Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
3 - 0 |
Chemik Police |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
12 sierpnia 2006
12.08 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
12 sierpnia 2006
12.08 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
1 - 2 |
TKP Toruń |
12 sierpnia 2006
12.08 - 16:00 |
Amica Wronki |
1 - 1 |
Kania Gostyń |
12 sierpnia 2006
12.08 - 16:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Mieszko Gniezno |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
Kania Gostyń |
2 - 0 |
Tur Turek |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
TKP Toruń |
2 - 2 |
Amica Wronki |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 3 |
Victoria Koronowo |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Rega Trzebiatów |
15 sierpnia 2006
15.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
Chemik Police |
4 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 września 2006
6.09 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Warta Poznań |
15 sierpnia 2006
15.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
20 sierpnia 2006
20.08 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Chemik Police |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 sierpnia 2006
19.08 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
19 sierpnia 2006
19.08 - 16:00 |
Amica Wronki |
1 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
19 sierpnia 2006
19.08 - 16:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
TKP Toruń |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 5 |
Kania Gostyń |
20 sierpnia 2006
20.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Mieszko Gniezno |
1 - 2 |
Kania Gostyń |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
TKP Toruń |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
30 sierpnia 2006
30.08 - 18:00 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 1 |
Tur Turek |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Amica Wronki |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Chemik Police |
1 - 0 |
Rega Trzebiatów |
26 sierpnia 2006
26.08 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
27 sierpnia 2006
27.08 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
26 sierpnia 2006
26.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Warta Poznań |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
3 - 2 |
Jarota Jarocin |
2 września 2006
2.09 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
3 - 2 |
Chemik Police |
2 września 2006
2.09 - 16:00 |
Amica Wronki |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 września 2006
3.09 - 15:00 |
Tur Turek |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
2 września 2006
2.09 - 11:00 |
Kania Gostyń |
0 - 0 |
TKP Toruń |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mieszko Gniezno |
4 - 1 |
TKP Toruń |
9 września 2006
9.09 - 16:30 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 2 |
Kania Gostyń |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 5 |
Lech II Poznań |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Tur Turek |
9 września 2006
9.09 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Amica Wronki |
9 września 2006
9.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Victoria Koronowo |
10 września 2006
10.09 - 15:00 |
Warta Poznań |
4 - 0 |
Rega Trzebiatów |
8 września 2006
8.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
16 września 2006
16.09 - 16:30 |
Rega Trzebiatów |
3 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
16 września 2006
16.09 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
1 - 2 |
Warta Poznań |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Amica Wronki |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
17 września 2006
17.09 - 15:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
Chemik Police |
16 września 2006
16.09 - 16:30 |
Lech II Poznań |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 września 2006
17.09 - 11:00 |
Kania Gostyń |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
TKP Toruń |
2 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
17 września 2006
17.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
23 września 2006
23.09 - 16:30 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
TKP Toruń |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Kania Gostyń |
23 września 2006
23.09 - 12:00 |
Chemik Police |
5 - 0 |
Lech II Poznań |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Tur Turek |
24 września 2006
24.09 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Amica Wronki |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Victoria Koronowo |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Rega Trzebiatów |
23 września 2006
23.09 - 16:30 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
30 września 2006
30.09 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2006
30.09 - 15:00 |
Amica Wronki |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 października 2006
1.10 - 15:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Warta Poznań |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
1 października 2006
1.10 - 11:00 |
Kania Gostyń |
3 - 2 |
Chemik Police |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
7 października 2006
7.10 - 15:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
TKP Toruń |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Kania Gostyń |
8 października 2006
8.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
7 października 2006
7.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 3 |
Tur Turek |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Amica Wronki |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
3 - 1 |
Victoria Koronowo |
7 października 2006
7.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Victoria Koronowo |
0 - 3 |
Mieszko Gniezno |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Amica Wronki |
2 - 0 |
Rega Trzebiatów |
15 października 2006
15.10 - 15:00 |
Tur Turek |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
15 października 2006
15.10 - 11:00 |
Kania Gostyń |
2 - 1 |
Warta Poznań |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
TKP Toruń |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 3 |
Chemik Police |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 października 2006
14.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Chemik Police |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Warta Poznań |
1 - 0 |
TKP Toruń |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Kania Gostyń |
21 października 2006
21.10 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Lech II Poznań |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Tur Turek |
21 października 2006
21.10 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
1 - 1 |
Amica Wronki |
21 października 2006
21.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Amica Wronki |
2 - 2 |
Mieszko Gniezno |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
Victoria Koronowo |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Rega Trzebiatów |
29 października 2006
29.10 - 11:00 |
anulowany vo 0-3 |
Kania Gostyń |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
TKP Toruń |
6 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Zdrój Ciechocinek |
3 - 2 |
Warta Poznań |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Chemik Police |
28 października 2006
28.10 - 12:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
Chemik Police |
5 listopada 2006
5.11 - 13:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Warta Poznań |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
TKP Toruń |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
4 - 0 |
Kania Gostyń |
4 listopada 2006
4.11 - 11:00 |
Victoria Koronowo |
2 - 1 |
Lech II Poznań |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Amica Wronki |
0 - 0 |
Tur Turek |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 8/8. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Tur Turek |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Lech II Poznań |
0 - 2 |
Amica Wronki |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Kania Gostyń |
2 - 2 |
Victoria Koronowo |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
TKP Toruń |
0 - 0 |
Rega Trzebiatów |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Warta Poznań |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
8 listopada 2006
8.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Mieszko Gniezno |
2 - 3 |
Jarota Jarocin |
19 listopada 2006
19.11 - 13:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Warta Poznań |
18 listopada 2006
18.11 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
18 listopada 2006
18.11 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
18 listopada 2006
18.11 - 13:00 |
Zdrój Ciechocinek |
4 - 0 |
Rega Trzebiatów |
18 listopada 2006
18.11 - 13:00 |
TKP Toruń |
5 - 0 |
Victoria Koronowo |
18 listopada 2006
18.11 - 13:00 |
Kania Gostyń |
1 - 2 |
Amica Wronki |
10 marca 2007
10.03 - 14:00 |
przełożony z powodu modernizacji stadionu w Gostyniu |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
Tur Turek |
19 listopada 2006
19.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
18 marca 2007
18.03 - 11:00 |
Tur Turek |
1 - 0 |
Kania Gostyń |
17 marca 2007
17.03 - 14:30 |
Amica Wronki |
0 - 0 |
TKP Toruń |
18 marca 2007
18.03 - 15:00 |
Victoria Koronowo |
3 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
17 marca 2007
17.03 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Chemik Police |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Warta Poznań |
5 - 1 |
Jarota Jarocin |
17 marca 2007
17.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Warta Poznań |
24 marca 2007
24.03 - 15:30 |
Jarota Jarocin |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
25 marca 2007
25.03 - 14:00 |
Chemik Police |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 marca 2007
24.03 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Rega Trzebiatów |
25 marca 2007
25.03 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Victoria Koronowo |
24 marca 2007
24.03 - 15:30 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 0 |
Amica Wronki |
24 marca 2007
24.03 - 15:00 |
TKP Toruń |
3 - 1 |
Tur Turek |
24 marca 2007
24.03 - 15:00 |
Kania Gostyń |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kania Gostyń |
2 - 3 |
Mieszko Gniezno |
31 marca 2007
31.03 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 1 |
TKP Toruń |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Tur Turek |
2 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
31 marca 2007
31.03 - 15:30 |
Amica Wronki |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Victoria Koronowo |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 0 |
Chemik Police |
31 marca 2007
31.03 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Jarota Jarocin |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Warta Poznań |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Kolejka 20 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Rega Trzebiatów |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Chemik Police |
1 - 2 |
Victoria Koronowo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Amica Wronki |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Tur Turek |
7 kwietnia 2007
7.04 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
TKP Toruń |
0 - 0 |
Kania Gostyń |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
TKP Toruń |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
Kania Gostyń |
3 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
vo (na boisku 2-1) |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
Tur Turek |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Amica Wronki |
3 - 1 |
Chemik Police |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
14 kwietnia 2007
14.04 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 0 |
Warta Poznań |
14 kwietnia 2007
14.04 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 kwietnia 2007
14.04 - 14:00 |
Kolejka 22 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Rega Trzebiatów |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Victoria Koronowo |
21 kwietnia 2007
21.04 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 0 |
Amica Wronki |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 0 |
Tur Turek |
21 kwietnia 2007
21.04 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Kania Gostyń |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
4 - 2 |
TKP Toruń |
21 kwietnia 2007
21.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
28 kwietnia 2007
28.04 - 15:00 |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Kania Gostyń |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Lech II Poznań |
1 - 0 |
Chemik Police |
27 kwietnia 2007
27.04 - 16:00 |
Tur Turek |
2 - 2 |
Jarota Jarocin |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Amica Wronki |
0 - 2 |
Warta Poznań |
28 kwietnia 2007
28.04 - 15:00 |
Victoria Koronowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
28 kwietnia 2007
28.04 - 12:00 |
Kolejka 24 - 1. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Rega Trzebiatów |
1 maja 2007
1.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Victoria Koronowo |
1 maja 2007
1.05 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Amica Wronki |
1 maja 2007
1.05 - 16:00 |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Tur Turek |
1 maja 2007
1.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Lech II Poznań |
1 maja 2007
1.05 - 16:00 |
Chemik Police |
2 - 0 |
Kania Gostyń |
1 maja 2007
1.05 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
TKP Toruń |
1 maja 2007
1.05 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
1 maja 2007
1.05 - 17:00 |
vo (na boisku 4-1) |
Kolejka 25 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Mieszko Gniezno |
5 maja 2007
5.05 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 maja 2007
5.05 - 15:00 |
vo (na boisku 2-2) |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Chemik Police |
5 maja 2007
5.05 - 17:00 |
Kania Gostyń |
2 - 4 |
Jarota Jarocin |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 3 |
Warta Poznań |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
vo (na boisku 3-2) |
Tur Turek |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 maja 2007
5.05 - 17:00 |
Amica Wronki |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
Victoria Koronowo |
2 - 1 |
Rega Trzebiatów |
5 maja 2007
5.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Victoria Koronowo |
12 maja 2007
12.05 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Amica Wronki |
12 maja 2007
12.05 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Tur Turek |
12 maja 2007
12.05 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Kania Gostyń |
12 maja 2007
12.05 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
TKP Toruń |
13 maja 2007
13.05 - 17:00 |
Chemik Police |
1 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
12 maja 2007
12.05 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
12 maja 2007
12.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Chemik Police |
19 maja 2007
19.05 - 15:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
19 maja 2007
19.05 - 15:00 |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Warta Poznań |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Kania Gostyń |
0 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
19 maja 2007
19.05 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
20 maja 2007
20.05 - 11:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Rega Trzebiatów |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Amica Wronki |
2 - 0 |
Victoria Koronowo |
19 maja 2007
19.05 - 15:00 |
Kolejka 28 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Mieszko Gniezno |
3 - 3 |
Amica Wronki |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Victoria Koronowo |
0 - 1 |
Tur Turek |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
26 maja 2007
26.05 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Kania Gostyń |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 2 |
TKP Toruń |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Warta Poznań |
3 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
26 maja 2007
26.05 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
27 maja 2007
27.05 - 17:00 |
Chemik Police |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 maja 2007
26.05 - 13:00 |
Kolejka 29 - 2. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Chemik Police |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Warta Poznań |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
TKP Toruń |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Kania Gostyń |
1 - 5 |
Rega Trzebiatów |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Lech II Poznań |
9 - 1 |
Victoria Koronowo |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Amica Wronki |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Tur Turek |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Amica Wronki |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Victoria Koronowo |
5 - 0 |
Kania Gostyń |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 0 |
TKP Toruń |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
6 - 0 |
Chemik Police |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
|