ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 30 65 19 8 3 74 - 18
2. GKS Kolbudy 30 56 16 8 6 66 - 35
3. GKS Sierakowice 30 55 16 7 7 48 - 21
4. Grunke Somonino 30 54 15 9 6 44 - 26
5. Polonia Gdańsk 30 54 16 6 8 52 - 42
6. KP Sopot 30 47 13 8 9 52 - 36
7. Gedania Gdańsk 30 44 13 5 12 32 - 38
8. Sokół Bożepole Wielkie 30 43 12 7 11 32 - 26
9. Radunia Stężyca 30 42 12 6 12 51 - 42
10. Stolem Gniewino 30 41 11 8 11 47 - 28
11. Eko-Prod Szemud 30 40 11 7 12 39 - 38
12. Motława Suchy Dąb 30 34 11 1 18 50 - 73
13. Jantar Sopot 30 32 10 2 18 43 - 59
14. Sporting Leźno 30 28 7 7 16 28 - 55
15. KS Żukowo 30 27 8 3 19 37 - 78
16. Olimpia Osowa 30 11 3 2 25 16 - 96
Ostatni komentarz dodał reddevil 17.07.2007, 14:44:38

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Olimpia Osowa 6 sierpnia 2006 - 12:00
2. Lechia II Gdańsk 2 - 1 KS Żukowo 9 sierpnia 2006 - 18:00
3. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Motława Suchy Dąb 5 sierpnia 2006 - 17:00
4. KP Sopot 1 - 2 Grunke Somonino 6 sierpnia 2006 - 17:00
5. Sporting Leźno 2 - 2 Jantar Sopot 5 sierpnia 2006 - 17:00
6. Radunia Stężyca 3 - 0 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2006 - 17:00
7. Polonia Gdańsk 0 - 0 GKS Sierakowice 5 sierpnia 2006 - 11:00
8. GKS Kolbudy 1 - 1 Gedania Gdańsk 16 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
9. Olimpia Osowa 2 - 1 Gedania Gdańsk 12 sierpnia 2006 - 17:00
10. Polonia Gdańsk 0 - 2 GKS Kolbudy 13 sierpnia 2006 - 11:00
11. Stolem Gniewino 0 - 0 GKS Sierakowice 12 sierpnia 2006 - 16:00
12. Jantar Sopot 2 - 6 Radunia Stężyca 12 sierpnia 2006 - 17:00
13. Grunke Somonino 2 - 0 Sporting Leźno 13 sierpnia 2006 - 16:00
14. Motława Suchy Dąb 1 - 4 KP Sopot 12 sierpnia 2006 - 17:00
15. KS Żukowo 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 12 sierpnia 2006 - 14:00
16. Eko-Prod Szemud 0 - 0 Lechia II Gdańsk 12 sierpnia 2006 - 15:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
17. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Olimpia Osowa 20 sierpnia 2006 - 12:00
18. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Eko-Prod Szemud 19 sierpnia 2006 - 17:00
19. KP Sopot 5 - 0 KS Żukowo 19 sierpnia 2006 - 17:00
20. Sporting Leźno 1 - 4 Motława Suchy Dąb 19 sierpnia 2006 - 17:00
21. Radunia Stężyca 1 - 2 Grunke Somonino 19 sierpnia 2006 - 17:00
22. GKS Sierakowice 2 - 1 Jantar Sopot 20 sierpnia 2006 - 14:00
23. GKS Kolbudy 0 - 2 Stolem Gniewino 20 sierpnia 2006 - 17:00
24. Gedania Gdańsk 0 - 2 Polonia Gdańsk 19 sierpnia 2006 - 16:30
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
25. Olimpia Osowa 0 - 8 Polonia Gdańsk 26 sierpnia 2006 - 17:00
26. Stolem Gniewino 3 - 0 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2006 - 16:00
27. Jantar Sopot 3 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2006 - 17:00
28. Grunke Somonino 0 - 2 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2006 - 16:00
29. Motława Suchy Dąb 3 - 4 Radunia Stężyca 26 sierpnia 2006 - 17:00
30. KS Żukowo 4 - 2 Sporting Leźno 26 sierpnia 2006 - 17:00
31. Eko-Prod Szemud 1 - 1 KP Sopot 27 sierpnia 2006 - 12:00
32. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 26 sierpnia 2006 - 11:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
33. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Olimpia Osowa 2 września 2006 - 17:00
34. KP Sopot 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 września 2006 - 17:00
35. Sporting Leźno 0 - 1 Eko-Prod Szemud 2 września 2006 - 17:00
36. Radunia Stężyca 5 - 1 KS Żukowo 2 września 2006 - 17:00
37. GKS Sierakowice 3 - 1 Motława Suchy Dąb 3 września 2006 - 14:00
38. GKS Kolbudy 1 - 0 Grunke Somonino 2 września 2006 - 17:00
39. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jantar Sopot 3 września 2006 - 11:00
40. Polonia Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 6 września 2006 - 17:30
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
41. Olimpia Osowa 0 - 4 Stolem Gniewino 9 września 2006 - 17:00
42. Jantar Sopot 2 - 4 Polonia Gdańsk 9 września 2006 - 17:00
43. Grunke Somonino 1 - 2 Gedania Gdańsk 10 września 2006 - 15:00
44. Motława Suchy Dąb 0 - 5 GKS Kolbudy 9 września 2006 - 17:00
45. KS Żukowo 0 - 1 GKS Sierakowice 9 września 2006 - 17:00
46. Eko-Prod Szemud 0 - 1 Radunia Stężyca 10 września 2006 - 12:00
47. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Sporting Leźno 10 września 2006 - 12:00
48. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 KP Sopot 9 września 2006 - 17:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
49. KP Sopot 6 - 0 Olimpia Osowa 16 września 2006 - 17:00
50. Sporting Leźno 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 16 września 2006 - 16:00
51. Radunia Stężyca 1 - 1 Lechia II Gdańsk 16 września 2006 - 17:00
52. GKS Sierakowice 0 - 1 Eko-Prod Szemud 17 września 2006 - 14:00
53. GKS Kolbudy 4 - 2 KS Żukowo 17 września 2006 - 16:00
54. Gedania Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb 16 września 2006 - 16:30
55. Polonia Gdańsk 0 - 5 Grunke Somonino 16 września 2006 - 11:00
56. Stolem Gniewino 7 - 0 Jantar Sopot 16 września 2006 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
57. Olimpia Osowa 3 - 1 Jantar Sopot 23 września 2006 - 16:00
58. Grunke Somonino 0 - 0 Stolem Gniewino 24 września 2006 - 15:00
59. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Polonia Gdańsk 23 września 2006 - 17:00
60. KS Żukowo 3 - 1 Gedania Gdańsk 23 września 2006 - 17:00
61. Eko-Prod Szemud 0 - 1 GKS Kolbudy 24 września 2006 - 14:00
62. Lechia II Gdańsk 4 - 0 GKS Sierakowice 23 września 2006 - 16:00
63. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Radunia Stężyca 23 września 2006 - 17:00
64. KP Sopot 0 - 1 Sporting Leźno 23 września 2006 - 17:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
65. Sporting Leźno 3 - 0 Olimpia Osowa 30 września 2006 - 15:00
66. Radunia Stężyca 2 - 0 KP Sopot 30 września 2006 - 16:00
67. GKS Sierakowice 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 1 października 2006 - 14:00
68. GKS Kolbudy 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 września 2006 - 15:00
69. Gedania Gdańsk 0 - 0 Eko-Prod Szemud 30 września 2006 - 16:30
70. Polonia Gdańsk 5 - 0 KS Żukowo 30 września 2006 - 11:00
71. Stolem Gniewino 1 - 2 Motława Suchy Dąb 30 września 2006 - 11:00
72. Jantar Sopot 0 - 1 Grunke Somonino 30 września 2006 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
73. Olimpia Osowa 1 - 1 Grunke Somonino 7 października 2006 - 16:00
74. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Jantar Sopot 7 października 2006 - 17:00
75. KS Żukowo 2 - 2 Stolem Gniewino 7 października 2006 - 16:00
76. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Polonia Gdańsk 8 października 2006 - 12:00
77. Lechia II Gdańsk 7 - 0 Gedania Gdańsk 8 października 2006 - 12:00
78. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 GKS Kolbudy 8 października 2006 - 12:30
79. KP Sopot 1 - 0 GKS Sierakowice 7 października 2006 - 16:00
80. Sporting Leźno 4 - 2 Radunia Stężyca 8 października 2006 - 12:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
81. Radunia Stężyca 3 - 0 Olimpia Osowa 15 października 2006 - 15:00
82. GKS Sierakowice 0 - 0 Sporting Leźno 15 października 2006 - 14:00
83. GKS Kolbudy 3 - 1 KP Sopot 15 października 2006 - 15:00
84. Gedania Gdańsk 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 14 października 2006 - 15:00
85. Polonia Gdańsk 0 - 6 Lechia II Gdańsk 14 października 2006 - 11:00
86. Stolem Gniewino 3 - 1 Eko-Prod Szemud 14 października 2006 - 15:00
87. Jantar Sopot 4 - 1 KS Żukowo 14 października 2006 - 16:00
88. Grunke Somonino 2 - 1 Motława Suchy Dąb 15 października 2006 - 14:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
89. Olimpia Osowa 0 - 3 Motława Suchy Dąb 21 października 2006 - 15:00
90. KS Żukowo 0 - 0 Grunke Somonino 22 października 2006 - 15:00
91. Eko-Prod Szemud 0 - 2 Jantar Sopot 22 października 2006 - 12:00
92. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 22 października 2006 - 12:00
93. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Polonia Gdańsk 22 października 2006 - 12:30
94. KP Sopot 2 - 1 Gedania Gdańsk 21 października 2006 - 15:00
95. Sporting Leźno 0 - 0 GKS Kolbudy 22 października 2006 - 12:00
96. Radunia Stężyca 1 - 2 GKS Sierakowice 22 października 2006 - 15:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
97. GKS Sierakowice 8 - 0 Olimpia Osowa 29 października 2006 - 14:00
98. GKS Kolbudy 1 - 0 Radunia Stężyca 29 października 2006 - 14:00
99. Gedania Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno 28 października 2006 - 15:00
100. Polonia Gdańsk 3 - 3 KP Sopot 28 października 2006 - 11:00
101. Stolem Gniewino 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 28 października 2006 - 14:00
102. Jantar Sopot 0 - 4 Lechia II Gdańsk 28 października 2006 - 15:00
103. Grunke Somonino 2 - 0 Eko-Prod Szemud 29 października 2006 - 14:00
104. Motława Suchy Dąb 5 - 1 KS Żukowo 29 października 2006 - 13:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
105. Olimpia Osowa 0 - 4 KS Żukowo 26 listopada 2006 - 12:00
106. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Motława Suchy Dąb 5 listopada 2006 - 12:00
107. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Grunke Somonino 5 listopada 2006 - 14:00
108. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Jantar Sopot 5 listopada 2006 - 12:30
109. KP Sopot 0 - 1 Stolem Gniewino 26 listopada 2006 - 12:00
110. Sporting Leźno 3 - 1 Polonia Gdańsk 5 listopada 2006 - 12:00
111. Radunia Stężyca 0 - 1 Gedania Gdańsk 5 listopada 2006 - 14:00
112. GKS Sierakowice 0 - 0 GKS Kolbudy 26 listopada 2006 - 12:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
113. GKS Kolbudy 5 - 1 Olimpia Osowa 12 listopada 2006 - 13:00
114. Gedania Gdańsk 0 - 1 GKS Sierakowice 11 listopada 2006 - 15:00
115. Polonia Gdańsk 2 - 2 Radunia Stężyca 11 listopada 2006 - 11:00
116. Stolem Gniewino 4 - 0 Sporting Leźno 11 listopada 2006 - 13:00
117. Jantar Sopot 3 - 0 KP Sopot 11 listopada 2006 - 14:00
118. Grunke Somonino 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 12 listopada 2006 - 14:00
119. Motława Suchy Dąb 2 - 10 Lechia II Gdańsk 12 listopada 2006 - 13:00
120. KS Żukowo 1 - 4 Eko-Prod Szemud 11 listopada 2006 - 13:00
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
121. Olimpia Osowa 0 - 2 Eko-Prod Szemud 17 marca 2007 - 16:30
122. KS Żukowo 0 - 1 Lechia II Gdańsk 18 marca 2007 - 15:00
123. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 18 marca 2007 - 13:00
124. Grunke Somonino 3 - 2 KP Sopot 17 marca 2007 - 14:00
125. Jantar Sopot 1 - 0 Sporting Leźno 17 marca 2007 - 13:00
126. Stolem Gniewino 1 - 1 Radunia Stężyca 17 marca 2007 - 15:00
127. GKS Sierakowice 0 - 1 Polonia Gdańsk 18 marca 2007 - 14:00
128. Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy 17 marca 2007 - 11:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
129. Gedania Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa 24 marca 2007 - 11:00
130. GKS Kolbudy 1 - 2 Polonia Gdańsk 25 marca 2007 - 15:00
131. GKS Sierakowice 1 - 0 Stolem Gniewino 25 marca 2007 - 14:00
132. Radunia Stężyca 3 - 1 Jantar Sopot 25 marca 2007 - 14:00
133. Sporting Leźno 1 - 1 Grunke Somonino 24 marca 2007 - 16:00
134. KP Sopot 3 - 2 Motława Suchy Dąb 24 marca 2007 - 14:00
135. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 KS Żukowo 24 marca 2007 - 16:00
136. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Eko-Prod Szemud 25 marca 2007 - 11:00
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
137. Olimpia Osowa 0 - 4 Lechia II Gdańsk 31 marca 2007 - 16:00
138. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 1 kwietnia 2007 - 15:00
139. KS Żukowo 0 - 4 KP Sopot 31 marca 2007 - 11:00
140. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Sporting Leźno 31 marca 2007 - 16:00
141. Grunke Somonino 3 - 2 Radunia Stężyca 31 marca 2007 - 15:00
142. Jantar Sopot 0 - 2 GKS Sierakowice 31 marca 2007 - 13:00
143. Stolem Gniewino 2 - 3 GKS Kolbudy 31 marca 2007 - 15:00
144. Polonia Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 31 marca 2007 - 11:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
145. Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa 7 kwietnia 2007 - 11:00
146. Gedania Gdańsk 2 - 0 Stolem Gniewino 7 kwietnia 2007 - 11:00
147. GKS Kolbudy 5 - 2 Jantar Sopot 7 kwietnia 2007 - 15:00
148. GKS Sierakowice 2 - 0 Grunke Somonino 7 kwietnia 2007 - 14:00
149. Radunia Stężyca 2 - 0 Motława Suchy Dąb 7 kwietnia 2007 - 15:00
150. Sporting Leźno 4 - 1 KS Żukowo 7 kwietnia 2007 - 11:00
151. KP Sopot 0 - 0 Eko-Prod Szemud 7 kwietnia 2007
152. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Lechia II Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
153. Olimpia Osowa 1 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 14 kwietnia 2007 - 16:30
154. Lechia II Gdańsk 0 - 0 KP Sopot 14 kwietnia 2007 - 11:00
155. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Sporting Leźno 14 kwietnia 2007 - 16:00
156. KS Żukowo 0 - 3 Radunia Stężyca 14 kwietnia 2007 - 11:00
157. Motława Suchy Dąb 2 - 1 GKS Sierakowice 14 kwietnia 2007 - 17:00
158. Grunke Somonino 1 - 1 GKS Kolbudy 14 kwietnia 2007 - 15:00
159. Jantar Sopot 0 - 1 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2007 - 13:00
160. Stolem Gniewino 1 - 2 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
161. Stolem Gniewino 1 - 0 Olimpia Osowa 21 kwietnia 2007 - 15:00
162. Polonia Gdańsk 2 - 0 Jantar Sopot 21 kwietnia 2007 - 11:00
163. Gedania Gdańsk 0 - 2 Grunke Somonino 21 kwietnia 2007 - 11:00
164. GKS Kolbudy 1 - 2 Motława Suchy Dąb 22 kwietnia 2007 - 16:00
165. GKS Sierakowice 7 - 1 KS Żukowo 22 kwietnia 2007 - 14:00
166. Radunia Stężyca 0 - 0 Eko-Prod Szemud 22 kwietnia 2007 - 14:00
167. Sporting Leźno 0 - 3 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2007 - 17:00
168. KP Sopot 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 21 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
169. Olimpia Osowa 0 - 3 KP Sopot 28 kwietnia 2007 - 11:00
vo, na boisku 1-1
170. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Sporting Leźno 28 kwietnia 2007 - 17:00
171. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Radunia Stężyca 29 kwietnia 2007 - 11:00
172. Eko-Prod Szemud 0 - 3 GKS Sierakowice 28 kwietnia 2007 - 16:00
173. KS Żukowo 0 - 3 GKS Kolbudy 29 kwietnia 2007 - 17:00
174. Motława Suchy Dąb 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 17:00
175. Grunke Somonino 1 - 0 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2007 - 16:00
176. Jantar Sopot 1 - 0 Stolem Gniewino 28 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 23 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (66) 
177. Jantar Sopot 3 - 1 Olimpia Osowa 3 maja 2007 - 16:00
178. Stolem Gniewino 2 - 2 Grunke Somonino 3 maja 2007 - 15:00
179. Polonia Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb 3 maja 2007 - 11:00
180. Gedania Gdańsk 0 - 2 KS Żukowo 3 maja 2007 - 11:00
181. GKS Kolbudy 2 - 3 Eko-Prod Szemud 3 maja 2007 - 16:00
182. GKS Sierakowice 2 - 2 Lechia II Gdańsk 3 maja 2007 - 14:00
183. Radunia Stężyca 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 maja 2007 - 14:00
184. Sporting Leźno 0 - 3 KP Sopot 3 maja 2007 - 17:00
Kolejka 24 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
185. Olimpia Osowa 0 - 0 Sporting Leźno 6 maja 2007 - 16:00
186. KP Sopot 1 - 0 Radunia Stężyca 6 maja 2007 - 17:00
187. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 GKS Sierakowice 6 maja 2007 - 12:30
188. Lechia II Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy 6 maja 2007 - 13:30
189. Eko-Prod Szemud 2 - 1 Gedania Gdańsk 6 maja 2007 - 15:00
190. KS Żukowo 0 - 1 Polonia Gdańsk 6 maja 2007 - 17:00
191. Motława Suchy Dąb 0 - 2 Stolem Gniewino 6 maja 2007 - 13:00
192. Grunke Somonino 2 - 1 Jantar Sopot 6 maja 2007 - 16:00
Kolejka 25 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
193. Grunke Somonino 5 - 1 Olimpia Osowa 12 maja 2007 - 16:00
194. Jantar Sopot 7 - 0 Motława Suchy Dąb 12 maja 2007 - 17:00
195. Stolem Gniewino 4 - 0 KS Żukowo 12 maja 2007 - 15:00
196. Polonia Gdańsk 1 - 0 Eko-Prod Szemud 12 maja 2007 - 11:00
197. Gedania Gdańsk 1 - 0 Lechia II Gdańsk 13 maja 2007 - 14:30
198. GKS Kolbudy 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 13 maja 2007 - 16:00
199. GKS Sierakowice 2 - 2 KP Sopot 13 maja 2007 - 14:00
200. Radunia Stężyca 0 - 0 Sporting Leźno 12 maja 2007 - 16:00
Kolejka 26 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
201. Olimpia Osowa 3 - 0 Radunia Stężyca 19 maja 2007 - 17:00
202. Sporting Leźno 0 - 3 GKS Sierakowice 19 maja 2007 - 17:00
203. KP Sopot 3 - 3 GKS Kolbudy 19 maja 2007 - 17:00
204. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2007
205. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Polonia Gdańsk 20 maja 2007
206. Eko-Prod Szemud 2 - 1 Stolem Gniewino 19 maja 2007 - 16:00
207. KS Żukowo 1 - 0 Jantar Sopot 20 maja 2007 - 17:00
208. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Grunke Somonino 19 maja 2007 - 17:00
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
209. Motława Suchy Dąb 5 - 2 Olimpia Osowa 26 maja 2007 - 17:00
210. Grunke Somonino 3 - 1 KS Żukowo 26 maja 2007 - 17:00
211. Jantar Sopot 1 - 0 Eko-Prod Szemud 26 maja 2007 - 17:00
212. Stolem Gniewino 0 - 2 Lechia II Gdańsk 26 maja 2007 - 15:00
213. Polonia Gdańsk 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 26 maja 2007 - 11:00
214. Gedania Gdańsk 1 - 2 KP Sopot 26 maja 2007 - 11:00
215. GKS Kolbudy 6 - 0 Sporting Leźno 27 maja 2007 - 16:00
216. GKS Sierakowice 3 - 1 Radunia Stężyca 27 maja 2007 - 14:00
przerwany w 39.minucie przy stanie 0-0, doko?czony 31.05 o godz. 18:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
217. Olimpia Osowa 0 - 1 GKS Sierakowice 2 czerwca 2007 - 13:00
218. Radunia Stężyca 1 - 4 GKS Kolbudy 3 czerwca 2007 - 14:00
219. Sporting Leźno 0 - 1 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2007 - 17:00
220. KP Sopot 0 - 2 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2007 - 17:00
221. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Stolem Gniewino 3 czerwca 2007 - 12:30
222. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Jantar Sopot 3 czerwca 2007 - 13:30
223. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Grunke Somonino 2 czerwca 2007 - 16:00
224. KS Żukowo 4 - 2 Motława Suchy Dąb 2 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (85) 
225. KS Żukowo 4 - 0 Olimpia Osowa 7 czerwca 2007 - 16:00
226. Motława Suchy Dąb 6 - 2 Eko-Prod Szemud 7 czerwca 2007 - 16:00
227. Grunke Somonino 1 - 0 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2007 - 16:00
228. Jantar Sopot 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 7 czerwca 2007 - 16:00
229. Stolem Gniewino 0 - 0 KP Sopot 7 czerwca 2007 - 16:00
230. Polonia Gdańsk 1 - 2 Sporting Leźno 7 czerwca 2007 - 16:00
231. Gedania Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca 7 czerwca 2007 - 16:00
232. GKS Kolbudy 0 - 2 GKS Sierakowice 7 czerwca 2007 - 16:00
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (99) 
233. Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Kolbudy 10 czerwca 2007 - 11:00
234. GKS Sierakowice 0 - 2 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2007 - 11:00
235. Radunia Stężyca 2 - 3 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2007 - 11:00
236. Sporting Leźno 0 - 5 Stolem Gniewino 10 czerwca 2007 - 11:00
237. KP Sopot 3 - 2 Jantar Sopot 10 czerwca 2007 - 11:00
238. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Grunke Somonino 10 czerwca 2007 - 11:00
239. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb 10 czerwca 2007 - 11:00
240. Eko-Prod Szemud 5 - 1 KS Żukowo 10 czerwca 2007 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04