Pomorska Liga Juniorów Starszych - grupa Mistrzowska sezon 2005/2006

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 14 39 13 0 1 54 - 9
2. Lechia Gdańsk 14 31 10 1 3 53 - 14
3. SUKP Słupsk 14 23 6 5 3 26 - 28
4. Arka Gdynia 14 18 5 3 6 18 - 19
5. Piast Człuchów 14 16 5 1 8 14 - 40
6. Bałtyk Gdynia 14 14 4 2 8 25 - 35
7. Gryf 95 Słupsk 14 12 3 3 8 26 - 31
8. Rodło Kwidzyn 14 6 1 3 10 18 - 58
Ostatni komentarz dodał Arka 12.06.2006, 11:25:29


 Baner


Kolejka 1 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
Rodło Kwidzyn 1 - 1 SUKP Słupsk 24 maja 2006 - 16:00
Piast Człuchów 2 - 1 Lechia Gdańsk 24 maja 2006
Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 24 maja 2006 - 11:00
Arka Gdynia 1 - 2 Pomezania Malbork 24 maja 2006
Kolejka 2 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
SUKP Słupsk 2 - 1 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia
Lechia Gdańsk 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 3 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
Piast Człuchów 0 - 0 SUKP Słupsk
Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Rodło Kwidzyn
Arka Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork 4 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 4 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
SUKP Słupsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia 13 kwietnia 2006 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2006 - 14:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Arka Gdynia 13 kwietnia 2006 - 16:00
Piast Człuchów 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 13 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 5 - 18/19. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
Gryf 95 Słupsk 1 - 3 SUKP Słupsk 18 kwietnia 2006 - 12:00
Arka Gdynia 3 - 0 Piast Człuchów 19 kwietnia 2006 - 14:00
Pomezania Malbork 7 - 0 Rodło Kwidzyn 18 kwietnia 2006 - 12:00
Bałtyk Gdynia 2 - 6 Lechia Gdańsk 18 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 6 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
SUKP Słupsk 1 - 7 Lechia Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Bałtyk Gdynia 22 kwietnia 2006 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 6 Pomezania Malbork 22 kwietnia 2006 - 12:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Arka Gdynia 22 kwietnia 2006 - 12:00
Kolejka 7 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
Arka Gdynia 2 - 1 SUKP Słupsk 29 kwietnia 2006 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia 2006 - 12:00
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Piast Człuchów 30 kwietnia 2006 - 13:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2006 - 12:00
Kolejka 8 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
SUKP Słupsk 7 - 4 Rodło Kwidzyn 3 maja 2006 - 11:00
Lechia Gdańsk 14 - 0 Piast Człuchów 3 maja 2006 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2006 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Arka Gdynia 3 maja 2006 - 12:00
Kolejka 9 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pomezania Malbork 6 - 0 SUKP Słupsk 7 maja 2006 - 12:00
Arka Gdynia 2 - 0 Bałtyk Gdynia 6 maja 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 6 maja 2006 - 12:00
Piast Człuchów 2 - 1 Rodło Kwidzyn 6 maja 2006 - 12:00
Kolejka 10 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
SUKP Słupsk 2 - 1 Piast Człuchów 14 maja 2006 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 6 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2006 - 11:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia 14 maja 2006 - 11:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork 14 maja 2006 - 11:00
Kolejka 11 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
Bałtyk Gdynia 1 - 4 SUKP Słupsk 21 maja 2006 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Lechia Gdańsk 21 maja 2006 - 12:00
Arka Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 20 maja 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Piast Człuchów 20 maja 2006 - 12:00
Kolejka 12 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
SUKP Słupsk 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2006 - 11:00
Piast Człuchów 2 - 0 Arka Gdynia 28 maja 2006 - 12:00
Rodło Kwidzyn 2 - 9 Pomezania Malbork 27 maja 2006 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 1 Bałtyk Gdynia 28 maja 2006 - 11:00
Kolejka 13 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
Lechia Gdańsk 0 - 0 SUKP Słupsk 3 czerwca 2006 - 11:00
Bałtyk Gdynia 4 - 4 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2006 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Piast Człuchów 3 czerwca 2006 - 11:00
vo (goście nie przyjechali)
Arka Gdynia 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2006 - 11:00
Kolejka 14 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
SUKP Słupsk 1 - 0 Arka Gdynia 10 czerwca 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 5 Pomezania Malbork 10 czerwca 2006 - 11:00
Piast Człuchów 3 - 1 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2006 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 6 Lechia Gdańsk 10 czerwca 2006 - 11:00