MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tur Turek 30 54 14 12 4 38 - 21
2. Warta Poznań 30 50 15 5 10 48 - 28
3. Jarota Jarocin 30 49 14 7 9 50 - 39
4. TKP Toruń 30 47 13 8 9 41 - 29
5. Kaszubia Kościerzyna 30 47 14 5 11 30 - 33
6. Cartusia Kartuzy 30 44 12 8 10 31 - 37
7. Victoria Koronowo 30 44 14 2 14 45 - 53
8. Mieszko Gniezno 30 43 11 10 9 37 - 30
9. Rega Trzebiatów 30 42 11 9 10 34 - 35
10. Amica Wronki 30 41 9 14 7 37 - 29
11. Kotwica Kołobrzeg 30 38 10 8 12 43 - 47
12. Rodło Kwidzyn 30 37 11 4 15 34 - 42
13. Lech II Poznań 30 36 11 3 16 42 - 47
14. Kania Gostyń 30 35 10 5 15 39 - 49
15. Zdrój Ciechocinek 30 31 8 7 15 34 - 50
16. Chemik Police 30 26 7 5 18 34 - 48
Ostatni komentarz dodał wisla1906 24.06.2007, 13:16:58
* Po po??czeniu Amiki Wronki i Lecha Pozna? dawny drugi zespó? Amiki wyst?puje jako Amica Wronki.
* W zwi?zku z rezygnacj? z promocji do II ligi Kania Gosty? pozostała w III lidze, za? do II ligi awansowa? wicemistrz - Unia Janikowo.
* Lech II Pozna?, Amica Wronki i Kania Gosty? wycofały się po zako?czeniu rozgrywek.



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (26) 
1. Jarota Jarocin 2 - 0 Mieszko Gniezno 12 sierpnia 2006 - 17:00
2. Warta Poznań 3 - 0 Chemik Police 12 sierpnia 2006 - 17:00
3. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 sierpnia 2006 - 18:00
4. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Cartusia Kartuzy 12 sierpnia 2006 - 17:00
5. Rega Trzebiatów 2 - 2 Zdrój Ciechocinek 12 sierpnia 2006 - 11:00
6. Victoria Koronowo 1 - 2 TKP Toruń 12 sierpnia 2006 - 16:00
7. Amica Wronki 1 - 1 Kania Gostyń 12 sierpnia 2006 - 16:00
8. Tur Turek 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
9. Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 6 września 2006 - 17:00
10. Kania Gostyń 2 - 0 Tur Turek 6 września 2006 - 17:00
11. TKP Toruń 2 - 2 Amica Wronki 6 września 2006 - 17:00
12. Zdrój Ciechocinek 1 - 3 Victoria Koronowo 6 września 2006 - 17:00
13. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Rega Trzebiatów 15 sierpnia 2006 - 17:00
14. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Rodło Kwidzyn 6 września 2006 - 17:00
15. Chemik Police 4 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 września 2006 - 17:00
16. Jarota Jarocin 0 - 3 Warta Poznań 15 sierpnia 2006 - 16:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
17. Warta Poznań 2 - 0 Mieszko Gniezno 20 sierpnia 2006 - 12:00
18. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Jarota Jarocin 19 sierpnia 2006 - 17:00
19. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Chemik Police 19 sierpnia 2006 - 17:00
20. Rega Trzebiatów 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 sierpnia 2006 - 11:00
21. Victoria Koronowo 3 - 1 Cartusia Kartuzy 19 sierpnia 2006 - 16:00
22. Amica Wronki 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 19 sierpnia 2006 - 16:00
23. Tur Turek 3 - 1 TKP Toruń 19 sierpnia 2006 - 17:00
24. Lech II Poznań 2 - 5 Kania Gostyń 20 sierpnia 2006 - 11:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
25. Mieszko Gniezno 1 - 2 Kania Gostyń 26 sierpnia 2006 - 17:00
26. TKP Toruń 3 - 1 Lech II Poznań 30 sierpnia 2006 - 18:00
27. Zdrój Ciechocinek 0 - 1 Tur Turek 26 sierpnia 2006 - 17:00
28. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Amica Wronki 26 sierpnia 2006 - 17:00
29. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Victoria Koronowo 26 sierpnia 2006 - 17:00
30. Chemik Police 1 - 0 Rega Trzebiatów 26 sierpnia 2006 - 16:00
31. Jarota Jarocin 1 - 4 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2006 - 15:00
32. Warta Poznań 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia 2006 - 16:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
33. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 września 2006 - 17:00
34. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Warta Poznań 2 września 2006 - 17:00
35. Rega Trzebiatów 3 - 2 Jarota Jarocin 2 września 2006 - 11:00
36. Victoria Koronowo 3 - 2 Chemik Police 2 września 2006 - 16:00
37. Amica Wronki 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 3 września 2006 - 15:00
38. Tur Turek 2 - 2 Cartusia Kartuzy 2 września 2006 - 17:00
39. Lech II Poznań 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 2 września 2006 - 11:00
40. Kania Gostyń 0 - 0 TKP Toruń 2 września 2006 - 17:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Mieszko Gniezno 4 - 1 TKP Toruń 9 września 2006 - 16:30
42. Zdrój Ciechocinek 0 - 2 Kania Gostyń 9 września 2006 - 17:00
43. Cartusia Kartuzy 1 - 5 Lech II Poznań 9 września 2006 - 17:00
44. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Tur Turek 9 września 2006 - 16:00
45. Chemik Police 0 - 2 Amica Wronki 9 września 2006 - 16:00
46. Jarota Jarocin 3 - 1 Victoria Koronowo 10 września 2006 - 15:00
47. Warta Poznań 4 - 0 Rega Trzebiatów 8 września 2006 - 16:00
48. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Rodło Kwidzyn 9 września 2006 - 17:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
49. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Mieszko Gniezno 16 września 2006 - 16:30
50. Rega Trzebiatów 3 - 3 Kotwica Kołobrzeg 16 września 2006 - 11:00
51. Victoria Koronowo 1 - 2 Warta Poznań 16 września 2006 - 16:00
52. Amica Wronki 0 - 0 Jarota Jarocin 17 września 2006 - 15:00
53. Tur Turek 3 - 1 Chemik Police 16 września 2006 - 16:30
54. Lech II Poznań 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 17 września 2006 - 11:00
55. Kania Gostyń 4 - 0 Cartusia Kartuzy 16 września 2006 - 16:00
56. TKP Toruń 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 17 września 2006 - 12:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Mieszko Gniezno 1 - 1 Zdrój Ciechocinek 23 września 2006 - 16:30
58. Cartusia Kartuzy 0 - 1 TKP Toruń 23 września 2006 - 16:00
59. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Kania Gostyń 23 września 2006 - 12:00
60. Chemik Police 5 - 0 Lech II Poznań 23 września 2006 - 16:00
61. Jarota Jarocin 0 - 0 Tur Turek 24 września 2006 - 15:00
62. Warta Poznań 2 - 1 Amica Wronki 23 września 2006 - 16:00
63. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Victoria Koronowo 23 września 2006 - 16:00
64. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Rega Trzebiatów 23 września 2006 - 16:30
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
65. Rega Trzebiatów 2 - 1 Mieszko Gniezno 30 września 2006 - 11:00
66. Victoria Koronowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn 30 września 2006 - 15:00
67. Amica Wronki 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 1 października 2006 - 15:00
68. Tur Turek 0 - 0 Warta Poznań 30 września 2006 - 16:00
69. Lech II Poznań 1 - 2 Jarota Jarocin 1 października 2006 - 11:00
70. Kania Gostyń 3 - 2 Chemik Police 30 września 2006 - 16:00
71. TKP Toruń 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 30 września 2006 - 16:00
72. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Cartusia Kartuzy 30 września 2006 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Mieszko Gniezno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 7 października 2006 - 16:00
74. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 7 października 2006 - 15:00
75. Chemik Police 1 - 1 TKP Toruń 7 października 2006 - 16:00
76. Jarota Jarocin 1 - 0 Kania Gostyń 8 października 2006 - 15:00
77. Warta Poznań 0 - 2 Lech II Poznań 7 października 2006 - 15:00
78. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Tur Turek 7 października 2006 - 16:00
79. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Amica Wronki 7 października 2006 - 16:00
80. Rega Trzebiatów 3 - 1 Victoria Koronowo 7 października 2006 - 11:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Victoria Koronowo 0 - 3 Mieszko Gniezno 14 października 2006 - 15:00
82. Amica Wronki 2 - 0 Rega Trzebiatów 15 października 2006 - 15:00
83. Tur Turek 4 - 0 Rodło Kwidzyn 14 października 2006 - 15:00
84. Lech II Poznań 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 października 2006 - 11:00
85. Kania Gostyń 2 - 1 Warta Poznań 14 października 2006 - 15:00
86. TKP Toruń 1 - 0 Jarota Jarocin 14 października 2006 - 15:00
87. Zdrój Ciechocinek 0 - 3 Chemik Police 14 października 2006 - 15:00
88. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 października 2006 - 14:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
89. Mieszko Gniezno 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2006 - 15:00
90. Chemik Police 0 - 1 Cartusia Kartuzy 21 października 2006 - 15:00
91. Jarota Jarocin 1 - 0 Zdrój Ciechocinek 22 października 2006 - 14:00
92. Warta Poznań 1 - 0 TKP Toruń 21 października 2006 - 15:00
93. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Kania Gostyń 21 października 2006 - 16:00
94. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Lech II Poznań 21 października 2006 - 15:00
95. Rega Trzebiatów 2 - 1 Tur Turek 21 października 2006 - 11:00
96. Victoria Koronowo 1 - 1 Amica Wronki 21 października 2006 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
97. Amica Wronki 2 - 2 Mieszko Gniezno 28 października 2006 - 14:00
98. Tur Turek 3 - 1 Victoria Koronowo 28 października 2006 - 15:00
99. Lech II Poznań 3 - 0 Rega Trzebiatów 29 października 2006 - 11:00
anulowany vo 0-3
100. Kania Gostyń 3 - 0 Rodło Kwidzyn 28 października 2006 - 14:00
101. TKP Toruń 6 - 0 Kotwica Kołobrzeg 28 października 2006 - 14:00
102. Zdrój Ciechocinek 3 - 2 Warta Poznań 28 października 2006 - 14:00
103. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Jarota Jarocin 28 października 2006 - 14:00
104. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Chemik Police 28 października 2006 - 12:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
105. Mieszko Gniezno 2 - 2 Chemik Police 5 listopada 2006 - 13:00
106. Jarota Jarocin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2006 - 14:00
107. Warta Poznań 2 - 3 Cartusia Kartuzy 4 listopada 2006 - 14:00
108. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Zdrój Ciechocinek 4 listopada 2006 - 14:00
109. Rodło Kwidzyn 0 - 1 TKP Toruń 4 listopada 2006 - 14:00
110. Rega Trzebiatów 4 - 0 Kania Gostyń 4 listopada 2006 - 11:00
111. Victoria Koronowo 2 - 1 Lech II Poznań 4 listopada 2006 - 14:00
112. Amica Wronki 0 - 0 Tur Turek 5 listopada 2006 - 14:00
Kolejka 15 - 8/8. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
113. Tur Turek 1 - 0 Mieszko Gniezno 8 listopada 2006 - 13:30
114. Lech II Poznań 0 - 2 Amica Wronki 8 listopada 2006 - 13:30
115. Kania Gostyń 2 - 2 Victoria Koronowo 8 listopada 2006 - 13:30
116. TKP Toruń 0 - 0 Rega Trzebiatów 8 listopada 2006 - 13:30
117. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Rodło Kwidzyn 8 listopada 2006 - 13:30
118. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 8 listopada 2006 - 13:30
119. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Warta Poznań 8 listopada 2006 - 13:30
120. Chemik Police 1 - 1 Jarota Jarocin 8 listopada 2006 - 13:30
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Mieszko Gniezno 2 - 3 Jarota Jarocin 19 listopada 2006 - 13:00
122. Chemik Police 0 - 2 Warta Poznań 18 listopada 2006 - 13:00
123. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 18 listopada 2006 - 12:00
124. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Rodło Kwidzyn 18 listopada 2006 - 13:00
125. Zdrój Ciechocinek 4 - 0 Rega Trzebiatów 18 listopada 2006 - 13:00
126. TKP Toruń 5 - 0 Victoria Koronowo 18 listopada 2006 - 13:00
127. Kania Gostyń 1 - 2 Amica Wronki 10 marca 2007 - 14:00
przełożony z powodu modernizacji stadionu w Gostyniu
128. Lech II Poznań 2 - 0 Tur Turek 19 listopada 2006 - 11:00
Kolejka 17 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
129. Lech II Poznań 1 - 1 Mieszko Gniezno 18 marca 2007 - 11:00
130. Tur Turek 1 - 0 Kania Gostyń 17 marca 2007 - 14:30
131. Amica Wronki 0 - 0 TKP Toruń 18 marca 2007 - 15:00
132. Victoria Koronowo 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 17 marca 2007 - 14:00
133. Rega Trzebiatów 0 - 0 Cartusia Kartuzy 17 marca 2007 - 12:00
134. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 marca 2007 - 14:00
135. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Police 17 marca 2007 - 14:00
136. Warta Poznań 5 - 1 Jarota Jarocin 17 marca 2007 - 15:00
Kolejka 18 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
137. Mieszko Gniezno 0 - 0 Warta Poznań 24 marca 2007 - 15:30
138. Jarota Jarocin 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 25 marca 2007 - 14:00
139. Chemik Police 3 - 1 Rodło Kwidzyn 24 marca 2007 - 13:00
140. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Rega Trzebiatów 25 marca 2007 - 12:00
141. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Victoria Koronowo 24 marca 2007 - 15:30
142. Zdrój Ciechocinek 1 - 0 Amica Wronki 24 marca 2007 - 15:00
143. TKP Toruń 3 - 1 Tur Turek 24 marca 2007 - 15:00
144. Kania Gostyń 3 - 1 Lech II Poznań 24 marca 2007 - 16:00
Kolejka 19 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
145. Kania Gostyń 2 - 3 Mieszko Gniezno 31 marca 2007 - 17:00
146. Lech II Poznań 0 - 1 TKP Toruń 1 kwietnia 2007 - 13:00
147. Tur Turek 2 - 0 Zdrój Ciechocinek 31 marca 2007 - 15:30
148. Amica Wronki 1 - 1 Cartusia Kartuzy 1 kwietnia 2007 - 15:00
149. Victoria Koronowo 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 31 marca 2007 - 14:00
150. Rega Trzebiatów 1 - 0 Chemik Police 31 marca 2007 - 12:00
151. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Jarota Jarocin 31 marca 2007 - 14:00
152. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Warta Poznań 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 20 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
153. Mieszko Gniezno 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2007 - 16:00
154. Warta Poznań 1 - 1 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2007 - 15:00
155. Jarota Jarocin 0 - 0 Rega Trzebiatów 7 kwietnia 2007 - 16:00
156. Chemik Police 1 - 2 Victoria Koronowo 7 kwietnia 2007 - 13:00
157. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Amica Wronki 7 kwietnia 2007 - 16:00
158. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Tur Turek 7 kwietnia 2007 - 17:00
159. Zdrój Ciechocinek 3 - 1 Lech II Poznań 7 kwietnia 2007 - 15:00
160. TKP Toruń 0 - 0 Kania Gostyń 7 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 21 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
161. TKP Toruń 1 - 1 Mieszko Gniezno 14 kwietnia 2007 - 17:00
162. Kania Gostyń 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 14 kwietnia 2007 - 17:00
vo (na boisku 2-1)
163. Lech II Poznań 1 - 2 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2007 - 11:00
164. Tur Turek 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2007 - 16:00
165. Amica Wronki 3 - 1 Chemik Police 15 kwietnia 2007 - 15:00
166. Victoria Koronowo 1 - 0 Jarota Jarocin 14 kwietnia 2007 - 14:00
167. Rega Trzebiatów 1 - 0 Warta Poznań 14 kwietnia 2007 - 12:00
168. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. Mieszko Gniezno 2 - 0 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2007 - 17:00
170. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Rega Trzebiatów 21 kwietnia 2007 - 16:00
171. Warta Poznań 2 - 1 Victoria Koronowo 21 kwietnia 2007 - 15:00
172. Jarota Jarocin 3 - 0 Amica Wronki 22 kwietnia 2007 - 16:00
173. Chemik Police 0 - 0 Tur Turek 21 kwietnia 2007 - 13:00
174. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Lech II Poznań 21 kwietnia 2007 - 16:00
175. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Kania Gostyń 21 kwietnia 2007 - 17:00
176. Zdrój Ciechocinek 4 - 2 TKP Toruń 21 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 23 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
177. Zdrój Ciechocinek 0 - 1 Mieszko Gniezno 28 kwietnia 2007 - 15:00
178. TKP Toruń 0 - 1 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2007 - 17:00
179. Kania Gostyń 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2007 - 17:00
180. Lech II Poznań 1 - 0 Chemik Police 27 kwietnia 2007 - 16:00
181. Tur Turek 2 - 2 Jarota Jarocin 28 kwietnia 2007 - 17:00
182. Amica Wronki 0 - 2 Warta Poznań 28 kwietnia 2007 - 15:00
183. Victoria Koronowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 28 kwietnia 2007 - 16:00
184. Rega Trzebiatów 1 - 2 Rodło Kwidzyn 28 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 24 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
185. Mieszko Gniezno 0 - 0 Rega Trzebiatów 1 maja 2007 - 17:00
186. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Victoria Koronowo 1 maja 2007 - 15:00
187. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Amica Wronki 1 maja 2007 - 16:00
188. Warta Poznań 0 - 1 Tur Turek 1 maja 2007 - 17:00
189. Jarota Jarocin 0 - 3 Lech II Poznań 1 maja 2007 - 16:00
190. Chemik Police 2 - 0 Kania Gostyń 1 maja 2007 - 13:00
191. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 TKP Toruń 1 maja 2007 - 16:00
192. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Zdrój Ciechocinek 1 maja 2007 - 17:00
vo (na boisku 4-1)
Kolejka 25 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
193. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Mieszko Gniezno 5 maja 2007 - 17:00
194. Zdrój Ciechocinek 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 5 maja 2007 - 15:00
vo (na boisku 2-2)
195. TKP Toruń 3 - 0 Chemik Police 5 maja 2007 - 17:00
196. Kania Gostyń 2 - 4 Jarota Jarocin 6 maja 2007 - 17:00
197. Lech II Poznań 0 - 3 Warta Poznań 6 maja 2007 - 14:00
vo (na boisku 3-2)
198. Tur Turek 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 5 maja 2007 - 17:00
199. Amica Wronki 0 - 1 Rodło Kwidzyn 6 maja 2007 - 15:00
200. Victoria Koronowo 2 - 1 Rega Trzebiatów 5 maja 2007 - 16:00
Kolejka 26 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
201. Mieszko Gniezno 2 - 0 Victoria Koronowo 12 maja 2007 - 17:00
202. Rega Trzebiatów 2 - 1 Amica Wronki 12 maja 2007 - 12:00
203. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Tur Turek 12 maja 2007 - 15:00
204. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Lech II Poznań 12 maja 2007 - 16:00
205. Warta Poznań 2 - 0 Kania Gostyń 12 maja 2007 - 15:00
206. Jarota Jarocin 2 - 0 TKP Toruń 13 maja 2007 - 17:00
207. Chemik Police 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 12 maja 2007 - 13:00
208. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Cartusia Kartuzy 12 maja 2007 - 17:00
Kolejka 27 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
209. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Mieszko Gniezno 19 maja 2007 - 17:00
210. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Chemik Police 19 maja 2007 - 15:00
211. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 Jarota Jarocin 19 maja 2007 - 15:00
212. TKP Toruń 0 - 1 Warta Poznań 19 maja 2007 - 17:00
213. Kania Gostyń 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 19 maja 2007 - 16:00
214. Lech II Poznań 2 - 0 Rodło Kwidzyn 20 maja 2007 - 11:00
215. Tur Turek 0 - 0 Rega Trzebiatów 19 maja 2007 - 17:00
216. Amica Wronki 2 - 0 Victoria Koronowo 19 maja 2007 - 15:00
Kolejka 28 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
217. Mieszko Gniezno 3 - 3 Amica Wronki 26 maja 2007 - 17:00
218. Victoria Koronowo 0 - 1 Tur Turek 26 maja 2007 - 16:00
219. Rega Trzebiatów 2 - 0 Lech II Poznań 26 maja 2007 - 12:00
220. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Kania Gostyń 26 maja 2007 - 16:00
221. Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 TKP Toruń 26 maja 2007 - 17:00
222. Warta Poznań 3 - 1 Zdrój Ciechocinek 26 maja 2007 - 15:00
223. Jarota Jarocin 3 - 4 Cartusia Kartuzy 27 maja 2007 - 17:00
224. Chemik Police 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 maja 2007 - 13:00
Kolejka 29 - 2. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
225. Chemik Police 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 czerwca 2007 - 16:00
226. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Jarota Jarocin 2 czerwca 2007 - 16:00
227. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Warta Poznań 2 czerwca 2007 - 16:00
228. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 2 czerwca 2007 - 16:00
229. TKP Toruń 1 - 0 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2007 - 16:00
230. Kania Gostyń 1 - 5 Rega Trzebiatów 2 czerwca 2007 - 16:00
231. Lech II Poznań 9 - 1 Victoria Koronowo 2 czerwca 2007 - 16:00
232. Tur Turek 0 - 0 Amica Wronki 2 czerwca 2007 - 16:00
Kolejka 30 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
233. Mieszko Gniezno 0 - 0 Tur Turek 9 czerwca 2007 - 16:00
234. Amica Wronki 0 - 1 Lech II Poznań 9 czerwca 2007 - 16:00
235. Victoria Koronowo 5 - 0 Kania Gostyń 9 czerwca 2007 - 16:00
236. Rega Trzebiatów 0 - 0 TKP Toruń 9 czerwca 2007 - 16:00
237. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Zdrój Ciechocinek 9 czerwca 2007 - 16:00
238. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Cartusia Kartuzy 9 czerwca 2007 - 16:00
239. Warta Poznań 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 9 czerwca 2007 - 16:00
240. Jarota Jarocin 6 - 0 Chemik Police 9 czerwca 2007 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE