Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk III - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Centrum Pelplin 10 26 8 2 0 39 - 9
2. KS Skorzewo 9 25 8 1 0 31 - 3
3. Wda Lipusz 9 23 7 2 0 29 - 11
4. Sławek Borzechowo 9 19 6 1 2 26 - 11
5. Unia Klawkowo 9 14 4 2 3 9 - 9 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Jantar Pawłowo 10 14 4 2 4 17 - 19 1 0 0 0 1 1 - 2
7. GKS Bobowo 9 12 3 3 3 19 - 15
8. Wda Czarna Woda 10 10 3 1 6 11 - 21 1 3 1 0 0 1 - 0
9. Czarni Piece 9 10 3 1 5 15 - 19 1 0 0 0 1 0 - 1
10. Grom Kleszczewo 10 9 2 3 5 16 - 23 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Brda Rytel 9 9 2 3 4 12 - 19 1 1 0 1 0 2 - 2
12. LKP Nowa Karczma 9 8 2 2 5 10 - 18 1 3 1 0 0 2 - 1
13. Santana Wielki Klincz 9 8 2 2 5 17 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
14. Nowi Nowa Cerkiew 10 7 2 1 7 12 - 28
15. Sokół Zblewo 9 3 1 0 8 13 - 40
Ostatni komentarz dodał cpelplin 02.10.2021, 20:33:51


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Wda Czarna Woda 0 - 3 Sławek Borzechowo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jantar Pawłowo 0 - 0 Grom Kleszczewo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 14 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Klawkowo 1 - 1 LKP Nowa Karczma 14 sierpnia 2021 - 15:30
Brda Rytel 1 - 0 Sokół Zblewo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 0 Czarni Piece 13 sierpnia 2021 - 19:00
Santana Wielki Klincz 0 - 5 KS Skorzewo 11 sierpnia 2021 - 19:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sławek Borzechowo 0 - 3 KS Skorzewo 21 sierpnia 2021 - 17:00
Czarni Piece 3 - 5 Santana Wielki Klincz 21 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Zblewo 0 - 6 Wda Lipusz 22 sierpnia 2021 - 18:00
LKP Nowa Karczma 0 - 3 Brda Rytel 22 sierpnia 2021 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 GKS Bobowo 22 sierpnia 2021 - 15:00
Grom Kleszczewo 2 - 3 Centrum Pelplin 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wda Czarna Woda 1 - 4 Jantar Pawłowo 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Pawłowo 1 - 0 Sławek Borzechowo 28 sierpnia 2021 - 15:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Wda Czarna Woda 29 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Bobowo 4 - 2 Grom Kleszczewo 28 sierpnia 2021 - 18:00
Unia Klawkowo 1 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wda Lipusz 3 - 2 LKP Nowa Karczma 28 sierpnia 2021 - 16:00
Santana Wielki Klincz 4 - 3 Sokół Zblewo 29 sierpnia 2021 - 17:00
KS Skorzewo 3 - 0 Czarni Piece 28 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sławek Borzechowo 5 - 1 Czarni Piece 4 września 2021 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 5 KS Skorzewo 4 września 2021 - 16:00
LKP Nowa Karczma 2 - 1 Santana Wielki Klincz 4 września 2021 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 0 Brda Rytel 5 września 2021 - 15:00
Grom Kleszczewo 2 - 1 Unia Klawkowo 4 września 2021 - 11:00
Wda Czarna Woda 2 - 1 GKS Bobowo 4 września 2021 - 17:00
Jantar Pawłowo 2 - 6 Centrum Pelplin 5 września 2021 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Centrum Pelplin 3 - 3 Sławek Borzechowo 11 września 2021 - 17:00
GKS Bobowo 4 - 0 Jantar Pawłowo 11 września 2021 - 17:00
Unia Klawkowo 1 - 0 Wda Czarna Woda 11 września 2021 - 16:00
Brda Rytel 2 - 2 Grom Kleszczewo 11 września 2021 - 16:00
Wda Lipusz 5 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 10 września 2021 - 17:30
KS Skorzewo 3 - 0 LKP Nowa Karczma 11 września 2021 - 16:00
Czarni Piece 6 - 0 Sokół Zblewo 11 września 2021 - 14:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sławek Borzechowo 9 - 2 Sokół Zblewo 18 września 2021 - 17:00
LKP Nowa Karczma 1 - 1 Czarni Piece 19 września 2021 - 18:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 4 Santana Wielki Klincz 19 września 2021 - 15:00
Grom Kleszczewo 1 - 3 Wda Lipusz 18 września 2021 - 14:30
Wda Czarna Woda 1 - 1 Brda Rytel 18 września 2021 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Unia Klawkowo 18 września 2021 - 15:30
Centrum Pelplin 2 - 0 GKS Bobowo 18 września 2021 - 16:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bobowo 1 - 2 Sławek Borzechowo 25 września 2021 - 16:00
Unia Klawkowo 0 - 2 Centrum Pelplin 26 września 2021 - 14:00
Brda Rytel 2 - 3 Jantar Pawłowo 25 września 2021 - 16:00
Wda Lipusz 4 - 3 Wda Czarna Woda 25 września 2021 - 14:00
Santana Wielki Klincz 2 - 2 Grom Kleszczewo 25 września 2021 - 17:00
KS Skorzewo 5 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 25 września 2021 - 17:00
Sokół Zblewo 2 - 3 LKP Nowa Karczma 25 września 2021 - 14:00
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sławek Borzechowo 2 - 0 LKP Nowa Karczma 2 października 2021 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Czarni Piece 3 października 2021 - 15:00
Grom Kleszczewo 0 - 4 KS Skorzewo 3 października 2021 - 14:00
Wda Czarna Woda 2 - 1 Santana Wielki Klincz 2 października 2021 - 15:00
Jantar Pawłowo 2 - 3 Wda Lipusz 2 października 2021 - 15:00
Centrum Pelplin 8 - 1 Brda Rytel 2 października 2021 - 16:00
GKS Bobowo 1 - 1 Unia Klawkowo 2 października 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Klawkowo 0 - 2 Sławek Borzechowo 10 października 2021 - 14:00
Brda Rytel 2 - 2 GKS Bobowo 9 października 2021 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 1 Centrum Pelplin 9 października 2021 - 15:00
Santana Wielki Klincz 0 - 3 Jantar Pawłowo 9 października 2021 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 1 Wda Czarna Woda 9 października 2021 - 16:00
Czarni Piece 2 - 1 Grom Kleszczewo 9 października 2021 - 12:30
Sokół Zblewo 3 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 9 października 2021 - 14:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 LKP Nowa Karczma 17 października 2021 - 14:00
Grom Kleszczewo 4 - 2 Sokół Zblewo 16 października 2021 - 15:00
Wda Czarna Woda 1 - 0 Czarni Piece 16 października 2021 - 15:00
Jantar Pawłowo 1 - 1 KS Skorzewo 16 października 2021 - 15:00
Centrum Pelplin 7 - 0 Santana Wielki Klincz 16 października 2021 - 15:00
GKS Bobowo 2 - 2 Wda Lipusz 16 października 2021 - 16:00
Unia Klawkowo 2 - 0 Brda Rytel 17 października 2021 - 14:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel - Sławek Borzechowo 23 października 2021 - 15:00
Wda Lipusz - Unia Klawkowo 23 października 2021 - 11:00
Santana Wielki Klincz - GKS Bobowo 23 października 2021 - 16:00
KS Skorzewo - Centrum Pelplin 23 października 2021 - 15:00
Czarni Piece - Jantar Pawłowo 23 października 2021 - 14:00
Sokół Zblewo - Wda Czarna Woda 23 października 2021 - 14:00
LKP Nowa Karczma - Grom Kleszczewo 23 października 2021 - 15:00
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Nowi Nowa Cerkiew 30 października 2021 - 15:00
Wda Czarna Woda - LKP Nowa Karczma 30 października 2021 - 14:00
Jantar Pawłowo - Sokół Zblewo 27 października 2021 - 15:00
Centrum Pelplin - Czarni Piece 30 października 2021 - 15:00
GKS Bobowo - KS Skorzewo 27 października 2021 - 15:30
Unia Klawkowo - Santana Wielki Klincz 30 października 2021 - 15:00
Brda Rytel - Wda Lipusz 30 października 2021 - 15:00
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Lipusz - Sławek Borzechowo 6 listopada 2021 - 11:00
Santana Wielki Klincz - Brda Rytel 6 listopada 2021 - 15:00
KS Skorzewo - Unia Klawkowo 6 listopada 2021 - 15:00
Czarni Piece - GKS Bobowo 6 listopada 2021 - 14:00
Sokół Zblewo - Centrum Pelplin 6 listopada 2021 - 13:00
LKP Nowa Karczma - Jantar Pawłowo 7 listopada 2021 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew - Grom Kleszczewo 7 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Grom Kleszczewo 11 listopada 2021 - 13:30
Wda Czarna Woda - Nowi Nowa Cerkiew 11 listopada 2021 - 13:00
Centrum Pelplin - LKP Nowa Karczma 11 listopada 2021 - 13:30
GKS Bobowo - Sokół Zblewo
Unia Klawkowo - Czarni Piece 11 listopada 2021 - 14:00
Brda Rytel - KS Skorzewo 11 listopada 2021 - 13:00
Wda Lipusz - Santana Wielki Klincz 11 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santana Wielki Klincz - Sławek Borzechowo 14 listopada 2021 - 14:00
KS Skorzewo - Wda Lipusz
Czarni Piece - Brda Rytel 14 listopada 2021 - 14:00
Sokół Zblewo - Unia Klawkowo 14 listopada 2021 - 13:00
LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo 14 listopada 2021 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew - Jantar Pawłowo 14 listopada 2021 - 13:00
Grom Kleszczewo - Wda Czarna Woda
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Wda Czarna Woda
Grom Kleszczewo - Jantar Pawłowo
Nowi Nowa Cerkiew - Centrum Pelplin
LKP Nowa Karczma - Unia Klawkowo
Sokół Zblewo - Brda Rytel
Czarni Piece - Wda Lipusz
KS Skorzewo - Santana Wielki Klincz
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo - Sławek Borzechowo
Santana Wielki Klincz - Czarni Piece
Wda Lipusz - Sokół Zblewo
Brda Rytel - LKP Nowa Karczma
GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew
Centrum Pelplin - Grom Kleszczewo
Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Jantar Pawłowo
Wda Czarna Woda - Centrum Pelplin
Grom Kleszczewo - GKS Bobowo
Nowi Nowa Cerkiew - Unia Klawkowo
LKP Nowa Karczma - Wda Lipusz
Sokół Zblewo - Santana Wielki Klincz
Czarni Piece - KS Skorzewo
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Piece - Sławek Borzechowo
KS Skorzewo - Sokół Zblewo
Santana Wielki Klincz - LKP Nowa Karczma
Brda Rytel - Nowi Nowa Cerkiew
Unia Klawkowo - Grom Kleszczewo
GKS Bobowo - Wda Czarna Woda
Centrum Pelplin - Jantar Pawłowo
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Centrum Pelplin
Jantar Pawłowo - GKS Bobowo
Wda Czarna Woda - Unia Klawkowo
Grom Kleszczewo - Brda Rytel
Nowi Nowa Cerkiew - Wda Lipusz
LKP Nowa Karczma - KS Skorzewo
Sokół Zblewo - Czarni Piece
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Zblewo - Sławek Borzechowo
Czarni Piece - LKP Nowa Karczma
Santana Wielki Klincz - Nowi Nowa Cerkiew
Wda Lipusz - Grom Kleszczewo
Brda Rytel - Wda Czarna Woda
Unia Klawkowo - Jantar Pawłowo
GKS Bobowo - Centrum Pelplin
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - GKS Bobowo
Centrum Pelplin - Unia Klawkowo
Jantar Pawłowo - Brda Rytel
Wda Czarna Woda - Wda Lipusz
Grom Kleszczewo - Santana Wielki Klincz
Nowi Nowa Cerkiew - KS Skorzewo
LKP Nowa Karczma - Sokół Zblewo
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Sławek Borzechowo
Czarni Piece - Nowi Nowa Cerkiew
KS Skorzewo - Grom Kleszczewo
Santana Wielki Klincz - Wda Czarna Woda
Wda Lipusz - Jantar Pawłowo
Brda Rytel - Centrum Pelplin
Unia Klawkowo - GKS Bobowo
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Unia Klawkowo
GKS Bobowo - Brda Rytel
Centrum Pelplin - Wda Lipusz
Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz
Wda Czarna Woda - KS Skorzewo
Grom Kleszczewo - Czarni Piece
Nowi Nowa Cerkiew - Sokół Zblewo
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Nowi Nowa Cerkiew
Sokół Zblewo - Grom Kleszczewo
Czarni Piece - Wda Czarna Woda
KS Skorzewo - Jantar Pawłowo
Santana Wielki Klincz - Centrum Pelplin
Wda Lipusz - GKS Bobowo
Brda Rytel - Unia Klawkowo
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Brda Rytel
Unia Klawkowo - Wda Lipusz
GKS Bobowo - Santana Wielki Klincz
Centrum Pelplin - KS Skorzewo
Jantar Pawłowo - Czarni Piece
Wda Czarna Woda - Sokół Zblewo
Grom Kleszczewo - LKP Nowa Karczma
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nowi Nowa Cerkiew - Sławek Borzechowo
LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda
Sokół Zblewo - Jantar Pawłowo
Czarni Piece - Centrum Pelplin
KS Skorzewo - GKS Bobowo
Santana Wielki Klincz - Unia Klawkowo
Wda Lipusz - Brda Rytel
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Wda Lipusz
Brda Rytel - Santana Wielki Klincz
Unia Klawkowo - KS Skorzewo
GKS Bobowo - Czarni Piece
Centrum Pelplin - Sokół Zblewo
Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma
Grom Kleszczewo - Nowi Nowa Cerkiew
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Kleszczewo - Sławek Borzechowo
Nowi Nowa Cerkiew - Wda Czarna Woda
LKP Nowa Karczma - Centrum Pelplin
Sokół Zblewo - GKS Bobowo
Czarni Piece - Unia Klawkowo
KS Skorzewo - Brda Rytel
Santana Wielki Klincz - Wda Lipusz
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Santana Wielki Klincz
Wda Lipusz - KS Skorzewo
Brda Rytel - Czarni Piece
Unia Klawkowo - Sokół Zblewo
GKS Bobowo - LKP Nowa Karczma
Jantar Pawłowo - Nowi Nowa Cerkiew
Wda Czarna Woda - Grom Kleszczewo
Pauza: Centrum Pelplin, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30