Baner

Liga Juniorów B - grupa IV (Malbork) - rocznik 1989/1990 - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Delta Miłoradz 24 65 21 2 1 121 - 24
2. MOP Pomezania II Malbork 24 55 17 4 3 127 - 37
3. Rodło Kwidzyn 24 53 17 2 5 101 - 42
4. Powiśle Dzierzgoń 23 52 17 1 5 91 - 46
5. Grom Nowy Staw 24 38 11 5 8 58 - 61
6. Bałtyk Sztutowo 24 37 12 1 11 68 - 67
7. Pogoń Prabuty 23 33 10 3 10 62 - 50
8. Wisła Korzeniewo 24 33 10 3 11 51 - 61
9. Zawisza Czarne Dolne 24 25 7 4 13 39 - 67
10. Czarni Przemysław 24 22 6 4 14 31 - 58
11. Błyskawica Postolin 23 15 4 3 16 45 - 75
12. Olimpia Sztum 24 15 5 0 19 36 - 122
13. Nadmorzanin Stegna 23 3 1 0 22 16 - 127
Ostatni komentarz dodał kwidzyn 15.07.2006, 18:52:09


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nadmorzanin Stegna 1 - 8 Wisła Korzeniewo
Zawisza Czarne Dolne 3 - 4 Pogoń Prabuty
Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpia Sztum
Błyskawica Postolin 2 - 5 MOP Pomezania II Malbork
Delta Miłoradz 7 - 0 Rodło Kwidzyn
Bałtyk Sztutowo 6 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 4 - 2 Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Bałtyk Sztutowo
MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 1 - 2 Błyskawica Postolin
Pogoń Prabuty 4 - 0 Czarni Przemysław
Powiśle Dzierzgoń 12 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 Nadmorzanin Stegna
Czarni Przemysław 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Błyskawica Postolin 2 - 3 Pogoń Prabuty
Delta Miłoradz 14 - 1 Olimpia Sztum
Bałtyk Sztutowo 0 - 8 MOP Pomezania II Malbork
Grom Nowy Staw 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 4 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Rodło Kwidzyn
MOP Pomezania II Malbork 14 - 0 Grom Nowy Staw
Olimpia Sztum 3 - 6 Bałtyk Sztutowo
Pogoń Prabuty 4 - 5 Delta Miłoradz
Powiśle Dzierzgoń - Błyskawica Postolin
Nadmorzanin Stegna 0 - 3 Czarni Przemysław
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 2 - 4 Wisła Korzeniewo
Błyskawica Postolin 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
Delta Miłoradz 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Bałtyk Sztutowo 4 - 1 Pogoń Prabuty
Grom Nowy Staw 9 - 1 Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn 6 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 1 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Olimpia Sztum 2 - 8 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 7 - 0 Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
Nadmorzanin Stegna 1 - 6 Delta Miłoradz
Zawisza Czarne Dolne 1 - 1 Czarni Przemysław
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 3 Wisła Korzeniewo
Błyskawica Postolin 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Bałtyk Sztutowo 5 - 0 Nadmorzanin Stegna
Grom Nowy Staw 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Prabuty
MOP Pomezania II Malbork 16 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wisła Korzeniewo 5 - 3 Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty 0 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Rodło Kwidzyn
Nadmorzanin Stegna 1 - 4 Grom Nowy Staw
Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Delta Miłoradz
Czarni Przemysław 4 - 2 Błyskawica Postolin
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Postolin 1 - 3 Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz 5 - 0 Czarni Przemysław
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
v.o
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Nadmorzanin Stegna
MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 0 - 3 Pogoń Prabuty
v.o
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Olimpia Sztum
Nadmorzanin Stegna 2 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław 1 - 4 Bałtyk Sztutowo
Błyskawica Postolin 2 - 5 Delta Miłoradz
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Delta Miłoradz 6 - 1 Wisła Korzeniewo
Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Błyskawica Postolin
Grom Nowy Staw 1 - 0 Czarni Przemysław
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Olimpia Sztum 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
Pogoń Prabuty 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 4 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Nadmorzanin Stegna - Pogoń Prabuty
Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 MOP Pomezania II Malbork
Czarni Przemysław 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Błyskawica Postolin 2 - 2 Grom Nowy Staw
Delta Miłoradz 9 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw 0 - 0 Delta Miłoradz
Rodło Kwidzyn 7 - 2 Błyskawica Postolin
MOP Pomezania II Malbork 4 - 2 Czarni Przemysław
Olimpia Sztum 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Powiśle Dzierzgoń 6 - 1 Nadmorzanin Stegna
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
Pogoń Prabuty 3 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Olimpia Sztum 0 - 1 Czarni Przemysław
MOP Pomezania II Malbork 8 - 1 Błyskawica Postolin
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Delta Miłoradz
Grom Nowy Staw 4 - 0 Bałtyk Sztutowo 12 kwietnia 2006
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Grom Nowy Staw 1 - 1 Wisła Korzeniewo
Bałtyk Sztutowo 5 - 1 Rodło Kwidzyn
Delta Miłoradz 3 - 2 MOP Pomezania II Malbork
Błyskawica Postolin 6 - 4 Olimpia Sztum
Czarni Przemysław 2 - 2 Pogoń Prabuty 2 kwietnia 2006 - 11:00
Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
Nadmorzanin Stegna 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Czarni Przemysław
Pogoń Prabuty 7 - 0 Błyskawica Postolin
Olimpia Sztum 0 - 5 Delta Miłoradz
MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw 3 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Bałtyk Sztutowo 3 - 4 Olimpia Sztum
Delta Miłoradz 5 - 0 Pogoń Prabuty
Błyskawica Postolin 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław 4 - 1 Nadmorzanin Stegna
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Nadmorzanin Stegna 0 - 7 Błyskawica Postolin
Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
Olimpia Sztum 1 - 3 Grom Nowy Staw
MOP Pomezania II Malbork 3 - 5 Rodło Kwidzyn
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
MOP Pomezania II Malbork 8 - 0 Wisła Korzeniewo
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Olimpia Sztum
Grom Nowy Staw 4 - 0 Pogoń Prabuty
Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Delta Miłoradz 11 - 0 Nadmorzanin Stegna
Czarni Przemysław 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne 29 kwietnia 2006 - 11:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
Wisła Korzeniewo 0 - 1 Czarni Przemysław 3 maja 2006 - 11:00
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Błyskawica Postolin
Nadmorzanin Stegna 1 - 14 Bałtyk Sztutowo
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Grom Nowy Staw
Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Olimpia Sztum 2 - 10 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
Olimpia Sztum 1 - 0 Wisła Korzeniewo
MOP Pomezania II Malbork 3 - 3 Pogoń Prabuty
Rodło Kwidzyn 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
v.o.
Delta Miłoradz 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Błyskawica Postolin 1 - 1 Czarni Przemysław 7 maja 2006 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Błyskawica Postolin
Czarni Przemysław 2 - 3 Delta Miłoradz 13 maja 2006 - 14:00
Zawisza Czarne Dolne 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
Nadmorzanin Stegna 2 - 16 Rodło Kwidzyn 13 maja 2006
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 MOP Pomezania II Malbork
Pogoń Prabuty 3 - 2 Olimpia Sztum 13 maja 2006
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 23 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
Pogoń Prabuty 1 - 0 Wisła Korzeniewo
Olimpia Sztum 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń
MOP Pomezania II Malbork 13 - 1 Nadmorzanin Stegna
Grom Nowy Staw 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Czarni Przemysław 17 maja 2006 - 16:00
vo (na boisku 2-3)
Delta Miłoradz 2 - 1 Błyskawica Postolin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Delta Miłoradz
Błyskawica Postolin 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
Czarni Przemysław 0 - 3 Grom Nowy Staw 21 maja 2006 - 11:30
vo (na boisku 3-2)
Zawisza Czarne Dolne 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Nadmorzanin Stegna 2 - 3 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 4 - 3 Pogoń Prabuty
Pauza: MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Wisła Korzeniewo
Pogoń Prabuty 5 - 0 Nadmorzanin Stegna
MOP Pomezania II Malbork 8 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Rodło Kwidzyn 7 - 1 Czarni Przemysław 28 maja 2006 - 11:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Błyskawica Postolin
Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Delta Miłoradz 27 maja 2006
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 26 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (153) 
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Bałtyk Sztutowo
Delta Miłoradz 7 - 2 Grom Nowy Staw
Błyskawica Postolin 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Czarni Przemysław 0 - 5 MOP Pomezania II Malbork 4 czerwca 2006 - 14:00
Zawisza Czarne Dolne 4 - 2 Olimpia Sztum
Nadmorzanin Stegna 0 - 12 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Pogoń Prabuty, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE