ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Liga Juniorów E2 - grupa I - rocznik 1996/1997 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 14 42 14 0 0 127 - 20
2. Polonia Gdańsk 14 33 11 0 3 100 - 15
3. Lechia II Gdańsk 14 25 8 1 5 44 - 35
4. Olimpic Gdańsk 14 22 7 1 6 45 - 44
5. Jantar Pruszcz Gdański 14 18 5 3 6 29 - 51
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 12 3 3 8 37 - 39
7. Cisowa Gdynia 14 11 3 2 9 35 - 72
8. Arka II Gdynia 8 3 1 0 7 14 - 55
9. Fosfory Wiślinka 8 0 0 0 8 0 - 127
Ostatni komentarz dodał Pawe?_3ba?tyk rocznik 95 21.07.2006, 20:11:34
* Lechia Gdańsk, Gedania Gdańsk i Kaszuby Po?chowo wycofały się z rozgrywek.
* W rundzie wiosennej do ligi dołączyła Arka II Gdynia i Fosfory Wi?linka

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
2. Polonia Gdańsk 17 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
4. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Olimpic Gdańsk
5. Cisowa Gdynia 1 - 13 Arka Gdynia
Pauza: Arka II Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Lechia II Gdańsk, Arka Gdynia,
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
13. Lechia II Gdańsk 4 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
15. Arka Gdynia 14 - 2 Olimpic Gdańsk
Pauza: Cisowa Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Polonia Gdańsk,
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
18. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Cisowa Gdynia
19. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Pauza: Polonia Gdańsk, Arka Gdynia, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
23. Cisowa Gdynia 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
24. Arka Gdynia 9 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (3) 
27. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 Olimpic Gdańsk
28. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 6 Arka Gdynia
29. Polonia Gdańsk 12 - 0 Cisowa Gdynia
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
33. Arka Gdynia 5 - 3 Polonia Gdańsk
34. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Cisowa Gdynia, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
38. Polonia Gdańsk 7 - 0 Olimpic Gdańsk
40. Lechia II Gdańsk 3 - 5 Cisowa Gdynia
Pauza: Arka Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
42. Arka Gdynia 9 - 1 Lechia II Gdańsk
45. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Polonia Gdańsk, Olimpic Gdańsk, Cisowa Gdynia,
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
47. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Lechia II Gdańsk
48. Fosfory Wiślinka 0 - 9 Arka II Gdynia
49. Olimpic Gdańsk 2 - 4 Arka Gdynia 9 kwietnia 2006 - 16:30
50. Cisowa Gdynia 0 - 7 Polonia Gdańsk
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
51. Cisowa Gdynia 1 - 4 Olimpic Gdańsk 13 kwietnia 2006
52. Arka Gdynia 38 - 0 Fosfory Wiślinka 13 kwietnia 2006 - 17:00
53. Arka II Gdynia 1 - 3 Jantar Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2006
54. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 kwietnia 2006
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 Arka II Gdynia 22 kwietnia 2006 - 13:00
58. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 5 Arka Gdynia 10 maja 2006 - 17:00
59. Fosfory Wiślinka 0 - 12 Olimpic Gdańsk 22 kwietnia 2006
60. Polonia Gdańsk 5 - 1 Lechia II Gdańsk 22 kwietnia 2006
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
61. Fosfory Wiślinka 0 - 11 Cisowa Gdynia 30 kwietnia 2006
62. Olimpic Gdańsk 4 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2006 - 17:00
63. Arka II Gdynia 0 - 6 Polonia Gdańsk 29 kwietnia 2006 - 17:00
64. Arka Gdynia 12 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 kwietnia 2006 - 13:00
Pauza: ,
Kolejka 14 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (96) 
66. Cisowa Gdynia 1 - 3 Lechia II Gdańsk 6 maja 2006
67. Polonia Gdańsk 3 - 6 Arka Gdynia 6 maja 2006 - 14:00
68. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Olimpic Gdańsk 7 maja 2006
69. Jantar Pruszcz Gdański 8 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 15 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (102) 
71. Cisowa Gdynia 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański 13 maja 2006 - 15:00
72. Fosfory Wiślinka 0 - 20 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 maja 2006
73. Olimpic Gdańsk 1 - 6 Polonia Gdańsk 14 maja 2006 - 15:00
74. Arka II Gdynia 1 - 12 Lechia II Gdańsk 13 maja 2006 - 17:00
Kolejka 16 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
76. Cisowa Gdynia 9 - 1 Arka II Gdynia
77. Lechia II Gdańsk 2 - 6 Arka Gdynia
78. Polonia Gdańsk 21 - 0 Fosfory Wiślinka
79. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 17 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (38) 
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Cisowa Gdynia 27 maja 2006
82. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 7 Polonia Gdańsk 27 maja 2006
83. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Lechia II Gdańsk 28 maja 2006
84. Arka Gdynia 11 - 0 Arka II Gdynia 27 maja 2006 - 15:00
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
86. Arka Gdynia 16 - 1 Cisowa Gdynia 3 czerwca 2006 - 15:00
87. Arka II Gdynia 0 - 9 Olimpic Gdańsk 3 czerwca 2006 - 17:00
88. Lechia II Gdańsk 8 - 0 Fosfory Wiślinka 3 czerwca 2006
89. Polonia Gdańsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 czerwca 2006 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03