MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 30 77 24 5 1 127 - 21
2. Lechia Gdańsk 30 75 23 6 1 117 - 15
3. Gedania Gdańsk 30 60 17 9 4 82 - 26
4. Arka Gdynia 30 53 16 5 9 71 - 32
5. Gryf 95 Słupsk 30 53 17 2 11 76 - 54
6. Wierzyca Starogard Gdański 30 51 16 3 11 68 - 54
7. Bałtyk Gdynia 30 48 14 6 10 57 - 47
8. Bytovia Bytów 30 44 13 5 12 48 - 82
9. Wisła Tczew 30 42 13 3 14 50 - 76
10. Pomezania Malbork 30 37 11 4 15 63 - 80
11. Polonia Gdańsk 30 36 10 6 14 37 - 66
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 32 9 5 16 30 - 60
13. Chojniczanka Chojnice 30 24 7 3 20 31 - 74
14. Cartusia Kartuzy 30 22 6 4 20 28 - 72
15. Wietcisa Skarszewy 30 16 4 4 22 31 - 121
16. Rodło Kwidzyn 30 14 4 2 24 21 - 93
Ostatni komentarz dodał Blondi#20 15.07.2007, 22:52:59
* Delta Mi?oradz wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajęło Rod?o Kwidzyn.



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (171) 
1. Bytovia Bytów 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański 19 sierpnia 2006 - 18:00
2. Wietcisa Skarszewy 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. Lechia Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 20 sierpnia 2006 - 12:30
4. Pomezania Malbork 4 - 3 Rodło Kwidzyn
5. Wisła Tczew 0 - 4 Bałtyk Gdynia
6. Arka Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 sierpnia 2006 - 13:00
7. Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Polonia Gdańsk 19 sierpnia 2006 - 14:00
8. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 2 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (125) 
9. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2006 - 13:00
10. Polonia Gdańsk 3 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 15:30
11. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 23 sierpnia 2006
12. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 11:00
13. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wisła Tczew 23 sierpnia 2006
14. Gedania Gdańsk 4 - 2 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2006
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2006
16. Bytovia Bytów 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 23 sierpnia 2006
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (61) 
17. Wietcisa Skarszewy 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański 26 sierpnia 2006 - 17:00
18. Lechia Gdańsk 8 - 0 Bytovia Bytów
19. Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2006 - 14:00
20. Wisła Tczew 1 - 7 Gedania Gdańsk
21. Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2006 - 13:00
22. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
23. SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2006 - 13:30
24. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2006
Kolejka 4 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (95) 
25. Wierzyca Starogard Gdański 10 - 1 Polonia Gdańsk
26. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Cartusia Kartuzy
27. Bałtyk Gdynia 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 3 września 2006 - 13:00
28. Rodło Kwidzyn 2 - 5 Gryf 95 Słupsk
29. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 3 września 2006 - 16:00
30. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Wisła Tczew
31. Bytovia Bytów 2 - 3 Pomezania Malbork
32. Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
33. Lechia Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
34. Pomezania Malbork 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 9 września 2006 - 14:00
35. Wisła Tczew 4 - 1 Bytovia Bytów
36. Arka Gdynia 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2006 - 13:00
37. Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Gedania Gdańsk
38. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 0 Rodło Kwidzyn
39. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Bałtyk Gdynia
40. Polonia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (46) 
41. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
42. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Gdańsk
43. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Cartusia Kartuzy
44. Gedania Gdańsk 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
46. Bytovia Bytów 2 - 1 Arka Gdynia
47. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Wisła Tczew
48. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
49. Pomezania Malbork 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 23 września 2006 - 14:00
50. Wisła Tczew 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo, na boisku 0-2
51. Arka Gdynia 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
52. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów
53. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gedania Gdańsk
55. Polonia Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn
56. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (71) 
57. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia
58. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
59. Gedania Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk
60. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Cartusia Kartuzy
61. Bytovia Bytów 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
62. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
63. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
64. Pomezania Malbork 2 - 3 Wisła Tczew 1 października 2006 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (73) 
65. Wisła Tczew 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
66. Arka Gdynia 1 - 2 Pomezania Malbork
67. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
68. SWSiEMP Arka Gdynia 17 - 0 Wietcisa Skarszewy
69. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Bytovia Bytów
70. Polonia Gdańsk 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
71. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gedania Gdańsk
72. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
73. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 0 Rodło Kwidzyn
74. Gedania Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
75. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
76. Bytovia Bytów 1 - 1 Polonia Gdańsk
77. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Cartusia Kartuzy
78. Lechia Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
79. Pomezania Malbork 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 15 października 2006 - 14:00
80. Wisła Tczew 0 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
81. Arka Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
82. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Wisła Tczew
83. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Pomezania Malbork
84. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Lechia Gdańsk
85. Polonia Gdańsk 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
86. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bytovia Bytów
87. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
88. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (81) 
89. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 6 Gedania Gdańsk
90. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Rodło Kwidzyn
91. Bytovia Bytów 4 - 0 Bałtyk Gdynia
92. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
93. Lechia Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
94. Pomezania Malbork 3 - 0 Cartusia Kartuzy
95. Wisła Tczew 1 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
96. Arka Gdynia 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
97. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
98. SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 2 Arka Gdynia
99. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Wisła Tczew 26 listopada 2006
100. Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork
101. Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Lechia Gdańsk
102. Bałtyk Gdynia 8 - 3 Wietcisa Skarszewy
103. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Bytovia Bytów
104. Gedania Gdańsk 10 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
105. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
106. Bytovia Bytów 0 - 9 Gedania Gdańsk
107. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Rodło Kwidzyn
108. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
109. Pomezania Malbork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 listopada 2006 - 14:00
110. Wisła Tczew 3 - 2 Polonia Gdańsk
111. Arka Gdynia 7 - 0 Cartusia Kartuzy
112. Gryf 95 Słupsk 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
113. SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
114. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
115. Polonia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia
116. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Wisła Tczew
117. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomezania Malbork
118. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Lechia Gdańsk
119. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
120. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
121. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Bytovia Bytów
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
123. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
124. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
125. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wisła Tczew
126. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Arka Gdynia
127. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
128. Cartusia Kartuzy 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
129. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
130. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Polonia Gdańsk
131. Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
132. Arka Gdynia 2 - 1 Bałtyk Gdynia
133. Wisła Tczew 3 - 0 Rodło Kwidzyn
134. Pomezania Malbork 0 - 2 Gedania Gdańsk
135. Lechia Gdańsk 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
136. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Bytovia Bytów
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
137. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 kwietnia 2007 - 11:00
138. Bytovia Bytów 1 - 8 Lechia Gdańsk 31 marca 2007 - 13:00
139. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 31 marca 2007 - 12:00
140. Gedania Gdańsk 2 - 2 Wisła Tczew 31 marca 2007 - 11:00
141. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Arka Gdynia 1 kwietnia 2007 - 13:00
142. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia 2007 - 13:00
143. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 31 marca 2007 - 11:00
144. Polonia Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
145. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
146. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2007
147. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2007 - 13:00
148. Gryf 95 Słupsk 9 - 1 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2007 - 16:00
149. Arka Gdynia 0 - 2 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 11:00
150. Wisła Tczew 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
151. Pomezania Malbork 4 - 2 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2007 - 14:00
152. Lechia Gdańsk 11 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
153. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 5 Lechia Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 11:00
154. Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2007 - 14:00
155. Bytovia Bytów 1 - 1 Wisła Tczew 14 kwietnia 2007 - 13:00
156. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Arka Gdynia 14 kwietnia 2007 - 13:00
157. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 14 kwietnia 2007 - 13:45
158. Rodło Kwidzyn 0 - 9 SWSiEMP Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 13:00
159. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2007 - 15:00
160. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
161. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 21 kwietnia 2007 - 12:00
162. Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2007 - 14:00
163. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2007 - 13:30
164. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 Gedania Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 13:00
165. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 kwietnia 2007 - 14:00
166. Arka Gdynia 4 - 0 Bytovia Bytów 21 kwietnia 2007 - 13:00
167. Wisła Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 kwietnia 2007 - 16:30
vo (na boisku 2-4)
168. Pomezania Malbork 1 - 6 Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
169. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Pomezania Malbork 29 kwietnia 2007 - 11:00
170. Lechia Gdańsk 7 - 1 Wisła Tczew 28 kwietnia 2007 - 13:00
171. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Arka Gdynia 28 kwietnia 2007 - 11:00
172. Bytovia Bytów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 kwietnia 2007 - 13:00
173. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 28 kwietnia 2007 - 11:00
174. Gedania Gdańsk 5 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2007 - 11:00
175. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk 29 kwietnia 2007 - 13:00
176. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 23 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
177. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja 2007 - 15:00
178. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Rodło Kwidzyn 5 maja 2007 - 15:00
179. Polonia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 5 maja 2007 - 11:00
180. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2007 - 13:30
vo (na boisku 2-1)
181. SWSiEMP Arka Gdynia 18 - 0 Bytovia Bytów 6 maja 2007 - 13:00
182. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 maja 2007 - 14:00
183. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 5 maja 2007 - 13:00
184. Wisła Tczew 3 - 3 Pomezania Malbork 6 maja 2007 - 16:30
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (65) 
185. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Wisła Tczew 13 maja 2007 - 11:00
186. Pomezania Malbork 0 - 4 Arka Gdynia 13 maja 2007 - 14:00
187. Lechia Gdańsk 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 maja 2007 - 13:00
188. Wietcisa Skarszewy 3 - 11 SWSiEMP Arka Gdynia 12 maja 2007 - 11:00
189. Bytovia Bytów 3 - 0 Cartusia Kartuzy 12 maja 2007 - 13:00
vo (na boisku 1-2)
190. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Polonia Gdańsk 12 maja 2007 - 11:00
191. Gedania Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2007 - 13:30
192. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Bałtyk Gdynia 13 maja 2007 - 13:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
193. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański 19 maja 2007 - 13:00
194. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2007 - 15:00
195. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 maja 2007 - 12:00
196. Polonia Gdańsk 2 - 3 Bytovia Bytów 19 maja 2007 - 11:00
197. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 20 maja 2007 - 13:30
198. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 20 maja 2007 - 13:00
199. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2007 - 14:00
vo
200. Arka Gdynia 4 - 1 Wisła Tczew 19 maja 2007 - 13:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
201. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia 27 maja 2007 - 11:00
202. Wisła Tczew 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2007 - 16:30
203. Pomezania Malbork 1 - 13 SWSiEMP Arka Gdynia 27 maja 2007 - 14:00
204. Lechia Gdańsk 6 - 1 Cartusia Kartuzy 26 maja 2007 - 13:00
205. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Polonia Gdańsk 27 maja 2007 - 14:00
206. Bytovia Bytów 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 26 maja 2007 - 13:00
207. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia 26 maja 2007 - 11:00
208. Gedania Gdańsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn 26 maja 2007 - 13:30
Kolejka 27 - 30. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
209. Gedania Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 maja 2007 - 16:00
210. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 maja 2007 - 17:00
211. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Bytovia Bytów 30 maja 2007 - 15:00
212. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 30 maja 2007 - 16:00
213. Polonia Gdańsk 1 - 7 Lechia Gdańsk 30 maja 2007 - 14:00
214. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pomezania Malbork 30 maja 2007 - 17:00
215. SWSiEMP Arka Gdynia 10 - 0 Wisła Tczew 30 maja 2007 - 13:00
216. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Arka Gdynia 30 maja 2007 - 14:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
217. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2007 - 11:00
218. Arka Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2007 - 13:00
219. Wisła Tczew 0 - 3 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2007 - 16:30
220. Pomezania Malbork 1 - 1 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2007 - 14:00
221. Lechia Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2007 - 13:00
vo
222. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Bałtyk Gdynia 2 czerwca 2007 - 11:00
223. Bytovia Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2007 - 13:00
vo
224. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2007 - 11:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
225. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 czerwca 2007
vo
226. Gedania Gdańsk 3 - 1 Bytovia Bytów 7 czerwca 2007
227. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2007
228. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2007
229. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Pomezania Malbork 7 czerwca 2007
230. Polonia Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew 7 czerwca 2007
231. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Arka Gdynia 7 czerwca 2007
232. SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 7 czerwca 2007
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (79) 
233. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 7 SWSiEMP Arka Gdynia 10 czerwca 2007
234. Gryf 95 Słupsk 8 - 2 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2007
235. Arka Gdynia 8 - 0 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2007
236. Wisła Tczew 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2007
237. Pomezania Malbork 11 - 1 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2007
238. Lechia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 10 czerwca 2007
vo
239. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2007
240. Bytovia Bytów 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 czerwca 2007




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE