ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa IV (Malbork) - rocznik 1989/1990 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Delta Miłoradz 24 65 21 2 1 121 - 24
2. MOP Pomezania II Malbork 24 55 17 4 3 127 - 37
3. Rodło Kwidzyn 24 53 17 2 5 101 - 42
4. Powiśle Dzierzgoń 23 52 17 1 5 91 - 46
5. Grom Nowy Staw 24 38 11 5 8 58 - 61
6. Bałtyk Sztutowo 24 37 12 1 11 68 - 67
7. Pogoń Prabuty 23 33 10 3 10 62 - 50
8. Wisła Korzeniewo 24 33 10 3 11 51 - 61
9. Zawisza Czarne Dolne 24 25 7 4 13 39 - 67
10. Czarni Przemysław 24 22 6 4 14 31 - 58
11. Błyskawica Postolin 23 15 4 3 16 45 - 75
12. Olimpia Sztum 24 15 5 0 19 36 - 122
13. Nadmorzanin Stegna 23 3 1 0 22 16 - 127
Ostatni komentarz dodał kwidzyn 15.07.2006, 18:52:09



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Nadmorzanin Stegna 1 - 8 Wisła Korzeniewo
3. Zawisza Czarne Dolne 3 - 4 Pogoń Prabuty
4. Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpia Sztum
5. Błyskawica Postolin 2 - 5 MOP Pomezania II Malbork
6. Delta Miłoradz 7 - 0 Rodło Kwidzyn
7. Bałtyk Sztutowo 6 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Wisła Korzeniewo 4 - 2 Grom Nowy Staw
9. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Bałtyk Sztutowo
10. MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Delta Miłoradz
11. Olimpia Sztum 1 - 2 Błyskawica Postolin
12. Pogoń Prabuty 4 - 0 Czarni Przemysław
13. Powiśle Dzierzgoń 12 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
16. Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 Nadmorzanin Stegna
17. Czarni Przemysław 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
18. Błyskawica Postolin 2 - 3 Pogoń Prabuty
19. Delta Miłoradz 14 - 1 Olimpia Sztum
20. Bałtyk Sztutowo 0 - 8 MOP Pomezania II Malbork
21. Grom Nowy Staw 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 4 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Rodło Kwidzyn
23. MOP Pomezania II Malbork 14 - 0 Grom Nowy Staw
24. Olimpia Sztum 3 - 6 Bałtyk Sztutowo
25. Pogoń Prabuty 4 - 5 Delta Miłoradz
26. Powiśle Dzierzgoń - Błyskawica Postolin
27. Nadmorzanin Stegna 0 - 3 Czarni Przemysław
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Zawisza Czarne Dolne 2 - 4 Wisła Korzeniewo
31. Błyskawica Postolin 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
32. Delta Miłoradz 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
33. Bałtyk Sztutowo 4 - 1 Pogoń Prabuty
34. Grom Nowy Staw 9 - 1 Olimpia Sztum
35. Rodło Kwidzyn 6 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Wisła Korzeniewo 1 - 3 MOP Pomezania II Malbork
37. Olimpia Sztum 2 - 8 Rodło Kwidzyn
38. Pogoń Prabuty 7 - 0 Grom Nowy Staw
39. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
40. Nadmorzanin Stegna 1 - 6 Delta Miłoradz
42. Zawisza Czarne Dolne 1 - 1 Czarni Przemysław
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Przemysław 2 - 3 Wisła Korzeniewo
44. Błyskawica Postolin 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
46. Bałtyk Sztutowo 5 - 0 Nadmorzanin Stegna
47. Grom Nowy Staw 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
48. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Prabuty
49. MOP Pomezania II Malbork 16 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. Wisła Korzeniewo 5 - 3 Olimpia Sztum
51. Pogoń Prabuty 0 - 3 MOP Pomezania II Malbork
52. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Rodło Kwidzyn
53. Nadmorzanin Stegna 1 - 4 Grom Nowy Staw
55. Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Delta Miłoradz
56. Czarni Przemysław 4 - 2 Błyskawica Postolin
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Błyskawica Postolin 1 - 3 Wisła Korzeniewo
58. Delta Miłoradz 5 - 0 Czarni Przemysław
59. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
v.o
61. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Nadmorzanin Stegna
62. MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
63. Olimpia Sztum 0 - 3 Pogoń Prabuty
v.o
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Pogoń Prabuty
65. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Olimpia Sztum
66. Nadmorzanin Stegna 2 - 3 MOP Pomezania II Malbork
68. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Grom Nowy Staw
69. Czarni Przemysław 1 - 4 Bałtyk Sztutowo
70. Błyskawica Postolin 2 - 5 Delta Miłoradz
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Delta Miłoradz 6 - 1 Wisła Korzeniewo
72. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Błyskawica Postolin
73. Grom Nowy Staw 1 - 0 Czarni Przemysław
74. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Zawisza Czarne Dolne
76. Olimpia Sztum 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
77. Pogoń Prabuty 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Wisła Korzeniewo 4 - 6 Powiśle Dzierzgoń
79. Nadmorzanin Stegna - Pogoń Prabuty
81. Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 MOP Pomezania II Malbork
82. Czarni Przemysław 1 - 1 Rodło Kwidzyn
83. Błyskawica Postolin 2 - 2 Grom Nowy Staw
84. Delta Miłoradz 9 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Wisła Korzeniewo
86. Grom Nowy Staw 0 - 0 Delta Miłoradz
87. Rodło Kwidzyn 7 - 2 Błyskawica Postolin
88. MOP Pomezania II Malbork 4 - 2 Czarni Przemysław
89. Olimpia Sztum 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
91. Powiśle Dzierzgoń 6 - 1 Nadmorzanin Stegna
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
92. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
94. Pogoń Prabuty 3 - 3 Zawisza Czarne Dolne
95. Olimpia Sztum 0 - 1 Czarni Przemysław
96. MOP Pomezania II Malbork 8 - 1 Błyskawica Postolin
97. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Delta Miłoradz
98. Grom Nowy Staw 4 - 0 Bałtyk Sztutowo 12 kwietnia 2006
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
99. Grom Nowy Staw 1 - 1 Wisła Korzeniewo
100. Bałtyk Sztutowo 5 - 1 Rodło Kwidzyn
101. Delta Miłoradz 3 - 2 MOP Pomezania II Malbork
102. Błyskawica Postolin 6 - 4 Olimpia Sztum
103. Czarni Przemysław 2 - 2 Pogoń Prabuty 2 kwietnia 2006 - 11:00
104. Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (12) 
107. Nadmorzanin Stegna 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
108. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Czarni Przemysław
109. Pogoń Prabuty 7 - 0 Błyskawica Postolin
110. Olimpia Sztum 0 - 5 Delta Miłoradz
111. MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
112. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
113. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wisła Korzeniewo
114. Grom Nowy Staw 3 - 3 MOP Pomezania II Malbork
115. Bałtyk Sztutowo 3 - 4 Olimpia Sztum
116. Delta Miłoradz 5 - 0 Pogoń Prabuty
117. Błyskawica Postolin 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
118. Czarni Przemysław 4 - 1 Nadmorzanin Stegna
Pauza: Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
120. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
122. Nadmorzanin Stegna 0 - 7 Błyskawica Postolin
123. Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 Delta Miłoradz
124. Pogoń Prabuty 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
125. Olimpia Sztum 1 - 3 Grom Nowy Staw
126. MOP Pomezania II Malbork 3 - 5 Rodło Kwidzyn
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
127. MOP Pomezania II Malbork 8 - 0 Wisła Korzeniewo
128. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Olimpia Sztum
129. Grom Nowy Staw 4 - 0 Pogoń Prabuty
130. Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
131. Delta Miłoradz 11 - 0 Nadmorzanin Stegna
133. Czarni Przemysław 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne 29 kwietnia 2006 - 11:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
134. Wisła Korzeniewo 0 - 1 Czarni Przemysław 3 maja 2006 - 11:00
135. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Błyskawica Postolin
137. Nadmorzanin Stegna 1 - 14 Bałtyk Sztutowo
138. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Grom Nowy Staw
139. Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło Kwidzyn
140. Olimpia Sztum 2 - 10 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
141. Olimpia Sztum 1 - 0 Wisła Korzeniewo
142. MOP Pomezania II Malbork 3 - 3 Pogoń Prabuty
143. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń
144. Grom Nowy Staw 3 - 0 Nadmorzanin Stegna
v.o.
146. Delta Miłoradz 6 - 0 Zawisza Czarne Dolne
147. Błyskawica Postolin 1 - 1 Czarni Przemysław 7 maja 2006 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
148. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Błyskawica Postolin
149. Czarni Przemysław 2 - 3 Delta Miłoradz 13 maja 2006 - 14:00
150. Zawisza Czarne Dolne 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
152. Nadmorzanin Stegna 2 - 16 Rodło Kwidzyn 13 maja 2006
153. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 MOP Pomezania II Malbork
154. Pogoń Prabuty 3 - 2 Olimpia Sztum 13 maja 2006
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 23 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
155. Pogoń Prabuty 1 - 0 Wisła Korzeniewo
156. Olimpia Sztum 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń
157. MOP Pomezania II Malbork 13 - 1 Nadmorzanin Stegna
159. Grom Nowy Staw 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
160. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Czarni Przemysław 17 maja 2006 - 16:00
vo (na boisku 2-3)
161. Delta Miłoradz 2 - 1 Błyskawica Postolin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
162. Wisła Korzeniewo 2 - 4 Delta Miłoradz
163. Błyskawica Postolin 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
164. Czarni Przemysław 0 - 3 Grom Nowy Staw 21 maja 2006 - 11:30
vo (na boisku 3-2)
165. Zawisza Czarne Dolne 2 - 3 Rodło Kwidzyn
167. Nadmorzanin Stegna 2 - 3 Olimpia Sztum
168. Powiśle Dzierzgoń 4 - 3 Pogoń Prabuty
Pauza: MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
169. Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Wisła Korzeniewo
170. Pogoń Prabuty 5 - 0 Nadmorzanin Stegna
172. MOP Pomezania II Malbork 8 - 0 Zawisza Czarne Dolne
173. Rodło Kwidzyn 7 - 1 Czarni Przemysław 28 maja 2006 - 11:00
174. Grom Nowy Staw 4 - 2 Błyskawica Postolin
175. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Delta Miłoradz 27 maja 2006
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 26 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (153) 
176. Wisła Korzeniewo 2 - 4 Bałtyk Sztutowo
177. Delta Miłoradz 7 - 2 Grom Nowy Staw
178. Błyskawica Postolin 2 - 3 Rodło Kwidzyn
179. Czarni Przemysław 0 - 5 MOP Pomezania II Malbork 4 czerwca 2006 - 14:00
180. Zawisza Czarne Dolne 4 - 2 Olimpia Sztum
182. Nadmorzanin Stegna 0 - 12 Powiśle Dzierzgoń




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE