MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Smętowo 26 61 19 4 3 86 - 28
2. Victoria Kaliska 26 57 17 6 3 77 - 28
3. KS Grabowo 26 56 17 5 4 74 - 36
4. Ceramik Łubiana 26 53 15 8 3 67 - 33
5. Czarni Ostrowite 26 52 16 4 6 80 - 47
6. Wierzyca II Starogard Gdański 26 43 13 4 9 68 - 59
7. Huragan Nowe Polaszki 26 42 12 6 8 65 - 54
8. Santana Wielki Klincz 26 41 13 2 11 60 - 45
9. Gwiazda Karsin 26 24 7 3 16 46 - 72
10. Sokół Zblewo 26 24 8 0 18 44 - 75
11. Słupia Sulęczyno 26 21 6 3 17 32 - 70
12. Tęcza Brusy 26 20 6 2 18 39 - 72
13. Orzeł Gołubie 26 20 5 5 16 34 - 80
14. Wda Czarna Woda 26 4 0 4 22 9 - 82
Ostatni komentarz dodał jedynka 07.07.2007, 16:32:21
* Wda Czarna Woda wycofała się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (96) 
1. Orzeł Gołubie 2 - 2 Ceramik Łubiana 20 sierpnia 2006 - 14:00
2. KS Grabowo 1 - 1 Victoria Kaliska 19 sierpnia 2006 - 16:00
3. Wierzyca II Starogard Gdański 10 - 1 Wda Czarna Woda 20 sierpnia 2006 - 15:00
4. Czarni Ostrowite 1 - 3 Sokół Zblewo 20 sierpnia 2006 - 17:00
5. Tęcza Brusy 4 - 2 Słupia Sulęczyno 20 sierpnia 2006 - 15:00
6. Pogoń Smętowo 4 - 1 Gwiazda Karsin 19 sierpnia 2006 - 17:00
7. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 Santana Wielki Klincz 19 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
8. Ceramik Łubiana 4 - 1 Santana Wielki Klincz 26 sierpnia 2006 - 16:00
9. Gwiazda Karsin 3 - 3 Huragan Nowe Polaszki 27 sierpnia 2006 - 15:00
10. Słupia Sulęczyno 1 - 3 Pogoń Smętowo 27 sierpnia 2006 - 14:00
11. Sokół Zblewo 0 - 1 Tęcza Brusy 27 sierpnia 2006 - 11:00
12. Wda Czarna Woda 1 - 4 Czarni Ostrowite 27 sierpnia 2006 - 12:00
13. Victoria Kaliska 3 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 26 sierpnia 2006 - 17:00
14. Orzeł Gołubie 0 - 2 KS Grabowo 27 sierpnia 2006 - 14:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
15. KS Grabowo 3 - 3 Ceramik Łubiana 3 września 2006 - 14:00
16. Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 2 Orzeł Gołubie 3 września 2006 - 15:00
17. Czarni Ostrowite 2 - 2 Victoria Kaliska 2 września 2006 - 17:00
18. Tęcza Brusy 4 - 4 Wda Czarna Woda 3 września 2006 - 15:00
19. Pogoń Smętowo 5 - 2 Sokół Zblewo 2 września 2006 - 17:00
20. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Słupia Sulęczyno 2 września 2006 - 17:00
21. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Gwiazda Karsin 3 września 2006 - 14:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (38) 
22. Ceramik Łubiana 3 - 0 Gwiazda Karsin 9 września 2006 - 16:00
23. Słupia Sulęczyno 2 - 3 Santana Wielki Klincz 10 września 2006 - 14:00
24. Sokół Zblewo 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki 10 września 2006 - 11:00
25. Wda Czarna Woda 0 - 0 Pogoń Smętowo 10 września 2006 - 12:00
26. Victoria Kaliska 1 - 4 Tęcza Brusy 9 września 2006 - 17:00
27. Orzeł Gołubie 0 - 4 Czarni Ostrowite 10 września 2006 - 14:00
28. KS Grabowo 4 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 10 września 2006 - 14:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
29. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 1 Ceramik Łubiana 17 września 2006 - 15:00
30. Czarni Ostrowite 3 - 3 KS Grabowo 16 września 2006 - 16:00
31. Tęcza Brusy 6 - 0 Orzeł Gołubie 17 września 2006 - 15:00
32. Pogoń Smętowo 1 - 0 Victoria Kaliska 16 września 2006 - 17:00
33. Huragan Nowe Polaszki 3 - 2 Wda Czarna Woda 16 września 2006 - 17:00
34. Santana Wielki Klincz 2 - 0 Sokół Zblewo 17 września 2006 - 14:00
35. Gwiazda Karsin 2 - 3 Słupia Sulęczyno 16 września 2006 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
36. Ceramik Łubiana 1 - 0 Słupia Sulęczyno 23 września 2006 - 15:00
37. Sokół Zblewo 4 - 0 Gwiazda Karsin 24 września 2006 - 11:00
38. Wda Czarna Woda 1 - 1 Santana Wielki Klincz 24 września 2006 - 12:00
39. Victoria Kaliska 6 - 1 Huragan Nowe Polaszki 23 września 2006 - 17:00
40. Orzeł Gołubie 1 - 5 Pogoń Smętowo 24 września 2006 - 14:00
41. KS Grabowo 4 - 1 Tęcza Brusy 24 września 2006 - 14:00
42. Wierzyca II Starogard Gdański 6 - 5 Czarni Ostrowite 24 września 2006 - 15:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
43. Czarni Ostrowite 2 - 0 Ceramik Łubiana 30 września 2006 - 16:00
44. Tęcza Brusy 0 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 1 października 2006 - 15:00
45. Pogoń Smętowo 2 - 1 KS Grabowo 30 września 2006 - 17:00
46. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo (niestawienie się)
47. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Victoria Kaliska 1 października 2006 - 14:00
48. Gwiazda Karsin 2 - 0 Wda Czarna Woda 30 września 2006 - 16:00
49. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Sokół Zblewo 1 października 2006 - 14:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
50. Ceramik Łubiana 7 - 1 Sokół Zblewo
51. Wda Czarna Woda 0 - 3 Słupia Sulęczyno
vo (brak kart zdrowia)
52. Victoria Kaliska 3 - 0 Gwiazda Karsin
vo (niestawienie się)
53. Orzeł Gołubie 0 - 4 Santana Wielki Klincz
54. KS Grabowo 6 - 1 Huragan Nowe Polaszki
55. Wierzyca II Starogard Gdański 0 - 6 Pogoń Smętowo
56. Czarni Ostrowite 7 - 2 Tęcza Brusy
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
57. Tęcza Brusy 0 - 3 Ceramik Łubiana
58. Pogoń Smętowo 2 - 0 Czarni Ostrowite
59. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański
60. Santana Wielki Klincz 1 - 2 KS Grabowo
61. Gwiazda Karsin 7 - 1 Orzeł Gołubie
62. Słupia Sulęczyno 0 - 4 Victoria Kaliska
63. Sokół Zblewo 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo (niestawienie się na meczu)
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (78) 
64. Ceramik Łubiana 6 - 0 Wda Czarna Woda
65. Victoria Kaliska 3 - 1 Sokół Zblewo
66. Orzeł Gołubie 1 - 0 Słupia Sulęczyno
67. KS Grabowo 5 - 1 Gwiazda Karsin
68. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 3 Santana Wielki Klincz
69. Czarni Ostrowite 2 - 4 Huragan Nowe Polaszki
70. Tęcza Brusy 0 - 3 Pogoń Smętowo
vo (nieuprawniony zawodnik)
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (118) 
71. Pogoń Smętowo 4 - 0 Ceramik Łubiana
72. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Tęcza Brusy
vo (nieuprawiony zawodnik)
73. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Czarni Ostrowite
74. Gwiazda Karsin 1 - 0 Wierzyca II Starogard Gdański
75. Słupia Sulęczyno 1 - 7 KS Grabowo
76. Sokół Zblewo 3 - 2 Orzeł Gołubie
77. Wda Czarna Woda 0 - 1 Victoria Kaliska
Kolejka 12 - 04 listopada /5. października 2006 [szczegóły] Komentarze (108) 
78. Ceramik Łubiana 2 - 2 Victoria Kaliska 26 listopada 2006 - 11:00
79. Orzeł Gołubie 0 - 0 Wda Czarna Woda
80. KS Grabowo 2 - 1 Sokół Zblewo
81. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 1 Słupia Sulęczyno
82. Czarni Ostrowite 2 - 1 Gwiazda Karsin
83. Tęcza Brusy 0 - 3 Santana Wielki Klincz
vo (nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:3)
84. Pogoń Smętowo 5 - 1 Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (216) 
85. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Ceramik Łubiana
86. Santana Wielki Klincz 1 - 7 Pogoń Smętowo
87. Gwiazda Karsin 3 - 0 Tęcza Brusy
vo (nieuprawniony zawodnik, na boisku 2:0)
88. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Czarni Ostrowite
89. Sokół Zblewo 3 - 5 Wierzyca II Starogard Gdański
90. Wda Czarna Woda 0 - 6 KS Grabowo
91. Victoria Kaliska 6 - 1 Orzeł Gołubie
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (210) 
92. Ceramik Łubiana 2 - 2 Orzeł Gołubie 31 marca 2007 - 16:00
93. Victoria Kaliska 1 - 1 KS Grabowo 31 marca 2007 - 16:00
94. Wda Czarna Woda 0 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański
vo
95. Sokół Zblewo 2 - 3 Czarni Ostrowite 1 kwietnia 2007 - 15:00
96. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Tęcza Brusy 31 marca 2007 - 16:00
97. Gwiazda Karsin 0 - 1 Pogoń Smętowo 1 kwietnia 2007 - 15:00
98. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Huragan Nowe Polaszki 1 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (92) 
99. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Ceramik Łubiana 7 kwietnia 2007
100. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Gwiazda Karsin 7 kwietnia 2007 - 15:00
101. Pogoń Smętowo 4 - 0 Słupia Sulęczyno 7 kwietnia 2007 - 17:00
102. Tęcza Brusy 4 - 1 Sokół Zblewo 7 kwietnia 2007 - 16:00
103. Czarni Ostrowite 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
104. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 1 Victoria Kaliska 18 kwietnia 2007 - 16:00
105. KS Grabowo 1 - 0 Orzeł Gołubie 7 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (78) 
106. Ceramik Łubiana 2 - 1 KS Grabowo 14 kwietnia 2007 - 16:00
107. Orzeł Gołubie 2 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański
108. Victoria Kaliska 5 - 0 Czarni Ostrowite 14 kwietnia 2007 - 16:00
109. Wda Czarna Woda 0 - 3 Tęcza Brusy
vo
110. Sokół Zblewo 0 - 4 Pogoń Smętowo 14 kwietnia 2007 - 16:00
111. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 14 kwietnia 2007 - 17:00
112. Gwiazda Karsin 1 - 1 Santana Wielki Klincz 15 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
113. Gwiazda Karsin 0 - 2 Ceramik Łubiana 22 kwietnia 2007 - 15:00
114. Santana Wielki Klincz 2 - 0 Słupia Sulęczyno
115. Huragan Nowe Polaszki 5 - 1 Sokół Zblewo 21 kwietnia 2007 - 16:00
116. Pogoń Smętowo 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
117. Tęcza Brusy 1 - 2 Victoria Kaliska 21 kwietnia 2007 - 16:00
118. Czarni Ostrowite 3 - 1 Orzeł Gołubie
119. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 2 KS Grabowo 22 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (80) 
120. Ceramik Łubiana 1 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 28 kwietnia 2007 - 16:00
121. KS Grabowo 0 - 4 Czarni Ostrowite 28 kwietnia 2007 - 16:00
122. Orzeł Gołubie 2 - 1 Tęcza Brusy 28 kwietnia 2007
123. Victoria Kaliska 3 - 0 Pogoń Smętowo 28 kwietnia 2007 - 17:00
124. Wda Czarna Woda 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
vo
125. Sokół Zblewo 1 - 3 Santana Wielki Klincz 28 kwietnia 2007 - 16:00
126. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Gwiazda Karsin 28 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
127. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Ceramik Łubiana 1 maja 2007 - 12:00
128. Gwiazda Karsin 6 - 0 Sokół Zblewo 1 maja 2007 - 15:00
129. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
130. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Victoria Kaliska 1 maja 2007 - 16:00
131. Pogoń Smętowo 1 - 1 Orzeł Gołubie 1 maja 2007 - 17:30
132. Tęcza Brusy 2 - 3 KS Grabowo 1 maja 2007 - 16:00
133. Czarni Ostrowite 2 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 1 maja 2007
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (170) 
134. Ceramik Łubiana 3 - 2 Czarni Ostrowite 5 maja 2007 - 16:00
135. Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy 6 maja 2007 - 11:00
goście nie stawili się na mecz
136. KS Grabowo 1 - 1 Pogoń Smętowo 6 maja 2007 - 14:00
137. Orzeł Gołubie 1 - 5 Huragan Nowe Polaszki
138. Victoria Kaliska 3 - 2 Santana Wielki Klincz 5 maja 2007 - 17:00
139. Wda Czarna Woda 0 - 3 Gwiazda Karsin
vo
140. Sokół Zblewo 3 - 2 Słupia Sulęczyno 5 maja 2007 - 16:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (149) 
141. Sokół Zblewo 0 - 6 Ceramik Łubiana 12 maja 2007 - 16:00
142. Słupia Sulęczyno 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
143. Gwiazda Karsin 0 - 4 Victoria Kaliska 13 maja 2007 - 15:00
144. Santana Wielki Klincz 6 - 0 Orzeł Gołubie
145. Huragan Nowe Polaszki 5 - 3 KS Grabowo 12 maja 2007 - 17:00
146. Pogoń Smętowo 7 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 12 maja 2007 - 17:30
147. Tęcza Brusy 1 - 1 Czarni Ostrowite 12 maja 2007 - 16:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (92) 
148. Ceramik Łubiana 4 - 2 Tęcza Brusy 19 maja 2007 - 16:00
149. Czarni Ostrowite 5 - 4 Pogoń Smętowo
150. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 20 maja 2007 - 11:00
151. KS Grabowo 3 - 2 Santana Wielki Klincz 20 maja 2007 - 14:00
152. Orzeł Gołubie 8 - 4 Gwiazda Karsin
153. Victoria Kaliska 11 - 1 Słupia Sulęczyno 19 maja 2007 - 17:00
154. Wda Czarna Woda 0 - 3 Sokół Zblewo
vo
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
155. Wda Czarna Woda 0 - 3 Ceramik Łubiana
vo
156. Sokół Zblewo 1 - 2 Victoria Kaliska 26 maja 2007 - 16:00
157. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Orzeł Gołubie 26 maja 2007 - 17:00
158. Gwiazda Karsin 0 - 1 KS Grabowo 27 maja 2007 - 15:00
159. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Wierzyca II Starogard Gdański
160. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Czarni Ostrowite 26 maja 2007 - 17:00
161. Pogoń Smętowo 3 - 0 Tęcza Brusy 26 maja 2007 - 17:30
goście nie stawili się na mecz
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
162. Ceramik Łubiana 5 - 4 Pogoń Smętowo 2 czerwca 2007 - 16:00
163. Tęcza Brusy 2 - 5 Huragan Nowe Polaszki 2 czerwca 2007 - 16:00
164. Czarni Ostrowite 3 - 0 Santana Wielki Klincz
165. Wierzyca II Starogard Gdański 6 - 2 Gwiazda Karsin 3 czerwca 2007 - 15:30
166. KS Grabowo 5 - 1 Słupia Sulęczyno 3 czerwca 2007 - 14:00
167. Orzeł Gołubie 1 - 5 Sokół Zblewo
168. Victoria Kaliska 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
Kolejka 25 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
169. Victoria Kaliska 1 - 0 Ceramik Łubiana 10 czerwca 2007 - 11:00
170. Wda Czarna Woda 0 - 3 Orzeł Gołubie
vo
171. Sokół Zblewo 0 - 4 KS Grabowo 10 czerwca 2007 - 11:00
172. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 10 czerwca 2007 - 11:00
173. Gwiazda Karsin 2 - 13 Czarni Ostrowite 10 czerwca 2007 - 11:00
174. Santana Wielki Klincz 8 - 0 Tęcza Brusy 10 czerwca 2007 - 11:00
175. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Pogoń Smętowo 10 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 26 - 16. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (83) 
176. Ceramik Łubiana 2 - 1 Huragan Nowe Polaszki 16 czerwca 2007 - 11:00
177. Pogoń Smętowo 4 - 1 Santana Wielki Klincz 16 czerwca 2007 - 11:00
178. Tęcza Brusy 0 - 3 Gwiazda Karsin 16 czerwca 2007 - 11:00
vo, na boisku 3-2
179. Czarni Ostrowite 3 - 0 Słupia Sulęczyno 16 czerwca 2007 - 11:00
goście nie stawili się na mecz
180. Wierzyca II Starogard Gdański 5 - 6 Sokół Zblewo 16 czerwca 2007 - 11:00
181. KS Grabowo 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
182. Orzeł Gołubie 1 - 4 Victoria Kaliska 16 czerwca 2007 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE