Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Jantar II Sopot |
13 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
6 września 2006
6.09 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Morena Gdańsk |
5 - 5 |
Meduza Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
8 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
Energa Sopot |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
|
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
vo, na boisku 5-1 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Inter Krzywe Koło |
2 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
13 września 2006
13.09 |
UKS Klukowo |
5 - 0 |
Orzeł Jasień |
|
vo, na boisku 5-3 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
Energa Sopot |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 4 |
Torpedo Sopot |
|
Kamionka Sopot |
3 - 8 |
Morena Gdańsk |
|
Jantar II Sopot |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
KKS Koleczkowo |
5 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
|
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Jantar II Sopot |
|
Torpedo Sopot |
4 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Dragon Bojano |
6 - 1 |
Meduza Gdańsk |
|
Energa Sopot |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
3 - 2 |
Vigo Tuchom |
|
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
|
Vigo Tuchom |
1 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 5 |
Orzeł Jasień |
|
Meduza Gdańsk |
0 - 3 |
Energa Sopot |
|
Kamionka Sopot |
1 - 9 |
Dragon Bojano |
|
Jantar II Sopot |
1 - 2 |
Torpedo Sopot |
|
KKS Koleczkowo |
2 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
|
Torpedo Sopot |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Dragon Bojano |
0 - 0 |
Jantar II Sopot |
|
Energa Sopot |
4 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Orzeł Jasień |
3 - 2 |
Meduza Gdańsk |
|
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
UKS Klukowo |
1 - 2 |
Vigo Tuchom |
|
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 2 |
Vigo Tuchom |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
|
Meduza Gdańsk |
0 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
Orzeł Jasień |
|
Jantar II Sopot |
1 - 0 |
Energa Sopot |
|
KKS Koleczkowo |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Torpedo Sopot |
|
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Torpedo Sopot |
11 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
|
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Energa Sopot |
2 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
Jantar II Sopot |
|
vo |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
UKS Klukowo |
4 - 4 |
Meduza Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
|
v.o. Na boisku 1-3 (pi?? zmian) |
Jantar II Sopot |
4 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Orzeł Jasień |
|
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
Energa Sopot |
|
Torpedo Sopot |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
|
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Dragon Bojano |
2 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
|
Energa Sopot |
3 - 4 |
Torpedo Sopot |
|
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
vo (na boisku 2-3) |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
KKS Koleczkowo |
|
UKS Klukowo |
1 - 4 |
Jantar II Sopot |
|
Vigo Tuchom |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 3 |
Meduza Gdańsk |
|
vo (na boisku 2-3) |
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Inter Krzywe Koło |
0 - 1 |
Meduza Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Jantar II Sopot |
3 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
8 - 1 |
Orzeł Jasień |
|
Dragon Bojano |
2 - 2 |
Energa Sopot |
|
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Energa Sopot |
10 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
|
Orzeł Jasień |
0 - 6 |
Dragon Bojano |
|
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 1 |
Torpedo Sopot |
|
UKS Klukowo |
2 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Jantar II Sopot |
|
Meduza Gdańsk |
5 - 2 |
Kamionka Sopot |
|
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Inter Krzywe Koło |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Jantar II Sopot |
4 - 2 |
Meduza Gdańsk |
19 listopada 2006
19.11 - 13:30 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 0 |
Vigo Tuchom |
|
Torpedo Sopot |
7 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Dragon Bojano |
6 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
19 listopada 2006
19.11 - 13:30 |
Energa Sopot |
4 - 2 |
Orzeł Jasień |
18 listopada 2006
18.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Orzeł Jasień |
9 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 3 |
Energa Sopot |
12 listopada 2006
12.11 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Vigo Tuchom |
1 - 3 |
Torpedo Sopot |
12 listopada 2006
12.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 8 |
Morena Gdańsk |
12 listopada 2006
12.11 - 12:00 |
Meduza Gdańsk |
1 - 4 |
KKS Koleczkowo |
|
Kamionka Sopot |
0 - 8 |
Jantar II Sopot |
11 listopada 2006
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
Jantar II Sopot |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
vo |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
KKS Koleczkowo |
|
Meduza Gdańsk |
2 - 7 |
Morena Gdańsk |
1 kwietnia 2007
1.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 7 |
Torpedo Sopot |
1 kwietnia 2007
1.04 - 16:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
1 kwietnia 2007
1.04 - 11:00 |
UKS Klukowo |
0 - 2 |
Energa Sopot |
1 kwietnia 2007
1.04 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 1 |
Orzeł Jasień |
1 kwietnia 2007
1.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 7 |
UKS Klukowo |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Energa Sopot |
3 - 2 |
Vigo Tuchom |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
7 kwietnia 2007
7.04 - 13:00 |
Torpedo Sopot |
3 - 1 |
Meduza Gdańsk |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:15 |
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Kamionka Sopot |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 1 |
Jantar II Sopot |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Inter Krzywe Koło |
2 - 6 |
KKS Koleczkowo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 7 |
Torpedo Sopot |
|
Meduza Gdańsk |
4 - 4 |
Dragon Bojano |
14 kwietnia 2007
14.04 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 4 |
Energa Sopot |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:30 |
Vigo Tuchom |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
15 kwietnia 2007
15.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
UKS Klukowo |
8 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
6 - 0 |
Vigo Tuchom |
22 kwietnia 2007
22.04 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Energa Sopot |
13 - 0 |
Meduza Gdańsk |
22 kwietnia 2007
22.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Kamionka Sopot |
21 kwietnia 2007
21.04 - 11:00 |
Torpedo Sopot |
1 - 3 |
Jantar II Sopot |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 1 |
KKS Koleczkowo |
22 kwietnia 2007
22.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Inter Krzywe Koło |
0 - 6 |
Morena Gdańsk |
28 kwietnia 2007
28.04 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 3 |
Torpedo Sopot |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
vo |
Kamionka Sopot |
0 - 4 |
Energa Sopot |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
Meduza Gdańsk |
5 - 3 |
Orzeł Jasień |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
UKS Klukowo |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Vigo Tuchom |
1 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
1 maja 2007
1.05 - 17:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
1 maja 2007
1.05 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 - 2 |
Meduza Gdańsk |
1 maja 2007
1.05 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 1 |
Kamionka Sopot |
1 maja 2007
1.05 |
Energa Sopot |
3 - 2 |
Jantar II Sopot |
1 maja 2007
1.05 - 11:00 |
Dragon Bojano |
2 - 0 |
KKS Koleczkowo |
1 maja 2007
1.05 - 13:00 |
Torpedo Sopot |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
1 maja 2007
1.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Inter Krzywe Koło |
1 - 9 |
Torpedo Sopot |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Dragon Bojano |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 2 |
Energa Sopot |
6 maja 2007
6.05 - 12:00 |
Jantar II Sopot |
7 - 1 |
Orzeł Jasień |
6 maja 2007
6.05 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
6 maja 2007
6.05 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 4 |
Vigo Tuchom |
6 maja 2007
6.05 - 13:30 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Inter Krzywe Koło |
13 maja 2007
13.05 - 13:30 |
Vigo Tuchom |
3 - 0 |
Meduza Gdańsk |
13 maja 2007
13.05 - 11:00 |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
Kamionka Sopot |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 5 |
Jantar II Sopot |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
Orzeł Jasień |
6 - 2 |
KKS Koleczkowo |
|
Energa Sopot |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
13 maja 2007
13.05 - 11:00 |
Dragon Bojano |
0 - 5 |
Torpedo Sopot |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (123) |
Inter Krzywe Koło |
3 - 4 |
Dragon Bojano |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Torpedo Sopot |
1 - 1 |
Energa Sopot |
20 maja 2007
20.05 - 17:30 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Orzeł Jasień |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 6 |
EX Siedlce Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 - 12:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
20 maja 2007
20.05 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Meduza Gdańsk |
7 - 3 |
Inter Krzywe Koło |
27 maja 2007
27.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
27 maja 2007
27.05 - 13:30 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
Jantar II Sopot |
27 maja 2007
27.05 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 4 |
KKS Koleczkowo |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 2 |
Torpedo Sopot |
|
Energa Sopot |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
27 maja 2007
27.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
Energa Sopot |
3 czerwca 2007
3.06 - 15:00 |
vo - nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 3-2 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
Torpedo Sopot |
2 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 16:45 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
UKS Klukowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
4 - 1 |
Vigo Tuchom |
3 czerwca 2007
3.06 - 12:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Meduza Gdańsk |
|
vo |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Kamionka Sopot |
2 - 2 |
Inter Krzywe Koło |
|
Meduza Gdańsk |
1 - 3 |
Jantar II Sopot |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
10 czerwca 2007
10.06 - 13:30 |
Vigo Tuchom |
0 - 0 |
Morena Gdańsk |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 5 |
Torpedo Sopot |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 3 |
Energa Sopot |
|
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (164) |
Inter Krzywe Koło |
3 - 2 |
Orzeł Jasień |
17 czerwca 2007
17.06 - 14:00 |
Energa Sopot |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
17 czerwca 2007
17.06 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
UKS Klukowo |
17 czerwca 2007
17.06 - 13:00 |
Torpedo Sopot |
3 - 0 |
Vigo Tuchom |
17 czerwca 2007
17.06 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
17 czerwca 2007
17.06 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Meduza Gdańsk |
17 czerwca 2007
17.06 - 12:00 |
vo |
Jantar II Sopot |
6 - 4 |
Kamionka Sopot |
17 czerwca 2007
17.06 - 14:00 |
|