POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Torpedo Sopot 26 66 21 3 2 109 - 28
2. Jantar II Sopot 26 62 20 2 4 90 - 30
3. Energa Sopot 26 61 19 4 3 86 - 32
4. KKS Koleczkowo 26 50 16 2 8 61 - 41
5. Morena Gdańsk 26 48 14 6 6 76 - 36
6. Dragon Bojano 26 44 13 5 8 66 - 55
7. EX Siedlce Gdańsk 26 41 12 5 9 68 - 49
8. UKS Klukowo 26 33 10 3 13 52 - 54
9. Vigo Tuchom 26 27 8 3 15 33 - 46
10. Orzeł Jasień 26 22 6 4 16 49 - 88
11. Jaguar Gdańsk 26 21 7 0 19 45 - 82
12. Meduza Gdańsk 26 21 6 3 17 51 - 96
13. Kamionka Sopot 26 17 5 2 19 39 - 97
14. Inter Krzywe Koło 26 11 3 2 21 28 - 119
Ostatni komentarz dodał Manjak01 14.07.2007, 09:58:35

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
1. Jantar II Sopot 13 - 0 Inter Krzywe Koło 6 września 2006
2. KKS Koleczkowo 3 - 0 Kamionka Sopot
3. Morena Gdańsk 5 - 5 Meduza Gdańsk
4. Torpedo Sopot 8 - 0 Jaguar Gdańsk
5. Dragon Bojano 1 - 1 Vigo Tuchom
6. Energa Sopot 3 - 0 UKS Klukowo
7. Orzeł Jasień 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
vo, na boisku 5-1
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
8. Inter Krzywe Koło 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 13 września 2006
9. UKS Klukowo 5 - 0 Orzeł Jasień
vo, na boisku 5-3
10. Vigo Tuchom 1 - 2 Energa Sopot
11. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Dragon Bojano
12. Meduza Gdańsk 1 - 4 Torpedo Sopot
13. Kamionka Sopot 3 - 8 Morena Gdańsk
14. Jantar II Sopot 3 - 0 KKS Koleczkowo
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
15. KKS Koleczkowo 5 - 1 Inter Krzywe Koło
16. Morena Gdańsk 3 - 2 Jantar II Sopot
17. Torpedo Sopot 4 - 1 Kamionka Sopot
18. Dragon Bojano 6 - 1 Meduza Gdańsk
19. Energa Sopot 4 - 2 Jaguar Gdańsk
20. Orzeł Jasień 3 - 2 Vigo Tuchom
21. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 UKS Klukowo
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
22. Inter Krzywe Koło 1 - 2 UKS Klukowo
23. Vigo Tuchom 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk
24. Jaguar Gdańsk 3 - 5 Orzeł Jasień
25. Meduza Gdańsk 0 - 3 Energa Sopot
26. Kamionka Sopot 1 - 9 Dragon Bojano
27. Jantar II Sopot 1 - 2 Torpedo Sopot
28. KKS Koleczkowo 2 - 0 Morena Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
29. Morena Gdańsk 3 - 1 Inter Krzywe Koło
30. Torpedo Sopot 3 - 0 KKS Koleczkowo
31. Dragon Bojano 0 - 0 Jantar II Sopot
32. Energa Sopot 4 - 1 Kamionka Sopot
33. Orzeł Jasień 3 - 2 Meduza Gdańsk
34. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
35. UKS Klukowo 1 - 2 Vigo Tuchom
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
36. Inter Krzywe Koło 1 - 2 Vigo Tuchom
37. Jaguar Gdańsk 1 - 0 UKS Klukowo
38. Meduza Gdańsk 0 - 2 EX Siedlce Gdańsk
39. Kamionka Sopot 4 - 1 Orzeł Jasień
40. Jantar II Sopot 1 - 0 Energa Sopot
41. KKS Koleczkowo 4 - 0 Dragon Bojano
42. Morena Gdańsk 2 - 1 Torpedo Sopot
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (29) 
43. Torpedo Sopot 11 - 0 Inter Krzywe Koło
44. Dragon Bojano 3 - 1 Morena Gdańsk
45. Energa Sopot 2 - 0 KKS Koleczkowo
46. Orzeł Jasień 0 - 3 Jantar II Sopot
vo
47. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Kamionka Sopot
48. UKS Klukowo 4 - 4 Meduza Gdańsk
49. Vigo Tuchom 1 - 4 Jaguar Gdańsk
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
50. Inter Krzywe Koło 1 - 4 Jaguar Gdańsk
51. Meduza Gdańsk 2 - 1 Vigo Tuchom
52. Kamionka Sopot 3 - 0 UKS Klukowo
v.o. Na boisku 1-3 (pi?? zmian)
53. Jantar II Sopot 4 - 2 EX Siedlce Gdańsk
54. KKS Koleczkowo 2 - 1 Orzeł Jasień
55. Morena Gdańsk 1 - 3 Energa Sopot
56. Torpedo Sopot 2 - 1 Dragon Bojano
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
57. Dragon Bojano 2 - 0 Inter Krzywe Koło
58. Energa Sopot 3 - 4 Torpedo Sopot
59. Orzeł Jasień 0 - 3 Morena Gdańsk
vo (na boisku 2-3)
60. EX Siedlce Gdańsk 2 - 2 KKS Koleczkowo
61. UKS Klukowo 1 - 4 Jantar II Sopot
62. Vigo Tuchom 3 - 0 Kamionka Sopot
63. Jaguar Gdańsk 0 - 3 Meduza Gdańsk
vo (na boisku 2-3)
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
64. Inter Krzywe Koło 0 - 1 Meduza Gdańsk
65. Kamionka Sopot 2 - 1 Jaguar Gdańsk
66. Jantar II Sopot 3 - 1 Vigo Tuchom
67. KKS Koleczkowo 2 - 1 UKS Klukowo
68. Morena Gdańsk 3 - 0 EX Siedlce Gdańsk
69. Torpedo Sopot 8 - 1 Orzeł Jasień
70. Dragon Bojano 2 - 2 Energa Sopot
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
71. Energa Sopot 10 - 1 Inter Krzywe Koło
72. Orzeł Jasień 0 - 6 Dragon Bojano
73. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 Torpedo Sopot
74. UKS Klukowo 2 - 3 Morena Gdańsk
75. Vigo Tuchom 0 - 1 KKS Koleczkowo
76. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Jantar II Sopot
77. Meduza Gdańsk 5 - 2 Kamionka Sopot
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
78. Inter Krzywe Koło 2 - 0 Kamionka Sopot
79. Jantar II Sopot 4 - 2 Meduza Gdańsk 19 listopada 2006 - 13:30
80. KKS Koleczkowo 3 - 0 Jaguar Gdańsk
81. Morena Gdańsk 0 - 0 Vigo Tuchom
82. Torpedo Sopot 7 - 1 UKS Klukowo
83. Dragon Bojano 6 - 4 EX Siedlce Gdańsk 19 listopada 2006 - 13:30
84. Energa Sopot 4 - 2 Orzeł Jasień 18 listopada 2006 - 13:30
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (29) 
85. Orzeł Jasień 9 - 1 Inter Krzywe Koło
86. EX Siedlce Gdańsk 2 - 3 Energa Sopot 12 listopada 2006 - 11:00
87. UKS Klukowo 2 - 0 Dragon Bojano
88. Vigo Tuchom 1 - 3 Torpedo Sopot 12 listopada 2006 - 11:00
89. Jaguar Gdańsk 0 - 8 Morena Gdańsk 12 listopada 2006 - 12:00
90. Meduza Gdańsk 1 - 4 KKS Koleczkowo
91. Kamionka Sopot 0 - 8 Jantar II Sopot 11 listopada 2006 - 11:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
92. Inter Krzywe Koło 0 - 3 Jantar II Sopot 31 marca 2007 - 16:00
vo
93. Kamionka Sopot 2 - 4 KKS Koleczkowo
94. Meduza Gdańsk 2 - 7 Morena Gdańsk 1 kwietnia 2007 - 11:00
95. Jaguar Gdańsk 1 - 7 Torpedo Sopot 1 kwietnia 2007 - 16:00
96. Vigo Tuchom 1 - 2 Dragon Bojano 1 kwietnia 2007 - 11:00
97. UKS Klukowo 0 - 2 Energa Sopot 1 kwietnia 2007 - 16:00
98. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Orzeł Jasień 1 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
99. EX Siedlce Gdańsk 2 - 2 Inter Krzywe Koło 7 kwietnia 2007 - 11:00
100. Orzeł Jasień 0 - 7 UKS Klukowo 7 kwietnia 2007
101. Energa Sopot 3 - 2 Vigo Tuchom 7 kwietnia 2007 - 11:00
102. Dragon Bojano 3 - 2 Jaguar Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 13:00
103. Torpedo Sopot 3 - 1 Meduza Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 16:15
104. Morena Gdańsk 6 - 0 Kamionka Sopot 7 kwietnia 2007 - 15:00
105. KKS Koleczkowo 1 - 1 Jantar II Sopot 7 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
106. Inter Krzywe Koło 2 - 6 KKS Koleczkowo 15 kwietnia 2007 - 14:00
107. Jantar II Sopot 2 - 1 Morena Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 11:00
108. Kamionka Sopot 2 - 7 Torpedo Sopot
109. Meduza Gdańsk 4 - 4 Dragon Bojano 14 kwietnia 2007 - 15:00
110. Jaguar Gdańsk 0 - 4 Energa Sopot 15 kwietnia 2007 - 13:30
111. Vigo Tuchom 3 - 0 Orzeł Jasień 15 kwietnia 2007 - 11:00
112. UKS Klukowo 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
113. UKS Klukowo 8 - 0 Inter Krzywe Koło 22 kwietnia 2007 - 16:00
114. EX Siedlce Gdańsk 6 - 0 Vigo Tuchom 22 kwietnia 2007 - 11:00
115. Orzeł Jasień 4 - 2 Jaguar Gdańsk
116. Energa Sopot 13 - 0 Meduza Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 11:00
117. Dragon Bojano 4 - 1 Kamionka Sopot 21 kwietnia 2007 - 11:00
118. Torpedo Sopot 1 - 3 Jantar II Sopot 22 kwietnia 2007 - 16:00
119. Morena Gdańsk 0 - 1 KKS Koleczkowo 22 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
120. Inter Krzywe Koło 0 - 6 Morena Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 14:00
121. KKS Koleczkowo 2 - 3 Torpedo Sopot 28 kwietnia 2007 - 11:00
122. Jantar II Sopot 3 - 0 Dragon Bojano 28 kwietnia 2007 - 11:00
vo
123. Kamionka Sopot 0 - 4 Energa Sopot 28 kwietnia 2007 - 16:00
124. Meduza Gdańsk 5 - 3 Orzeł Jasień 28 kwietnia 2007 - 11:00
125. Jaguar Gdańsk 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 16:00
126. Vigo Tuchom 0 - 1 UKS Klukowo 28 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
127. Vigo Tuchom 1 - 0 Inter Krzywe Koło 1 maja 2007 - 17:00
128. UKS Klukowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 1 maja 2007 - 16:00
129. EX Siedlce Gdańsk 8 - 2 Meduza Gdańsk 1 maja 2007 - 11:00
130. Orzeł Jasień 1 - 1 Kamionka Sopot 1 maja 2007
131. Energa Sopot 3 - 2 Jantar II Sopot 1 maja 2007 - 11:00
132. Dragon Bojano 2 - 0 KKS Koleczkowo 1 maja 2007 - 13:00
133. Torpedo Sopot 3 - 1 Morena Gdańsk 1 maja 2007 - 11:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
134. Inter Krzywe Koło 1 - 9 Torpedo Sopot 6 maja 2007 - 15:00
135. Morena Gdańsk 6 - 0 Dragon Bojano 6 maja 2007 - 14:00
136. KKS Koleczkowo 1 - 2 Energa Sopot 6 maja 2007 - 12:00
137. Jantar II Sopot 7 - 1 Orzeł Jasień 6 maja 2007 - 11:00
138. Kamionka Sopot 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk
139. Meduza Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo 6 maja 2007 - 12:00
140. Jaguar Gdańsk 2 - 4 Vigo Tuchom 6 maja 2007 - 13:30
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
141. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Inter Krzywe Koło 13 maja 2007 - 13:30
142. Vigo Tuchom 3 - 0 Meduza Gdańsk 13 maja 2007 - 11:00
143. UKS Klukowo 3 - 2 Kamionka Sopot 13 maja 2007 - 16:00
144. EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Jantar II Sopot 13 maja 2007 - 16:00
145. Orzeł Jasień 6 - 2 KKS Koleczkowo
146. Energa Sopot 0 - 2 Morena Gdańsk 13 maja 2007 - 11:00
147. Dragon Bojano 0 - 5 Torpedo Sopot 13 maja 2007 - 13:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (123) 
148. Inter Krzywe Koło 3 - 4 Dragon Bojano 20 maja 2007 - 15:00
149. Torpedo Sopot 1 - 1 Energa Sopot 20 maja 2007 - 17:30
150. Morena Gdańsk 1 - 1 Orzeł Jasień 20 maja 2007 - 14:00
151. KKS Koleczkowo 3 - 6 EX Siedlce Gdańsk 20 maja 2007 - 12:00
152. Jantar II Sopot 2 - 1 UKS Klukowo 20 maja 2007 - 11:00
153. Kamionka Sopot 2 - 1 Vigo Tuchom
154. Meduza Gdańsk 1 - 3 Jaguar Gdańsk 20 maja 2007 - 13:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
155. Meduza Gdańsk 7 - 3 Inter Krzywe Koło 27 maja 2007 - 13:00
156. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Kamionka Sopot 27 maja 2007 - 13:30
157. Vigo Tuchom 1 - 2 Jantar II Sopot 27 maja 2007 - 11:00
158. UKS Klukowo 1 - 4 KKS Koleczkowo 27 maja 2007 - 16:00
159. EX Siedlce Gdańsk 2 - 2 Morena Gdańsk 27 maja 2007 - 16:00
160. Orzeł Jasień 2 - 2 Torpedo Sopot
161. Energa Sopot 2 - 2 Dragon Bojano 27 maja 2007 - 11:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
162. Inter Krzywe Koło 0 - 3 Energa Sopot 3 czerwca 2007 - 15:00
vo - nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 3-2
163. Dragon Bojano 3 - 0 Orzeł Jasień 3 czerwca 2007 - 13:00
164. Torpedo Sopot 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 3 czerwca 2007 - 16:45
165. Morena Gdańsk 1 - 1 UKS Klukowo 3 czerwca 2007 - 14:00
166. KKS Koleczkowo 4 - 1 Vigo Tuchom 3 czerwca 2007 - 12:00
167. Jantar II Sopot 3 - 1 Jaguar Gdańsk 3 czerwca 2007 - 11:00
168. Kamionka Sopot 3 - 0 Meduza Gdańsk
vo
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (85) 
169. Kamionka Sopot 2 - 2 Inter Krzywe Koło
170. Meduza Gdańsk 1 - 3 Jantar II Sopot 9 czerwca 2007 - 16:00
171. Jaguar Gdańsk 1 - 2 KKS Koleczkowo 10 czerwca 2007 - 13:30
172. Vigo Tuchom 0 - 0 Morena Gdańsk 10 czerwca 2007 - 11:00
173. UKS Klukowo 1 - 5 Torpedo Sopot 10 czerwca 2007 - 16:00
174. EX Siedlce Gdańsk 5 - 1 Dragon Bojano 10 czerwca 2007 - 16:00
175. Orzeł Jasień 3 - 3 Energa Sopot
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (164) 
176. Inter Krzywe Koło 3 - 2 Orzeł Jasień 17 czerwca 2007 - 14:00
177. Energa Sopot 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 17 czerwca 2007 - 17:00
178. Dragon Bojano 2 - 4 UKS Klukowo 17 czerwca 2007 - 13:00
179. Torpedo Sopot 3 - 0 Vigo Tuchom 17 czerwca 2007 - 11:00
180. Morena Gdańsk 3 - 2 Jaguar Gdańsk 17 czerwca 2007 - 14:00
181. KKS Koleczkowo 3 - 0 Meduza Gdańsk 17 czerwca 2007 - 12:00
vo
182. Jantar II Sopot 6 - 4 Kamionka Sopot 17 czerwca 2007 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04