Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk AP |
6 marca 2021
6.03 - 16:00 |
Jantar Ustka |
14 - 0 |
Bytovia Bytów |
6 marca 2021
6.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
6 marca 2021
6.03 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 marca 2021
6.03 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk AP |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
20 kwietnia 2021
20.04 - 19:30 |
Arka Gdynia |
18 - 0 |
Gryf Wejherowo |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 1 |
Jantar Ustka |
14 marca 2021
14.03 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
KP Starogard Gdański |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
20 marca 2021
20.03 - 14:30 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk AP |
21 marca 2021
21.03 - 14:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
23 marca 2021
23.03 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
21 marca 2021
21.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
21 marca 2021
21.03 - 18:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
0 - 6 |
Pomezania Malbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
11 - 0 |
KP Starogard Gdański |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 9 |
Jaguar Gdańsk AP |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:30 |
Arka Gdynia |
13 - 0 |
Radunia Stężyca |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
1 maja 2021
1.05 - 14:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 - 0 |
Bytovia Bytów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 19:15 |
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
5 maja 2021
5.05 - 19:15 |
Jaguar Gdańsk AP |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 10 |
Arka Gdynia |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
10 maja 2021
10.05 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
14 - 0 |
Pomezania Malbork |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 10 |
Jaguar Gdańsk AP |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
12 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
9 maja 2021
9.05 - 18:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 12. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk AP |
6 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 maja 2021
11.05 - 20:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 3 |
Radunia Stężyca |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
12 maja 2021
12.05 - 19:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 1 |
KP Starogard Gdański |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 |
Arka Gdynia |
13 - 0 |
Arka Gdynia SI |
12 maja 2021
12.05 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
12 maja 2021
12.05 - 19:30 |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 4 |
Arka Gdynia SI |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
9 - 0 |
Bytovia Bytów |
15 maja 2021
15.05 - 15:30 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
15 maja 2021
15.05 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk AP |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
7 - 0 |
KP Starogard Gdański |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 2 |
Pomezania Malbork |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
GOSRiT Luzino |
19 maja 2021
19.05 - 19:15 |
Bytovia Bytów |
0 - 16 |
Chojniczanka Chojnice |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
7 - 0 |
Jaguar Gdańsk AP |
22 maja 2021
22.05 - 15:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 26. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
22 - 0 |
Bytovia Bytów |
25 maja 2021
25.05 - 18:30 |
Radunia Stężyca |
4 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk AP |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 10 |
Arka Gdynia |
26 maja 2021
26.05 - 19:15 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
29 maja 2021
29.05 - 14:30 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 18 |
Arka Gdynia |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Arka Gdynia SI |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
10 - 2 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2021
3.06 - 09:30 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:15 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
1 czerwca 2021
1.06 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:30 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk AP |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:30 |
Bytovia Bytów |
0 - 15 |
Arka Gdynia |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
8 czerwca 2021
8.06 - 19:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Arka Gdynia SI |
6 czerwca 2021
6.06 - 10:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 czerwca 2021
10.06 - 15:45 |
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
7 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk AP |
10 czerwca 2021
10.06 - 19:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Kolejka 24 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 5 |
Jaguar Gdańsk AP |
17 czerwca 2021
17.06 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
17 czerwca 2021
17.06 - 19:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
16 czerwca 2021
16.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:30 |
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
15 czerwca 2021
15.06 - 19:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
14 - 1 |
Bytovia Bytów |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:30 |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Jantar Ustka |
20 czerwca 2021
20.06 - 18:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 8 |
Gryf Wejherowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
12 - 0 |
KP Starogard Gdański |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
Radunia Stężyca |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Kolejka 23 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
3 - 6 |
Arka Gdynia SI |
24 czerwca 2021
24.06 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 2 |
GOSRiT Luzino |
22 czerwca 2021
22.06 - 16:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
23 czerwca 2021
23.06 - 20:45 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:00 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
23 czerwca 2021
23.06 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:30 |
Jaguar Gdańsk AP |
1 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 czerwca 2021
22.06 - 19:30 |
|