POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 95 Słupsk 30 78 25 3 2 109 - 31
2. Polonez Bobrowniki 30 77 24 5 1 119 - 24
3. Koral Dębnica 30 58 18 4 8 75 - 48
4. Karol Pęplino 30 56 16 8 6 69 - 40
5. Sparta Sycewice 30 49 16 1 13 77 - 67
6. Iskra Dretyń 30 48 15 3 12 72 - 77
7. Leśnik Cewice 30 41 12 5 13 64 - 55
8. MKS Debrzno 30 41 12 5 13 54 - 65
9. Kaszubia Studzienice 30 38 12 2 16 53 - 81
10. Pogoń Lębork 30 37 11 4 15 55 - 62
11. Dąb Kusowo 30 33 9 6 15 54 - 79
12. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 32 9 5 16 47 - 68
13. Piast Człuchów 30 32 9 5 16 38 - 60
14. Start Miastko 30 23 6 5 19 42 - 71
15. Start Łeba 30 22 6 4 20 44 - 90
16. Błękitni Główczyce 30 20 5 5 20 38 - 92
Ostatni komentarz dodał tomek_lesnik_cewice 21.06.2007, 06:29:16

Kolejka 1 - 12. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
1. Karol Pęplino 5 - 1 Błękitni Główczyce
2. Iskra Dretyń 6 - 0 Sparta Sycewice
3. Pogoń Lębork 4 - 0 Kaszubia Studzienice
4. Start Miastko 1 - 2 MKS Debrzno
5. Leśnik Cewice 2 - 4 Piast Człuchów
6. Koral Dębnica 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
7. Dąb Kusowo 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
8. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Start Łeba
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
9. Błękitni Główczyce 2 - 3 Start Łeba
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 Polonez Bobrowniki
11. Gryf 95 Słupsk 14 - 1 Dąb Kusowo
12. Piast Człuchów 2 - 3 Koral Dębnica
13. MKS Debrzno 3 - 1 Leśnik Cewice
14. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Start Miastko
15. Pogoń Lębork 1 - 2 Sparta Sycewice
16. Karol Pęplino 7 - 2 Iskra Dretyń
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
17. Iskra Dretyń 2 - 0 Błękitni Główczyce
18. Pogoń Lębork 1 - 2 Karol Pęplino
19. Start Miastko 1 - 3 Sparta Sycewice
20. Leśnik Cewice 3 - 1 Kaszubia Studzienice
21. Koral Dębnica 3 - 2 MKS Debrzno
22. Dąb Kusowo 3 - 1 Piast Człuchów
23. Polonez Bobrowniki 6 - 0 Gryf 95 Słupsk
24. Start Łeba 5 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. Błękitni Główczyce 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
26. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Start Łeba 26 sierpnia 2006 - 11:00
27. Piast Człuchów 1 - 3 Polonez Bobrowniki
28. MKS Debrzno 3 - 3 Dąb Kusowo
29. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Koral Dębnica
30. Sparta Sycewice 0 - 4 Leśnik Cewice
31. Karol Pęplino 5 - 1 Start Miastko
32. Iskra Dretyń 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
33. Pogoń Lębork 2 - 2 Błękitni Główczyce
34. Start Miastko 0 - 3 Iskra Dretyń
35. Leśnik Cewice 0 - 4 Karol Pęplino
36. Koral Dębnica 3 - 4 Sparta Sycewice
37. Dąb Kusowo 6 - 3 Kaszubia Studzienice
38. Polonez Bobrowniki 3 - 0 MKS Debrzno
39. Start Łeba 9 - 1 Piast Człuchów
40. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 2 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
41. Błękitni Główczyce 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
42. Piast Człuchów 0 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
43. MKS Debrzno 2 - 2 Start Łeba
44. Kaszubia Studzienice 0 - 9 Polonez Bobrowniki
45. Dąb Kusowo 1 - 1 Sparta Sycewice
46. Karol Pęplino 1 - 1 Koral Dębnica
47. Iskra Dretyń 4 - 2 Leśnik Cewice
48. Pogoń Lębork 1 - 1 Start Miastko
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
49. Start Miastko 3 - 1 Błękitni Główczyce
50. Leśnik Cewice 1 - 4 Pogoń Lębork
51. Koral Dębnica 2 - 1 Iskra Dretyń
52. Dąb Kusowo 1 - 1 Karol Pęplino
53. Polonez Bobrowniki 5 - 1 Sparta Sycewice
54. Start Łeba 2 - 0 Kaszubia Studzienice
55. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 MKS Debrzno
56. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Błękitni Główczyce 4 - 0 Piast Człuchów
58. MKS Debrzno 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
59. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
60. Sparta Sycewice 6 - 2 Start Łeba
61. Karol Pęplino 1 - 1 Polonez Bobrowniki
62. Iskra Dretyń 4 - 3 Dąb Kusowo
63. Pogoń Lębork 4 - 2 Koral Dębnica
64. Start Miastko 1 - 3 Leśnik Cewice
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
65. Leśnik Cewice 0 - 3 Błękitni Główczyce
66. Koral Dębnica 7 - 0 Start Miastko
67. Dąb Kusowo 4 - 2 Pogoń Lębork
68. Polonez Bobrowniki 8 - 1 Iskra Dretyń
69. Start Łeba 0 - 3 Karol Pęplino
70. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 3 Sparta Sycewice
71. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Kaszubia Studzienice
72. Piast Człuchów 0 - 3 MKS Debrzno
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
73. Błękitni Główczyce 4 - 1 MKS Debrzno
74. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Piast Człuchów
75. Sparta Sycewice 0 - 7 Gryf 95 Słupsk
76. Karol Pęplino 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
77. Iskra Dretyń 3 - 0 Start Łeba
walkower
78. Pogoń Lębork 1 - 3 Polonez Bobrowniki
79. Start Miastko 1 - 1 Dąb Kusowo
80. Leśnik Cewice 0 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
81. Koral Dębnica 3 - 1 Błękitni Główczyce
82. Dąb Kusowo 0 - 2 Leśnik Cewice
83. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Start Miastko
vo.
84. Start Łeba 0 - 5 Pogoń Lębork
85. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 3 Iskra Dretyń
86. Gryf 95 Słupsk 5 - 0 Karol Pęplino
87. Piast Człuchów 1 - 2 Sparta Sycewice
88. MKS Debrzno 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (38) 
89. Błękitni Główczyce 3 - 3 Kaszubia Studzienice
90. Sparta Sycewice 2 - 3 MKS Debrzno
91. Karol Pęplino 2 - 2 Piast Człuchów
92. Iskra Dretyń 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
93. Pogoń Lębork 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
94. Start Miastko 3 - 1 Start Łeba
95. Leśnik Cewice 1 - 1 Polonez Bobrowniki
96. Koral Dębnica 3 - 1 Dąb Kusowo
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
97. Dąb Kusowo 1 - 2 Błękitni Główczyce
98. Polonez Bobrowniki 7 - 1 Koral Dębnica
99. Start Łeba 4 - 1 Leśnik Cewice
100. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 2 Start Miastko
101. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork
102. Piast Człuchów 2 - 0 Iskra Dretyń
103. MKS Debrzno 1 - 3 Karol Pęplino
104. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Sparta Sycewice
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
105. Błękitni Główczyce 2 - 3 Sparta Sycewice
106. Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice
107. Iskra Dretyń 4 - 2 MKS Debrzno
108. Pogoń Lębork 0 - 3 Piast Człuchów
109. Start Miastko 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
110. Leśnik Cewice 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
111. Koral Dębnica 1 - 0 Start Łeba
112. Dąb Kusowo 2 - 4 Polonez Bobrowniki
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (38) 
113. Polonez Bobrowniki 10 - 0 Błękitni Główczyce
114. Start Łeba 1 - 3 Dąb Kusowo
115. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Koral Dębnica
116. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Leśnik Cewice
vo.
117. Piast Człuchów 1 - 1 Start Miastko
118. MKS Debrzno 3 - 1 Pogoń Lębork
119. Kaszubia Studzienice 5 - 2 Iskra Dretyń
120. Sparta Sycewice 4 - 2 Karol Pęplino
Kolejka 16 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
121. Błękitni Główczyce 0 - 1 Karol Pęplino 25 marca 2007 - 13:00
122. Sparta Sycewice 5 - 2 Iskra Dretyń 24 marca 2007 - 16:00
123. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Pogoń Lębork 25 marca 2007 - 14:00
124. MKS Debrzno 1 - 2 Start Miastko 25 marca 2007 - 16:00
125. Piast Człuchów 1 - 1 Leśnik Cewice 25 marca 2007 - 15:00
126. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Koral Dębnica 24 marca 2007 - 12:00
127. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Dąb Kusowo 24 marca 2007 - 16:00
128. Start Łeba 1 - 8 Polonez Bobrowniki 25 marca 2007 - 12:00
Kolejka 17 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
129. Start Łeba 1 - 2 Błękitni Główczyce 1 kwietnia 2007 - 12:00
130. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 kwietnia 2007 - 17:00
131. Dąb Kusowo 1 - 6 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia 2007 - 11:00
132. Koral Dębnica 2 - 0 Piast Człuchów 1 kwietnia 2007 - 13:00
133. Leśnik Cewice 9 - 1 MKS Debrzno 1 kwietnia 2007 - 14:00
134. Start Miastko 4 - 1 Kaszubia Studzienice 1 kwietnia 2007 - 14:00
135. Sparta Sycewice 4 - 0 Pogoń Lębork 1 kwietnia 2007 - 12:00
136. Iskra Dretyń 3 - 2 Karol Pęplino 1 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 18 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
137. Błękitni Główczyce 1 - 1 Iskra Dretyń 7 kwietnia 2007 - 12:00
138. Karol Pęplino 1 - 0 Pogoń Lębork 7 kwietnia 2007 - 12:00
139. Sparta Sycewice 3 - 1 Start Miastko 7 kwietnia 2007 - 12:00
140. Kaszubia Studzienice 0 - 5 Leśnik Cewice 7 kwietnia 2007 - 12:00
141. MKS Debrzno 1 - 1 Koral Dębnica 7 kwietnia 2007 - 12:00
142. Piast Człuchów 0 - 1 Dąb Kusowo 7 kwietnia 2007 - 12:00
143. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Polonez Bobrowniki 7 kwietnia 2007 - 12:00
144. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 0 Start Łeba 7 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 19 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
145. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Błękitni Główczyce 14 kwietnia 2007 - 17:00
146. Start Łeba 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 15 kwietnia 2007 - 12:00
147. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Piast Człuchów 15 kwietnia 2007 - 17:00
148. Dąb Kusowo 0 - 3 MKS Debrzno 15 kwietnia 2007 - 11:00
vo, na boisku 6-2
149. Koral Dębnica 0 - 3 Kaszubia Studzienice 15 kwietnia 2007 - 16:00
150. Leśnik Cewice 0 - 4 Sparta Sycewice 15 kwietnia 2007 - 14:00
151. Start Miastko 0 - 3 Karol Pęplino 15 kwietnia 2007 - 14:00
vo, na boisku 2-1
152. Pogoń Lębork 3 - 2 Iskra Dretyń 15 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 20 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
153. Błękitni Główczyce 2 - 3 Pogoń Lębork 22 kwietnia 2007 - 11:00
154. Iskra Dretyń 3 - 0 Start Miastko 22 kwietnia 2007 - 14:00
155. Karol Pęplino 2 - 0 Leśnik Cewice 22 kwietnia 2007 - 12:00
156. Sparta Sycewice 1 - 2 Koral Dębnica 21 kwietnia 2007 - 16:00
157. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Dąb Kusowo 22 kwietnia 2007 - 15:00
158. MKS Debrzno 1 - 1 Polonez Bobrowniki 22 kwietnia 2007 - 16:00
159. Piast Człuchów 2 - 0 Start Łeba 22 kwietnia 2007 - 12:00
160. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 21 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 21 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
161. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Błękitni Główczyce 28 kwietnia 2007 - 14:00
162. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Piast Człuchów 28 kwietnia 2007 - 17:00
vo, na boisku 0-0
163. Start Łeba 1 - 3 MKS Debrzno 29 kwietnia 2007 - 12:00
164. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Kaszubia Studzienice 29 kwietnia 2007 - 17:00
165. Sparta Sycewice 7 - 1 Dąb Kusowo 28 kwietnia 2007
166. Koral Dębnica 2 - 1 Karol Pęplino 29 kwietnia 2007 - 13:00
167. Leśnik Cewice 2 - 1 Iskra Dretyń 29 kwietnia 2007 - 14:00
168. Start Miastko 1 - 3 Pogoń Lębork 29 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 22 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
169. Błękitni Główczyce 1 - 5 Start Miastko 3 maja 2007 - 12:00
170. Pogoń Lębork 3 - 3 Leśnik Cewice 3 maja 2007 - 17:00
171. Iskra Dretyń 3 - 2 Koral Dębnica 3 maja 2007 - 14:00
172. Karol Pęplino 2 - 1 Dąb Kusowo 3 maja 2007 - 16:00
173. Sparta Sycewice 0 - 1 Polonez Bobrowniki 3 maja 2007 - 11:00
174. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Start Łeba 3 maja 2007 - 12:00
walkower
175. MKS Debrzno 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 maja 2007 - 15:00
176. Piast Człuchów 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2007 - 15:00
vo, na boisku 1-1
Kolejka 23 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
177. Piast Człuchów 3 - 0 Błękitni Główczyce 6 maja 2007 - 15:00
walkower
178. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 MKS Debrzno 6 maja 2007 - 14:00
179. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Kaszubia Studzienice 6 maja 2007 - 17:00
180. Start Łeba 2 - 1 Sparta Sycewice 6 maja 2007 - 12:00
181. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Karol Pęplino 6 maja 2007 - 17:00
182. Dąb Kusowo 1 - 3 Iskra Dretyń 6 maja 2007 - 11:00
183. Koral Dębnica 4 - 0 Pogoń Lębork 6 maja 2007 - 13:00
184. Leśnik Cewice 1 - 0 Start Miastko 6 maja 2007 - 14:00
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
185. Błękitni Główczyce 0 - 6 Leśnik Cewice 13 maja 2007 - 13:00
186. Start Miastko 0 - 2 Koral Dębnica 13 maja 2007 - 14:00
187. Pogoń Lębork 4 - 0 Dąb Kusowo 13 maja 2007 - 12:00
188. Iskra Dretyń 0 - 4 Polonez Bobrowniki 13 maja 2007 - 14:00
189. Karol Pęplino 1 - 1 Start Łeba 13 maja 2007 - 12:00
190. Sparta Sycewice 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 maja 2007
191. Kaszubia Studzienice 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2007 - 15:00
192. MKS Debrzno 0 - 1 Piast Człuchów 13 maja 2007 - 16:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
193. MKS Debrzno 3 - 1 Błękitni Główczyce 20 maja 2007 - 16:00
194. Piast Człuchów 4 - 1 Kaszubia Studzienice 20 maja 2007 - 12:00
195. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Sparta Sycewice 19 maja 2007 - 18:00
196. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 Karol Pęplino 19 maja 2007 - 17:00
197. Start Łeba 2 - 2 Iskra Dretyń 20 maja 2007 - 12:00
198. Polonez Bobrowniki 6 - 0 Pogoń Lębork 20 maja 2007 - 17:00
199. Dąb Kusowo 4 - 0 Start Miastko 20 maja 2007 - 11:00
200. Koral Dębnica 1 - 2 Leśnik Cewice 20 maja 2007 - 13:00
Kolejka 26 - 23. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
201. Błękitni Główczyce 0 - 5 Koral Dębnica 23 maja 2007 - 18:00
202. Leśnik Cewice 1 - 1 Dąb Kusowo 23 maja 2007 - 18:00
203. Start Miastko 1 - 2 Polonez Bobrowniki 23 maja 2007 - 18:00
204. Pogoń Lębork 4 - 1 Start Łeba 23 maja 2007 - 18:00
205. Iskra Dretyń 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 maja 2007 - 18:00
206. Karol Pęplino 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 23 maja 2007 - 18:00
207. Sparta Sycewice 2 - 3 Piast Człuchów 23 maja 2007 - 18:00
208. Kaszubia Studzienice 5 - 2 MKS Debrzno 23 maja 2007 - 18:00
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
209. Kaszubia Studzienice 5 - 0 Błękitni Główczyce 27 maja 2007 - 15:00
210. MKS Debrzno 1 - 4 Sparta Sycewice 27 maja 2007 - 16:00
211. Piast Człuchów 1 - 1 Karol Pęplino 27 maja 2007 - 15:00
212. Gryf 95 Słupsk 8 - 1 Iskra Dretyń 26 maja 2007 - 14:00
213. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Pogoń Lębork 26 maja 2007 - 17:00
214. Start Łeba 2 - 2 Start Miastko 27 maja 2007 - 12:00
215. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Leśnik Cewice 27 maja 2007 - 17:00
216. Dąb Kusowo 0 - 0 Koral Dębnica 27 maja 2007 - 11:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
217. Błękitni Główczyce 2 - 5 Dąb Kusowo 3 czerwca 2007 - 11:00
218. Koral Dębnica 3 - 4 Polonez Bobrowniki 3 czerwca 2007 - 13:00
219. Leśnik Cewice 7 - 1 Start Łeba 3 czerwca 2007 - 14:00
220. Start Miastko 6 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 czerwca 2007 - 14:00
221. Pogoń Lębork 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2007 - 12:00
222. Iskra Dretyń 2 - 1 Piast Człuchów 3 czerwca 2007 - 14:00
223. Karol Pęplino 1 - 2 MKS Debrzno 3 czerwca 2007 - 12:00
224. Sparta Sycewice 5 - 1 Kaszubia Studzienice 2 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
225. Sparta Sycewice 3 - 1 Błękitni Główczyce 7 czerwca 2007 - 17:00
226. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Karol Pęplino 7 czerwca 2007 - 17:00
227. MKS Debrzno 4 - 0 Iskra Dretyń 7 czerwca 2007 - 17:00
228. Piast Człuchów 0 - 1 Pogoń Lębork 7 czerwca 2007 - 17:00
229. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Start Miastko 7 czerwca 2007 - 17:00
230. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 5 Leśnik Cewice 7 czerwca 2007 - 17:00
231. Start Łeba 1 - 5 Koral Dębnica 7 czerwca 2007 - 17:00
232. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Dąb Kusowo 7 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (112) 
233. Błękitni Główczyce 1 - 5 Polonez Bobrowniki 10 czerwca 2007 - 12:00
234. Dąb Kusowo 4 - 1 Start Łeba 10 czerwca 2007 - 12:00
235. Koral Dębnica 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 czerwca 2007 - 12:00
236. Leśnik Cewice 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 10 czerwca 2007 - 12:00
237. Start Miastko 1 - 2 Piast Człuchów 10 czerwca 2007 - 12:00
238. Pogoń Lębork 0 - 2 MKS Debrzno 10 czerwca 2007 - 12:00
239. Iskra Dretyń 7 - 2 Kaszubia Studzienice 10 czerwca 2007 - 12:00
240. Karol Pęplino 4 - 1 Sparta Sycewice 10 czerwca 2007 - 12:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04