POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Granit Kończewo 22 53 17 2 3 68 - 23
2. Echo Biesowice 22 48 15 3 4 75 - 32
3. Garbarnia Kępice 22 43 13 4 5 70 - 38
4. Diament Trzebielino 22 43 13 4 5 51 - 29
5. Stal Jezierzyce 22 41 13 2 7 54 - 46
6. Barton Barcino 22 29 9 2 11 32 - 45
7. Szansa Siemianice 22 27 8 3 11 42 - 54
8. Unia Korzybie 22 23 6 5 11 39 - 55
9. Słupia Kwakowo 22 20 6 2 14 43 - 82
10. Słupia Kobylnica 22 17 5 2 15 29 - 55
11. Inter Świerzenko 22 16 4 4 14 26 - 58
12. Sokół Kuleszewo 22 15 4 3 15 47 - 65
Ostatni komentarz dodał Garbarz 02.07.2007, 16:05:19

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
1. Słupia Kwakowo 0 - 5 Granit Kończewo
2. Słupia Kobylnica 1 - 2 Garbarnia Kępice
3. Sokół Kuleszewo 3 - 3 Stal Jezierzyce
4. Unia Korzybie 6 - 0 Inter Świerzenko
5. Szansa Siemianice 1 - 3 Diament Trzebielino
6. Echo Biesowice 0 - 0 Barton Barcino
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Granit Kończewo 2 - 0 Barton Barcino
8. Diament Trzebielino 2 - 3 Echo Biesowice
9. Inter Świerzenko 0 - 0 Szansa Siemianice
10. Stal Jezierzyce 3 - 3 Unia Korzybie
11. Garbarnia Kępice 3 - 3 Sokół Kuleszewo
12. Słupia Kwakowo 4 - 3 Słupia Kobylnica
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
13. Słupia Kobylnica 1 - 2 Granit Kończewo 2 września 2006 - 00:00
14. Sokół Kuleszewo 2 - 1 Słupia Kwakowo
15. Unia Korzybie 3 - 3 Garbarnia Kępice
16. Szansa Siemianice 3 - 4 Stal Jezierzyce
17. Echo Biesowice 4 - 2 Inter Świerzenko
18. Barton Barcino 1 - 3 Diament Trzebielino
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
19. Granit Kończewo 1 - 1 Diament Trzebielino
20. Inter Świerzenko 2 - 3 Barton Barcino
21. Stal Jezierzyce 3 - 2 Echo Biesowice 9 października 2006
22. Garbarnia Kępice 7 - 1 Szansa Siemianice
23. Słupia Kwakowo 2 - 2 Unia Korzybie
24. Słupia Kobylnica 4 - 1 Sokół Kuleszewo
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
25. Sokół Kuleszewo 0 - 2 Granit Kończewo
26. Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kobylnica
27. Szansa Siemianice 2 - 5 Słupia Kwakowo
28. Echo Biesowice 2 - 3 Garbarnia Kępice
29. Barton Barcino 1 - 2 Stal Jezierzyce
30. Diament Trzebielino 2 - 1 Inter Świerzenko
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
31. Granit Kończewo 5 - 0 Inter Świerzenko
32. Stal Jezierzyce 1 - 4 Diament Trzebielino
33. Garbarnia Kępice 0 - 1 Barton Barcino
34. Słupia Kwakowo 2 - 2 Echo Biesowice
35. Słupia Kobylnica 2 - 2 Szansa Siemianice
36. Sokół Kuleszewo 1 - 4 Unia Korzybie
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Unia Korzybie 1 - 3 Granit Kończewo
38. Szansa Siemianice 6 - 1 Sokół Kuleszewo
39. Echo Biesowice 4 - 2 Słupia Kobylnica
40. Barton Barcino 4 - 1 Słupia Kwakowo
41. Diament Trzebielino 1 - 0 Garbarnia Kępice
42. Inter Świerzenko 3 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Granit Kończewo 5 - 1 Stal Jezierzyce
44. Garbarnia Kępice 5 - 1 Inter Świerzenko
45. Słupia Kwakowo 3 - 5 Diament Trzebielino
46. Słupia Kobylnica 0 - 1 Barton Barcino
47. Sokół Kuleszewo 2 - 5 Echo Biesowice
48. Unia Korzybie 1 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (20) 
49. Szansa Siemianice 0 - 3 Granit Kończewo
50. Echo Biesowice 4 - 0 Unia Korzybie
51. Barton Barcino 3 - 1 Sokół Kuleszewo
52. Diament Trzebielino 1 - 1 Słupia Kobylnica
53. Inter Świerzenko 3 - 1 Słupia Kwakowo
54. Stal Jezierzyce 3 - 0 Garbarnia Kępice
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
55. Granit Kończewo 3 - 0 Garbarnia Kępice
56. Słupia Kwakowo 1 - 4 Stal Jezierzyce 21 października 2006
57. Słupia Kobylnica - - - Inter Świerzenko
obustronny vo, na boisku 2-2
58. Sokół Kuleszewo 1 - 2 Diament Trzebielino
59. Unia Korzybie 3 - 3 Barton Barcino
60. Szansa Siemianice 2 - 4 Echo Biesowice
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
61. Echo Biesowice 1 - 2 Granit Kończewo
62. Barton Barcino 2 - 1 Szansa Siemianice
63. Diament Trzebielino 5 - 1 Unia Korzybie
64. Inter Świerzenko 2 - 1 Sokół Kuleszewo
65. Stal Jezierzyce 2 - 0 Słupia Kobylnica
66. Garbarnia Kępice 8 - 2 Słupia Kwakowo
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
67. Granit Kończewo 7 - 1 Słupia Kwakowo
68. Garbarnia Kępice 7 - 1 Słupia Kobylnica
69. Stal Jezierzyce 3 - 2 Sokół Kuleszewo
70. Inter Świerzenko 1 - 1 Unia Korzybie
71. Diament Trzebielino 2 - 0 Szansa Siemianice
72. Barton Barcino 2 - 4 Echo Biesowice
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
73. Barton Barcino 0 - 4 Granit Kończewo 1 kwietnia 2007 - 14:00
74. Echo Biesowice 2 - 0 Diament Trzebielino 1 kwietnia 2007 - 16:00
75. Szansa Siemianice 2 - 1 Inter Świerzenko 1 kwietnia 2007 - 14:00
76. Unia Korzybie 2 - 0 Stal Jezierzyce 1 kwietnia 2007 - 13:00
77. Sokół Kuleszewo 1 - 4 Garbarnia Kępice 1 kwietnia 2007 - 14:00
78. Słupia Kobylnica 2 - 1 Słupia Kwakowo 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
79. Granit Kończewo 5 - 1 Słupia Kobylnica 15 kwietnia 2007 - 14:00
80. Słupia Kwakowo 1 - 9 Sokół Kuleszewo 15 kwietnia 2007 - 14:00
81. Garbarnia Kępice 7 - 2 Unia Korzybie 15 kwietnia 2007 - 11:00
82. Stal Jezierzyce 1 - 2 Szansa Siemianice 15 kwietnia 2007 - 14:00
83. Inter Świerzenko 1 - 1 Echo Biesowice 15 kwietnia 2007 - 14:00
84. Diament Trzebielino 5 - 0 Barton Barcino 15 kwietnia 2007 - 14:30
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Diament Trzebielino 1 - 0 Granit Kończewo 22 kwietnia 2007 - 14:30
86. Barton Barcino 2 - 1 Inter Świerzenko 22 kwietnia 2007 - 14:00
87. Echo Biesowice 5 - 1 Stal Jezierzyce 22 kwietnia 2007 - 16:00
88. Szansa Siemianice 2 - 2 Garbarnia Kępice 21 kwietnia 2007 - 16:30
89. Unia Korzybie 0 - 3 Słupia Kwakowo 22 kwietnia 2007 - 13:00
90. Sokół Kuleszewo 1 - 2 Słupia Kobylnica 22 kwietnia 2007 - 14:30
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
91. Granit Kończewo 3 - 0 Sokół Kuleszewo 29 kwietnia 2007 - 14:00
walkower
92. Słupia Kobylnica 1 - 0 Unia Korzybie 28 kwietnia 2007 - 16:00
93. Słupia Kwakowo 2 - 1 Szansa Siemianice 29 kwietnia 2007 - 14:00
94. Garbarnia Kępice 2 - 1 Echo Biesowice 29 kwietnia 2007 - 11:00
95. Stal Jezierzyce 5 - 0 Barton Barcino 29 kwietnia 2007 - 14:00
96. Inter Świerzenko 1 - 1 Diament Trzebielino 29 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
97. Inter Świerzenko 1 - 2 Granit Kończewo 6 maja 2007 - 14:00
98. Diament Trzebielino 2 - 3 Stal Jezierzyce 6 maja 2007 - 14:00
99. Barton Barcino 0 - 1 Garbarnia Kępice 6 maja 2007 - 14:00
100. Echo Biesowice 12 - 2 Słupia Kwakowo 6 maja 2007 - 16:00
101. Szansa Siemianice 2 - 0 Słupia Kobylnica 6 maja 2007 - 14:00
102. Unia Korzybie 3 - 5 Sokół Kuleszewo 6 maja 2007 - 13:00
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
103. Granit Kończewo 4 - 0 Unia Korzybie 13 maja 2007 - 14:00
104. Sokół Kuleszewo 4 - 5 Szansa Siemianice 13 maja 2007 - 14:30
105. Słupia Kobylnica 2 - 3 Echo Biesowice 12 maja 2007 - 16:00
106. Słupia Kwakowo 4 - 1 Barton Barcino 13 maja 2007 - 14:00
107. Garbarnia Kępice 3 - 2 Diament Trzebielino 13 maja 2007
108. Stal Jezierzyce 5 - 0 Inter Świerzenko 13 maja 2007 - 14:00
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (108) 
109. Stal Jezierzyce 2 - 1 Granit Kończewo 20 maja 2007 - 14:00
110. Inter Świerzenko 0 - 4 Garbarnia Kępice 20 maja 2007 - 16:00
vo. na boisku było 3:4
111. Diament Trzebielino 5 - 3 Słupia Kwakowo 20 maja 2007 - 14:30
112. Barton Barcino 3 - 0 Słupia Kobylnica 20 maja 2007 - 14:00
113. Echo Biesowice 5 - 1 Sokół Kuleszewo 20 maja 2007 - 16:00
114. Szansa Siemianice 2 - 0 Unia Korzybie 19 maja 2007 - 16:30
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
115. Granit Kończewo 5 - 3 Szansa Siemianice 27 maja 2007 - 14:00
116. Unia Korzybie 0 - 2 Echo Biesowice 27 maja 2007 - 13:00
117. Sokół Kuleszewo 1 - 2 Barton Barcino 27 maja 2007 - 14:30
118. Słupia Kobylnica 0 - 2 Diament Trzebielino 26 maja 2007 - 16:00
119. Słupia Kwakowo 3 - 0 Inter Świerzenko 27 maja 2007 - 14:00
120. Garbarnia Kępice 2 - 3 Stal Jezierzyce 27 maja 2007 - 16:00
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
121. Garbarnia Kępice 4 - 4 Granit Kończewo 3 czerwca 2007 - 14:00
122. Stal Jezierzyce 2 - 0 Słupia Kwakowo 3 czerwca 2007 - 14:00
123. Inter Świerzenko 5 - 0 Słupia Kobylnica 3 czerwca 2007 - 14:00
124. Diament Trzebielino 1 - 1 Sokół Kuleszewo 3 czerwca 2007 - 14:00
125. Barton Barcino 2 - 3 Unia Korzybie 3 czerwca 2007 - 14:00
126. Echo Biesowice 4 - 1 Szansa Siemianice 3 czerwca 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (99) 
127. Granit Kończewo 0 - 5 Echo Biesowice 10 czerwca 2007 - 00:00
128. Szansa Siemianice 2 - 1 Barton Barcino 10 czerwca 2007 - 16:00
129. Unia Korzybie 2 - 1 Diament Trzebielino 10 czerwca 2007 - 16:00
130. Sokół Kuleszewo 6 - 1 Inter Świerzenko 10 czerwca 2007 - 16:00
131. Słupia Kobylnica 5 - 2 Stal Jezierzyce 10 czerwca 2007 - 16:00
132. Słupia Kwakowo 1 - 3 Garbarnia Kępice 10 czerwca 2007 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.06