MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - grupa Mistrzowska - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 14 36 11 3 0 42 - 7
2. SWSiEMP Arka Gdynia 14 32 10 2 2 49 - 10
3. Bałtyk Gdynia 14 25 7 4 3 46 - 21
4. Chojniczanka Chojnice 14 19 5 4 5 22 - 16
5. Unia Tczew 14 16 5 1 8 15 - 41
6. Arka Gdynia 14 14 4 2 8 26 - 35
7. Pomezania Malbork 14 11 3 2 9 24 - 49
8. Gryf 95 Słupsk 14 5 1 2 11 10 - 55
Ostatni komentarz dodał Arka 22.06.2006, 18:13:14



Kolejka 1 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 0 Unia Tczew 25 marca 2006 - 15:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Lechia Gdańsk 24 maja 2006 - 18:00
3. Gryf 95 Słupsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia 24 maja 2006 - 13:00
4. Arka Gdynia 5 - 3 Pomezania Malbork 24 maja 2006
Kolejka 2 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
5. Unia Tczew 3 - 1 Pomezania Malbork 2 kwietnia 2006 - 11:00
6. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka Gdynia
7. Lechia Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
8. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
9. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Unia Tczew
10. Gryf 95 Słupsk 0 - 6 SWSiEMP Arka Gdynia
11. Arka Gdynia 1 - 4 Lechia Gdańsk
12. Pomezania Malbork 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 4 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
13. Unia Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia 13 kwietnia 2006 - 16:00
14. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2006 - 16:00
15. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Arka Gdynia 13 kwietnia 2006 - 11:00
16. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 13 kwietnia 2006 - 17:00
Kolejka 5 - 18/19. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Unia Tczew 18 kwietnia 2006 - 14:00
18. Arka Gdynia 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 19 kwietnia 2006 - 16:00
19. Pomezania Malbork 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia 17 maja 2006 - 15:00
20. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Lechia Gdańsk 18 kwietnia 2006 - 13:00
Kolejka 6 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
21. Unia Tczew 1 - 4 Lechia Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 11:00
22. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Bałtyk Gdynia 22 kwietnia 2006 - 11:00
23. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork 22 kwietnia 2006 - 14:00
24. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Arka Gdynia 22 kwietnia 2006 - 14:00
Kolejka 7 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
25. Arka Gdynia 5 - 0 Unia Tczew 29 kwietnia 2006 - 13:00
26. Pomezania Malbork 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia 2006 - 14:00
27. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2006 - 15:00
28. Lechia Gdańsk 0 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 30 kwietnia 2006 - 14:30
Kolejka 8 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Unia Tczew 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia 3 maja 2006 - 16:00
30. Lechia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2006 - 15:00
31. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2006 - 13:00
32. Pomezania Malbork 4 - 3 Arka Gdynia 3 maja 2006 - 14:00
Kolejka 9 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
33. Pomezania Malbork 1 - 1 Unia Tczew 7 maja 2006 - 14:00
34. Arka Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia 6 maja 2006 - 13:00
35. Gryf 95 Słupsk 0 - 9 Lechia Gdańsk 6 maja 2006 - 13:00
36. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 7 maja 2006 - 14:00
Kolejka 10 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Unia Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 maja 2006 - 14:00
38. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2006 - 13:00
39. Lechia Gdańsk 3 - 0 Arka Gdynia 14 maja 2006 - 13:00
40. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Pomezania Malbork 14 maja 2006 - 13:00
Kolejka 11 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
41. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Unia Tczew 21 maja 2006 - 13:00
42. Pomezania Malbork 0 - 4 Lechia Gdańsk 21 maja 2006 - 14:00
43. Arka Gdynia 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia 20 maja 2006 - 13:00
44. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2006 - 14:00
Kolejka 12 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
45. Unia Tczew 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 maja 2006 - 16:00
46. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Arka Gdynia 28 maja 2006 - 14:00
47. SWSiEMP Arka Gdynia 12 - 0 Pomezania Malbork 27 maja 2006 - 11:00
48. Lechia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia 28 maja 2006 - 13:00
Kolejka 13 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
49. Lechia Gdańsk 4 - 0 Unia Tczew 3 czerwca 2006 - 13:00
50. Bałtyk Gdynia 3 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2006 - 13:00
51. Pomezania Malbork 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2006 - 13:00
52. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2006 - 13:00
Kolejka 14 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
53. Unia Tczew 0 - 4 Arka Gdynia 10 czerwca 2006 - 13:00
54. Gryf 95 Słupsk 1 - 6 Pomezania Malbork 10 czerwca 2006 - 13:00
55. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2006 - 13:00
56. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2006




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE