MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 34 81 26 3 5 110 - 44
2. Orkan Rumia 34 69 21 6 7 71 - 32
3. Bałtyk Gdynia 34 67 19 10 5 81 - 45
4. Bytovia Bytów 34 61 18 7 9 53 - 35
5. GKS Luzino 34 57 18 3 13 64 - 47
6. Orlęta Reda 34 56 17 5 12 58 - 43
7. Arka II Gdynia 34 54 16 6 12 58 - 51
8. Powiśle Dzierzgoń 34 53 16 5 13 42 - 44
9. Orzeł Trąbki Wielkie 34 52 14 10 10 54 - 41
10. Murkam Przodkowo 34 49 13 10 11 43 - 35
11. Brda Przechlewo 34 48 14 6 14 51 - 60
12. Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 31 - 53
13. Olimpia Sztum 34 38 11 5 18 42 - 47
14. Czarni Pruszcz Gdański 34 38 10 8 16 52 - 75
15. Start Mrzezino 34 36 10 6 18 46 - 55
16. Czarni Czarne 34 25 6 7 21 32 - 79
17. Wierzyca Starogard Gdański 34 21 5 6 23 45 - 79
18. Jantar Ustka 34 16 4 4 26 21 - 89
Ostatni komentarz dodał typeR 02.07.2007, 23:29:04



Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (86) 
1. Arka II Gdynia 2 - 2 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia 2006 - 17:00
2. Murkam Przodkowo 0 - 0 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2006 - 17:15
Prze?o?ony z powodu z?ego stanu boiska
3. GKS Luzino 0 - 3 Orlęta Reda 5 sierpnia 2006 - 17:30
4. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Olimpia Sztum 5 sierpnia 2006 - 17:00
5. Czarni Czarne 0 - 0 Brda Przechlewo 6 sierpnia 2006 - 15:00
6. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Start Mrzezino 5 sierpnia 2006 - 17:00
7. Gryf Wejherowo 0 - 0 Orkan Rumia 6 sierpnia 2006 - 17:00
8. Jantar Ustka 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 sierpnia 2006 - 17:00
9. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (95) 
10. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Bałtyk Gdynia 12 sierpnia 2006 - 17:30
11. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 12 sierpnia 2006 - 16:00
12. Orkan Rumia 8 - 1 Jantar Ustka 12 sierpnia 2006 - 17:00
13. Start Mrzezino 0 - 1 Gryf Wejherowo 4 października 2006 - 16:00
14. Brda Przechlewo 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 sierpnia 2006 - 17:00
15. Olimpia Sztum 2 - 1 Czarni Czarne 12 sierpnia 2006 - 17:00
16. Orlęta Reda 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia 2006 - 16:00
17. Bytovia Bytów 0 - 3 GKS Luzino 12 sierpnia 2006 - 16:00
18. Arka II Gdynia 2 - 1 Murkam Przodkowo 13 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
19. Murkam Przodkowo 0 - 6 Wierzyca Pelplin 19 sierpnia 2006 - 17:30
20. GKS Luzino 5 - 1 Arka II Gdynia 20 sierpnia 2006 - 17:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Bytovia Bytów 19 sierpnia 2006 - 17:00
22. Czarni Czarne 0 - 0 Orlęta Reda 20 sierpnia 2006 - 15:00
23. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Olimpia Sztum 19 sierpnia 2006 - 17:00
24. Gryf Wejherowo 3 - 2 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2006 - 17:00
25. Jantar Ustka 1 - 0 Start Mrzezino 19 sierpnia 2006 - 17:00
26. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 4 Orkan Rumia 19 sierpnia 2006 - 17:00
27. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 20 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
28. Wierzyca Pelplin 7 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 sierpnia 2006 - 17:30
29. Orkan Rumia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 sierpnia 2006 - 17:00
30. Start Mrzezino 7 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 23 sierpnia 2006 - 18:00
31. Brda Przechlewo 1 - 0 Jantar Ustka 23 sierpnia 2006 - 17:00
32. Olimpia Sztum 0 - 1 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2006 - 17:00
33. Orlęta Reda 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2006 - 17:30
przełożony
34. Bytovia Bytów 3 - 1 Czarni Czarne 23 sierpnia 2006 - 17:00
35. Arka II Gdynia 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 sierpnia 2006 - 17:00
36. Murkam Przodkowo 0 - 1 GKS Luzino 23 sierpnia 2006 - 17:30
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (29) 
37. GKS Luzino 1 - 2 Wierzyca Pelplin 27 sierpnia 2006 - 17:00
38. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Murkam Przodkowo 26 sierpnia 2006 - 16:00
39. Czarni Czarne 2 - 2 Arka II Gdynia 26 sierpnia 2006 - 15:00
40. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2006 - 17:00
41. Gryf Wejherowo 2 - 2 Orlęta Reda 26 sierpnia 2006 - 17:00
42. Jantar Ustka 0 - 1 Olimpia Sztum 26 sierpnia 2006 - 17:00
43. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 4 Brda Przechlewo 26 sierpnia 2006 - 16:00
44. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Start Mrzezino 26 sierpnia 2006 - 17:00
45. Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 Orkan Rumia 26 sierpnia 2006 - 16:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
46. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Orkan Rumia 2 września 2006 - 17:30
47. Start Mrzezino 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 września 2006 - 17:00
48. Brda Przechlewo 1 - 1 Bałtyk Gdynia 2 września 2006 - 17:00
49. Olimpia Sztum 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 2 września 2006 - 17:00
50. Orlęta Reda 1 - 0 Jantar Ustka 3 września 2006 - 15:00
51. Bytovia Bytów 1 - 1 Gryf Wejherowo 2 września 2006 - 16:00
52. Arka II Gdynia 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 2 września 2006 - 16:00
53. Murkam Przodkowo 4 - 0 Czarni Czarne 2 września 2006 - 17:30
54. GKS Luzino 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2006 - 16:00
Kolejka 7 - 6. września 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
55. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Wierzyca Pelplin 6 września 2006 - 16:30
56. Czarni Czarne 2 - 1 GKS Luzino 6 września 2006 - 17:00
57. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Murkam Przodkowo 6 września 2006 - 17:00
58. Gryf Wejherowo 1 - 0 Arka II Gdynia 6 września 2006 - 17:00
59. Jantar Ustka 2 - 3 Bytovia Bytów 6 września 2006 - 17:00
60. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 4 Orlęta Reda 13 września 2006 - 16:30
61. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Olimpia Sztum 6 września 2006 - 18:00
62. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Brda Przechlewo 6 września 2006 - 17:00
63. Orkan Rumia 2 - 1 Start Mrzezino 6 września 2006 - 17:00
Kolejka 8 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (38) 
64. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Start Mrzezino 9 września 2006 - 17:30
65. Brda Przechlewo 2 - 1 Orkan Rumia 9 września 2006 - 17:00
66. Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 9 września 2006 - 16:00
67. Orlęta Reda 4 - 0 Bałtyk Gdynia 10 września 2006 - 15:00
68. Bytovia Bytów 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 10 września 2006 - 11:00
69. Arka II Gdynia 4 - 0 Jantar Ustka 10 września 2006 - 16:00
70. Murkam Przodkowo 5 - 0 Gryf Wejherowo 10 września 2006 - 16:00
71. GKS Luzino 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2006 - 16:00
72. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Czarni Czarne 10 września 2006 - 16:00
Kolejka 9 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
73. Czarni Czarne 1 - 3 Wierzyca Pelplin 16 września 2006 - 15:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 września 2006 - 17:00
75. Gryf Wejherowo 0 - 1 GKS Luzino 16 września 2006 - 16:00
76. Jantar Ustka 0 - 0 Murkam Przodkowo 16 września 2006 - 16:00
77. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 1 Arka II Gdynia 16 września 2006 - 16:00
78. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Bytovia Bytów 17 września 2006 - 15:00
79. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Orlęta Reda 16 września 2006 - 16:00
80. Orkan Rumia 5 - 1 Olimpia Sztum 16 września 2006 - 17:00
81. Start Mrzezino 4 - 1 Brda Przechlewo 16 września 2006 - 16:00
Kolejka 10 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
82. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Brda Przechlewo 20 września 2006 - 16:30
83. Olimpia Sztum 3 - 1 Start Mrzezino 23 września 2006 - 16:00
84. Orlęta Reda 1 - 2 Orkan Rumia 24 września 2006 - 15:00
85. Bytovia Bytów 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 23 września 2006 - 16:00
86. Arka II Gdynia 4 - 1 Bałtyk Gdynia 24 września 2006 - 15:00
87. Murkam Przodkowo 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 4 października 2006 - 16:00
88. GKS Luzino 3 - 1 Jantar Ustka 24 września 2006 - 16:00
89. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 1 Gryf Wejherowo 23 września 2006 - 16:00
90. Czarni Czarne 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2006 - 15:00
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
91. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 7 Wierzyca Pelplin 1 października 2006 - 15:00
92. Gryf Wejherowo 3 - 2 Czarni Czarne 30 września 2006 - 16:00
93. Jantar Ustka 1 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września 2006 - 15:00
94. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 GKS Luzino 30 września 2006 - 16:00
95. Bałtyk Gdynia 3 - 3 Murkam Przodkowo 30 września 2006 - 11:00
96. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Arka II Gdynia 30 września 2006 - 16:00
97. Orkan Rumia 0 - 2 Bytovia Bytów 1 października 2006 - 11:00
98. Start Mrzezino 2 - 2 Orlęta Reda 30 września 2006 - 15:00
99. Brda Przechlewo 1 - 0 Olimpia Sztum 30 września 2006 - 15:00
Kolejka 12 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
100. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Olimpia Sztum 7 października 2006 - 16:00
101. Orlęta Reda 1 - 1 Brda Przechlewo 8 października 2006 - 15:00
102. Bytovia Bytów 1 - 0 Start Mrzezino 7 października 2006 - 16:00
103. Arka II Gdynia 1 - 0 Orkan Rumia 7 października 2006 - 15:00
104. Murkam Przodkowo 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 października 2006 - 15:00
105. GKS Luzino 3 - 1 Bałtyk Gdynia 8 października 2006 - 14:00
106. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 7 października 2006 - 16:00
107. Czarni Czarne 2 - 0 Jantar Ustka 7 października 2006 - 15:00
108. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gryf Wejherowo 7 października 2006 - 16:00
Kolejka 13 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
109. Gryf Wejherowo 1 - 3 Wierzyca Pelplin 14 października 2006 - 15:00
110. Jantar Ustka 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 października 2006 - 12:00
111. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Czarni Czarne 14 października 2006 - 15:00
112. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 października 2006 - 11:00
113. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 GKS Luzino 14 października 2006 - 14:00
114. Orkan Rumia 2 - 0 Murkam Przodkowo 14 października 2006 - 15:00
115. Start Mrzezino 0 - 1 Arka II Gdynia 15 października 2006 - 11:00
116. Brda Przechlewo 0 - 1 Bytovia Bytów 14 października 2006 - 15:00
117. Olimpia Sztum 1 - 2 Orlęta Reda 14 października 2006 - 16:00
Kolejka 14 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (63) 
118. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Orlęta Reda 21 października 2006 - 15:00
119. Bytovia Bytów 4 - 1 Olimpia Sztum 21 października 2006 - 15:00
120. Arka II Gdynia 4 - 1 Brda Przechlewo 22 października 2006 - 14:00
121. Murkam Przodkowo 0 - 1 Start Mrzezino 21 października 2006 - 14:00
122. GKS Luzino 1 - 1 Orkan Rumia 22 października 2006 - 14:00
123. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2006 - 15:00
124. Czarni Czarne 0 - 2 Bałtyk Gdynia 21 października 2006 - 14:00
125. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 21 października 2006 - 16:00
126. Gryf Wejherowo 2 - 0 Jantar Ustka 21 października 2006 - 14:00
Kolejka 15 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
127. Jantar Ustka 0 - 2 Wierzyca Pelplin 28 października 2006 - 12:00
128. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Gryf Wejherowo 28 października 2006 - 14:00
129. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 października 2006 - 11:00
130. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Czarni Czarne 28 października 2006 - 14:00
131. Orkan Rumia 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 października 2006 - 15:00
132. Start Mrzezino 2 - 4 GKS Luzino 29 października 2006 - 11:00
133. Brda Przechlewo 1 - 1 Murkam Przodkowo 28 października 2006 - 14:00
134. Olimpia Sztum 0 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2006 - 15:00
135. Orlęta Reda 0 - 3 Bytovia Bytów 29 października 2006 - 14:00
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (57) 
136. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Bytovia Bytów 4 listopada 2006 - 15:00
137. Arka II Gdynia 1 - 0 Orlęta Reda 5 listopada 2006 - 14:00
138. Murkam Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum 26 listopada 2006 - 12:00
przełożony
139. GKS Luzino 3 - 1 Brda Przechlewo 26 listopada 2006 - 12:00
przełożony
140. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Start Mrzezino 4 listopada 2006 - 15:00
141. Czarni Czarne 0 - 3 Orkan Rumia 4 listopada 2006 - 14:00
142. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń 26 listopada 2006 - 12:00
przełożony
143. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2006 - 13:00
144. Jantar Ustka 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 4 listopada 2006 - 12:00
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
145. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 3 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2006 - 11:00
146. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Jantar Ustka 11 listopada 2006 - 12:00
147. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Gryf Wejherowo 11 listopada 2006 - 13:00
148. Orkan Rumia 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2006 - 14:00
149. Start Mrzezino 5 - 1 Czarni Czarne 12 listopada 2006 - 11:00
150. Brda Przechlewo 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada 2006 - 13:00
151. Olimpia Sztum 1 - 4 GKS Luzino 11 listopada 2006 - 14:00
152. Orlęta Reda 1 - 2 Murkam Przodkowo 12 listopada 2006 - 13:00
153. Bytovia Bytów 2 - 0 Arka II Gdynia 11 listopada 2006 - 14:00
Kolejka 18 - 19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
154. Wierzyca Pelplin 8 - 2 Arka II Gdynia 19 listopada 2006 - 12:00
155. Bytovia Bytów 1 - 0 Murkam Przodkowo 19 listopada 2006 - 12:00
156. Orlęta Reda 1 - 3 GKS Luzino 19 listopada 2006 - 12:00
157. Olimpia Sztum 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 19 listopada 2006 - 12:00
158. Brda Przechlewo 0 - 0 Czarni Czarne 19 listopada 2006 - 12:00
159. Start Mrzezino 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 19 listopada 2006 - 12:00
160. Orkan Rumia 3 - 0 Gryf Wejherowo 19 listopada 2006 - 12:00
161. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Jantar Ustka 18 kwietnia 2007 - 16:00
przełożony na wiosn? 2007
162. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 19 listopada 2006 - 12:00
Kolejka 19 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (69) 
163. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Wierzyca Pelplin 18 marca 2007 - 11:00
164. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 17 marca 2007 - 14:00
165. Jantar Ustka 0 - 3 Orkan Rumia 17 marca 2007 - 14:00
166. Gryf Wejherowo 2 - 1 Start Mrzezino 17 marca 2007 - 14:00
167. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Brda Przechlewo 17 marca 2007 - 15:00
168. Czarni Czarne 0 - 4 Olimpia Sztum 17 marca 2007 - 15:00
169. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 Orlęta Reda 18 marca 2007 - 14:00
170. GKS Luzino 0 - 1 Bytovia Bytów 18 marca 2007 - 14:00
171. Murkam Przodkowo 0 - 1 Arka II Gdynia 17 marca 2007 - 15:00
Kolejka 20 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
172. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Murkam Przodkowo 24 marca 2007 - 16:00
173. Arka II Gdynia 1 - 0 GKS Luzino 24 marca 2007 - 15:00
174. Bytovia Bytów 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 marca 2007 - 14:00
175. Orlęta Reda 2 - 2 Czarni Czarne 25 marca 2007 - 15:00
176. Olimpia Sztum 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 24 marca 2007 - 14:00
177. Brda Przechlewo 1 - 0 Gryf Wejherowo 24 marca 2007 - 16:00
178. Start Mrzezino 1 - 0 Jantar Ustka 24 marca 2007 - 14:00
179. Orkan Rumia 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 24 marca 2007 - 14:00
180. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Bałtyk Gdynia 24 marca 2007 - 15:00
Kolejka 21 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
181. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Pelplin 31 marca 2007 - 15:00
182. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia 31 marca 2007 - 11:00
183. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Start Mrzezino 31 marca 2007 - 15:00
184. Jantar Ustka 1 - 0 Brda Przechlewo 31 marca 2007 - 14:00
185. Gryf Wejherowo 0 - 0 Olimpia Sztum 31 marca 2007 - 15:00
186. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Orlęta Reda 31 marca 2007 - 16:00
187. Czarni Czarne 2 - 0 Bytovia Bytów 31 marca 2007 - 15:00
188. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Arka II Gdynia 31 marca 2007 - 16:00
189. GKS Luzino 0 - 0 Murkam Przodkowo 1 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
190. Wierzyca Pelplin 4 - 2 GKS Luzino 18 kwietnia 2007 - 16:00
191. Murkam Przodkowo 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 kwietnia 2007 - 17:00
192. Arka II Gdynia 4 - 0 Czarni Czarne 18 kwietnia 2007 - 15:00
193. Bytovia Bytów 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2007 - 16:00
194. Orlęta Reda 3 - 0 Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2007 - 17:00
195. Olimpia Sztum 3 - 1 Jantar Ustka 7 kwietnia 2007 - 15:00
196. Brda Przechlewo 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia 2007 - 16:00
197. Start Mrzezino 0 - 2 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2007 - 14:00
198. Orkan Rumia 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 11 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
199. Orkan Rumia 2 - 1 Wierzyca Pelplin 15 kwietnia 2007 - 11:00
200. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Start Mrzezino 14 kwietnia 2007 - 16:00
201. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Brda Przechlewo 15 kwietnia 2007 - 11:00
202. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 4 Olimpia Sztum 14 kwietnia 2007 - 16:00
203. Jantar Ustka 1 - 0 Orlęta Reda 14 kwietnia 2007 - 15:00
204. Gryf Wejherowo 3 - 0 Bytovia Bytów 14 kwietnia 2007 - 16:00
205. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Arka II Gdynia 14 kwietnia 2007 - 17:00
206. Czarni Czarne 2 - 2 Murkam Przodkowo 14 kwietnia 2007 - 15:00
207. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Luzino 14 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (55) 
208. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia 2007 - 16:00
209. GKS Luzino 2 - 0 Czarni Czarne 21 kwietnia 2007 - 16:00
210. Murkam Przodkowo 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 kwietnia 2007 - 14:00
211. Arka II Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2007 - 17:00
212. Bytovia Bytów 2 - 0 Jantar Ustka 21 kwietnia 2007 - 16:00
213. Orlęta Reda 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 22 kwietnia 2007 - 14:00
214. Olimpia Sztum 1 - 3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2007 - 15:00
215. Brda Przechlewo 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia 2007 - 16:00
216. Start Mrzezino 0 - 1 Orkan Rumia 21 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
217. Start Mrzezino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 28 kwietnia 2007 - 16:00
218. Orkan Rumia 1 - 0 Brda Przechlewo 28 kwietnia 2007 - 13:00
219. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Olimpia Sztum 28 kwietnia 2007 - 16:00
220. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Orlęta Reda 28 kwietnia 2007 - 11:00
221. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Bytovia Bytów 28 kwietnia 2007 - 16:00
222. Jantar Ustka 0 - 4 Arka II Gdynia 28 kwietnia 2007 - 16:00
223. Gryf Wejherowo 0 - 0 Murkam Przodkowo 28 kwietnia 2007 - 17:00
224. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Luzino 28 kwietnia 2007 - 17:00
225. Czarni Czarne 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 28 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 26 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
226. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Czarni Czarne 3 maja 2007 - 16:00
227. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2007 - 13:00
228. GKS Luzino 3 - 0 Gryf Wejherowo 3 maja 2007 - 14:00
229. Murkam Przodkowo 6 - 0 Jantar Ustka 3 maja 2007 - 12:00
vo, na boisku 6-1
230. Arka II Gdynia 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 3 maja 2007 - 11:00
231. Bytovia Bytów 1 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2007 - 16:00
232. Orlęta Reda 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2007 - 15:00
233. Olimpia Sztum 0 - 3 Orkan Rumia 3 maja 2007 - 14:00
234. Brda Przechlewo 4 - 3 Start Mrzezino 3 maja 2007 - 17:00
Kolejka 27 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
235. Brda Przechlewo 1 - 4 Wierzyca Pelplin 6 maja 2007 - 13:00
236. Start Mrzezino 0 - 1 Olimpia Sztum 6 maja 2007 - 11:00
237. Orkan Rumia 1 - 0 Orlęta Reda 6 maja 2007 - 11:00
238. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Bytovia Bytów 6 maja 2007 - 17:00
239. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Arka II Gdynia 6 maja 2007 - 11:00
240. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Murkam Przodkowo 6 maja 2007 - 17:00
241. Jantar Ustka 0 - 4 GKS Luzino 6 maja 2007 - 16:00
vo (na boisku 0-4)
242. Gryf Wejherowo 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 6 maja 2007 - 17:00
243. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Czarni Czarne 6 maja 2007 - 16:00
Kolejka 28 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (62) 
244. Wierzyca Pelplin 7 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 maja 2007 - 17:00
245. Czarni Czarne 2 - 0 Gryf Wejherowo 12 maja 2007 - 16:00
246. Orzeł Trąbki Wielkie 8 - 0 Jantar Ustka 12 maja 2007 - 16:00
247. GKS Luzino 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 12 maja 2007 - 17:00
248. Murkam Przodkowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia 12 maja 2007 - 15:00
249. Arka II Gdynia 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 13 maja 2007 - 17:00
250. Bytovia Bytów 1 - 2 Orkan Rumia 12 maja 2007 - 16:00
251. Orlęta Reda 1 - 0 Start Mrzezino 13 maja 2007 - 16:00
252. Olimpia Sztum 4 - 0 Brda Przechlewo 12 maja 2007 - 16:00
Kolejka 29 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
253. Olimpia Sztum 0 - 1 Wierzyca Pelplin 19 maja 2007 - 16:00
254. Brda Przechlewo 1 - 2 Orlęta Reda 20 maja 2007 - 16:00
255. Start Mrzezino 1 - 1 Bytovia Bytów 19 maja 2007 - 17:00
256. Orkan Rumia 4 - 1 Arka II Gdynia 19 maja 2007 - 11:00
257. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Murkam Przodkowo 19 maja 2007 - 17:00
258. Bałtyk Gdynia 5 - 1 GKS Luzino 20 maja 2007 - 11:00
259. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 19 maja 2007 - 17:00
260. Jantar Ustka 4 - 1 Czarni Czarne 19 maja 2007 - 16:00
261. Gryf Wejherowo 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2007 - 17:00
Kolejka 30 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
262. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Gryf Wejherowo 26 maja 2007 - 17:00
263. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Jantar Ustka 26 maja 2007 - 17:00
264. Czarni Czarne 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 26 maja 2007 - 16:00
vo (na boisku 6-1)
265. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Bałtyk Gdynia 26 maja 2007 - 16:00
266. GKS Luzino 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2007 - 17:00
267. Murkam Przodkowo 3 - 1 Orkan Rumia 26 maja 2007 - 15:00
268. Arka II Gdynia 0 - 2 Start Mrzezino 27 maja 2007 - 17:00
269. Bytovia Bytów 2 - 0 Brda Przechlewo 26 maja 2007 - 16:00
270. Orlęta Reda 1 - 0 Olimpia Sztum 27 maja 2007 - 16:00
Kolejka 31 - 30. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
271. Orlęta Reda 2 - 3 Wierzyca Pelplin 30 maja 2007 - 18:00
272. Olimpia Sztum 0 - 3 Bytovia Bytów 30 maja 2007 - 16:30
273. Brda Przechlewo 2 - 2 Arka II Gdynia 30 maja 2007 - 17:00
274. Start Mrzezino 0 - 0 Murkam Przodkowo 30 maja 2007 - 17:00
275. Orkan Rumia 2 - 0 GKS Luzino 30 maja 2007 - 18:00
276. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 30 maja 2007 - 17:00
277. Bałtyk Gdynia 12 - 0 Czarni Czarne 30 maja 2007 - 17:00
vo (na boisku 12-1)
278. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 30 maja 2007 - 17:00
279. Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Wejherowo 30 maja 2007 - 17:00
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
280. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Jantar Ustka 2 czerwca 2007 - 17:00
281. Gryf Wejherowo 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 2 czerwca 2007 - 17:00
282. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2007 - 17:30
283. Czarni Czarne 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 2 czerwca 2007 - 16:00
284. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Orkan Rumia 2 czerwca 2007 - 16:00
285. GKS Luzino 3 - 0 Start Mrzezino 23 maja 2007 - 17:00
286. Murkam Przodkowo 0 - 1 Brda Przechlewo 3 czerwca 2007 - 12:00
287. Arka II Gdynia 2 - 0 Olimpia Sztum 2 czerwca 2007 - 17:00
288. Bytovia Bytów 2 - 1 Orlęta Reda 2 czerwca 2007 - 17:30
Kolejka 33 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
289. Bytovia Bytów 1 - 2 Wierzyca Pelplin 7 czerwca 2007 - 17:30
290. Orlęta Reda 3 - 1 Arka II Gdynia 7 czerwca 2007 - 17:30
291. Olimpia Sztum 0 - 1 Murkam Przodkowo 7 czerwca 2007 - 17:30
292. Brda Przechlewo 5 - 3 GKS Luzino 7 czerwca 2007 - 17:30
293. Start Mrzezino 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 7 czerwca 2007 - 17:30
294. Orkan Rumia 3 - 0 Czarni Czarne 7 czerwca 2007 - 17:30
v.o. goście nie przyjechali
295. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca 2007 - 17:30
296. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf Wejherowo 7 czerwca 2007 - 17:30
297. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 0 Jantar Ustka 7 czerwca 2007 - 17:30
Kolejka 34 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (108) 
298. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 10 czerwca 2007 - 17:30
299. Jantar Ustka 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2007 - 17:30
300. Gryf Wejherowo 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca 2007 - 17:30
301. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Orkan Rumia 9 czerwca 2007 - 13:00
302. Czarni Czarne 3 - 4 Start Mrzezino 10 czerwca 2007 - 17:30
303. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Brda Przechlewo 10 czerwca 2007 - 17:30
304. GKS Luzino 1 - 6 Olimpia Sztum 10 czerwca 2007 - 17:30
305. Murkam Przodkowo 1 - 3 Orlęta Reda 10 czerwca 2007 - 17:30
306. Arka II Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów 10 czerwca 2007 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE