POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - rocznik 1993 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 58 19 1 2 111 - 16
2. Arka Gdynia 22 57 18 3 1 72 - 18
3. Jantar Pruszcz Gdański 21 44 14 2 5 71 - 21
4. Bałtyk Gdynia 22 44 14 2 6 61 - 47
5. Cisowa Gdynia 22 42 13 3 6 65 - 32
6. Olivia Gdańsk 21 32 9 5 7 70 - 43
7. Pomezania Malbork 22 28 9 1 12 58 - 45
8. Celtic Reda 22 22 6 4 12 28 - 76
9. Gedania Gdańsk 22 19 6 1 15 24 - 64
10. Zatoka Puck 22 16 4 4 14 25 - 50
11. KP Sopot 22 9 3 0 19 20 - 106
12. GKS Kowale 22 8 2 2 18 21 - 108
Ostatni komentarz dodał Rosa 16.06.2006, 10:56:06

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 2 Celtic Reda 27 sierpnia 2005 - 11:00
2. KP Sopot 1 - 4 Zatoka Puck
3. Cisowa Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
4. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork
5. Arka Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2005
6. Olivia Gdańsk 11 - 0 GKS Kowale
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Celtic Reda 3 - 0 GKS Kowale 31 sierpnia 2005 - 13:30
v.o. goście nie przybyli
8. Gedania Gdańsk 2 - 4 Olivia Gdańsk
9. Pomezania Malbork 3 - 3 Arka Gdynia 31 sierpnia 2005 - 13:00
10. Lechia Gdańsk 7 - 0 Bałtyk Gdynia
11. Zatoka Puck 1 - 1 Cisowa Gdynia
12. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 KP Sopot
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. KP Sopot 2 - 6 Celtic Reda 3 września 2005 - 13:30
14. Cisowa Gdynia 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
15. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck
16. Arka Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk 3 września 2005
17. Olivia Gdańsk 2 - 3 Pomezania Malbork
18. GKS Kowale 1 - 4 Gedania Gdańsk 3 września 2005
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Celtic Reda 0 - 3 Gedania Gdańsk 10 września 2005 - 15:00
20. Pomezania Malbork 5 - 2 GKS Kowale
21. Lechia Gdańsk 4 - 0 Olivia Gdańsk
22. Zatoka Puck 1 - 2 Arka Gdynia 10 września 2005
23. Jantar Pruszcz Gdański 10 - 3 Bałtyk Gdynia
24. KP Sopot 0 - 5 Cisowa Gdynia
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Cisowa Gdynia 5 - 1 Celtic Reda 18 września 2005 - 11:00
Zespó? Celticu ca?y mecz grał w 10-tk?
26. Bałtyk Gdynia 3 - 2 KP Sopot
27. Arka Gdynia 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
28. Olivia Gdańsk 2 - 2 Zatoka Puck 17 września 2005
29. GKS Kowale 0 - 12 Lechia Gdańsk
30. Gedania Gdańsk 4 - 2 Pomezania Malbork 17 września 2005
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Celtic Reda 1 - 11 Pomezania Malbork 24 września 2005 - 13:30
32. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
33. Zatoka Puck 3 - 1 GKS Kowale
34. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 Olivia Gdańsk
35. KP Sopot 0 - 7 Arka Gdynia
36. Cisowa Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Bałtyk Gdynia 9 - 0 Celtic Reda
38. Arka Gdynia 4 - 0 Cisowa Gdynia
39. Olivia Gdańsk 8 - 1 KP Sopot
40. GKS Kowale 0 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
41. Gedania Gdańsk 1 - 0 Zatoka Puck
42. Pomezania Malbork 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda 1 - 3 Lechia Gdańsk
44. Zatoka Puck 0 - 3 Pomezania Malbork
v.o.
45. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk
46. KP Sopot 4 - 3 GKS Kowale
47. Cisowa Gdynia 3 - 2 Olivia Gdańsk
48. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka Gdynia 10 - 1 Celtic Reda
50. Olivia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia
51. GKS Kowale 0 - 2 Cisowa Gdynia
52. Gedania Gdańsk 3 - 2 KP Sopot
53. Pomezania Malbork 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
54. Lechia Gdańsk 2 - 2 Zatoka Puck
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Celtic Reda 0 - 3 Zatoka Puck
56. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk
57. KP Sopot 1 - 9 Pomezania Malbork
58. Cisowa Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
59. Bałtyk Gdynia 1 - 1 GKS Kowale
60. Arka Gdynia 3 - 3 Olivia Gdańsk
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Olivia Gdańsk 2 - 2 Celtic Reda
62. GKS Kowale 1 - 7 Arka Gdynia
63. Gedania Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
64. Pomezania Malbork 2 - 3 Cisowa Gdynia
65. Lechia Gdańsk 9 - 0 KP Sopot
66. Zatoka Puck 0 - 6 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
67. Celtic Reda 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
68. Zatoka Puck 1 - 0 KP Sopot
69. Lechia Gdańsk 2 - 1 Cisowa Gdynia
70. Pomezania Malbork 1 - 3 Bałtyk Gdynia
71. Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia
72. GKS Kowale 0 - 6 Olivia Gdańsk
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. GKS Kowale 0 - 2 Celtic Reda 13 kwietnia 2006
74. Olivia Gdańsk 9 - 1 Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2006
75. Arka Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2006
76. Bałtyk Gdynia 3 - 5 Lechia Gdańsk 13 kwietnia 2006
77. Cisowa Gdynia 5 - 0 Zatoka Puck 13 kwietnia 2006
78. KP Sopot 0 - 6 Jantar Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2006
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
79. Celtic Reda 3 - 0 KP Sopot 18 kwietnia 2006
80. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 Cisowa Gdynia 18 kwietnia 2006
81. Zatoka Puck 1 - 3 Bałtyk Gdynia 18 kwietnia 2006
82. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia 18 kwietnia 2006
83. Pomezania Malbork 2 - 5 Olivia Gdańsk 18 kwietnia 2006
84. Gedania Gdańsk 0 - 4 GKS Kowale 19 kwietnia 2006
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
85. Gedania Gdańsk 0 - 0 Celtic Reda
86. GKS Kowale 3 - 1 Pomezania Malbork 10 maja 2006 - 17:00
87. Olivia Gdańsk 1 - 6 Lechia Gdańsk
88. Arka Gdynia 1 - 0 Zatoka Puck
89. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
90. Cisowa Gdynia 11 - 0 KP Sopot
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
91. Celtic Reda 1 - 1 Cisowa Gdynia
92. KP Sopot 0 - 1 Bałtyk Gdynia
93. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Arka Gdynia
przełożony
94. Zatoka Puck 1 - 2 Olivia Gdańsk
95. Lechia Gdańsk 16 - 0 GKS Kowale
96. Pomezania Malbork 3 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
97. Pomezania Malbork 0 - 1 Celtic Reda
98. Gedania Gdańsk 0 - 5 Lechia Gdańsk 10 maja 2006 - 17:30
99. GKS Kowale 2 - 2 Zatoka Puck
100. Olivia Gdańsk - Jantar Pruszcz Gdański
101. Arka Gdynia 5 - 1 KP Sopot
102. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Cisowa Gdynia
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
103. Celtic Reda 0 - 2 Bałtyk Gdynia
104. Cisowa Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia
105. KP Sopot 1 - 4 Olivia Gdańsk
106. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 0 GKS Kowale
107. Zatoka Puck 0 - 1 Gedania Gdańsk
108. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 7 maja 2006
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
109. Lechia Gdańsk 13 - 1 Celtic Reda
110. Pomezania Malbork 4 - 0 Zatoka Puck
111. Gedania Gdańsk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
112. GKS Kowale 0 - 1 KP Sopot
113. Olivia Gdańsk 2 - 2 Cisowa Gdynia
114. Arka Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (39) 
115. Celtic Reda 0 - 1 Arka Gdynia
116. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Olivia Gdańsk
117. Cisowa Gdynia 8 - 1 GKS Kowale
118. KP Sopot 3 - 1 Gedania Gdańsk
119. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork
120. Zatoka Puck 1 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (40) 
121. Zatoka Puck 1 - 2 Celtic Reda
122. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
123. Pomezania Malbork 5 - 1 KP Sopot
124. Gedania Gdańsk 1 - 2 Cisowa Gdynia
125. GKS Kowale 2 - 3 Bałtyk Gdynia
126. Olivia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (68) 
127. Celtic Reda 0 - 2 Olivia Gdańsk
128. Arka Gdynia 7 - 0 GKS Kowale
129. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Gedania Gdańsk
130. Cisowa Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork
131. KP Sopot 0 - 7 Lechia Gdańsk
132. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 2 Zatoka Puck
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.09