Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Sokół Wyczechy |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Gryf II Słupsk |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
8 sierpnia 2021
8.08 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
8 sierpnia 2021
8.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
6 sierpnia 2021
6.08 - 19:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
15 sierpnia 2021
15.08 - 12:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
Start Miastko |
15 sierpnia 2021
15.08 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 3 |
Brda Przechlewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
KS Włynkówko |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 7 |
Sokół Wyczechy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
3 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 4 |
Start Miastko |
27 sierpnia 2021
27.08 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Gryf II Słupsk |
26 sierpnia 2021
26.08 - 18:45 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:30 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
8 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Start Miastko |
5 - 2 |
KS Włynkówko |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Sokół Wyczechy |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 0 |
Start Miastko |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Gryf II Słupsk |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Gryf II Słupsk |
9 - 1 |
Brda Przechlewo |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
MKS Debrzno |
0 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 9 |
Gryf Słupsk KS |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
KS Włynkówko |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Piast Człuchów |
7 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 6 |
Start Miastko |
24 września 2021
24.09 - 17:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Gryf II Słupsk |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 6 |
MKS Debrzno |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 0 |
KS Włynkówko |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 1 |
Sokół Wyczechy |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
7 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
KS Włynkówko |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Czarni Czarne |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Piast Człuchów |
3 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 4 |
Sokół Wyczechy |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Start Miastko |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Gryf II Słupsk |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
KS Włynkówko |
1 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
vo, na boisku 4-3 |
Start Miastko |
6 - 0 |
Brda Przechlewo |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Piast Człuchów |
6 - 4 |
KS Włynkówko |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
8 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 5 |
Sokół Wyczechy |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 4 |
MKS Debrzno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Start Miastko |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Sokół Wyczechy |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
MKS Debrzno |
6 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 9 |
Gryf II Słupsk |
27 października 2021
27.10 - 20:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 października 2021
27.10 - 15:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
KS Włynkówko |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
KS Włynkówko |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Start Miastko |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
9 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Gryf II Słupsk |
8 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 2 |
Piast Człuchów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 0 |
Brda Przechlewo |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Gryf II Słupsk |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 5 |
MKS Debrzno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Myśliwiec Tuchomie |
8 - 3 |
KS Włynkówko |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
8 - 2 |
Piast Człuchów |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Gryf II Słupsk |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Start Miastko |
21 listopada 2021
21.11 - 13:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
5 grudnia 2021
5.12 - 13:00 |
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 6 |
MKS Debrzno |
28 listopada 2021
28.11 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Gryf II Słupsk |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 9 |
Start Miastko |
9 grudnia 2021
9.12 - 19:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 3 |
Brda Przechlewo |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
KS Włynkówko |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 marca 2022
5.03 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 marca 2022
6.03 - 13:30 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Brda Przechlewo |
6 marca 2022
6.03 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
6 marca 2022
6.03 - 12:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 marca 2022
6.03 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Start Miastko |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
13 marca 2022
13.03 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
13 marca 2022
13.03 - 11:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
KS Włynkówko |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Sokół Wyczechy |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Sokół Wyczechy |
5 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 5 |
Start Miastko |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
KS Włynkówko |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Gryf II Słupsk |
19 marca 2022
19.03 - 14:30 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Piast Człuchów |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
KS Włynkówko |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 |
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
31 marca 2022
31.03 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Gryf II Słupsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 4 |
MKS Debrzno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:30 |
KS Włynkówko |
2 - 2 |
Start Miastko |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (33) |
MKS Debrzno |
8 - 1 |
Piast Człuchów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Start Miastko |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Czarni Czarne |
4 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Gryf II Słupsk |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Start Miastko |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
Piast Człuchów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Gryf II Słupsk |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
MKS Debrzno |
8 - 1 |
Brda Przechlewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Gryf II Słupsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 0 |
KS Włynkówko |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:15 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Start Miastko |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Czarni Czarne |
4 - 3 |
MKS Debrzno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
3 maja 2022
3.05 - 18:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
7 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
7 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
7 maja 2022
7.05 - 16:30 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 1 |
KS Włynkówko |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
1 - 4 |
Sokół Wyczechy |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Gryf II Słupsk |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 5 |
Start Miastko |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KS Włynkówko |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Gryf II Słupsk |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
15 maja 2022
15.05 - 13:30 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Czarni Czarne |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 1 |
Start Miastko |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Czarni Czarne |
5 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 2 |
KS Włynkówko |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
KS Włynkówko |
3 - 4 |
Brda Przechlewo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
28 maja 2022
28.05 - 12:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 5 |
MKS Debrzno |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 5 |
Gryf II Słupsk |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
6 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
2 - 2 |
Start Miastko |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:30 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (17) |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 3 |
Gryf II Słupsk |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Kolejka 34 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
MKS Debrzno |
12 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
KS Włynkówko |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
|