POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D2 - rocznik 1994 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 60 19 3 0 80 - 4
2. Arka Gdynia 22 57 18 3 1 107 - 10
3. Gryf Wejherowo 22 47 15 2 5 47 - 23
4. Wierzyca Pelplin 22 41 12 5 5 37 - 19
5. Bałtyk Gdynia 22 34 9 7 6 30 - 15
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 25 7 4 11 23 - 40
7. Wisła Tczew 22 24 7 3 12 30 - 43
8. Cisowa Gdynia 22 24 6 6 10 25 - 41
9. Gedania Gdańsk 22 21 5 6 11 27 - 50
10. Pomezania Malbork 22 17 4 5 13 23 - 58
11. Wierzyca Starogard Gdański 22 14 3 5 14 23 - 60
12. Powiśle Czernin 22 7 2 1 19 11 - 100
Ostatni komentarz dodał harry 23.06.2006, 09:58:23



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Lechia Gdańsk 9 - 0 Powiśle Czernin
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Cisowa Gdynia
3. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Bałtyk Gdynia
4. Wisła Tczew 2 - 0 Pomezania Malbork
5. Gryf Wejherowo 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo
6. Arka Gdynia 7 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Powiśle Czernin 2 - 5 Wierzyca Starogard Gdański
8. Gedania Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia
9. Pomezania Malbork 1 - 2 Gryf Wejherowo 31 sierpnia 2005 - 15:00
10. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wisła Tczew
11. Cisowa Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin
12. Lechia Gdańsk 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Powiśle Czernin
14. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Lechia Gdańsk
15. Wisła Tczew 2 - 0 Cisowa Gdynia
16. Gryf Wejherowo 0 - 0 Bałtyk Gdynia
17. Arka Gdynia 6 - 1 Pomezania Malbork
18. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Powiśle Czernin 1 - 2 Gedania Gdańsk 10 września 2005 - 11:00
20. Pomezania Malbork 5 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
21. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia
22. Cisowa Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo
23. Lechia Gdańsk 7 - 0 Wisła Tczew
24. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Wierzyca Pelplin 7 - 1 Powiśle Czernin
26. Wisła Tczew 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 września 2005 - 14:00
27. Gryf Wejherowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
28. Arka Gdynia 9 - 1 Cisowa Gdynia
29. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia
30. Gedania Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Powiśle Czernin 0 - 3 Pomezania Malbork
32. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk
33. Cisowa Gdynia 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
34. Lechia Gdańsk 3 - 1 Arka Gdynia
35. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Gryf Wejherowo
36. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Wisła Tczew 25 września 2005 - 15:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Wisła Tczew 3 - 0 Powiśle Czernin
38. Gryf Wejherowo 1 - 0 Wierzyca Pelplin
39. Arka Gdynia 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 6 Lechia Gdańsk
41. Gedania Gdańsk 1 - 3 Cisowa Gdynia
42. Pomezania Malbork 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Powiśle Czernin 0 - 4 Bałtyk Gdynia
44. Cisowa Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork
45. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
46. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
47. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Arka Gdynia
48. Wisła Tczew 0 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Gryf Wejherowo 3 - 0 Powiśle Czernin
50. Arka Gdynia 5 - 1 Wisła Tczew
51. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Wierzyca Pelplin
52. Gedania Gdańsk 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. Pomezania Malbork 0 - 5 Lechia Gdańsk
54. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Powiśle Czernin 0 - 0 Cisowa Gdynia
56. Lechia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
58. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gedania Gdańsk
59. Wisła Tczew 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
60. Gryf Wejherowo 0 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Arka Gdynia 16 - 0 Powiśle Czernin
62. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Gryf Wejherowo
63. Gedania Gdańsk 2 - 2 Wisła Tczew
64. Pomezania Malbork 0 - 4 Wierzyca Pelplin
65. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
66. Cisowa Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Powiśle Czernin 0 - 5 Lechia Gdańsk
68. Cisowa Gdynia 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
69. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Pelplin
70. Pomezania Malbork 1 - 1 Wisła Tczew
71. Gedania Gdańsk 1 - 5 Gryf Wejherowo
72. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 1 Powiśle Czernin
74. Arka Gdynia 6 - 0 Gedania Gdańsk
75. Gryf Wejherowo 3 - 1 Pomezania Malbork
76. Wisła Tczew 1 - 1 Bałtyk Gdynia
77. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Cisowa Gdynia
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 14 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
79. Powiśle Czernin 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Lechia Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Pelplin
81. Cisowa Gdynia 2 - 0 Wisła Tczew
82. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo
83. Pomezania Malbork 0 - 9 Arka Gdynia
84. Gedania Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Gedania Gdańsk 3 - 1 Powiśle Czernin
86. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
87. Arka Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia
88. Gryf Wejherowo 3 - 1 Cisowa Gdynia
89. Wisła Tczew 0 - 2 Lechia Gdańsk
90. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
91. Powiśle Czernin 1 - 2 Wierzyca Pelplin
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Wisła Tczew 10 maja 2006 - 17:00
93. Lechia Gdańsk 1 - 1 Gryf Wejherowo
94. Cisowa Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia
95. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
96. Pomezania Malbork 5 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
97. Pomezania Malbork 0 - 1 Powiśle Czernin
98. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia
99. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cisowa Gdynia
100. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk
101. Gryf Wejherowo 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 maja 2006 - 17:00
102. Wisła Tczew 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
103. Powiśle Czernin 1 - 6 Wisła Tczew
104. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf Wejherowo
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia
106. Lechia Gdańsk 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
107. Cisowa Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk
108. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork 7 maja 2006
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
109. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Powiśle Czernin
110. Pomezania Malbork 1 - 1 Cisowa Gdynia
111. Gedania Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk
112. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 maja 2006 - 11:00
113. Arka Gdynia 4 - 0 Wierzyca Pelplin 13 maja 2006 - 13:00
114. Gryf Wejherowo 6 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
115. Powiśle Czernin 0 - 3 Gryf Wejherowo
116. Wisła Tczew 0 - 3 Arka Gdynia
117. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 21 maja 2006 - 14:00
118. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Gedania Gdańsk
119. Lechia Gdańsk 8 - 0 Pomezania Malbork
120. Cisowa Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
121. Cisowa Gdynia 7 - 0 Powiśle Czernin
122. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Lechia Gdańsk
123. Pomezania Malbork 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
124. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wierzyca Pelplin
125. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Wisła Tczew
126. Arka Gdynia 6 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Powiśle Czernin 0 - 8 Arka Gdynia
128. Gryf Wejherowo 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
129. Wisła Tczew 0 - 1 Gedania Gdańsk
130. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Pomezania Malbork
131. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Bałtyk Gdynia
132. Lechia Gdańsk 5 - 0 Cisowa Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE