MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk III - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Myśliwiec Tuchomie 22 44 14 2 6 45 - 35
2. Urania Udorpie 22 40 12 4 6 42 - 22
3. GKS Kołczygłowy 22 40 12 4 6 43 - 30
4. Drzewiarz Rzeczenica 22 36 11 3 8 52 - 38
5. GTS Czarna Dąbrówka 22 35 10 5 7 52 - 42
6. Sokół Wyczechy 22 35 11 2 9 39 - 37
7. Orkan Gostkowo 22 33 10 3 9 38 - 35
8. Zawisza Borzytuchom 22 31 9 4 9 49 - 38
9. Juve Uniechów 22 28 8 4 10 32 - 52
10. Granit Koczała 22 21 5 6 11 37 - 49
11. Arkonia Pomysk Wielki 22 19 6 1 15 29 - 49
12. Stegna Parchowo 22 13 3 4 15 32 - 63
Ostatni komentarz dodał gts-astra 18.07.2007, 08:10:41



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Orkan Gostkowo
2. GKS Kołczygłowy 2 - 2 Granit Koczała
3. Urania Udorpie 4 - 0 Sokół Wyczechy
4. Juve Uniechów 4 - 3 Stegna Parchowo
5. Zawisza Borzytuchom 8 - 2 Myśliwiec Tuchomie
6. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Orkan Gostkowo 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
8. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Arkonia Pomysk Wielki
9. Stegna Parchowo 1 - 4 Zawisza Borzytuchom
10. Sokół Wyczechy 2 - 3 Juve Uniechów
11. Granit Koczała 0 - 2 Urania Udorpie
12. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 GKS Kołczygłowy
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Orkan Gostkowo
14. Urania Udorpie 3 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
15. Juve Uniechów 2 - 2 Granit Koczała
16. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Sokół Wyczechy
17. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Stegna Parchowo
18. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Orkan Gostkowo 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie
20. Stegna Parchowo 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
21. Sokół Wyczechy 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki
22. Granit Koczała 1 - 5 Zawisza Borzytuchom
23. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Juve Uniechów
24. GKS Kołczygłowy 2 - 2 Urania Udorpie
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Urania Udorpie 1 - 2 Orkan Gostkowo
26. Juve Uniechów 4 - 1 GKS Kołczygłowy
27. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
28. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Granit Koczała
29. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Sokół Wyczechy
30. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Stegna Parchowo
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Gostkowo 1 - 0 Stegna Parchowo
32. Sokół Wyczechy 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
33. Granit Koczała 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
34. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 1 Arkonia Pomysk Wielki
35. GKS Kołczygłowy 1 - 0 Zawisza Borzytuchom
36. Urania Udorpie 3 - 2 Juve Uniechów
Kolejka 7 - 1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Juve Uniechów 1 - 2 Orkan Gostkowo
38. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Urania Udorpie
39. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 3 GKS Kołczygłowy
vo
40. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
41. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Granit Koczała
42. Stegna Parchowo 3 - 2 Sokół Wyczechy
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orkan Gostkowo 2 - 0 Sokół Wyczechy
44. Granit Koczała 2 - 2 Stegna Parchowo
45. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie
46. GKS Kołczygłowy 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
47. Urania Udorpie 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki
48. Juve Uniechów 2 - 2 Zawisza Borzytuchom
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Orkan Gostkowo
50. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Juve Uniechów
51. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Urania Udorpie
52. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 GKS Kołczygłowy
53. Stegna Parchowo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
54. Sokół Wyczechy 3 - 1 Granit Koczała
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
55. Orkan Gostkowo 0 - 1 Granit Koczała
56. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 0 Sokół Wyczechy
vo.
57. GKS Kołczygłowy 5 - 1 Stegna Parchowo
58. Urania Udorpie 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
59. Juve Uniechów 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
60. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Orkan Gostkowo
62. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Zawisza Borzytuchom
63. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Juve Uniechów
64. Stegna Parchowo 1 - 0 Urania Udorpie
65. Sokół Wyczechy 0 - 3 GKS Kołczygłowy
vo.
66. Granit Koczała 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
67. Orkan Gostkowo 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
68. Granit Koczała 2 - 5 GKS Kołczygłowy
69. Sokół Wyczechy 2 - 1 Urania Udorpie
70. Stegna Parchowo 0 - 1 Juve Uniechów
71. Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Zawisza Borzytuchom
72. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 2 Orkan Gostkowo 1 kwietnia 2007 - 13:00
74. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 1 kwietnia 2007 - 15:00
75. Zawisza Borzytuchom 4 - 3 Stegna Parchowo 1 kwietnia 2007 - 14:00
76. Juve Uniechów 1 - 2 Sokół Wyczechy 1 kwietnia 2007 - 15:00
77. Urania Udorpie 0 - 0 Granit Koczała 1 kwietnia 2007 - 14:00
78. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 1 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
79. Orkan Gostkowo 0 - 1 GKS Kołczygłowy 15 kwietnia 2007 - 14:00
80. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 5 Urania Udorpie 15 kwietnia 2007 - 13:00
81. Granit Koczała 3 - 0 Juve Uniechów 15 kwietnia 2007 - 13:00
82. Sokół Wyczechy 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 15 kwietnia 2007 - 14:00
83. Stegna Parchowo 5 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 15 kwietnia 2007 - 16:00
84. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Orkan Gostkowo
86. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Stegna Parchowo
87. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 0 Sokół Wyczechy
88. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Granit Koczała
89. Juve Uniechów 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
90. Urania Udorpie 0 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
91. Orkan Gostkowo 2 - 2 Urania Udorpie 29 kwietnia 2007 - 14:00
92. GKS Kołczygłowy 1 - 4 Juve Uniechów 29 kwietnia 2007 - 14:00
93. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 kwietnia 2007 - 15:00
94. Granit Koczała 3 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 29 kwietnia 2007 - 13:00
95. Sokół Wyczechy 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 29 kwietnia 2007 - 13:00
96. Stegna Parchowo 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 29 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (11) 
97. Stegna Parchowo 0 - 4 Orkan Gostkowo 6 maja 2007 - 16:00
98. Myśliwiec Tuchomie 1 - 4 Sokół Wyczechy 6 maja 2007 - 14:00
99. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Granit Koczała 6 maja 2007 - 13:00
100. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 6 maja 2007 - 15:00
101. Zawisza Borzytuchom 2 - 3 GKS Kołczygłowy 6 maja 2007 - 14:00
102. Juve Uniechów 2 - 1 Urania Udorpie 6 maja 2007 - 16:00
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
103. Orkan Gostkowo 5 - 0 Juve Uniechów 13 maja 2007 - 14:00
104. Urania Udorpie 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 13 maja 2007 - 14:00
105. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 13 maja 2007 - 14:00
106. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 13 maja 2007 - 13:00
107. Granit Koczała 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 13 maja 2007 - 13:00
108. Sokół Wyczechy 6 - 1 Stegna Parchowo 13 maja 2007 - 14:00
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
109. Sokół Wyczechy 2 - 1 Orkan Gostkowo 20 maja 2007 - 14:00
110. Stegna Parchowo 2 - 2 Granit Koczała 20 maja 2007 - 16:00
111. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 20 maja 2007 - 14:00
112. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 4 GKS Kołczygłowy 20 maja 2007 - 13:00
113. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Urania Udorpie 20 maja 2007 - 15:00
114. Zawisza Borzytuchom 6 - 1 Juve Uniechów 20 maja 2007 - 14:00
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
115. Orkan Gostkowo 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 27 maja 2007 - 14:00
116. Juve Uniechów 1 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 27 maja 2007 - 16:00
117. Urania Udorpie 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 27 maja 2007 - 14:00
118. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 27 maja 2007 - 14:00
119. Drzewiarz Rzeczenica 10 - 1 Stegna Parchowo 27 maja 2007 - 15:00
120. Granit Koczała 2 - 3 Sokół Wyczechy 27 maja 2007 - 13:00
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (83) 
121. Granit Koczała 5 - 0 Orkan Gostkowo 3 czerwca 2007 - 14:00
122. Sokół Wyczechy 3 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 3 czerwca 2007 - 14:00
123. Stegna Parchowo 1 - 2 GKS Kołczygłowy 3 czerwca 2007 - 14:00
124. Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Urania Udorpie 3 czerwca 2007 - 14:00
125. GTS Czarna Dąbrówka 9 - 0 Juve Uniechów 3 czerwca 2007 - 14:00
126. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 3 czerwca 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
127. Orkan Gostkowo 4 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 10 czerwca 2007 - 00:00
128. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 10 czerwca 2007 - 16:00
129. Juve Uniechów 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 10 czerwca 2007 - 16:00
130. Urania Udorpie 3 - 0 Stegna Parchowo 10 czerwca 2007 - 16:00
131. GKS Kołczygłowy 0 - 0 Sokół Wyczechy 10 czerwca 2007 - 16:00
132. Drzewiarz Rzeczenica 4 - 1 Granit Koczała 10 czerwca 2007 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE