Baner

V liga - pomorska - grupa Słupsk - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Wyczechy 34 81 25 6 3 105 - 32
2. Start Miastko 34 74 23 5 6 99 - 43
3. Gryf Słupsk KS 34 69 20 9 5 101 - 38 2 3 1 0 1 4 - 4
4. MKS Debrzno 34 69 22 3 9 132 - 66 2 3 1 0 1 4 - 4
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 34 60 19 3 12 67 - 56
6. Jantaria Pobłocie 34 58 18 4 12 76 - 63
7. Czarni Czarne 34 53 16 5 13 61 - 61
8. Myśliwiec Tuchomie 34 51 14 9 11 60 - 58
9. Dolina Gałąźnia Wielka 34 50 15 5 14 81 - 63
10. Kaszubia Studzienice 34 46 13 7 14 59 - 64
11. Gryf II Słupsk 34 43 13 4 17 91 - 71
12. Brda Przechlewo 34 42 13 3 18 67 - 95 2 3 1 0 1 3 - 1
13. Piast Człuchów 34 42 12 6 16 63 - 83 2 3 1 0 1 1 - 3
14. Lipniczanka Lipnica 34 40 12 4 18 58 - 88
15. KS Włynkówko 34 31 8 7 19 56 - 88
16. GTS Czarna Dąbrówka 34 29 7 8 19 60 - 113
17. Zawisza Borzytuchom 34 18 5 3 26 48 - 99
18. Wybrzeże Objazda 34 15 4 3 27 33 - 136
Ostatni komentarz dodał Komodo 24.06.2022, 19:46:39


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Czarni Czarne 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 sierpnia 2021 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 3 Sokół Wyczechy 8 sierpnia 2021 - 18:00
Gryf II Słupsk 2 - 0 KS Włynkówko 8 sierpnia 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Gryf Słupsk KS 7 sierpnia 2021 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Kaszubia Studzienice 8 sierpnia 2021 - 18:00
Brda Przechlewo 0 - 1 Piast Człuchów 8 sierpnia 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 8 sierpnia 2021 - 18:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 4 Jantaria Pobłocie 7 sierpnia 2021 - 16:00
Start Miastko 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 sierpnia 2021 - 19:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Piast Człuchów 1 - 1 Czarni Czarne 14 sierpnia 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2021 - 12:00
Jantaria Pobłocie 0 - 0 Start Miastko 15 sierpnia 2021 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 3 Brda Przechlewo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 14 sierpnia 2021 - 18:00
Kaszubia Studzienice 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 15 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Gryf II Słupsk 14 sierpnia 2021 - 11:00
KS Włynkówko 3 - 3 MKS Debrzno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Wyczechy 5 - 0 Wybrzeże Objazda 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 7 Sokół Wyczechy 21 sierpnia 2021 - 15:00
Start Miastko 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 21 sierpnia 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 2 - 0 KS Włynkówko 22 sierpnia 2021 - 18:00
MKS Debrzno 3 - 2 Gryf Słupsk KS 22 sierpnia 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk 3 - 4 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Jantaria Pobłocie 21 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni Czarne 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 sierpnia 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Piast Człuchów 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
Piast Człuchów 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 28 sierpnia 2021 - 15:00
KS Włynkówko 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jantaria Pobłocie 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 29 sierpnia 2021 - 13:00
Sokół Wyczechy 1 - 4 Start Miastko 27 sierpnia 2021 - 18:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Czarni Czarne 28 sierpnia 2021 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 28 sierpnia 2021 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Gryf II Słupsk 26 sierpnia 2021 - 18:45
Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 29 sierpnia 2021 - 14:30
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Wybrzeże Objazda 29 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (27) 
Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Gryf Słupsk KS 4 września 2021 - 15:00
Czarni Czarne 3 - 0 Jantaria Pobłocie 4 września 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Brda Przechlewo 5 września 2021 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 września 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk 2 - 3 Piast Człuchów 5 września 2021 - 17:00
MKS Debrzno 8 - 2 Lipniczanka Lipnica 4 września 2021 - 16:30
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Kaszubia Studzienice 5 września 2021 - 17:00
Start Miastko 5 - 2 KS Włynkówko 4 września 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Sokół Wyczechy 5 września 2021 - 12:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (19) 
Piast Człuchów 1 - 1 MKS Debrzno 11 września 2021 - 16:00
Jantaria Pobłocie 1 - 0 Sokół Wyczechy 11 września 2021 - 15:00
Czarni Czarne 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 11 września 2021 - 15:00
Gryf Słupsk KS 6 - 0 Start Miastko 11 września 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 12 września 2021 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Wybrzeże Objazda 12 września 2021 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Gryf II Słupsk 11 września 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Brda Przechlewo 11 września 2021 - 15:00
KS Włynkówko 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 18 września 2021 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Czarni Czarne 18 września 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Jantaria Pobłocie 19 września 2021 - 12:00
Gryf II Słupsk 9 - 1 Brda Przechlewo 19 września 2021 - 13:00
MKS Debrzno 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 1 - 1 Piast Człuchów 19 września 2021 - 16:30
Start Miastko 5 - 1 Kaszubia Studzienice 19 września 2021 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 9 Gryf Słupsk KS 19 września 2021 - 12:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 KS Włynkówko 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (48) 
Piast Człuchów 7 - 1 Zawisza Borzytuchom 25 września 2021 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 6 Start Miastko 24 września 2021 - 17:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 września 2021 - 16:00
Czarni Czarne 1 - 0 Gryf II Słupsk 26 września 2021 - 15:00
Brda Przechlewo 0 - 6 MKS Debrzno 25 września 2021 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Wybrzeże Objazda 25 września 2021 - 16:00
Jantaria Pobłocie 5 - 0 KS Włynkówko 26 września 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS 0 - 1 Sokół Wyczechy 25 września 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 25 września 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (20) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 października 2021 - 15:00
Gryf II Słupsk 7 - 1 Myśliwiec Tuchomie 3 października 2021 - 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Jantaria Pobłocie 2 października 2021 - 15:00
KS Włynkówko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 2 października 2021 - 16:00
Sokół Wyczechy 5 - 2 Kaszubia Studzienice 2 października 2021 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 3 października 2021 - 12:00
Start Miastko 2 - 0 Piast Człuchów 2 października 2021 - 15:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Brda Przechlewo 3 października 2021 - 16:00
MKS Debrzno 5 - 1 Czarni Czarne 3 października 2021 - 15:30
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Piast Człuchów 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 9 października 2021 - 15:00
Kaszubia Studzienice 0 - 3 KS Włynkówko 10 października 2021 - 11:00
Jantaria Pobłocie 4 - 0 Gryf Słupsk KS 10 października 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 4 Sokół Wyczechy 10 października 2021 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Start Miastko 9 października 2021 - 15:00
Brda Przechlewo 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 9 października 2021 - 15:00
Czarni Czarne 4 - 0 Wybrzeże Objazda 9 października 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 MKS Debrzno 9 października 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Gryf II Słupsk 9 października 2021 - 12:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Czarni Czarne 16 października 2021 - 11:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Kaszubia Studzienice 16 października 2021 - 12:00
KS Włynkówko 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 października 2021 - 16:00
Sokół Wyczechy 2 - 0 Piast Człuchów 16 października 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 17 października 2021 - 12:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 17 października 2021 - 15:30
Gryf II Słupsk 0 - 3 Jantaria Pobłocie 17 października 2021 - 11:00
vo, na boisku 4-3
Start Miastko 6 - 0 Brda Przechlewo 16 października 2021 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (35) 
Piast Człuchów 6 - 4 KS Włynkówko 23 października 2021 - 14:00
Brda Przechlewo 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 23 października 2021 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 5 Sokół Wyczechy 23 października 2021 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Gryf Słupsk KS 24 października 2021 - 14:00
Gryf II Słupsk 0 - 4 MKS Debrzno 23 października 2021 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 13 - 0 Wybrzeże Objazda 24 października 2021 - 13:00
Jantaria Pobłocie 3 - 3 Kaszubia Studzienice 24 października 2021 - 13:00
Czarni Czarne 0 - 3 Start Miastko 23 października 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 października 2021 - 12:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (52) 
Sokół Wyczechy 4 - 2 Brda Przechlewo 30 października 2021 - 15:00
MKS Debrzno 6 - 3 Jantaria Pobłocie 30 października 2021 - 15:00
Wybrzeże Objazda 2 - 9 Gryf II Słupsk 27 października 2021 - 20:00
Start Miastko 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 27 października 2021 - 15:30
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Czarni Czarne 30 października 2021 - 14:00
KS Włynkówko 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 30 października 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Piast Człuchów 11 listopada 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 30 października 2021 - 11:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 30 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (84) 
Piast Człuchów 3 - 1 Kaszubia Studzienice 6 listopada 2021 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Gryf Słupsk KS 6 listopada 2021 - 13:00
Brda Przechlewo 3 - 2 KS Włynkówko 6 listopada 2021 - 14:00
Czarni Czarne 1 - 2 Sokół Wyczechy 6 listopada 2021 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 7 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 7 listopada 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Start Miastko 7 listopada 2021 - 13:00
MKS Debrzno 9 - 0 Wybrzeże Objazda 7 listopada 2021 - 13:30
Gryf II Słupsk 8 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 listopada 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 7 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (32) 
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 listopada 2021 - 12:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Piast Człuchów 14 listopada 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS 4 - 0 Brda Przechlewo 14 listopada 2021 - 11:00
KS Włynkówko 1 - 1 Czarni Czarne 13 listopada 2021 - 14:00
Sokół Wyczechy 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 13 listopada 2021 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 listopada 2021 - 12:00
Start Miastko 5 - 1 Gryf II Słupsk 14 listopada 2021 - 12:00
Wybrzeże Objazda 1 - 2 Jantaria Pobłocie 14 listopada 2021 - 13:30
Zawisza Borzytuchom 2 - 5 MKS Debrzno 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (56) 
Myśliwiec Tuchomie 8 - 3 KS Włynkówko 21 listopada 2021 - 11:00
Czarni Czarne 1 - 5 Gryf Słupsk KS 20 listopada 2021 - 14:00
Brda Przechlewo 2 - 0 Kaszubia Studzienice 20 listopada 2021 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 20 listopada 2021 - 13:00
Jantaria Pobłocie 8 - 2 Piast Człuchów 21 listopada 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Sokół Wyczechy 20 listopada 2021 - 11:00
Gryf II Słupsk 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 21 listopada 2021 - 13:00
MKS Debrzno 3 - 0 Start Miastko 21 listopada 2021 - 13:30
Wybrzeże Objazda 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 5 grudnia 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (31) 
Piast Człuchów 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 listopada 2021 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 6 MKS Debrzno 28 listopada 2021 - 12:00
Sokół Wyczechy 2 - 2 Gryf II Słupsk 27 listopada 2021 - 13:00
KS Włynkówko 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 27 listopada 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie 27 listopada 2021 - 12:00
Kaszubia Studzienice 1 - 1 Czarni Czarne 28 listopada 2021 - 11:00
Wybrzeże Objazda 2 - 9 Start Miastko 9 grudnia 2021 - 19:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 3 Brda Przechlewo 27 listopada 2021 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Jantaria Pobłocie 27 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (36) 
Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Czarni Czarne 5 marca 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 MKS Debrzno 5 marca 2022 - 15:00
KS Włynkówko 3 - 1 Gryf II Słupsk 5 marca 2022 - 12:00
Gryf Słupsk KS 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 5 marca 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 6 marca 2022 - 13:30
Piast Człuchów 0 - 3 Brda Przechlewo 6 marca 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Wybrzeże Objazda 6 marca 2022 - 12:00
Jantaria Pobłocie 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 marca 2022 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Start Miastko 5 marca 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (36) 
Czarni Czarne 3 - 1 Piast Człuchów 13 marca 2022 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 12 marca 2022 - 15:00
Start Miastko 2 - 1 Jantaria Pobłocie 13 marca 2022 - 11:00
Brda Przechlewo 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 marca 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 12 marca 2022 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Kaszubia Studzienice 13 marca 2022 - 11:00
Gryf II Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk KS 13 marca 2022 - 18:00
MKS Debrzno 3 - 2 KS Włynkówko 13 marca 2022 - 15:00
Wybrzeże Objazda 0 - 5 Sokół Wyczechy 13 marca 2022 - 14:00
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Sokół Wyczechy 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 19 marca 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 Start Miastko 20 marca 2022 - 12:00
KS Włynkówko 0 - 0 Wybrzeże Objazda 20 marca 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 MKS Debrzno 19 marca 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Gryf II Słupsk 19 marca 2022 - 14:30
Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 20 marca 2022 - 14:00
Jantaria Pobłocie 3 - 0 Brda Przechlewo 20 marca 2022 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Czarni Czarne 19 marca 2022 - 15:00
Piast Człuchów 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 20 marca 2022 - 15:00
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (35) 
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 Piast Człuchów 26 marca 2022 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 3 KS Włynkówko 26 marca 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Jantaria Pobłocie 27 marca 2022 - 12:00
Start Miastko 1 - 1 Sokół Wyczechy 26 marca 2022 - 15:00
Czarni Czarne 0 - 0 Brda Przechlewo 27 marca 2022 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 marca 2022 - 12:00
Gryf II Słupsk 0 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 marca 2022 - 18:00
MKS Debrzno 2 - 2 Kaszubia Studzienice 27 marca 2022 - 15:30
Wybrzeże Objazda 0 - 5 Gryf Słupsk KS 27 marca 2022 - 14:00
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (34) 
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 31 marca 2022 - 15:00
Jantaria Pobłocie 0 - 3 Czarni Czarne 3 kwietnia 2022 - 13:00
Brda Przechlewo 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 2 kwietnia 2022 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 2 kwietnia 2022 - 15:00
Piast Człuchów 3 - 2 Gryf II Słupsk 3 kwietnia 2022 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 4 MKS Debrzno 3 kwietnia 2022 - 14:00
Kaszubia Studzienice 5 - 0 Wybrzeże Objazda 3 kwietnia 2022 - 13:30
KS Włynkówko 2 - 2 Start Miastko 2 kwietnia 2022 - 15:00
Sokół Wyczechy 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 2 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (33) 
MKS Debrzno 8 - 1 Piast Człuchów 10 kwietnia 2022 - 16:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 Jantaria Pobłocie 9 kwietnia 2022 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Czarni Czarne 10 kwietnia 2022 - 12:00
Start Miastko 0 - 4 Gryf Słupsk KS 9 kwietnia 2022 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Kaszubia Studzienice 9 kwietnia 2022 - 15:00
Wybrzeże Objazda 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 10 kwietnia 2022 - 14:00
Gryf II Słupsk 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 kwietnia 2022 - 15:00
Brda Przechlewo 3 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 9 kwietnia 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 KS Włynkówko 10 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (43) 
Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 13 kwietnia 2022 - 18:00
Czarni Czarne 4 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 13 kwietnia 2022 - 16:30
Jantaria Pobłocie 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 16 kwietnia 2022 - 14:00
Brda Przechlewo 2 - 0 Gryf II Słupsk 13 kwietnia 2022 - 17:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 MKS Debrzno 16 kwietnia 2022 - 14:00
Piast Człuchów 3 - 0 Wybrzeże Objazda 16 kwietnia 2022 - 14:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Start Miastko 13 kwietnia 2022 - 16:30
Gryf Słupsk KS 6 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 kwietnia 2022 - 11:00
KS Włynkówko 1 - 2 Sokół Wyczechy 13 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (70) 
Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Piast Człuchów 23 kwietnia 2022 - 15:00
Start Miastko 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 24 kwietnia 2022 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 kwietnia 2022 - 13:00
Gryf II Słupsk 4 - 2 Czarni Czarne 24 kwietnia 2022 - 14:00
MKS Debrzno 8 - 1 Brda Przechlewo 24 kwietnia 2022 - 17:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 kwietnia 2022 - 14:00
KS Włynkówko 3 - 0 Jantaria Pobłocie 23 kwietnia 2022 - 16:00
Sokół Wyczechy 1 - 1 Gryf Słupsk KS 23 kwietnia 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Kaszubia Studzienice 23 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (49) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 30 kwietnia 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Gryf II Słupsk 30 kwietnia 2022 - 14:00
Jantaria Pobłocie 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 30 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 5 - 0 KS Włynkówko 30 kwietnia 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 1 Sokół Wyczechy 30 kwietnia 2022 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 27 kwietnia 2022 - 18:15
Piast Człuchów 4 - 2 Start Miastko 30 kwietnia 2022 - 17:00
Brda Przechlewo 7 - 0 Wybrzeże Objazda 30 kwietnia 2022 - 12:00
Czarni Czarne 4 - 3 MKS Debrzno 30 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Piast Człuchów 3 maja 2022 - 18:00
KS Włynkówko 1 - 2 Kaszubia Studzienice 3 maja 2022 - 16:00
Gryf Słupsk KS 7 - 1 Jantaria Pobłocie 3 maja 2022 - 11:00
Sokół Wyczechy 7 - 0 Lipniczanka Lipnica 3 maja 2022 - 15:00
Start Miastko 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 3 maja 2022 - 12:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Brda Przechlewo 3 maja 2022 - 15:00
Wybrzeże Objazda 4 - 1 Czarni Czarne 3 maja 2022 - 14:00
MKS Debrzno 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 3 maja 2022 - 17:00
Gryf II Słupsk 1 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 3 maja 2022 - 16:00
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (27) 
Czarni Czarne 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 maja 2022 - 16:30
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Gryf Słupsk KS 8 maja 2022 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 1 KS Włynkówko 7 maja 2022 - 17:00
Piast Człuchów 1 - 4 Sokół Wyczechy 8 maja 2022 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 maja 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Wybrzeże Objazda 7 maja 2022 - 16:00
Jantaria Pobłocie 2 - 1 Gryf II Słupsk 8 maja 2022 - 13:00
Brda Przechlewo 0 - 5 Start Miastko 7 maja 2022 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 MKS Debrzno 8 maja 2022 - 13:00
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (26) 
KS Włynkówko 3 - 1 Piast Człuchów 14 maja 2022 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Brda Przechlewo 14 maja 2022 - 17:00
Sokół Wyczechy 5 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 maja 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 6 - 1 Lipniczanka Lipnica 14 maja 2022 - 11:00
MKS Debrzno 4 - 1 Gryf II Słupsk 14 maja 2022 - 17:00
Wybrzeże Objazda 1 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 15 maja 2022 - 14:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Jantaria Pobłocie 15 maja 2022 - 13:30
Start Miastko 5 - 0 Czarni Czarne 15 maja 2022 - 12:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 14 maja 2022 - 14:00
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (74) 
Brda Przechlewo 1 - 3 Sokół Wyczechy 21 maja 2022 - 15:00
Jantaria Pobłocie 5 - 2 MKS Debrzno 22 maja 2022 - 13:00
Gryf II Słupsk 7 - 0 Wybrzeże Objazda 22 maja 2022 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Start Miastko 22 maja 2022 - 18:00
Czarni Czarne 5 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 22 maja 2022 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 2 KS Włynkówko 21 maja 2022 - 15:00
Piast Człuchów 0 - 0 Gryf Słupsk KS 22 maja 2022 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Kaszubia Studzienice 22 maja 2022 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 21 maja 2022 - 15:00
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (66) 
Kaszubia Studzienice 1 - 1 Piast Człuchów 29 maja 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 maja 2022 - 11:00
KS Włynkówko 3 - 4 Brda Przechlewo 28 maja 2022 - 16:00
Sokół Wyczechy 4 - 0 Czarni Czarne 28 maja 2022 - 12:30
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 28 maja 2022 - 17:00
Start Miastko 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 28 maja 2022 - 17:00
Wybrzeże Objazda 3 - 5 MKS Debrzno 29 maja 2022 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 5 Gryf II Słupsk 28 maja 2022 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Jantaria Pobłocie 28 maja 2022 - 17:00
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (33) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Kaszubia Studzienice 4 czerwca 2022 - 15:00
Piast Człuchów 2 - 3 Lipniczanka Lipnica 4 czerwca 2022 - 15:00
Brda Przechlewo 3 - 6 Gryf Słupsk KS 4 czerwca 2022 - 16:00
Czarni Czarne 1 - 1 KS Włynkówko 5 czerwca 2022 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Sokół Wyczechy 5 czerwca 2022 - 18:00
Dolina Gałąźnia Wielka 6 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 4 czerwca 2022 - 15:00
Gryf II Słupsk 2 - 2 Start Miastko 5 czerwca 2022 - 16:00
Jantaria Pobłocie 4 - 0 Wybrzeże Objazda 5 czerwca 2022 - 13:00
MKS Debrzno 4 - 0 Zawisza Borzytuchom 5 czerwca 2022 - 17:30
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (17) 
KS Włynkówko 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 11 czerwca 2022 - 16:00
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Czarni Czarne 11 czerwca 2022 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Brda Przechlewo 11 czerwca 2022 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 czerwca 2022 - 14:00
Piast Człuchów 1 - 2 Jantaria Pobłocie 12 czerwca 2022 - 13:00
Sokół Wyczechy 5 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 11 czerwca 2022 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 3 Gryf II Słupsk 11 czerwca 2022 - 17:00
Start Miastko 5 - 1 MKS Debrzno 12 czerwca 2022 - 18:00
Zawisza Borzytuchom 6 - 0 Wybrzeże Objazda 11 czerwca 2022 - 13:00
Kolejka 34 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (14) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Piast Człuchów 16 czerwca 2022 - 17:00
MKS Debrzno 12 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 16 czerwca 2022 - 17:00
Gryf II Słupsk 0 - 3 Sokół Wyczechy 16 czerwca 2022 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 KS Włynkówko 16 czerwca 2022 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Gryf Słupsk KS 16 czerwca 2022 - 17:00
Czarni Czarne 3 - 0 Kaszubia Studzienice 16 czerwca 2022 - 17:00
Start Miastko 5 - 1 Wybrzeże Objazda 16 czerwca 2022 - 17:00
Brda Przechlewo 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 16 czerwca 2022 - 17:00
Jantaria Pobłocie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 16 czerwca 2022 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE