Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
|
Iskra Gogolewo |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Chrobry Charbrowo |
4 - 2 |
LKS Łebunia |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
LKS Łebunia |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pomorze Potęgowo |
0 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
KS Damnica |
1 - 1 |
Iskra Gogolewo |
|
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pauza: Rowokół Smołdzino, |
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Iskra Gogolewo |
1 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Chrobry Charbrowo |
6 - 0 |
KS Damnica |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
2 września 2006
2.09 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 3 |
LKS Łebunia |
|
Pauza: Sokół Szczypkowice, |
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Błękitni Motarzyno |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
KS Damnica |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Sokół Szczypkowice |
4 - 3 |
Iskra Gogolewo |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Iskra Gogolewo |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Chrobry Charbrowo |
7 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
KS Damnica |
|
LKS Łebunia |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 6 - 24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Błękitni Motarzyno |
1 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
KS Damnica |
0 - 0 |
LKS Łebunia |
|
Rowokół Smołdzino |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Iskra Gogolewo, |
Kolejka 7 - 1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Iskra Gogolewo |
0 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
|
LKS Łebunia |
1 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pomorze Potęgowo |
1 - 0 |
KS Damnica |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Błękitni Motarzyno |
1 - 2 |
KS Damnica |
|
Rowokół Smołdzino |
0 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
LKS Łebunia |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
|
Iskra Gogolewo |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Iskra Gogolewo |
|
LKS Łebunia |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
|
KS Damnica |
0 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pauza: Jantaria Pobłocie, |
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
KS Damnica |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Iskra Gogolewo |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Chrobry Charbrowo |
6 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: LKS Łebunia, |
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
|
Jantaria Pobłocie |
0 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
|
LKS Łebunia |
0 - 3 |
Iskra Gogolewo |
|
KS Damnica |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Rowokół Smołdzino |
0 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
|
Pauza: Pomorze Potęgowo, |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Błękitni Motarzyno |
5 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
|
Rowokół Smołdzino |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 1 |
Iskra Gogolewo |
|
LKS Łebunia |
1 - 10 |
Chrobry Charbrowo |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Jantaria Pobłocie |
3 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 0 |
LKS Łebunia |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Iskra Gogolewo |
2 - 0 |
KS Damnica |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, |
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:30 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Iskra Gogolewo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
KS Damnica |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
LKS Łebunia |
2 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
Pauza: Sokół Szczypkowice, |
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
LKS Łebunia |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
KS Damnica |
|
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Iskra Gogolewo |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
Iskra Gogolewo |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
KS Damnica |
0 - 7 |
Jantaria Pobłocie |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
LKS Łebunia |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Walkower, na boisku było 2:1 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
0 - 3 |
KS Damnica |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
walkower na boisku 4:0 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
walkower na boisku 5:1 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Pauza: Iskra Gogolewo, |
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Iskra Gogolewo |
13 maja 2007
13.05 - 14:30 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 5 |
Jantaria Pobłocie |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 0 |
LKS Łebunia |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
KS Damnica |
0 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
13 maja 2007
13.05 - 15:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (86) |
KS Damnica |
1 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 0 |
Iskra Gogolewo |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
27 maja 2007
27.05 - 14:30 |
vo. Na boisku było 1:6 |
Iskra Gogolewo |
2 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
27 maja 2007
27.05 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
KS Damnica |
27 maja 2007
27.05 - 13:00 |
Pauza: Jantaria Pobłocie, |
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
KS Damnica |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
6 - 1 |
Iskra Gogolewo |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Pauza: LKS Łebunia, |
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 czerwca 2007
10.06 - 00:00 |
Chrobry Charbrowo |
11 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Iskra Gogolewo |
0 - 3 |
LKS Łebunia |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
KS Damnica |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 7 |
Rowokół Smołdzino |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Pauza: Pomorze Potęgowo, . |
|