POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia III Gdańsk 22 58 19 1 2 100 - 34
2. GTS Trutnowy 22 45 14 3 5 81 - 44
3. Orion Gdańsk 22 43 13 4 5 47 - 29
4. GTS Rokitnica 22 42 13 3 6 69 - 45
5. GTS Goszyn 22 40 12 4 6 53 - 38
6. Królewski II Gdańsk 22 39 12 3 7 65 - 38
7. Morena II Gdańsk 22 29 9 2 11 44 - 40
8. GTS Przywidz 22 24 7 3 12 45 - 64
9. GTS Rotmanka 22 20 5 5 12 38 - 73
10. Champion Kokoszki 22 15 5 0 17 35 - 76
11. Walmar Grabiny Zameczek 22 15 4 3 15 35 - 78
12. GTS Juszkowo 22 10 3 1 18 44 - 97
Ostatni komentarz dodał dareksty 11.07.2007, 14:29:22



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. GTS Rotmanka 2 - 0 Orion Gdańsk
2. GTS Rokitnica 4 - 2 Lechia III Gdańsk
3. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 7 Królewski II Gdańsk
4. GTS Trutnowy 7 - 0 Champion Kokoszki
5. Morena II Gdańsk 3 - 2 GTS Przywidz
6. GTS Juszkowo 1 - 3 GTS Goszyn
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
7. Orion Gdańsk 3 - 3 GTS Goszyn
8. GTS Przywidz 6 - 0 GTS Juszkowo
9. Champion Kokoszki 0 - 3 Morena II Gdańsk
10. Królewski II Gdańsk 3 - 0 GTS Trutnowy
11. Lechia III Gdańsk 5 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
12. GTS Rotmanka 1 - 2 GTS Rokitnica
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
13. GTS Rokitnica 2 - 1 Orion Gdańsk
14. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rotmanka
15. GTS Trutnowy 0 - 1 Lechia III Gdańsk
16. Morena II Gdańsk 0 - 1 Królewski II Gdańsk
17. GTS Juszkowo 6 - 0 Champion Kokoszki
18. GTS Goszyn 4 - 0 GTS Przywidz
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. Orion Gdańsk 3 - 0 GTS Przywidz
vo, goście nie przyjechali
20. Champion Kokoszki 0 - 1 GTS Goszyn
21. Królewski II Gdańsk 3 - 2 GTS Juszkowo
22. Lechia III Gdańsk 2 - 1 Morena II Gdańsk
23. GTS Rotmanka 2 - 6 GTS Trutnowy
24. GTS Rokitnica 9 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
vo, na boisku 9-2
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
25. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 1 Orion Gdańsk
26. GTS Trutnowy 2 - 4 GTS Rokitnica
27. Morena II Gdańsk 2 - 2 GTS Rotmanka
28. GTS Juszkowo 3 - 7 Lechia III Gdańsk
29. GTS Goszyn 0 - 4 Królewski II Gdańsk
30. GTS Przywidz 5 - 0 Champion Kokoszki
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
31. Orion Gdańsk 4 - 0 Champion Kokoszki
32. Królewski II Gdańsk 6 - 0 GTS Przywidz
33. Lechia III Gdańsk 4 - 3 GTS Goszyn
34. GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Juszkowo
35. GTS Rokitnica 5 - 3 Morena II Gdańsk
36. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 8 GTS Trutnowy
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (57) 
37. GTS Trutnowy 4 - 4 Orion Gdańsk
38. Morena II Gdańsk 6 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
39. GTS Juszkowo 1 - 5 GTS Rokitnica
40. GTS Goszyn 4 - 2 GTS Rotmanka
41. GTS Przywidz 0 - 4 Lechia III Gdańsk
42. Champion Kokoszki 2 - 3 Królewski II Gdańsk
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (94) 
43. Orion Gdańsk 1 - 0 Królewski II Gdańsk
44. Lechia III Gdańsk 4 - 2 Champion Kokoszki
45. GTS Rotmanka 1 - 0 GTS Przywidz
46. GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Goszyn
47. Walmar Grabiny Zameczek 6 - 2 GTS Juszkowo
48. GTS Trutnowy 4 - 0 Morena II Gdańsk
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
49. Morena II Gdańsk 1 - 2 Orion Gdańsk
50. GTS Juszkowo 0 - 6 GTS Trutnowy
vo, na boisku 1-6
51. GTS Goszyn 2 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
52. GTS Przywidz 3 - 1 GTS Rokitnica
53. Champion Kokoszki 1 - 4 GTS Rotmanka
54. Królewski II Gdańsk 2 - 5 Lechia III Gdańsk
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (81) 
55. Orion Gdańsk 2 - 4 Lechia III Gdańsk
56. GTS Rotmanka 0 - 7 Królewski II Gdańsk
57. GTS Rokitnica 8 - 2 Champion Kokoszki
58. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 3 GTS Przywidz
59. GTS Trutnowy 3 - 2 GTS Goszyn
60. Morena II Gdańsk 4 - 0 GTS Juszkowo
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (97) 
61. GTS Juszkowo 0 - 3 Orion Gdańsk
vo
62. GTS Goszyn 2 - 3 Morena II Gdańsk
63. GTS Przywidz 2 - 4 GTS Trutnowy 11 listopada 2006
64. Champion Kokoszki 2 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
65. Królewski II Gdańsk 7 - 2 GTS Rokitnica 11 listopada 2006
66. Lechia III Gdańsk 7 - 2 GTS Rotmanka 11 listopada 2006 - 11:00
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
67. Orion Gdańsk 4 - 0 GTS Rotmanka 31 marca 2007 - 11:00
68. Lechia III Gdańsk 3 - 2 GTS Rokitnica 31 marca 2007 - 11:00
69. Królewski II Gdańsk 5 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 1 kwietnia 2007 - 14:00
70. Champion Kokoszki 4 - 6 GTS Trutnowy 1 kwietnia 2007
71. GTS Przywidz 1 - 3 Morena II Gdańsk 1 kwietnia 2007 - 14:00
72. GTS Goszyn 4 - 1 GTS Juszkowo 31 marca 2007 - 16:00
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
73. GTS Goszyn 0 - 2 Orion Gdańsk 14 kwietnia 2007 - 16:00
74. GTS Juszkowo 0 - 1 GTS Przywidz
75. Morena II Gdańsk 0 - 2 Champion Kokoszki 15 kwietnia 2007 - 14:00
76. GTS Trutnowy 2 - 1 Królewski II Gdańsk
77. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 2 Lechia III Gdańsk
78. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Rotmanka
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
79. Orion Gdańsk 1 - 1 GTS Rokitnica 21 kwietnia 2007 - 11:00
80. GTS Rotmanka 2 - 6 Walmar Grabiny Zameczek 21 kwietnia 2007 - 16:00
81. Lechia III Gdańsk 5 - 0 GTS Trutnowy 22 kwietnia 2007 - 11:00
82. Królewski II Gdańsk 1 - 3 Morena II Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 14:00
83. Champion Kokoszki 3 - 1 GTS Juszkowo
84. GTS Przywidz 1 - 2 GTS Goszyn
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
85. GTS Przywidz 1 - 4 Orion Gdańsk
86. GTS Goszyn 4 - 1 Champion Kokoszki 28 kwietnia 2007 - 16:00
87. GTS Juszkowo 7 - 3 Królewski II Gdańsk
88. Morena II Gdańsk 1 - 3 Lechia III Gdańsk 29 kwietnia 2007 - 14:00
89. GTS Trutnowy 7 - 1 GTS Rotmanka
90. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 GTS Rokitnica
Kolejka 16 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
91. Orion Gdańsk 3 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 6 maja 2007 - 11:00
92. GTS Rokitnica 1 - 3 GTS Trutnowy
93. GTS Rotmanka 2 - 0 Morena II Gdańsk 5 maja 2007 - 16:00
94. Lechia III Gdańsk 19 - 3 GTS Juszkowo 5 maja 2007 - 11:00
95. Królewski II Gdańsk 3 - 1 GTS Goszyn 6 maja 2007 - 11:00
96. Champion Kokoszki 2 - 4 GTS Przywidz
Kolejka 17 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
97. Champion Kokoszki 0 - 1 Orion Gdańsk
98. GTS Przywidz 3 - 3 Królewski II Gdańsk
99. GTS Goszyn 1 - 1 Lechia III Gdańsk 13 maja 2007 - 14:00
100. GTS Juszkowo 3 - 4 GTS Rotmanka
101. Morena II Gdańsk 0 - 2 GTS Rokitnica 13 maja 2007 - 14:00
102. GTS Trutnowy 7 - 2 Walmar Grabiny Zameczek
Kolejka 18 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
103. Orion Gdańsk 0 - 3 GTS Trutnowy 19 maja 2007 - 11:00
v.o.; na boisku 6-3
104. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 Morena II Gdańsk
105. GTS Rokitnica 3 - 1 GTS Juszkowo
106. GTS Rotmanka 0 - 5 GTS Goszyn 19 maja 2007 - 16:00
107. Lechia III Gdańsk 11 - 1 GTS Przywidz 20 maja 2007 - 15:00
108. Królewski II Gdańsk 2 - 0 Champion Kokoszki 20 maja 2007 - 11:00
Kolejka 19 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (91) 
109. Królewski II Gdańsk 1 - 1 Orion Gdańsk 26 maja 2007 - 17:00
110. Champion Kokoszki 2 - 3 Lechia III Gdańsk
111. GTS Przywidz 5 - 3 GTS Rotmanka
112. GTS Goszyn 2 - 1 GTS Rokitnica 26 maja 2007 - 16:00
113. GTS Juszkowo 1 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
114. Morena II Gdańsk 1 - 1 GTS Trutnowy 27 maja 2007 - 15:00
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (90) 
115. Orion Gdańsk 2 - 1 Morena II Gdańsk 3 czerwca 2007 - 11:00
116. GTS Trutnowy 5 - 4 GTS Juszkowo
117. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 3 GTS Goszyn
118. GTS Rokitnica 4 - 2 GTS Przywidz
119. GTS Rotmanka 3 - 4 Champion Kokoszki 2 czerwca 2007 - 16:00
120. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Królewski II Gdańsk 2 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (124) 
121. Lechia III Gdańsk 0 - 3 Orion Gdańsk 9 czerwca 2007 - 11:00
v.o.
122. Królewski II Gdańsk 1 - 1 GTS Rotmanka 10 czerwca 2007 - 11:00
123. Champion Kokoszki 5 - 3 GTS Rokitnica
124. GTS Przywidz 2 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
125. GTS Goszyn 2 - 0 GTS Trutnowy 9 czerwca 2007 - 16:00
126. GTS Juszkowo 1 - 5 Morena II Gdańsk
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (120) 
127. Orion Gdańsk 2 - 5 GTS Juszkowo 17 czerwca 2007 - 11:00
128. Morena II Gdańsk 2 - 3 GTS Goszyn 17 czerwca 2007 - 14:00
129. GTS Trutnowy 3 - 3 GTS Przywidz
130. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 3 Champion Kokoszki
131. GTS Rokitnica 5 - 2 Królewski II Gdańsk
132. GTS Rotmanka 2 - 5 Lechia III Gdańsk 16 czerwca 2007 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE