ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - grupa Spadkowa - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Starogard Gdański 14 28 9 1 4 29 - 26
2. Polonia Gdańsk 14 24 7 3 4 19 - 12
3. KP Sopot 14 22 7 1 6 37 - 19
4. Chojniczanka Chojnice 14 21 6 3 5 30 - 22
5. Cartusia Kartuzy 14 21 6 3 5 30 - 29
6. SWSiEMP Arka Gdynia 14 21 6 3 5 21 - 25
7. Debiutant Gdańsk 14 14 4 2 8 15 - 20
8. MUKS Ustka 14 8 2 2 10 12 - 40
Ostatni komentarz dodał ave666 11.07.2006, 17:37:19



Kolejka 1 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
1. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 2 MUKS Ustka 26 marca 2006 - 11:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Polonia Gdańsk 24 maja 2006 - 16:00
3. Debiutant Gdańsk 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 24 maja 2006 - 17:00
4. Cartusia Kartuzy 0 - 3 KP Sopot 31 maja 2006 - 15:00
Kolejka 2 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
5. MUKS Ustka 2 - 1 KP Sopot
6. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Cartusia Kartuzy
7. Polonia Gdańsk 2 - 1 Debiutant Gdańsk
8. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
9. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 MUKS Ustka
10. Debiutant Gdańsk 1 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia
11. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Polonia Gdańsk
12. KP Sopot 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 4 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
13. MUKS Ustka 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 13 kwietnia 2006 - 14:00
14. Polonia Gdańsk 2 - 1 KP Sopot 13 kwietnia 2006 - 16:00
15. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 4 Cartusia Kartuzy 13 kwietnia 2006 - 13:00
16. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Debiutant Gdańsk 13 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 5 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
17. Debiutant Gdańsk 3 - 0 MUKS Ustka 18 kwietnia 2006 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
18. Cartusia Kartuzy 4 - 5 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2006 - 11:00
19. KP Sopot 5 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 18 kwietnia 2006 - 11:00
20. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 18 kwietnia 2006 - 14:00
Kolejka 6 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. MUKS Ustka 0 - 0 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2006 - 11:00
22. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 22 kwietnia 2006 - 13:00
23. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 KP Sopot 22 kwietnia 2006 - 12:00
24. Debiutant Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2006 - 13:30
Kolejka 7 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. Cartusia Kartuzy 3 - 2 MUKS Ustka 30 kwietnia 2006 - 11:00
26. KP Sopot 0 - 2 Debiutant Gdańsk 29 kwietnia 2006 - 11:00
27. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2006 - 11:00
28. Polonia Gdańsk 2 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 29 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 8 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
29. MUKS Ustka 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 3 maja 2006 - 11:00
30. Polonia Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2006 - 13:30
31. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Debiutant Gdańsk 3 maja 2006 - 11:00
32. KP Sopot 6 - 0 Cartusia Kartuzy 3 maja 2006 - 11:00
Kolejka 9 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
33. KP Sopot 8 - 0 MUKS Ustka 7 maja 2006
34. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 maja 2006
35. Debiutant Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 7 maja 2006
36. Chojniczanka Chojnice 3 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia 7 maja 2006
Kolejka 10 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
37. MUKS Ustka 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 13 maja 2006 - 11:00
38. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 1 Debiutant Gdańsk 13 maja 2006 - 15:00
39. Polonia Gdańsk 2 - 2 Cartusia Kartuzy 13 maja 2006 - 11:00
40. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 3 KP Sopot 14 maja 2006 - 11:00
Kolejka 11 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
41. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 MUKS Ustka 21 maja 2006 - 12:00
42. KP Sopot 1 - 3 Polonia Gdańsk 21 maja 2006 - 11:00
43. Cartusia Kartuzy 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 21 maja 2006 - 11:00
44. Debiutant Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 21 maja 2006 - 13:00
Kolejka 12 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (52) 
45. MUKS Ustka 0 - 1 Debiutant Gdańsk 27 maja 2006 - 11:00
46. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy 28 maja 2006 - 12:00
47. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 KP Sopot 27 maja 2006 - 13:00
vo (na boisku 5-1)
48. Polonia Gdańsk 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 27 maja 2006 - 11:00
Kolejka 13 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Polonia Gdańsk 3 - 0 MUKS Ustka 3 czerwca 2006 - 13:30
vo (goście nie przyjechali)
50. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2006 - 11:00
51. KP Sopot 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2006 - 11:00
52. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Debiutant Gdańsk 3 czerwca 2006 - 14:30
Kolejka 14 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (77) 
53. MUKS Ustka 2 - 7 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2006 - 11:00
54. Debiutant Gdańsk 0 - 1 KP Sopot 10 czerwca 2006 - 13:00
55. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 10 czerwca 2006 - 15:00
56. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 0 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2006 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE