POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Chorzów 34 69 21 6 7 49 - 26
2. Jagiellonia Białystok 34 63 18 9 7 49 - 28
3. Polonia Bytom 34 60 19 6 9 60 - 34
4. Zagłębie Sosnowiec 34 59 17 8 9 54 - 34
5. Polonia Warszawa 34 55 16 7 11 56 - 38
6. Lechia Gdańsk 34 55 15 10 9 53 - 35
7. KS Polkowice 34 50 13 11 10 41 - 35
8. Piast Gliwice 34 45 13 6 15 42 - 35
9. Śląsk Wrocław 34 45 12 9 13 31 - 33
10. Odra Opole 34 41 10 11 13 29 - 35
11. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 40 9 13 12 27 - 30
12. ŁKS Łomża 34 39 9 12 13 38 - 49
13. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 39 11 6 17 26 - 46
14. Kmita Zabierzów 34 38 9 11 14 34 - 44
15. Stal Stalowa Wola 34 37 8 13 13 29 - 46
16. Unia Janikowo 34 36 9 9 16 38 - 52
17. Miedź Legnica 34 28 7 7 20 30 - 52
18. Zawisza Bydgoszcz (2) 34 0 12 2 20 30 - 64
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 01.05.2009, 12:32:59
* Zawisza Bydgoszcz (2) wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Bez wzgl?du na zgromadzony dorobek zajmie automatycznie ostatnie miejsce w tabeli na koniec rozgrywek.
* Polonia Bytom minus 3 punkty
* Górnik Polkowice został karnie zdegradowany do IV ligi za udział w korupcji.
* KSZO Ostrowiec ?wi?tokrzyski został karnie zdegradowany do III ligi za udział w korupcji.
* W zwi?zku z karn? degradacj? Górnika ??czna z I do III ligi oraz dodatkow? degradacj? Górnika Polkowice z II ligi spadaj? bezpo?rednio tylko dwa zespo?y, a nie jak pierwotnie planowano cztery.

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Jagiellonia Białystok
2. Piast Gliwice 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec
3. Miedź Legnica 0 - 2 Śląsk Wrocław
4. ŁKS Łomża 1 - 3 Polonia Bytom 18 października 2006
przełożony ze wzgl?du na remont stadionu w ?om?y
5. Zawisza Bydgoszcz (2) 1 - 0 Odra Opole
6. Kmita Zabierzów 0 - 1 Polonia Warszawa
mecz w Krakowie na stadionie Wawelu
7. KS Polkowice 1 - 1 Ruch Chorzów
8. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
mecz w Gorzycach
9. Unia Janikowo 2 - 2 Lechia Gdańsk 29 lipca 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
10. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Lechia Gdańsk 5 sierpnia 2006 - 18:00
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Unia Janikowo
12. KS Polkowice 2 - 2 Stal Stalowa Wola
13. Polonia Warszawa 3 - 4 Ruch Chorzów
14. Odra Opole 3 - 2 Kmita Zabierzów
15. Polonia Bytom 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz (2)
16. Śląsk Wrocław 0 - 0 ŁKS Łomża
17. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Miedź Legnica
18. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Piast Gliwice
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Piast Gliwice 0 - 2 Jagiellonia Białystok
20. Miedź Legnica 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
21. ŁKS Łomża 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec
V.O. - gospodarze nie zapewnili stadionu
22. Zawisza Bydgoszcz (2) 2 - 0 Śląsk Wrocław
23. Kmita Zabierzów 3 - 3 Polonia Bytom
24. Ruch Chorzów 1 - 0 Odra Opole
25. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Polonia Warszawa
26. Unia Janikowo 0 - 0 KS Polkowice
27. Lechia Gdańsk 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Jagiellonia Białystok 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
29. KS Polkowice 3 - 1 Lechia Gdańsk 19 sierpnia 2006 - 17:00
30. Polonia Warszawa 2 - 2 Unia Janikowo
31. Odra Opole 0 - 1 Stal Stalowa Wola
32. Polonia Bytom 0 - 0 Ruch Chorzów
33. Śląsk Wrocław 2 - 0 Kmita Zabierzów
34. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz (2)
35. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 ŁKS Łomża
36. Piast Gliwice 3 - 1 Miedź Legnica
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Miedź Legnica 1 - 1 Jagiellonia Białystok 26 sierpnia 2006 - 14:00
38. ŁKS Łomża 0 - 1 Piast Gliwice 25 sierpnia 2006
w Gliwicach
39. Zawisza Bydgoszcz (2) 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
40. Kmita Zabierzów 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec
41. Ruch Chorzów 3 - 0 Śląsk Wrocław
42. Stal Stalowa Wola 0 - 5 Polonia Bytom
43. Unia Janikowo 2 - 3 Odra Opole
44. Lechia Gdańsk 2 - 0 Polonia Warszawa 27 sierpnia 2006 - 17:00
45. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 KS Polkowice
Kolejka 6 - 30. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. KS Polkowice 1 - 0 Jagiellonia Białystok
47. Polonia Warszawa 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48. Odra Opole 0 - 2 Lechia Gdańsk 30 sierpnia 2006 - 19:00
49. Polonia Bytom 3 - 1 Unia Janikowo
50. Śląsk Wrocław 2 - 0 Stal Stalowa Wola 11 października 2006
przełożony na 26.IX
51. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Ruch Chorzów
52. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Kmita Zabierzów
53. Piast Gliwice 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz (2)
54. Miedź Legnica 0 - 0 ŁKS Łomża
Kolejka 7 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. ŁKS Łomża 2 - 3 Jagiellonia Białystok
56. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 1 Miedź Legnica
57. Kmita Zabierzów 2 - 1 Piast Gliwice 13 września 2006
58. Ruch Chorzów 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
59. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
60. Unia Janikowo 2 - 0 Śląsk Wrocław
61. Lechia Gdańsk 1 - 1 Polonia Bytom 2 września 2006 - 17:00
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Odra Opole
63. KS Polkowice 3 - 0 Polonia Warszawa
Kolejka 8 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Polonia Warszawa
65. Odra Opole 1 - 0 KS Polkowice
66. Polonia Bytom 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67. Śląsk Wrocław 1 - 1 Lechia Gdańsk 9 września 2006 - 17:00
68. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Unia Janikowo
69. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Stal Stalowa Wola
70. Piast Gliwice 2 - 3 Ruch Chorzów
71. Miedź Legnica 0 - 0 Kmita Zabierzów
72. ŁKS Łomża 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz (2)
Kolejka 9 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Zawisza Bydgoszcz (2) 3 - 1 Jagiellonia Białystok
74. Kmita Zabierzów 2 - 1 ŁKS Łomża
75. Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
76. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Piast Gliwice
77. Unia Janikowo 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
78. Lechia Gdańsk 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 16 września 2006 - 16:00
79. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Śląsk Wrocław
80. KS Polkowice 2 - 1 Polonia Bytom
81. Polonia Warszawa 0 - 0 Odra Opole
Kolejka 10 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
82. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Odra Opole
83. Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa
84. Śląsk Wrocław 1 - 0 KS Polkowice
85. Zagłębie Sosnowiec 5 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Lechia Gdańsk 22 września 2006 - 18:00
87. Piast Gliwice 1 - 0 Unia Janikowo
88. Miedź Legnica 3 - 2 Stal Stalowa Wola
89. ŁKS Łomża 2 - 3 Ruch Chorzów
90. Zawisza Bydgoszcz (2) 3 - 0 Kmita Zabierzów
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
91. Kmita Zabierzów 0 - 0 Jagiellonia Białystok
92. Ruch Chorzów 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
93. Stal Stalowa Wola 0 - 0 ŁKS Łomża
94. Unia Janikowo 1 - 5 Miedź Legnica
95. Lechia Gdańsk 1 - 0 Piast Gliwice 30 września 2006 - 16:00
96. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
97. KS Polkowice 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
98. Polonia Warszawa 5 - 1 Śląsk Wrocław
99. Odra Opole 0 - 3 Polonia Bytom
Kolejka 12 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
100. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Polonia Bytom
101. Śląsk Wrocław 0 - 0 Odra Opole
102. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Polonia Warszawa
103. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 - 0 KS Polkowice
104. Piast Gliwice 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
105. Miedź Legnica 1 - 2 Lechia Gdańsk 7 października 2006 - 15:00
106. ŁKS Łomża 1 - 3 Unia Janikowo
107. Zawisza Bydgoszcz (2) 2 - 0 Stal Stalowa Wola
108. Kmita Zabierzów 1 - 2 Ruch Chorzów
Kolejka 13 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
109. Ruch Chorzów 0 - 1 Jagiellonia Białystok
110. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Kmita Zabierzów
111. Unia Janikowo 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz (2)
112. Lechia Gdańsk 3 - 1 ŁKS Łomża 14 października 2006 - 15:00
113. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Miedź Legnica
114. KS Polkowice 2 - 1 Piast Gliwice
115. Polonia Warszawa 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
116. Odra Opole 1 - 3 Zagłębie Sosnowiec
117. Polonia Bytom 1 - 0 Śląsk Wrocław
Kolejka 14 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. Jagiellonia Białystok 3 - 0 Śląsk Wrocław
119. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Polonia Bytom
120. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Odra Opole
121. Piast Gliwice 1 - 0 Polonia Warszawa
122. Miedź Legnica 0 - 2 KS Polkowice
123. ŁKS Łomża 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124. Zawisza Bydgoszcz (2) 2 - 1 Lechia Gdańsk 22 października 2006 - 14:40
125. Kmita Zabierzów 3 - 2 Unia Janikowo
126. Ruch Chorzów 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 15 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
127. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Jagiellonia Białystok
128. Unia Janikowo 4 - 0 Ruch Chorzów
129. Lechia Gdańsk 5 - 1 Kmita Zabierzów 28 października 2006 - 15:00
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 2 Zawisza Bydgoszcz (2)
131. KS Polkowice 0 - 1 ŁKS Łomża
132. Polonia Warszawa 5 - 0 Miedź Legnica
133. Odra Opole 1 - 0 Piast Gliwice
134. Polonia Bytom 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
135. Śląsk Wrocław 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
136. Jagiellonia Białystok 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
137. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Śląsk Wrocław
138. Piast Gliwice 2 - 1 Polonia Bytom
139. Miedź Legnica 2 - 1 Odra Opole
140. ŁKS Łomża 1 - 0 Polonia Warszawa
141. Zawisza Bydgoszcz (2) 2 - 0 KS Polkowice
142. Kmita Zabierzów 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143. Ruch Chorzów 1 - 0 Lechia Gdańsk 4 listopada 2006 - 19:00
144. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Unia Janikowo
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
145. Unia Janikowo 1 - 2 Jagiellonia Białystok
146. Lechia Gdańsk 3 - 0 Stal Stalowa Wola 18 listopada 2006 - 12:00
147. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Ruch Chorzów
148. KS Polkowice 1 - 1 Kmita Zabierzów
149. Polonia Warszawa 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz (2)
150. Odra Opole 1 - 2 ŁKS Łomża
151. Polonia Bytom 3 - 1 Miedź Legnica
152. Śląsk Wrocław 2 - 0 Piast Gliwice
153. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 18 - 10/11. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
154. Jagiellonia Białystok 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
155. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Piast Gliwice
156. Śląsk Wrocław 3 - 1 Miedź Legnica
157. ŁKS Łomża 3 - 2 Polonia Bytom
158. Odra Opole 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
159. Polonia Warszawa 1 - 0 Kmita Zabierzów
160. Ruch Chorzów 1 - 0 KS Polkowice
161. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Stal Stalowa Wola
162. Lechia Gdańsk 5 - 1 Unia Janikowo 11 marca 2007 - 15:00
Kolejka 19 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Lechia Gdańsk 1 - 0 Jagiellonia Białystok 18 marca 2007 - 15:00
164. Unia Janikowo 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 marca 2007 - 14:00
165. Stal Stalowa Wola 1 - 1 KS Polkowice 17 marca 2007 - 14:00
166. Ruch Chorzów 0 - 2 Polonia Warszawa 19 marca 2007 - 18:30
167. Kmita Zabierzów 0 - 0 Odra Opole 18 marca 2007 - 14:00
168. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Polonia Bytom
vo
169. ŁKS Łomża 2 - 1 Śląsk Wrocław 17 marca 2007 - 14:00
170. Miedź Legnica 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 17 marca 2007 - 14:00
171. Piast Gliwice 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 marca 2007 - 14:40
Kolejka 20 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
172. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Piast Gliwice 24 marca 2007 - 14:00
173. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Miedź Legnica 26 marca 2007 - 18:30
174. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 ŁKS Łomża 25 marca 2007 - 14:00
175. Śląsk Wrocław 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
176. Polonia Bytom 2 - 0 Kmita Zabierzów 24 marca 2007 - 14:30
177. Odra Opole 1 - 0 Ruch Chorzów 25 marca 2007 - 14:40
178. Polonia Warszawa 3 - 0 Stal Stalowa Wola 25 marca 2007 - 18:00
179. KS Polkowice 3 - 1 Unia Janikowo 1 maja 2007
180. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Lechia Gdańsk 24 marca 2007 - 14:30
Kolejka 21 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Jagiellonia Białystok 1 kwietnia 2007 - 14:35
182. Lechia Gdańsk 0 - 0 KS Polkowice 1 kwietnia 2007 - 14:40
183. Unia Janikowo 0 - 4 Polonia Warszawa 31 marca 2007 - 15:00
184. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Odra Opole 1 kwietnia 2007 - 15:00
185. Ruch Chorzów 1 - 0 Polonia Bytom 30 marca 2007 - 19:00
186. Kmita Zabierzów 2 - 0 Śląsk Wrocław 31 marca 2007 - 14:00
187. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec
vo
188. ŁKS Łomża 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 marca 2007 - 14:00
189. Miedź Legnica 0 - 1 Piast Gliwice 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
190. Jagiellonia Białystok 3 - 0 Miedź Legnica
191. Piast Gliwice 3 - 0 ŁKS Łomża
192. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
193. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Kmita Zabierzów
194. Śląsk Wrocław 1 - 0 Ruch Chorzów
195. Polonia Bytom 2 - 2 Stal Stalowa Wola
196. Odra Opole 1 - 0 Unia Janikowo
197. Polonia Warszawa 3 - 1 Lechia Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 16:00
198. KS Polkowice 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
199. Jagiellonia Białystok 0 - 1 KS Polkowice
200. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Polonia Warszawa
201. Lechia Gdańsk 0 - 2 Odra Opole 14 kwietnia 2007 - 16:00
202. Unia Janikowo 1 - 0 Polonia Bytom
203. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Śląsk Wrocław
204. Ruch Chorzów 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
205. Kmita Zabierzów 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
206. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Piast Gliwice
vo
207. ŁKS Łomża 0 - 0 Miedź Legnica
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
208. Jagiellonia Białystok 1 - 1 ŁKS Łomża
209. Miedź Legnica 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
210. Piast Gliwice 2 - 2 Kmita Zabierzów
211. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Ruch Chorzów
212. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Stal Stalowa Wola
213. Śląsk Wrocław 1 - 0 Unia Janikowo
214. Polonia Bytom 1 - 0 Lechia Gdańsk 18 kwietnia 2007 - 16:00
215. Odra Opole 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
216. Polonia Warszawa 4 - 1 KS Polkowice
Kolejka 25 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
217. Polonia Warszawa 1 - 0 Jagiellonia Białystok
218. KS Polkowice 0 - 0 Odra Opole
219. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 Polonia Bytom
220. Lechia Gdańsk 0 - 0 Śląsk Wrocław 21 kwietnia 2007 - 17:00
221. Unia Janikowo 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
222. Stal Stalowa Wola 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
223. Ruch Chorzów 0 - 0 Piast Gliwice
224. Kmita Zabierzów 1 - 0 Miedź Legnica
225. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 ŁKS Łomża
vo
Kolejka 26 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
226. Jagiellonia Białystok 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
227. ŁKS Łomża 1 - 1 Kmita Zabierzów
228. Miedź Legnica 1 - 3 Ruch Chorzów
229. Piast Gliwice 4 - 1 Stal Stalowa Wola
230. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Unia Janikowo
231. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Lechia Gdańsk 29 kwietnia 2007 - 14:40
232. Śląsk Wrocław 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
233. Polonia Bytom 2 - 1 KS Polkowice
234. Odra Opole 2 - 2 Polonia Warszawa
Kolejka 27 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Odra Opole 0 - 0 Jagiellonia Białystok
236. Polonia Warszawa 1 - 0 Polonia Bytom
237. KS Polkowice 1 - 0 Śląsk Wrocław
238. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
239. Lechia Gdańsk 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 maja 2007 - 17:00
240. Unia Janikowo 1 - 0 Piast Gliwice
241. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Miedź Legnica
242. Ruch Chorzów 1 - 0 ŁKS Łomża
243. Kmita Zabierzów 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
Kolejka 28 - 9. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
244. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Kmita Zabierzów
245. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Ruch Chorzów
vo
246. ŁKS Łomża 2 - 0 Stal Stalowa Wola
247. Miedź Legnica 0 - 1 Unia Janikowo
248. Piast Gliwice 2 - 3 Lechia Gdańsk 10 maja 2007 - 19:00
249. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
250. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 KS Polkowice
251. Śląsk Wrocław 0 - 0 Polonia Warszawa
252. Polonia Bytom 3 - 1 Odra Opole
Kolejka 29 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
253. Polonia Bytom 1 - 3 Jagiellonia Białystok
254. Odra Opole 1 - 1 Śląsk Wrocław
255. Polonia Warszawa 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
256. KS Polkowice 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
257. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Piast Gliwice
258. Lechia Gdańsk 2 - 0 Miedź Legnica 13 maja 2007 - 17:00
259. Unia Janikowo 1 - 1 ŁKS Łomża
260. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
261. Ruch Chorzów 3 - 0 Kmita Zabierzów
Kolejka 30 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Ruch Chorzów
263. Kmita Zabierzów 2 - 0 Stal Stalowa Wola
264. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Unia Janikowo
vo
265. ŁKS Łomża 1 - 1 Lechia Gdańsk 19 maja 2007 - 17:00
266. Miedź Legnica 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
267. Piast Gliwice 1 - 1 KS Polkowice
268. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Polonia Warszawa
269. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Odra Opole
270. Śląsk Wrocław 2 - 0 Polonia Bytom
Kolejka 31 - 23. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
271. Śląsk Wrocław 0 - 0 Jagiellonia Białystok
272. Polonia Bytom 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
273. Odra Opole 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
274. Polonia Warszawa 3 - 0 Piast Gliwice
275. KS Polkowice 2 - 2 Miedź Legnica
276. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 ŁKS Łomża
277. Lechia Gdańsk 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
278. Unia Janikowo 1 - 0 Kmita Zabierzów
279. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 32 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
280. Jagiellonia Białystok 2 - 0 Stal Stalowa Wola
281. Ruch Chorzów 3 - 1 Unia Janikowo
282. Kmita Zabierzów 2 - 3 Lechia Gdańsk 27 maja 2007 - 17:00
283. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
vo
284. ŁKS Łomża 2 - 5 KS Polkowice
285. Miedź Legnica 4 - 0 Polonia Warszawa
286. Piast Gliwice 2 - 0 Odra Opole
287. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Polonia Bytom
288. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Śląsk Wrocław
Kolejka 33 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
289. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Jagiellonia Białystok
290. Śląsk Wrocław 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
291. Polonia Bytom 3 - 2 Piast Gliwice
292. Odra Opole 0 - 1 Miedź Legnica
293. Polonia Warszawa 2 - 4 ŁKS Łomża
294. KS Polkowice 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz (2)
vo
295. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Kmita Zabierzów
296. Lechia Gdańsk 1 - 1 Ruch Chorzów 3 czerwca 2007 - 17:00
297. Unia Janikowo 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 34 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
298. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Unia Janikowo
299. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Lechia Gdańsk 9 czerwca 2007
300. Ruch Chorzów 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
301. Kmita Zabierzów 0 - 0 KS Polkowice
302. Zawisza Bydgoszcz (2) 0 - 3 Polonia Warszawa
v.o.
303. ŁKS Łomża 1 - 1 Odra Opole
304. Miedź Legnica 0 - 4 Polonia Bytom
305. Piast Gliwice 3 - 0 Śląsk Wrocław
306. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03