdynia 2 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
106. Olimpia Sztum 0 - 3 Kaszuby Połchowo
107. Orlęta Reda 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
108. Jantar Ustka 1 - 5 Cartusia Kartuzy
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Orkan Rumia
110. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Jantar Ustka
111. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Orlęta Reda
112. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 0 Olimpia Sztum
113. KP Sopot 3 - 1 Arka II Gdynia
114. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Gedania Gdańsk
115. Wisła Tczew 0 - 0 Rodło Kwidzyn
116. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gryf Wejherowo
117. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Orkan Rumia 5 - 2 Pomezania Malbork
119. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia
120. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
121. Gedania Gdańsk 2 - 3 Wisła Tczew
122. Arka II Gdynia 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
123. Olimpia Sztum 3 - 0 KP Sopot
124. Orlęta Reda 3 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
125. Jantar Ustka 0 - 2 Kaszuby Połchowo
126. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Orkan Rumia
128. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Cartusia Kartuzy
129. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Jantar Ustka
130. KP Sopot 0 - 0 Orlęta Reda
131. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Olimpia Sztum
132. Wisła Tczew 0 - 1 Arka II Gdynia
133. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk
134. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Rodło Kwidzyn
135. Pomezania Malbork 2 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf Wejherowo
137. Rodło Kwidzyn 2 - 4 Pomezania Malbork
138. Gedania Gdańsk 0 - 4 Bałtyk Gdynia
139. Arka II Gdynia 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
140. Olimpia Sztum 1 - 1 Wisła Tczew
141. Orlęta Reda 4 - 4 Gryf 95 Słupsk
142. Jantar Ustka 2 - 0 KP Sopot
143. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
144. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Kaszuby Połchowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Orkan Rumia
146. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
147. KP Sopot 2 - 3 Cartusia Kartuzy
148. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka
149. Wisła Tczew 2 - 1 Orlęta Reda
150. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Olimpia Sztum
151. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia
152. Pomezania Malbork 1 - 1 Gedania Gdańsk
153. Gryf Wejherowo 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Orkan Rumia 1 - 2 Rodło Kwidzyn
155. Gryf Wejherowo 4 - 0 Gedania Gdańsk
156. Pomezania Malbork 0 - 0 Arka II Gdynia
157. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Olimpia Sztum
158. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Orlęta Reda
159. Wisła Tczew 0 - 1 Jantar Ustka
160. Gryf 95 Słupsk 0 - 6 Cartusia Kartuzy
161. KP Sopot 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
162. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 3 Orkan Rumia 11 maja 2005 - 18:00
164. Kaszuby Połchowo 4 - 0 KP Sopot 11 maja 2005 - 18:00
165. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Gryf 95 Słupsk 11 maja 2005 - 18:00
166. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Wisła Tczew 11 maja 2005 - 18:00
167. Jantar Ustka 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 maja 2005 - 18:00
168. Orlęta Reda 0 - 1 Bałtyk Gdynia 11 maja 2005 - 18:00
169. Olimpia Sztum 0 - 1 Pomezania Malbork 11 maja 2005 - 18:00
170. Arka II Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo 11 maja 2005 - 18:00
171. Gedania Gdańsk 1 - 1 Rodło Kwidzyn 11 maja 2005 - 18:00
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Orkan Rumia 5 - 1 Gedania Gdańsk
173. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Arka II Gdynia
174. Gryf Wejherowo 1 - 0 Olimpia Sztum
175. Pomezania Malbork 1 - 1 Orlęta Reda
176. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Jantar Ustka
177. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Cartusia Kartuzy
178. Wisła Tczew 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
179. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Kaszuby Połchowo
180. KP Sopot 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń 20 kwietnia 2004 - 17:30
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. KP Sopot 1 - 0 Orkan Rumia
182. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
183. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Wisła Tczew
184. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
185. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Bałtyk Gdynia
186. Jantar Ustka 0 - 0 Pomezania Malbork
187. Orlęta Reda 0 - 1 Gryf Wejherowo
188. Olimpia Sztum 1 - 0 Rodło Kwidzyn
189. Arka II Gdynia 1 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Orkan Rumia 2 - 1 Arka II Gdynia
191. Gedania Gdańsk 0 - 2 Olimpia Sztum
192. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Orlęta Reda
193. Gryf Wejherowo 5 - 0 Jantar Ustka
194. Pomezania Malbork 2 - 1 Cartusia Kartuzy
195. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
196. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Kaszuby Połchowo
197. Wisła Tczew 4 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
198. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 KP Sopot
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Orkan Rumia
200. KP Sopot 1 - 0 Wisła Tczew
201. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
202. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
203. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork
204. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Gryf Wejherowo
205. Jantar Ustka 2 - 4 Rodło Kwidzyn
206. Gedania Gdańsk 0 - 4 Orlęta Reda
207. Olimpia Sztum 1 - 0 Arka II Gdynia
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Orkan Rumia 3 - 3 Olimpia Sztum
209. Arka II Gdynia 1 - 1 Orlęta Reda
210. Gedania Gdańsk 2 - 0 Jantar Ustka
211. Rodło Kwidzyn 2 - 4 Cartusia Kartuzy
212. Gryf Wejherowo 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
213. Pomezania Malbork 1 - 2 Kaszuby Połchowo
214. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
215. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 KP Sopot
216. Wisła Tczew 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wisła Tczew 0 - 1 Orkan Rumia
218. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
219. KP Sopot 0 - 1 Bałtyk Gdynia
220. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Pomezania Malbork
221. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Gryf Wejherowo
222. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Rodło Kwidzyn
223. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Gedania Gdańsk
224. Jantar Ustka 1 - 1 Arka II Gdynia
225. Olimpia Sztum 0 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Orlęta Reda 0 - 0 Orkan Rumia
227. Olimpia Sztum 2 - 1 Jantar Ustka
228. Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
229. Gedania Gdańsk 0 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
230. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Kaszuby Połchowo
231. Gryf Wejherowo 0 - 4 Powi¶le Dzierzgoń
232. Pomezania Malbork 1 - 1 KP Sopot
233. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
234. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Wisła Tczew
vo (na boisku 1-1)
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Orkan Rumia
236. Wisła Tczew 0 - 0 Bałtyk Gdynia
237. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Pomezania Malbork
238. KP Sopot 0 - 1 Gryf Wejherowo
239. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 2 Rodło Kwidzyn
240. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Gedania Gdańsk
241. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Arka II Gdynia
242. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Olimpia Sztum
243. Jantar Ustka 3 - 2 Orlęta Reda
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Orkan Rumia 2 - 0 Jantar Ustka
245. Orlęta Reda 1 - 2 Cartusia Kartuzy
246. Olimpia Sztum 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
247. Arka II Gdynia 0 - 2 Kaszuby Połchowo
248. Gedania Gdańsk 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
249. Rodło Kwidzyn 1 - 0 KP Sopot
250. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
251. Pomezania Malbork 2 - 1 Wisła Tczew
252. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Orkan Rumia
254. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork
255. Wisła Tczew 4 - 1 Gryf Wejherowo
256. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn
257. KP Sopot 2 - 0 Gedania Gdańsk
258. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 2 Arka II Gdynia
259. Kaszuby Połchowo 0 - 1 Olimpia Sztum
260. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Orlęta Reda
261. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Orkan Rumia 1 - 0 Cartusia Kartuzy
263. Jantar Ustka 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
264. Orlęta Reda 2 - 1 Kaszuby Połchowo
265. Olimpia Sztum 2 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
266. Arka II Gdynia 5 - 0 KP Sopot
267. Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
268. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Wisła Tczew
269. Gryf Wejherowo - - - Chojniczanka Chojnice
obustronny vo (na boisku 3-2)
270. Pomezania Malbork 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pomezania Malbork 1 - 1 Orkan Rumia
272. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo (na boisku 2-0)
273. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Rodło Kwidzyn
vo (na boisku 3-0)
274. Wisła Tczew 1 - 0 Gedania Gdańsk
275. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Arka II Gdynia
276. KP Sopot 1 - 3 Olimpia Sztum
277. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 1 Orlęta Reda
278. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Jantar Ustka
279. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Starogard Gd.
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Orkan Rumia 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
281. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kaszuby Połchowo
282. Jantar Ustka 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
283. Orlęta Reda 3 - 0 KP Sopot
vo (na boisku 3-1)
284. Olimpia Sztum 5 - 0 Gryf 95 Słupsk
285. Arka II Gdynia 4 - 2 Wisła Tczew
286. Gedania Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo (na boisku 1-3)
287. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Bałtyk Gdynia
288. Gryf Wejherowo 0 - 3 Pomezania Malbork
vo (na boisku 1-2)
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Gryf Wejherowo 0 - 3 Orkan Rumia
vo (na boisku 1-1)
290. Pomezania Malbork 2 - 2 Rodło Kwidzyn
291. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk
292. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Arka II Gdynia
293. Wisła Tczew 4 - 3 Olimpia Sztum
294. Orlęta Reda 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
295. KP Sopot 3 - 1 Jantar Ustka
296. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 5 Cartusia Kartuzy
297. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Orkan Rumia 0 - 3 Kaszuby Połchowo
vo (na boisku 5-1)
299. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
300. Cartusia Kartuzy 6 - 0 KP Sopot
301. Jantar Ustka 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
302. Orlęta Reda 5 - 1 Wisła Tczew
303. Olimpia Sztum 5 - 3 Chojniczanka Chojnice
304. Arka II Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia
305. Gedania Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork
306. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gryf Wejherowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE