III liga - grupa II - sezon 2021/2022

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Grudziądz 10 24 8 0 2 21 - 6
2. Kotwica Kołobrzeg 10 23 7 2 1 22 - 7
3. Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 21 6 3 1 17 - 11
4. Świt Skolwin (Szczecin) 10 20 6 2 2 16 - 8
5. Błękitni Stargard 10 17 5 2 3 12 - 11 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Polonia Środa Wielkopolska 10 17 5 2 3 21 - 13 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Sokół Kleczew 10 16 5 1 4 15 - 11
8. Elana Toruń 10 14 4 2 4 21 - 22 1 3 1 0 0 5 - 1
9. Stolem Gniewino 10 14 4 2 4 18 - 22 1 0 0 0 1 1 - 5
10. Pogoń II Szczecin 10 13 3 4 3 17 - 14
11. Unia Janikowo 10 13 4 1 5 11 - 15
12. KP Starogard Gdański 10 12 3 3 4 11 - 14
13. Jarota Jarocin 10 10 2 4 4 7 - 11 1 3 1 0 0 2 - 0
14. Bałtyk Koszalin 10 10 2 4 4 13 - 15 1 1 0 1 0 2 - 2
15. Zawisza Bydgoszcz 10 10 2 4 4 13 - 17 2 1 0 1 1 2 - 4
16. Bałtyk Gdynia 10 8 2 2 6 15 - 21
17. GKS Przodkowo 10 5 1 2 7 7 - 18
18. Kluczevia Stargard 10 2 0 2 8 4 - 25
Ostatni komentarz dodał hekla 15.08.2021, 16:49:36


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Unia Janikowo 7 sierpnia 2021 - 14:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Elana Toruń 7 sierpnia 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Błękitni Stargard 7 sierpnia 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń II Szczecin 7 sierpnia 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 1 GKS Przodkowo 6 sierpnia 2021 - 19:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Kluczevia Stargard 7 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sokół Kleczew 8 sierpnia 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Jarota Jarocin 7 sierpnia 2021 - 19:46
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 0 Jarota Jarocin 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 Kluczevia Stargard 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 3 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Stargard 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 sierpnia 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 14 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Unia Janikowo 18 sierpnia 2021 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 sierpnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 Elana Toruń 18 sierpnia 2021 - 18:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Błękitni Stargard 18 sierpnia 2021 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kluczevia Stargard 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2021 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Olimpia Grudziądz 18 sierpnia 2021 - 19:46
Sokół Kleczew 1 - 1 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 1 Sokół Kleczew 21 sierpnia 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Jarota Jarocin 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia 2021 - 19:46
GKS Przodkowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń II Szczecin 5 - 0 Kluczevia Stargard 22 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Stargard 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia 2021 - 15:00
Elana Toruń 5 - 1 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Unia Janikowo 27 sierpnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Koszalin 28 sierpnia 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia 2021 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Elana Toruń 29 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Kluczevia Stargard 28 sierpnia 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pogoń II Szczecin 27 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia 2021 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Olimpia Grudziądz 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 0 - 1 Olimpia Grudziądz 4 września 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Sokół Kleczew 4 września 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Jarota Jarocin 4 września 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 5 września 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 3 - 2 Bałtyk Gdynia 4 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 1 - 1 Kluczevia Stargard 5 września 2021 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2021 - 13:00
Bałtyk Koszalin 0 - 3 Stolem Gniewino 4 września 2021 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 3 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 8. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 1 Unia Janikowo 8 września 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Bałtyk Koszalin 8 września 2021 - 17:00
Kluczevia Stargard 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 września 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Elana Toruń 8 września 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 4 Błękitni Stargard 8 września 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 8 września 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 2 - 0 GKS Przodkowo 8 września 2021 - 17:00
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 11 września 2021 - 12:00
GKS Przodkowo 0 - 4 Olimpia Grudziądz 11 września 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Sokół Kleczew 12 września 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 0 - 0 Jarota Jarocin 11 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 12 września 2021 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Bałtyk Gdynia 11 września 2021 - 15:00
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Kluczevia Stargard 12 września 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 września 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino 12 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 1 - 3 Unia Janikowo 18 września 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 KP Starogard Gdański 18 września 2021 - 16:00
Kluczevia Stargard 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 18 września 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Bałtyk Koszalin 17 września 2021 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 września 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Elana Toruń 18 września 2021 - 16:00
Sokół Kleczew 2 - 0 Błękitni Stargard 18 września 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Pogoń II Szczecin 18 września 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 GKS Przodkowo 18 września 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 GKS Przodkowo 25 września 2021 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 września 2021 - 17:00
Błękitni Stargard 0 - 3 Olimpia Grudziądz 25 września 2021 - 13:00
Elana Toruń 2 - 4 Sokół Kleczew 25 września 2021 - 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Jarota Jarocin 25 września 2021 - 15:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 25 września 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Bałtyk Gdynia 25 września 2021 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Kluczevia Stargard 25 września 2021 - 16:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 września 2021 - 17:30
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo 3 października 2021 - 16:00
Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 2 października 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 października 2021 - 18:00
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 2 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 2 października 2021 - 16:00
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 października 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 3 października 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 października 2021 - 16:00
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 2 października 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 9 października 2021 - 15:00
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 9 października 2021 - 13:00
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 9 października 2021 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 9 października 2021 - 14:00
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 9 października 2021 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 9 października 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 9 października 2021 - 15:00
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 9 października 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Kluczevia Stargard 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 16 października 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 16 października 2021 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 16 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 16 października 2021 - 15:30
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 16 października 2021 - 16:00
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 16 października 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 października 2021 - 15:00
GKS Przodkowo - Elana Toruń 16 października 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 23 października 2021 - 14:00
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 23 października 2021 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Przodkowo 23 października 2021 - 13:00
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 23 października 2021 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz 23 października 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 23 października 2021 - 14:00
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 23 października 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz 23 października 2021 - 15:00
Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Kluczevia Stargard 30 października 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 30 października 2021 - 15:00
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 30 października 2021 - 15:00
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 30 października 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 30 października 2021 - 15:00
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 30 października 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard - Elana Toruń 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Elana Toruń 6 listopada 2021 - 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 6 listopada 2021 - 12:00
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 6 listopada 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 6 listopada 2021 - 13:00
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 6 listopada 2021 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 6 listopada 2021 - 12:00
Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 6 listopada 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 6 listopada 2021 - 17:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 13 listopada 2021 - 16:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 13 listopada 2021 - 14:00
Sokół Kleczew - Kluczevia Stargard 13 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin) 13 listopada 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 13 listopada 2021 - 15:00
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 13 listopada 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 13 listopada 2021 - 13:00
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Bałtyk Koszalin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard
Stolem Gniewino - Elana Toruń
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kluczevia Stargard
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański
Kolejka 26 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 27 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Kluczevia Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Elana Toruń - Unia Janikowo
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń


Pokaż ukryte kolejki od 19 do 34